Wniosek o pożyczkę Smartney

Pożyczka ratalna Smartney

Smartney logo
od 25 do 70 lat
Ratalna Smartney

1000 - 60 000 zł

Pierwsza pożyczka do 60000 zł na 60 dni Test 60 dni za darmo
Spłata w

12 - 60 mies.

Smartney to połączenie tadycyjnej bankowości i cech kredytu bankowego oraz uproszczonego systemu ubiegania się o pożyczkę w kwocie nawet do 60 tys. zł na okres do 5 lat. Smartney to pożyczki dla osób w wieku od 25 do 70 lat, dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania.

A teraz w promocji Smartney 1. pożyczka Smartney do 60 dni za 0 zł - promocja do 31.03.2020 23:59:59:

 • bez dokumentów
 • niskie % i wysokie kwoty pożyczki
 • 100% online, bez wychodzenia z domu - #zostańwdomu i weź pożyczkę Smartney

sprawdź warunki.

 

Czy Smartney weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

SmartneyAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Smartney weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Smartney sprawdza BIK
 • Smartney sprawdza BIG
 • Smartney sprawdza KRD
 • Smartney sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Promocja „Test 60 dni (edycja II)” dotyczy pożyczek udzielanych za pośrednictwem strony www.smartney.pl i obowiązuje od dnia 10.03.2020 r. od godziny 00:00:01 do dnia 31.03.2020 r. do godziny 23:59:59. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna zawierająca z Organizatorem pierwszą umowę pożyczki (Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów). Warunkiem skorzystania z promocji jest spłata pożyczki zgodnie z harmonogramem spłat.

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 9.10.2019 r. (do dnia 14.02.2020 r. pod nazwą „Możesz Mądrzej”) i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 60 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 736,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 649,77 zł, oprocentowanie zmienne 9%, całkowity koszt kredytu 5 913,77 zł (w tym: prowizja 1 506,24 zł, odsetki 4 407,53 zł), 58 miesięcznych równych rat po 383,77 zł, ostatnia rata wyrównująca 391,11 zł. Kalkulacja na dzień 18.03.2020 r.

Zgodność z etyką reklamową Google: Informacja wymagana przez Google dla reklam produktów i usług finansowych: minimalny okres spłaty pożyczki: 12 miesięcy, maksymalny okres spłaty pożyczki: 60 miesięcy, maksymalne RRSO: 30,94%.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Smartney, kontakt Smartney i logowanie Smartney oraz strona www poniżej.

 

Smartney wymagania

Aby uzyskać pożyczkę od Smartney należy:

 • być w wieku 25-70 lat,
 • posiadać rachunek bankowy

oraz posiadać dowód osobisty - to jedyny dokument, który potrzebny jest do wniosku Smartney.

 

Smartney - jak uzyskać?

Przejdź na stronę Smartney (banner lub przycisk), a następnie:

 • korzystając z suwaków ustalasz kwotę pożyczki i liczbę rat,
 • uzupełniasz dane,
 • potwierdzasz swoje dane online
 • akceptujesz ofertę, a pieniądze trafiają na Twoje konto

 

Smartney - kiedy kasa?

Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut).

Oczywiście warunkiem otrzymania jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego - warto o tym wiedzieć.

 

Smartney - dlaczego?

Korzystne warunki - nawet do 60 tys. zł z terminem spłaty do 5 lat.

Innowacyjność i wygoda - proces pożyczkowy Smartney jest 100% online bez dodatkowych dokumentów.

Rozwiązania na miarę - sam wybierasz kwotę i okres spłaty swojego kredytu.

Standardy Bezpieczeństwa - Smartney działa na podstawie przepisów prawa polskiego oraz procedur i standardów Grupy Oney Bank.

 

Kalkulator Smartney

Smartney

Kalkulator pożyczki Smartney znajdziesz na stronie Smartney, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Smartney

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Smartney) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Smartney użyty na stronie www Smartney może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Smartney, zobacz też: pierwsza pożyczka Smartney Test 60 dni za darmo

 

Smartney - spłata

Po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney na Twoim profilu Smartney znajdziesz indywidualny numer konta.

Komfort spłat jest najważniejszy, dlatego na swoim profilu Smartney znajdziesz:

 • szybkie przelewy oraz
 • możliwość podpięcia karty debetowej, która pozwoli na automatyczną spłatę Twoich rat.

Otrzymasz również harmonogram spłat pożyczki Smartney, który jest przesyłany w mailu po zawarciu umowy. Dodatkowo harmonogram jest dostępny w każdej chwili na Twoim profilu po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney.

Oczywiście pożyczkę Smartney możesz spłacić wcześniej niż wynika to z harmonogramu spłat! Każdej spłaty możesz dokonać logując się do swojego Profilu Smartney w Strefie Klienta Smartney.

 

Smartney - logowanie

Aby zalogować się do strefy klienta Smartney należy:

 • przejść na stronę Smartney (kliknij przycisk)
 • naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

na której:

 • podaj swój adres e-mail lub numer klienta z umowy
 • hasło logowania Smartney

Wprowadzając nieprawidłowe dane otrzymasz komunikat Błędny login lub hasło. Sprawdź swoje dane i spróbuj ponownie.

Jeśli nie pamiętasz hasła:

 • naciśnij przycisk PRZYPOMNIJ HASŁO
 • w kolejnym oknie wprowadź e-mail lub numer klienta z umowy

Wskazówki otrzymasz na podany adres email, a jeśli podasz nieprawidłowy dostaniesz komunikat Podano niepoprawny identyfikator klienta.

 

Testuj pożyczkę

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów i obowiązuje do 31.03.2020 do godz. 23:59:59.

Testuj do 60 dni za 0 zł. To proste! Od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat), szczegóły w regulaminie promocji TEST 60 DNI.

Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji "Test 60 dni"!

Jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta.

Testuj do 60 dni za 0 zł:

 • pierwszy dzień - data zawarcia umowy,
 • spłacasz ratę / raty - zgodnie z harmonogramem,
 • 60-ty dzień to ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów, jeśli rezygnujesz zwracasz całą otrzymaną od Smartney kwotę pożyczki pomniejszoną o dotychczas spłacone raty,
 • dla zachowania 60 dniowego terminu decydująca jest data zaksięgowania kwoty na rachunku bankowym Smartney wskazanym w umowie kredytu.

Uwaga! Regulamin promocji nie określa kwot pożyczki w promocji (widełek), stąd w opisie oferty Smartney podajemy kwotę maksymalną. Jednakże warunkiem udzielenia kredytu konsumenckiego Smartney (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej oraz ryzyka kredytowego, a ostateczne warunki kredytowania, w tym wysokość kwoty kredytu/pożyczki, zależą od wyniku tej oceny.

 

Smartney (skrót)

Dane rejestrowe Smartney✅NIP 5272859012
✅REGON 380793670
✅KRS: 0000747738
Smartney adres / siedzibaSmartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa
Smartney kontakt / infolinia22 528 88 88
Godziny pracy Smartneypn. - pt.: 08:00 - 22:00, sob.-nd.: 9:00-16:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Smartney możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę Smartney i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 60000 zł na 60 dni Test 60 dni za darmo
Smartney logowanie / Smartney wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Smartney, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Smartney
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 25 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 70 lat
Weryfikacja bazSmartney BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza pożyczkaTest 60 dni za darmo, do 60000 zł na 60 dni, RRSO Smartney od 13,58%!
Kolejne pożyczki1000 - 60 000 zł, zwrot 12 - 60 mies.
Kalkulator SmartneyKalkulator Smartney znajdziesz na stronie Smartney, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Smartney - dodatkowy opis na kalkulatora Smartney naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Smartney, recenzja i warunki pożyczki Smartney ⭐Pożyczka ratalna Smartney ⚡pożyczka od 1000 do 60 000 PLN ⏰ na okres 12 - 60 mies. 👫wiek od 25 do 70 lat 🔒Smartney to połączenie tadycyjnej bankowości i cech kredytu bankowego oraz uproszczonego systemu ubiegania się o pożyczkę w kwocie nawet do 60 tys. zł na okres do 5 lat. Smartney to pożyczki dla osób w wieku od 25 do 70 lat, dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!