Wniosek o pożyczkę LoanMe

Pożyczka ratalna LoanMe

LoanMe logo
Pożyczka bez BIK, ERIF
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna LoanMe

1000 - 1000 zł

Spłata w

5 tyg.

LoanMe to pożyczki ratalne pożyczki nawet do 11.500 zł na 130 tygodni. Pierwsza pożyczka do 7000 zł od LoanMe za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 4 tygodni. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach - sprawdź opinie o LoanMe.

Sprawdź promocję LoanMe - pożyczka z bonem 200 zł (jeśli jesteś nowym klientem) oraz Imieninowa promocja - jeżeli korzystałeś już z pożyczki LoanMe.

 

Czy LoanMe weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

LoanMeAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LoanMe weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • LoanMe nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy
 • LoanMe sprawdza BIG
 • LoanMe sprawdza KRD
 • LoanMe nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny: Dla pożyczki w kwocie 1000 zł udzielonej na 5 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1 163,10 zł (w tym prowizja 155,75 zł) dla oprocentowania 8%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 232,62 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 467%. Okres spłaty: 5 tygodni. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.04.2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LoanMe, kontakt LoanMe i logowanie LoanMe oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka LoanMe

LoanMe to solidna marka na rynku, specjalizująca się w szybkich pożyczkach udzielanych klientom już w 15 minut, a kluczem do sukcesu Loanme jest doskonały kontakt z potencjalnym klientem oraz indywidualne pochylanie się nad potrzebami każdego zainteresowanego współpracą z Loanme.

Aby uzyskać pożyczkę od LoanMe kliknij przycisk lub banner, aby przejść na strone firmy, na której:

 • suwakiem wybierz kwotę pożyczki
 • wpisz dane kontaktowe

W ciągu maks. godziny skontatuje się z Tobą konsultant LoanMe, który poprowadzi Cię przez dalszy proces zawierania pożyczki. LoanMe udziela pożyczek od 800 zł do nawet 11500 zł w zależności od Twojej zdolności kredytowej.

 

LoanMe warunki

Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Poza tym należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od LoanMe – czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

Proces pozyskania u nas dodatkowych środków finansowych, można przedstawić w trzech bardzo krótkich i przejrzystych krokach:

 • KROK 1: kontakt z Loanme - zadzwoń pod numer kontaktowy Loanme lub wypełnij formularz na stronie Loanme i oczekuj na kontakt
 • KROK 2: wniosek o pożyczkę - wypełni z Tobą nasz Konsultant podczas rozmowy telefonicznej. Przygotuj tylko swój dowód osobisty. Każdy Klient w LoanMe jest traktowany indywidualnie i z pewnością Loanme dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.
 • KROK 3: decyzja - o decyzji kredytowej Loanme poinformuje Cię już podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, a pieniądze będą na Twoim koncie nawet w 15 min!

 

LoanMe cechy

Szybko: LoanMe przelewa pieniądze na Twoje konto nawet następnego dnia

Dyskretnie: LoanMe ceni Twoją prywatność, Twoje dane nigdy nie zostaną ujawnione.

Elastycznie: z LoanMe wybierz raty dogodne dla Ciebie!

Bezpiecznie: LoanMe stosuje dodatkowe środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe dzięki specjalnemu 128-bitowemu systemowi kodowania.

 

Kalkulator LoanMe

LoanMe

Kalkulator pożyczki LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LoanMe

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LoanMe) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LoanMe użyty na stronie www LoanMe może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LoanMe

 

Pierwsza pożyczka za darmo

Oferta ważna jest od 01 lutego 2018 do odwołania i obowiązuje na terytorium RP, a do jej skorzystania uprawnona jest osoba, która:

 • po raz pierwszy otrzymuje pożyczkę od LoanMe oraz
 • dokona terminowej spłaty w czterech równych ratach w okresie pierwszych 4 tygodni

Z promocji można skorzystać tylko raz, ale promocję można łączyć się z innymi promocjami, chyba, że co innego wynika z regulaminu danej promocji - maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 6000 zł.

Uwaga! Każda pierwsza pożyczka może być pożyczką za 0 zł, jeśli dokonasz jej spłaty w 4 równych ratach zgodnie z harmonogramem spłaty, każda po 25% kwoty pożyczki do wypłaty. Ty decydujesz czy skorzystasz z tej opcji. Jeśli nie spłacisz pożyczki w 4 równych ratach, będziesz zobowiązany spłacać pożyczkę w kwotach rat wynikających z terminu regularnej pożyczki którą wybrałeś wnioskując o pierwszą pożyczkę, czyli 5,17 lub 130 tygodni. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej opcji zadzwoń na infolinie Loanme.

 

Pożyczka z bonem 200 zł

Oferta z bonem dla osób, które korzystają z pożyczki LoanMe po raz pierwszy i nie odstąpi od umowy pożyczki. Do skorzystania z oferty uprawniony jest klient, który przystąpi do umowy pożyczki w czasie trwania promocji Pożyczka z bonem oraz poda kod wysłany w wiadomość SMS a następnie będzie prawidłowo realizował warunki umowy pożyczki - odsyłamy też na stronę Loanme z bonem

Warunkiem otrzymania bonu jest terminowe spłacanie swojego zobowiązania wynikającego z umowy pożyczki – weryfikowane są 4 pierwsze raty oraz zgłoszenie przez agentowi sprzedaży pożyczkodawcy chęci skorzystania z promocji podczas zawierania umowy pożyczki.

Bony 200 zł wysyłane są pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych po weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany adres oraz dane osobowe tj. imię i nazwisko, z oferty można skorzystać 1 raz, ale oferta może łączyć się z innymi promocjami i ofertami LoanMe.

 

Oferta imieninowa 300 zł

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do dyskontu o wartości 300 zł (odsyłamy też na stronę Imieninowa promocja Loanme

Do skorzystania z oferty uprawniony jest klient, który przystąpi do umowy pożyczki w czasie trwania promocji Imieninowa Promocja i będzie ją realizował zgodnie z jej postanowieniami oraz nie odstąpi od umowy pożyczki. Z oferty może skorzystać osoba, która była wcześniej klientem LoanMe i prawidłowo spłaciła swoje poprzednie zobowiązanie. Promocja nie obejmuje klientów z aktywną pożyczką w LoanMe.

Warunkiem otrzymania bonu jest terminowe spłacanie swojego zobowiązania wynikającego z umowy pożyczki – weryfikowane są 4 pierwsze raty oraz zgłoszenie agentowi sprzedaży pożyczkodawcy kodu podanego w komunikacji SMS podczas zawierania umowy pożyczki.

Bony wysyłane są pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych po weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany adres oraz dane osobowe tj. imię i nazwisko, oferta nie łączy się z innymi promocjami i oferta, chyba że co innego wynika z regulaminu promocji.

 

LoanMe (skrót)

Dane rejestrowe LoanMe✅NIP 5272729611
✅REGON 360839407
✅KRS: 0000544100
LoanMe adres / siedzibaAleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
LoanMe kontakt / infolinia22 377 78 88
Godziny pracy LoanMepon - pt: 9:00 - 19:00, sob 10:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę LoanMe możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę LoanMe i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
LoanMe logowanie / LoanMe wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na LoanMe, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę LoanMe
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazLoanMe BIG, KRD
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 1000 zł, zwrot 5 tyg.
Kalkulator LoanMeKalkulator LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator LoanMe - dodatkowy opis na kalkulatora LoanMe naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna LoanMe, recenzja i warunki pożyczki LoanMe ⭐Pożyczka ratalna LoanMe ⚡pożyczka od 1000 do 1000 PLN ⏰ na okres 5 tyg. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒LoanMe to pożyczki ratalne pożyczki nawet do 11.500 zł na 130 tygodni. Pierwsza pożyczka do 7000 zł od LoanMe za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 4 tygodni. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach - sprawdź opinie o LoanMe.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!