Pożyczka Provident jak pożyczyć?

Pożyczka Provident

RRSO 15.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Kwota pożyczki Provident

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Okres spłaty w Provident?

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

Provident najważniejsze informacje
Bazy NIE sprawdzanebez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF
Jak pieniądze?Odbiór od Provident przelew na konto bankowe, w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje o provident.pl na stronie Provident.
Najważniejsze informacje o Provident znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Provident Pożyczka" - zobacz też pełny opis Provident.
Ile od Providentod 500 do 20 000 na okres od 12 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Provident lub pożyczki poza promocją

Provident wniosek - jakie warunki trzeba spełnić aby dostać pożyczkę w Providencie?

Provident Wniosek - aby złożyć 👉wniosek o pożyczkę Provident Samoobsługowa naciśnij przycisk i przejdź na stronę, a następnie:

 • zarejestruj się w Provident - jeśli jesteś nowym klientem Provident (Provident rejestracja - tutaj więcej informacji) albo
 • zaloguj się do Provident - jeżeli korzystałeś z oferty firmy i posiadasz konto klienta, zaloguj się i złóż wniosek (Provident logowanie - tutaj więcej informacji)

Na etapie wnioskowania o pożyczkę Samoobsługową Provident:

 • zacznij od wyboru kwoty pożyczki - wybierz kwotę z podanego zakresu od - do
 • określ również okres spłaty pożyczki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom

a swój wybór zatwierdź przyciskiem.

Uwaga! Wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany przez automatyczny system, odpowiedź dostaniesz w ciągu kilku minut.

W zależności od wnioskowanej kwoty pożyczki określone okresy spłaty mogą być dostępne albo niedostępne, a rekomendowany przez Provident okres spłaty zostanie podświetlony - to wszystko na etapie wniosku Provident Polska. Składając wniosek Provident o pożyczkę Samoobsługową należy również zarejestrować konto i wypełnić wniosek, przed rozpoczęciem wypełniania wniosku warto przygotować dokument tożsamości.

Provident wniosek - we wniosku o pożyczkę:

 • podaj swoje dane osobowe
 • określ dane teleadresowe
 • podaj informacje o zatrudnieniu i sytuacji ekonomicznej - zgodnie z dekalaracją ze strony www firmy, Provident nie będzie kontaktować się z Twoim pracodawcą w celu weryfikacji Twojego zatrudnienia

Po wprowadzeniu wymaganych informacji zaakceptuj regulaminy i wymagane zgody, a wniosek potwierdź przyciskiem ZŁÓŻ WNIOSEK.

W kolejnym kroku potwierdź swoją tożsamość poprzez wykonanie przelewu na 1 zł. Nie martw się - przekazaną złotówkę Provident odda Ci, jak tylko sfinalizujecie pożyczkę. Przelew wykonaj z konta bankowego, którego jesteś właścicielem. Zwóć również uwagę na to, aby przepisać dokładnie tytuł przelewu.

Provident Wniosek - ostatnim etapem to oczekiwanie na weryfikację i przelew - po poprawnej weryfikacji i pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze otrzymasz na konto bankowe (przelew na rachunek), który został podany we wniosku Provident oraz potwierdzony na etapie weryfikacji tożsamości..

Jakie warunki trzeba spełnić aby dostać pożyczkę w Providencie? Aby otrzymać pożyczkę w Provident Polska należy spełnić następujące warunki: być osobą pełnoletnią i posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym, być obywatelem RP oraz mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura). Dodatkowo jeśli chcesz złożyć wniosek przez internet, to poza dostępem do internetu musisz mieć telefon komórkowy oraz rachunek bankowy.

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku Provident niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Provident wymagane są regularne dochody, wniosek Provident złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Provident? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Pożyczka Samoobsługowa Provident Polska to od 500 do nawet 20 000 zł na okres od 12 do 48 miesięcy, również w weekend (24h/7). Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz pożyczkę Samoobsługową Provident, w 100% przez Internet i bez wychodzenia z domu. Mam plan, więc wykonam go sam? Sprawdź opinie o Provident i zapoznaj się z ofertą Pożyczka Samoobsługowa - sprawdź opinie o Provident, a w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat możesz liczyć na przesunięcie spłaty pożyczki.

Provident wymagania

Provident firma udzielająca pożyczek - aby ubiegać się o pożyczkę Provident:

 • musisz być osobą pełnoletnią,
 • posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym,
 • być obywatelem RP
 • mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura)

Sprawdź co jeszcze wiadomo o pożyczkach od Provident.

Pożyczki Samoobsługowa - wymagania

Dla pożyczki Samoobsługowej Provident Polska dodatkowo:

 • musisz posiadać telefon komórkowy - indywidualne kody PIN wysyłane są wyłącznie na podany numer telefonu komórkowego
 • musisz posiadać rachunek bankowy, którego jesteś właścicielem - szczegóły poniżej
 • złożenie wniosku o pożyczkę samoobsługową możliwe jest jedynie przez internet
 • złóż wniosek o pożyczkę samoobsługową Provident - kliknij banner lub przycisk

i odbierz pieniądze nawet w 15 minut od potwierdzenia swoich danych.

Jakie bazy sprawdza Provident?

Provident

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Provident weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Provident zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌Provident sprawdza BIK
 • ❌Provident sprawdza BIG
 • ✔️Provident nie sprawdza KBIG => Provident bez KBIG
 • ✔️Provident nie sprawdza KRD => Provident bez KRD
 • ✔️Provident nie sprawdza ERIF => Provident bez ERIF
 • ✔️Provident nie sprawdza ZBP => Provident bez ZBP
 • ✔️Provident nie sprawdza CRIF => Provident bez CRIF
 • ❌Provident sprawdza PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Oferta produktowa pożyczka „Dla Ciebie” jest dostępna od 8.11.2023 r. dla nowych Klientów i dotyczy pożyczki zawieranej w obecności Doradcy Klienta o całkowitej kwocie pożyczki od 1000 zł do 12 000 zł spłacanej w 12 ratach miesięcznych. Warunkiem skorzystania z pożyczki „Dla Ciebie” jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,01%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4311,20 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 311,20 zł (w tym: prowizja 93,36 zł, opłata przygotowawcza 0 zł, opłata za elastyczny plan spłat 217,84 zł, odsetki 0 zł), 11 równych rat miesięcznych w wysokości 359,27 zł, i ostatnia 12 rata w wysokości 359,23 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.12.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki „Dla Ciebie”.

Dodatkowe informacje o provident.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Provident, logowanie Provident oraz strona www poniżej.

Czy Provident bez BIK? Informacja ze strony Provident: Czy mogę uzyskać pożyczkę, choć wcześniej odmówiono mi pożyczki w banku lub w przypadku, gdy zostałem wpisany do rejestru dłużników np. BIK? Rozpatrujemy wszystkie wnioski o pożyczkę, bez wyjątku. Oczywiście zanim wydamy decyzję o przyznaniu pożyczki badamy zdolność kredytową każdego m.in. poprzez weryfikowanie wniosku w bazach danych lub zbiorach danych kredytodawcy. Podczas wizyty domowej nasz Doradca Klienta poda Ci ostateczną kwotę pożyczki, jaką będziemy mogli Ci przyznać.

Wniosek o pożyczkę

Jeśli ubiegasz się o Pożyczkę Samoobsługową i posiadasz aktywne konto bankowe, to wypełnienie wniosku będzie bardzo proste. Potrzebny będzie również numer dowodu osobistego, PESEL i telefonu komórkowego, a także adres email.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Provident Polska, na której wypełnij wniosek online (bez wychodzenia z domu). Jeśli jesteś nowym klientem, to niezbędne będzie wprowadzenie Twoich danych (w sekcji "Poznamy się"):

 • Pierwsze imię
 • Nazwisko
 • PESEL - Twój numer PESEL jest potrzebny Provident do rozpatrzenia wniosku o pożyczkę
 • Nr dowodu osobistego - do wniosku o pożyczkę Provident potrzebuje jeszcze numer Twojego dowodu osobistego
 • Nr telefonu komókowego - Twój numer telefonu komórkowego jest potrzebny Provident do rozpatrzenia wniosku o Pożyczkę Samoobsługową.

oraz danych niezbędnych do założenia konta (sekcja "Załóż swoje konto"):

 • Adres email (x2)
 • Hasło - wprowadź hasło, które zapamiętasz. Hasło powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym wielkie i małe litery, minimum jedną cyfrę oraz nie posiadać znaków specjalnych, np. !%$?. Pamiętaj, że tę samą literę możesz użyć maksymalnie 3 razy z rzędu

Wymagane jst również udzielenie zgód, które masz prawo wycofać w dowolnym momencie:

 • Zgadzam się na przetwarzanie moich danych, w tym profilowanie, w celach marketingowych przez Provident Polska S.A.
 • Zgadzam się na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu:
  • połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna)
  • wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)
 • Zgadzam się na udostępnianie moich danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych.

Dodatkowe informacje w kolejnych akapitach, a następnie

 • Sprawdź i zaakceptuj swoją ofertę
 • Potwierdź swoje dane
 • Pieniądze od Provident otrzymasz przelewem

Provident firma udzielająca pożyczek.

Konto do Provident

Aby skorzystać z oferty pożyczki samooobsługowej Provident musisz posiadać konto bankowe, gdyż jest to pożyczka przelewana na rachunek bankowy.

Numer rachunku bankowego podajesz podczas składania wniosku w części "Dane finansowe" w odpowiednim polu i tego właśnie rachunku należy użyć podczas potwierdzania danych i wypełniania wniosku o pożyczkę.

Potwierdzenie rachunku bankowego następuje w trakcie procesu Twojej aplikacji pożyczkowej poprzez pobranie i zwrot 1 zł w ramach tego rachunku. Niestety nie możesz skorzystać z rachunku innej osoby, ze względów prawnych musisz być posiadaczem lub współposiadaczem tego rachunku. Potwierdzenie rachunku jest ważne, ponieważ zanim otrzymasz pożyczkę Provident mieć pewność, że pieniądze trafią do właściwego adresata.

Provident poprosi Cię o przelew 1 PLN ale dopiero wtedy, gdy otrzymasz ofertę pożyczki. Jest to również test poprawności Twojego rachunku bankowego i weryfikacja Twojej tożsamości. Nie ponosisz w związku z tym jednak żadnych kosztów - przekazaną do Provident złotówkę otrzymasz z powrotem gdy tylko pożyczka zostanie sfinalizowana.

Kalkulator Provident

Provident

Kalkulator pożyczki Provident znajdziesz na stronie Provident, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Provident.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Provident może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Provident. Odwiedzając stronę Provident sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Provident, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Provident ✔️

Więcej niż jedna pożyczka

Możesz mieć więcej niż jedną pożyczkę na raz - Informację o kolejnej ofercie Provident otrzymasz mailem lub sms-em.

Zaloguj się do Provident na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident oraz czy możesz wnioskować o kolejną pożyczkę czy przesunięcie terminu spłaty.

Istnieje również możliwość wystąpienia o kolejną pożyczkę samoobsługową przed spłatą poprzedniej pożyczki, zaloguj się na swoje konto i sprawdź szczegóły oferty Provident.

Przesunięcie spłaty

W Provident przesunięcie terminu spłaty jest jak najbardziej możliwe. Aby ubiegać się w Provident o przesunięcie terminu spłaty pożyczki, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki;
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty;
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu;
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat;
 • Twoja umowa została zawarta na co najmniej 6 miesięcy.

Przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź ile razy możesz ubiegać się o przesunięcie terminiu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident.

Ile razy przesuniesz spłatę?

Liczba możliwych przesunięć terminu spłaty pożyczki Provident zależne jest od okresu pożyczki i wynosi:

 • Pożyczka na okres 6 miesięcy - 1 przesunięcie terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 12 miesięcy - 2 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 18 miesięcy - 3 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 24 miesięcy - 4 przesunięcia terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 36 miesięcy - 6 przesunięć terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 44 miesięcy - 8 przesunięć terminiu spłaty raty.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident, cofnij się do poprzedniego akapitu.

Pożyczka Provident jak pożyczyć? opinie

Dają prawie każdemu ale droho panie i panowie
Dobra jest obsługa domowa bo po ma być ślad na koncie no wada że mogło być taniej i było by gitest wtedy [2021-09-29]

Dodaj opinię

Pożyczka Provident jak pożyczyć? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Provident jak pożyczyć? forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Provident pytania i odpowiedzi

Czy aby złożyć wniosek o pożyczkę Provident Samoobsługową muszę się zalogować?

Nie, do złożenia wniosku o pierwszą pożyczkę Samoobsługową należy przejść na stronę Provident i złożyć wniosek. Do pierwszej pożyczki nie musisz się logować.

Czego będę potrzebować do wniosku Provident?

Składając wniosek o pożyczkę Samoobsługową Provident potrzebny będzie numer Twojego dowodu osobistego, PESEL i telefonu komórkowego, a także adres email oraz aktywne konto bankowe, którego jesteś właścicielem.

Ile mogę pożyczyć od Provident?

Składając wniosek o Samoobsługową pożyczkę Provident możesz pożyczyć od 300 do nawet 15 000 zł. Ostateczna kwota pożyczy zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Na jak długo pożyczę od Provident?

Pożyczka Samoobsługowa Provident to pożyczka ratalna z okresem spłaty od 3 do 48 miesięcy. Oczywiście pożyczkę możesz spłacić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat.

Czy mogę mieć więcej niż jedną pożyczkę przez internet?

Tak, informację o kolejnej ofercie Provident otrzymasz mailem lub sms-em. Zaloguj się do Provident na swoje konto, by sprawdzić ofertę, którą dla Ciebie przygotowano w Provident.

Gdzie mogę sprawdzić status pożyczki samoobsługowej?

Niezbędne będzie zalogowanie do Provident - wszystkie aktualne informacje dotyczące Twojej pożyczki znajdziesz w sekcji Moje konto, po uprzednim zalogowaniu się.

Na czym polega Elastyczny Plan Spłat?

Elastyczny Plan Spłat jest to część każdej pożyczki Provident pozwalający na zarządzanie pożyczką i składający się z: Okresowej Przerwy w Spłacie, Gwarancji Zniesienia Obowiązku Spłaty i Pakietu SMSów informacyjnych.

Czy pożyczka Provident przez Internet może wpłynąć na mój rachunek w weekend?

Oczywiście, że tak. Przelew z pożyczką Provident możesz otrzymać również w weekend.

Kto może wystąpić o Pożyczkę przez Internet?

Provident udzielamy pożyczek jedynie pełnoletnim obywatelom polskim, którzy mają rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz źródło regularnego dochodu.

FAQ o Provident

Zajrzyj na loans4you.pl lub do artykułu "Provident", znajdziesz tam materiały o o Provident. W serwisie Pożyczki dla Ciebie na stronie Pożyczka Provident jak pożyczyć? także możliwość sprawdzenia warunków albo opinii o Provident lub wyrażenia własnego zdania, sprawdzenie logowania Provident, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie masz też możliwość wniosku Provident - zajrzyj i sprawdź.

Dane rejestrowe Provident✔️NIP 5251571292
✔️KRS: 0000009389
Kontakt E-Mailbok@provident.pl
Provident kontakt / Infolinia600 200 200
Godziny pracy Providentpon - pt 7.00 - 21.00, so 9.00 - 17.00
WniosekProvident wniosek online możesz składać przez Internet 24h/7 - idź do Provident. Pamiętaj aby sprawdzić aktualne warunki i przeczytać umowę Provident.
Bazy NIE sprawdzanebez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF
Pożyczka bez grosza?Tak, Provident to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja Provident bez przelewu bankowego:
- weryfikacja tożsamości usługą AIS Gateway (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie Provident
Więcej niż 1 pożyczkaTak, informację o kolejnej ofercie otrzymasz mailem lub SMS-em. Zaloguj się na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident.
Pierwsza gratisNie
Ile od Providentod 500 do 20 000 na okres od 12 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Provident lub pożyczki poza promocją
Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Provident
Jak pieniądze?Odbiór z Provident przelew na konto bankowe, w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje o provident.pl na stronie Provident.
RRSO15.01% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Provident zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Jak dostać pożyczkę Provident? Jak pożyczyć w Provident? Promocje? na Pożyczki dla Ciebie: stała rata od Provident, plan na święta, pożyczka samoobsługowa, pożyczka przez internet, Provident pożyczka w domu

Przejdź do Provident