Wniosek o pożyczkę LoanMe

Pożyczka ratalna LoanMe

LoanMe logo
Pożyczka bez BIK, ERIF
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna LoanMe

500 - 4500 zł

Spłata w

5 tyg.

LoanMe to pożyczki ratalne pożyczki nawet do 4500 zł na 5 tygodni. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach, wystarczy kilka kroków aby otrzymać pożyczkę - sprawdź opinie o LoanMe.

 

Czy LoanMe weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

LoanMeAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LoanMe weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • LoanMe nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy
 • LoanMe sprawdza BIG
 • LoanMe sprawdza KRD
 • LoanMe nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny (Oferta dla Klienta Indywidualnego): Dla pożyczki w kwocie 1000 zł udzielonej na 5 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1162,38 zł (w tym prowizja 155,75 zł) dla oprocentowania 7.2%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 232,48 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 462,89%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 462,91%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 06.07.2020 na reprezentatywnym przykładzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LoanMe, kontakt LoanMe i logowanie LoanMe oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka LoanMe

LoanMe to solidna marka na rynku, specjalizująca się w szybkich pożyczkach udzielanych klientom już w 15 minut, a kluczem do sukcesu Loanme jest doskonały kontakt z potencjalnym klientem oraz indywidualne pochylanie się nad potrzebami każdego zainteresowanego współpracą z Loanme.

Aby uzyskać pożyczkę od LoanMe kliknij przycisk lub banner, aby przejść na strone firmy, na której:

 • suwakiem wybierz kwotę pożyczki
 • wpisz dane kontaktowe

W ciągu maks. godziny skontatuje się z Tobą konsultant LoanMe, który poprowadzi Cię przez dalszy proces zawierania pożyczki. LoanMe udziela pożyczek od 500 zł do nawet 4500 zł w zależności od Twojej zdolności kredytowej.

 

LoanMe warunki

Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Poza tym należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od LoanMe – czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

Proces pozyskania u nas dodatkowych środków finansowych, można przedstawić w trzech bardzo krótkich i przejrzystych krokach:

 • KROK 1: kontakt z Loanme - zadzwoń pod numer kontaktowy Loanme lub wypełnij formularz na stronie Loanme i oczekuj na kontakt
 • KROK 2: wniosek o pożyczkę - wypełni z Tobą nasz Konsultant podczas rozmowy telefonicznej. Przygotuj tylko swój dowód osobisty. Każdy Klient w LoanMe jest traktowany indywidualnie i z pewnością Loanme dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.
 • KROK 3: decyzja - o decyzji kredytowej Loanme poinformuje Cię już podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, a pieniądze będą na Twoim koncie nawet w 15 min!

 

LoanMe cechy

Szybko: LoanMe przelewa pieniądze na Twoje konto nawet następnego dnia

Dyskretnie: LoanMe ceni Twoją prywatność, Twoje dane nigdy nie zostaną ujawnione.

Elastycznie: z LoanMe wybierz raty dogodne dla Ciebie!

Bezpiecznie: LoanMe stosuje dodatkowe środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe dzięki specjalnemu 128-bitowemu systemowi kodowania.

 

Kalkulator LoanMe

LoanMe

Kalkulator pożyczki LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LoanMe

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LoanMe) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LoanMe użyty na stronie www LoanMe może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LoanMe

 

O pożyczce LoanMe

LoanMe oferuje pożyczki na okres 5 tygodni z możliwością spłaty:

 • ratalnej - spłata w cyklach tygodniowych albo
 • jednorazową - spłata w piątym tygodniu

Pieniądze od LoanMe otrzymasz zazwyczaj, po otrzymaniu decyzji o przyznaniu pożyczki, są na Twoim koncie następnego dnia roboczego. Informację o przekazaniu transferu pieniędzy na Twoje konto otrzymasz SMS-em.

 

LoanMe (skrót)

Dane rejestrowe LoanMe✅NIP 5272729611
✅REGON 360839407
✅KRS: 0000544100
LoanMe adres / siedzibaAleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
LoanMe kontakt / infolinia22 377 78 88
Godziny pracy LoanMepon - pt: 9:00 - 19:00, sob 10:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę LoanMe możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę LoanMe i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
LoanMe logowanie / LoanMe wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na LoanMe, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę LoanMe
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazLoanMe BIG, KRD
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki500 - 4500 zł, zwrot 5 tyg.
Kalkulator LoanMeKalkulator LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator LoanMe - dodatkowy opis na kalkulatora LoanMe naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna LoanMe, recenzja i warunki pożyczki LoanMe ⭐Pożyczka ratalna LoanMe ⚡pożyczka od 500 do 4500 PLN ⏰ na okres 5 tyg. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒LoanMe to pożyczki ratalne pożyczki nawet do 4500 zł na 5 tygodni. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach, wystarczy kilka kroków aby otrzymać pożyczkę - sprawdź opinie o LoanMe.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!