Kontakt LoanMe

Kontakt LoanMe

LoanMe

Sprawdź dane kontaktowe LoanMe, jaki adres i telefon oraz godziny pracy LoanMe:

☎LoanMe: 22 377 78 88
🕐LoanMe: pon - pt: 9:00 - 19:00, sob 10:00 - 18:00

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką LoanMe.

Dane kontaktowe LoanMe to przede wszystkim Infolinia LoanMe, na której uzyskasz informacje o bieżącej pożyczce ratalnej LoanMe albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do LoanMe bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje.

Dane kontaktowe i godziny pracy LoanMe mogą się zmieniać, aktualne informacje dla LoanMe (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie LoanMe.

Inne dane kontaktowe LoanMe? - poinformuj nas w komentarzu o tym, że kontakt LoanMe zmienił się, dziękujemy 🙂.

LoanMe kontakt / LoanMe telefon - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce LoanMe:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • pierwsza pożyczka za darmo do 7.000 zł na 30 dni
 • kolejna pożyczka 500 - 11.500 zł na 4 - 130 tyg.
 • dane rejestrowe:
 • NIP LoanMe: 5272729611
 • REGON LoanMe: 360839407
 • KRS LoanMe: 0000544100
 • Infolinia LoanMe: 22 377 78 88

LoanMe kontakt / LoanMe telefon:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie LoanMe, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka LoanMe

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o LoanMe, zobacz też logowanie LoanMe

LoanMe logo
Pożyczka bez BIK, ERIF
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna LoanMe

500 - 11.500 zł

Pierwsza pożyczka do 7.000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

4 - 130 tyg.

LoanMe to pożyczki ratalne pożyczki nawet do 11.500 zł na 130 tygodni. Pierwsza pożyczka do 7000 zł od LoanMe za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 4 tygodni. Misją LoanMe jest pomagać klientom, zapewniając im prosty dostęp do finansowania na preferencyjnych warunkach - sprawdź opinie o LoanMe.

Sprawdź promocję LoanMe - pożyczka z bonem 200 zł (jeśli jesteś nowym klientem) oraz Imieninowa promocja - jeżeli korzystałeś już z pożyczki LoanMe.

 

Czy LoanMe weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

LoanMeAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LoanMe weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • LoanMe nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy
 • LoanMe sprawdza BIG
 • LoanMe sprawdza KRD
 • LoanMe nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla pierwszej pozyczki splaconej w terminie 30 dni calkowity koszt wynosi 0%, RRSO 0%, oplata przygotowawcza 0 zl. Przyklad reprezentatywny: Dla pozyczki w kwocie 2500 zl udzielonej na 130 tygodni, calkowita kwota do zaplaty wynosi 5223,82 zl 9 (w tym prowizja 1944,86 zl), dla oprocentowania 10%, oplata przygotowawcza 550 zl, srednia tygodniowa malejaca rata wynosi 40 zl, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,75%. Kalkulacja zostala dokonana na dzien 27.06.2018 na reprezentatywnym przykladzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LoanMe, kontakt LoanMe i logowanie LoanMe oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka LoanMe

LoanMe to solidna marka na rynku, specjalizująca się w szybkich pożyczkach udzielanych klientom już w 15 minut, a kluczem do sukcesu Loanme jest doskonały kontakt z potencjalnym klientem oraz indywidualne pochylanie się nad potrzebami każdego zainteresowanego współpracą z Loanme.

Aby uzyskać pożyczkę od LoanMe kliknij przycisk lub banner, aby przejść na strone firmy, na której:

 • suwakiem wybierz kwotę pożyczki
 • wpisz dane kontaktowe

W ciągu maks. godziny skontatuje się z Tobą konsultant LoanMe, który poprowadzi Cię przez dalszy proces zawierania pożyczki. LoanMe udziela pożyczek od 800 zł do nawet 11500 zł w zależności od Twojej zdolności kredytowej.

 

LoanMe warunki

Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Poza tym należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od LoanMe – czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

Proces pozyskania u nas dodatkowych środków finansowych, można przedstawić w trzech bardzo krótkich i przejrzystych krokach:

 • KROK 1: kontakt z Loanme - zadzwoń pod numer kontaktowy Loanme lub wypełnij formularz na stronie Loanme i oczekuj na kontakt
 • KROK 2: wniosek o pożyczkę - wypełni z Tobą nasz Konsultant podczas rozmowy telefonicznej. Przygotuj tylko swój dowód osobisty. Każdy Klient w LoanMe jest traktowany indywidualnie i z pewnością Loanme dopasuje ofertę do Twoich potrzeb.
 • KROK 3: decyzja - o decyzji kredytowej Loanme poinformuje Cię już podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, a pieniądze będą na Twoim koncie nawet w 15 min!

 

LoanMe cechy

Szybko: LoanMe przelewa pieniądze na Twoje konto nawet następnego dnia

Dyskretnie: LoanMe ceni Twoją prywatność, Twoje dane nigdy nie zostaną ujawnione.

Elastycznie: z LoanMe wybierz raty dogodne dla Ciebie!

Bezpiecznie: LoanMe stosuje dodatkowe środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe dzięki specjalnemu 128-bitowemu systemowi kodowania.

 

Kalkulator LoanMe

LoanMe

Kalkulator pożyczki LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LoanMe

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LoanMe) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LoanMe użyty na stronie www LoanMe może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LoanMe, zobacz też: pierwsza pożyczka LoanMe za darmo

 

Pierwsza pożyczka za darmo

Oferta ważna jest od 01 lutego 2018 do odwołania i obowiązuje na terytorium RP, a do jej skorzystania uprawnona jest osoba, która:

 • po raz pierwszy otrzymuje pożyczkę od LoanMe oraz
 • dokona terminowej spłaty w czterech równych ratach w okresie pierwszych 4 tygodni

Z promocji można skorzystać tylko raz, ale promocję można łączyć się z innymi promocjami, chyba, że co innego wynika z regulaminu danej promocji - maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 6000 zł.

Uwaga! Każda pierwsza pożyczka może być pożyczką za 0 zł, jeśli dokonasz jej spłaty w 4 równych ratach zgodnie z harmonogramem spłaty, każda po 25% kwoty pożyczki do wypłaty. Ty decydujesz czy skorzystasz z tej opcji. Jeśli nie spłacisz pożyczki w 4 równych ratach, będziesz zobowiązany spłacać pożyczkę w kwotach rat wynikających z terminu regularnej pożyczki którą wybrałeś wnioskując o pierwszą pożyczkę, czyli 5,17 lub 130 tygodni. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej opcji zadzwoń na infolinie Loanme.

 

Pożyczka z bonem 200 zł

Oferta z bonem dla osób, które korzystają z pożyczki LoanMe po raz pierwszy i nie odstąpi od umowy pożyczki. Do skorzystania z oferty uprawniony jest klient, który przystąpi do umowy pożyczki w czasie trwania promocji Pożyczka z bonem oraz poda kod wysłany w wiadomość SMS a następnie będzie prawidłowo realizował warunki umowy pożyczki, dodatkowe informacje na pożyczka Loanme z bonem

Warunkiem otrzymania bonu jest terminowe spłacanie swojego zobowiązania wynikającego z umowy pożyczki – weryfikowane są 4 pierwsze raty oraz zgłoszenie przez agentowi sprzedaży pożyczkodawcy chęci skorzystania z promocji podczas zawierania umowy pożyczki.

Bony 200 zł wysyłane są pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych po weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany adres oraz dane osobowe tj. imię i nazwisko, z oferty można skorzystać 1 raz, ale oferta może łączyć się z innymi promocjami i ofertami LoanMe.

 

Oferta imieninowa 300 zł

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa do dyskontu o wartości 300 zł, więcej na Imieninowa promocja Loanme

Do skorzystania z oferty uprawniony jest klient, który przystąpi do umowy pożyczki w czasie trwania promocji Imieninowa Promocja i będzie ją realizował zgodnie z jej postanowieniami oraz nie odstąpi od umowy pożyczki. Z oferty może skorzystać osoba, która była wcześniej klientem LoanMe i prawidłowo spłaciła swoje poprzednie zobowiązanie. Promocja nie obejmuje klientów z aktywną pożyczką w LoanMe.

Warunkiem otrzymania bonu jest terminowe spłacanie swojego zobowiązania wynikającego z umowy pożyczki – weryfikowane są 4 pierwsze raty oraz zgłoszenie agentowi sprzedaży pożyczkodawcy kodu podanego w komunikacji SMS podczas zawierania umowy pożyczki.

Bony wysyłane są pocztą tradycyjną po 5 dniach roboczych po weryfikacji terminowości spłaty zobowiązania na wskazany adres oraz dane osobowe tj. imię i nazwisko, oferta nie łączy się z innymi promocjami i oferta, chyba że co innego wynika z regulaminu promocji.

 


☎Kontakt LoanMe 22 377 78 88 infolinia, adres, godziny pracy LoanMe ⭐Pożyczka ratalna LoanMe ☎kontakt 22 377 78 88, telefon i dane teleadresowe do LoanMe, infolinia czy logowanie do LoanMe to ⚡pożyczka od 500 do 11.500 PLN ⏰ na okres 4 - 130 tyg.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!