Opinie o ratalce LoanMe

LoanMe opinie⭐ - przeczytaj opinie o LoanMe🙂, wyraź swoje zdanie o LoanMe. Dowiedz się więcej, opinie o LoanMe i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o LoanMe.

Opinie o LoanME

Zobacz jakie są opinie klientów Loanme, które znaleźliśmy na stronie firmy:

Dominika, Piaseczno, 45 lat: Jestem bardzo zadowolona, wszystko sprawnie i szybko! Obsługa bardzo konkretna i przemiła :) gorąco polecam!

Krzysztof, Waszawa, 34 lata: Miałem już doświadczenie z innymi firmami i nie było źle. Ta firma też jest w porządku. Szybko przelane pieniądze i korzystne niskie raty tygodniowe.

Ela, Łańcut, 48 lat: Dla mnie bardzo ok. Szybko rozpatrzony wniosek i przelane pieniądze, bardzo pomocny facet na infolinii.

Mateusz, Mińsk Mazowiecki, 31 lat: Bardzo miła obsługa, Pani z którą rozmawiałem kompetentna i potrafiąca odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam tę firmę.

LoanMe opinie - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce LoanMe:

LoanMe opinie:

Przeczytaj lub wyraź opinie o LoanMe, zobacz też logowanie LoanMe

Pożyczka bez BIK, ERIF
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna LoanMe

800 - 13.600 zł

Pierwsza pożyczka do 6.000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

4 - 130 tyg.

LoanMe oferuje pożyczki ratalne pożyczki do kwoty 11.500 zł na 130 tygodni. Dla nowych klientów Loanme pierwsza pożyczka do 6000 zł za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 4 tygodni. Szybkie pożyczki w LoanMe to najlepszy sposób na zyskanie dodatkowych środków finansowych.

 

Czy LoanMe weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LoanMe weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • LoanMe nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy
  • LoanMe sprawdza BIG
  • LoanMe sprawdza KRD
  • LoanMe nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla pierwszej pozyczki splaconej w terminie 30 dni calkowity koszt wynosi 0%, RRSO 0%, oplata przygotowawcza 0 zl. Przyklad reprezentatywny: Dla pozyczki w kwocie 2500 zl udzielonej na 130 tygodni, calkowita kwota do zaplaty wynosi 5223,82 zl 9 (w tym prowizja 1944,86 zl), dla oprocentowania 10%, oplata przygotowawcza 550 zl, srednia tygodniowa malejaca rata wynosi 40 zl, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,75%. Kalkulacja zostala dokonana na dzien 27.06.2018 na reprezentatywnym przykladzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LoanMe, kontakt LoanMe i logowanie LoanMe oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka LoanMe

Przejdź na stronę Loanme, na której:

  • suwakiem wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty
  • wpisz dane kontaktowe (numer telefonu)
  • zaznacz wymagane zgody

W ciągu maks. godziny, w godzinach pracy biura Loanme, skontatuje się z Tobą konsultant LoanMe, który poprowadzi Cię przez dalszy proces zawierania pożyczki. LoanMe udziela pożyczek od 800 zł do nawet 11500 zł w zależności od Twojej zdolności kredytowej.

 

LoanMe warunki

Aby wnioskować o pożyczkę Loanme musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Musisz uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od LoanMe – czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

 

LoanMe cechy

Szybko: LoanMe przelewa pieniądze na Twoje konto nawet następnego dnia.

Bezpiecznie: LoanMe stosuje dodatkowe środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe dzięki specjalnemu 128-bitowemu systemowi kodowania.

Elastycznie: z LoanMe wybierz raty dogodne dla Ciebie!

Dyskretnie: LoanMe ceni Twoją prywatność, Twoje dane nigdy nie zostaną ujawnione.

 

Kalkulator LoanMe

Kalkulator pożyczki LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LoanMe

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LoanMe) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LoanMe użyty na stronie www LoanMe może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LoanMe, zobacz też: pierwsza pożyczka LoanMe za darmo

 

Misja Loanme

Misją Loanme jest pomaganie klientom, zapewniając im dostęp do finansowania na korzystnych warunkach. Realizacja misji jest możliwa dzięki trzem podstawowym wartościom, którymi Loanme kieruje się w codziennej pracy, a są nimi: uczciwość, przejrzystość, szacunek:

Uczciwość to w branży finansowej podstawa. Loanme zdaje sobie sprawę, że przewagę konkurencyjną możemy budować w oparciu o odpowiedzialne dostarczanie bezpiecznych produktów finansowych. Loanme może to osiągnąć jedynie poprzez innowacyjność i ciągłe doskonalenie ocen badania ryzyka kredytowego, by móc idealnie dopasowywać wysokość raty kredytu do możliwości finansowych klienta. Podejmując decyzje o udzieleniu pożyczki Loanme zawsze kieruje się dobrem i troską o bezpieczeństwo pożyczkobiorców.

Przejrzystość czyli dbanie o proces budowania i wzmacniania świadomości finansowej klientów w transparentny sposób komunikując wszystkie warunki udzielania pożyczek. Loanme wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze, dlatego w umowach Loanme nie stosuje niedozwolonych klauzul umownych i już na wstępie informuje klientów o wszystkich kosztach związanych z pożyczką.

Szacunek to nie tylko dostarczanie klientom jak najlepszych rozwiązań finansowych, ale także budowanie uczciwej, długotrwałej relacji opartej na wzajemnym szacunku.

 

Pierwsza pożyczka za darmo

Oferta ważna jest od 01 lutego 2018 do odwołania i obowiązuje na terytorium RP, a do jej skorzystania uprawnona jest osoba, która:

  • po raz pierwszy otrzymuje pożyczkę od LoanMe oraz
  • dokona terminowej spłaty w czterech równych ratach w okresie pierwszych 4 tygodni

Z promocji można skorzystać tylko raz, ale promocję można łączyć się z innymi promocjami, chyba, że co innego wynika z regulaminu danej promocji, a maksymalna kwota pierwszej pożyczki to nawet 6000 zł

 

LoanMe (skrót)

Dane rejestrowe LoanMe✅NIP 5272729611
✅REGON 360839407
✅KRS: 0000544100
LoanMe adres / siedzibaAleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
LoanMe kontakt / infolinia22 377 78 88
Godziny pracy LoanMepon - pt: 9:00 - 19:00, sob 10:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę LoanMe możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę LoanMe i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 6.000 zł na 30 dni za darmo
LoanMe logowanie / LoanMe wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na LoanMe, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę LoanMe
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazLoanMe BIG, KRD
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 6.000 zł na 30 dni, RRSO LoanMe od 0,00%!
Kolejne pożyczki800 - 13.600 zł, zwrot 4 - 130 tyg.
Kalkulator LoanMeKalkulator LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator LoanMe - dodatkowy opis na kalkulatora LoanMe naszej stronie.