Opinie o ratalce LoanMe

LoanMe

LoanMe opinie⭐ - przeczytaj opinie o LoanMe🙂, wyraź swoje zdanie o LoanMe. Dowiedz się więcej, opinie o LoanMe i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o LoanMe.

Opinie klientów Loanme

Poniżej opinie o Loanme wyrażone przez klientów Loanme i znalezione na stronie firmy:

Krzysztof, Waszawa, 34 lata: Miałem już doświadczenie z innymi firmami i nie było źle. Ta firma też jest w porządku. Szybko przelane pieniądze i korzystne niskie raty tygodniowe.

Mateusz, Mińsk Mazowiecki, 31 lat: Bardzo miła obsługa, Pani z którą rozmawiałem kompetentna i potrafiąca odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam tę firmę.

Dominika, Piaseczno, 45 lat: Jestem bardzo zadowolona, wszystko sprawnie i szybko! Obsługa bardzo konkretna i przemiła :) gorąco polecam!

Ela, Łańcut, 48 lat: Dla mnie bardzo ok. Szybko rozpatrzony wniosek i przelane pieniądze, bardzo pomocny facet na infolinii.

LoanMe opinie - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce LoanMe:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • pierwsza pożyczka za darmo do 7.000 zł na 30 dni
 • kolejna pożyczka 500 - 11 500 zł na 4 - 130 tyg.
 • dane rejestrowe:
 • NIP LoanMe: 5272729611
 • REGON LoanMe: 360839407
 • KRS LoanMe: 0000544100
 • Infolinia LoanMe: 22 377 78 88

LoanMe opinie:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie LoanMe, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka LoanMe

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o LoanMe, zobacz też logowanie LoanMe

LoanMe logo
Pożyczka bez BIK, ERIF
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna LoanMe

500 - 11 500 zł

Pierwsza pożyczka do 7.000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

4 - 130 tyg.

LoanMe to pożyczki ratalne pożyczki nawet do 11.500 zł na 130 tygodni. Pierwsza pożyczka do 7000 zł od LoanMe za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 4 tygodni. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach - sprawdź opinie o LoanMe.

Pożyczka LoanMe niedostępna

Pożyczka LoanMe nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Monedo NowProvema CreditWonga

 

 

LoanMe to pożyczki ratalne pożyczki nawet do 11.500 zł na 130 tygodni. Pierwsza pożyczka do 7000 zł od LoanMe za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 4 tygodni. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach - sprawdź opinie o LoanMe.

Sprawdź promocję LoanMe - pożyczka z bonem 200 zł (jeśli jesteś nowym klientem) oraz Imieninowa promocja - jeżeli korzystałeś już z pożyczki LoanMe.

 

Czy LoanMe weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

LoanMeAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LoanMe weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • LoanMe nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy
 • LoanMe sprawdza BIG
 • LoanMe sprawdza KRD
 • LoanMe nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla pierwszej pozyczki splaconej w terminie 30 dni calkowity koszt wynosi 0%, RRSO 0%, oplata przygotowawcza 0 zl. Przyklad reprezentatywny: Dla pozyczki w kwocie 2500 zl udzielonej na 130 tygodni, calkowita kwota do zaplaty wynosi 5223,82 zl 9 (w tym prowizja 1944,86 zl), dla oprocentowania 10%, oplata przygotowawcza 550 zl, srednia tygodniowa malejaca rata wynosi 40 zl, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,75%. Kalkulacja zostala dokonana na dzien 27.06.2018 na reprezentatywnym przykladzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LoanMe, kontakt LoanMe i logowanie LoanMe oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka LoanMe

LoanMe to solidna marka na rynku, specjalizująca się w szybkich pożyczkach udzielanych klientom już w 15 minut, a kluczem do sukcesu Loanme jest doskonały kontakt z potencjalnym klientem oraz indywidualne pochylanie się nad potrzebami każdego zainteresowanego współpracą z Loanme.

Aby uzyskać pożyczkę od LoanMe kliknij przycisk lub banner, aby przejść na strone firmy, na której:

 • suwakiem wybierz kwotę pożyczki
 • wpisz dane kontaktowe

W ciągu maks. godziny skontatuje się z Tobą konsultant LoanMe, który poprowadzi Cię przez dalszy proces zawierania pożyczki. LoanMe udziela pożyczek od 800 zł do nawet 11500 zł w zależności od Twojej zdolności kredytowej.

 

LoanMe warunki

Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Poza tym należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od LoanMe – czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

Proces pozyskania u nas dodatkowych środków finansowych, można przedstawić w trzech bardzo krótkich i przejrzystych krokach:

 • KROK 1: kontakt z Loanme - zadzwoń pod numer kontaktowy Loanme lub wypełnij formularz na stronie Loanme i oczekuj na kontakt
 • KROK 2: wniosek o pożyczkę - wypełni z Tobą nasz Konsultant podczas rozmowy telefonicznej. Przygotuj tylko swój dowód osobisty. Każdy Klient w LoanMe jest traktowany indywidualnie i z pewnością Loanme dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.
 • KROK 3: decyzja - o decyzji kredytowej Loanme poinformuje Cię już podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, a pieniądze będą na Twoim koncie nawet w 15 min!

 

LoanMe cechy

Szybko: LoanMe przelewa pieniądze na Twoje konto nawet następnego dnia

Dyskretnie: LoanMe ceni Twoją prywatność, Twoje dane nigdy nie zostaną ujawnione.

Elastycznie: z LoanMe wybierz raty dogodne dla Ciebie!

Bezpiecznie: LoanMe stosuje dodatkowe środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe dzięki specjalnemu 128-bitowemu systemowi kodowania.

 

Kalkulator LoanMe

LoanMe

Kalkulator pożyczki LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LoanMe

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LoanMe) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LoanMe użyty na stronie www LoanMe może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LoanMe, zobacz też: pierwsza pożyczka LoanMe za darmo

 

Pierwsza pożyczka za darmo

Oferta ważna jest od 01 lutego 2018 do odwołania i obowiązuje na terytorium RP, a do jej skorzystania uprawnona jest osoba, która:

 • po raz pierwszy otrzymuje pożyczkę od LoanMe oraz
 • dokona terminowej spłaty w czterech równych ratach w okresie pierwszych 4 tygodni

Z promocji można skorzystać tylko raz, ale promocję można łączyć się z innymi promocjami, chyba, że co innego wynika z regulaminu danej promocji - maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 6000 zł.

Uwaga! Każda pierwsza pożyczka może być pożyczką za 0 zł, jeśli dokonasz jej spłaty w 4 równych ratach zgodnie z harmonogramem spłaty, każda po 25% kwoty pożyczki do wypłaty. Ty decydujesz czy skorzystasz z tej opcji. Jeśli nie spłacisz pożyczki w 4 równych ratach, będziesz zobowiązany spłacać pożyczkę w kwotach rat wynikających z terminu regularnej pożyczki którą wybrałeś wnioskując o pierwszą pożyczkę, czyli 5,17 lub 130 tygodni. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej opcji zadzwoń na infolinie Loanme.

 

Pożyczka z bonem 200 zł

Oferta z bonem dla osób, które korzystają z pożyczki LoanMe po raz pierwszy i nie odstąpi od umowy pożyczki. Do skorzystania z oferty uprawniony jest klient, który przystąpi do umowy pożyczki w czasie trwania promocji Pożyczka z bonem oraz poda kod wysłany w wiadomość SMS a następnie będzie prawidłowo realizował warunki umowy pożyczki - odsyłamy też na stronę Loanme z bonem

Warunkiem otrzymania bonu jest terminowe spłacanie swojego zobowiązania wynikającego z umowy pożyczki – weryfikowane są 4 pierwsze raty oraz zgłoszenie przez agentowi sprzedaży pożyczkodawcy chęci skorzystania z promocji podczas zawierania umowy pożyczki.

Bony 200 zł wysyłane są pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych po weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany adres oraz dane osobowe tj. imię i nazwisko, z oferty można skorzystać 1 raz, ale oferta może łączyć się z innymi promocjami i ofertami LoanMe.

 

Oferta imieninowa 300 zł

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do dyskontu o wartości 300 zł (odsyłamy też na stronę Imieninowa promocja Loanme

Do skorzystania z oferty uprawniony jest klient, który przystąpi do umowy pożyczki w czasie trwania promocji Imieninowa Promocja i będzie ją realizował zgodnie z jej postanowieniami oraz nie odstąpi od umowy pożyczki. Z oferty może skorzystać osoba, która była wcześniej klientem LoanMe i prawidłowo spłaciła swoje poprzednie zobowiązanie. Promocja nie obejmuje klientów z aktywną pożyczką w LoanMe.

Warunkiem otrzymania bonu jest terminowe spłacanie swojego zobowiązania wynikającego z umowy pożyczki – weryfikowane są 4 pierwsze raty oraz zgłoszenie agentowi sprzedaży pożyczkodawcy kodu podanego w komunikacji SMS podczas zawierania umowy pożyczki.

Bony wysyłane są pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych po weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany adres oraz dane osobowe tj. imię i nazwisko, oferta nie łączy się z innymi promocjami i oferta, chyba że co innego wynika z regulaminu promocji.

 

LoanMe (skrót)

Dane rejestrowe LoanMe✅NIP 5272729611
✅REGON 360839407
✅KRS: 0000544100
LoanMe adres / siedzibaAleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
LoanMe kontakt / infolinia22 377 78 88
Godziny pracy LoanMepon - pt: 9:00 - 19:00, sob 10:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę LoanMe możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę LoanMe i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 7.000 zł na 30 dni za darmo
LoanMe logowanie / LoanMe wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na LoanMe, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę LoanMe
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazLoanMe BIG, KRD
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 7.000 zł na 30 dni, RRSO LoanMe od 0,00%!
Kolejne pożyczki500 - 11 500 zł, zwrot 4 - 130 tyg.
Kalkulator LoanMeKalkulator LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator LoanMe - dodatkowy opis na kalkulatora LoanMe naszej stronie.

⭐Opinie o pożyczce ratalnej LoanMe, recenzja LoanMe ⭐Opinie o pożyczce ratalne LoanMe, ✅recenzja pożyczki ⚡pożyczka od 500 do 11 500 PLN LoanMe ⏰ na okres 4 - 130 tyg. 🔒LoanMe to pożyczki ratalne pożyczki nawet do 11.500 zł na 130 tygodni. Pierwsza pożyczka do 7000 zł od LoanMe za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 4 tygodni. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach - sprawdź opinie o LoanMe.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!