Kontakt LoanMe

Kontakt LoanMe

LoanMe

Sprawdź dane kontaktowe LoanMe, jaki adres i telefon oraz godziny pracy LoanMe:

☎LoanMe: 22 377 78 88
🕐LoanMe: pon - pt: 9:00 - 19:00, sob 10:00 - 18:00

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką LoanMe.

Dane kontaktowe LoanMe to przede wszystkim Infolinia LoanMe, na której uzyskasz informacje o bieżącej pożyczce ratalnej LoanMe albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do LoanMe bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje.

Dane kontaktowe i godziny pracy LoanMe mogą się zmieniać, aktualne informacje dla LoanMe (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie LoanMe.

Inne dane kontaktowe LoanMe? - poinformuj nas w komentarzu o tym, że kontakt LoanMe zmienił się, dziękujemy 🙂.

LoanMe kontakt / LoanMe telefon - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce LoanMe:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • pierwsza pożyczka za darmo do 6.000 zł na 30 dni
 • kolejna pożyczka 800 - 13.600 zł na 4 - 130 tyg.
 • dane rejestrowe:
 • NIP LoanMe: 5272729611
 • REGON LoanMe: 360839407
 • KRS LoanMe: 0000544100
 • Infolinia LoanMe: 22 377 78 88

LoanMe kontakt / LoanMe telefon:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie LoanMe, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka LoanMe

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o LoanMe, zobacz też logowanie LoanMe

LoanMe logo
Pożyczka bez BIK, ERIF
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna LoanMe

800 - 13.600 zł

Pierwsza pożyczka do 6.000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

4 - 130 tyg.

LoanMe oferuje pożyczki ratalne pożyczki do kwoty 11.500 zł na 130 tygodni. Dla nowych klientów Loanme pierwsza pożyczka do 6000 zł za darmo, jeśli spłacisz ją w ciągu 4 tygodni. Szybkie pożyczki w LoanMe to najlepszy sposób na zyskanie dodatkowych środków finansowych.

 

Czy LoanMe weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

LoanMeAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LoanMe weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • LoanMe nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy
 • LoanMe sprawdza BIG
 • LoanMe sprawdza KRD
 • LoanMe nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy LoanMe weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla pierwszej pozyczki splaconej w terminie 30 dni calkowity koszt wynosi 0%, RRSO 0%, oplata przygotowawcza 0 zl. Przyklad reprezentatywny: Dla pozyczki w kwocie 2500 zl udzielonej na 130 tygodni, calkowita kwota do zaplaty wynosi 5223,82 zl 9 (w tym prowizja 1944,86 zl), dla oprocentowania 10%, oplata przygotowawcza 550 zl, srednia tygodniowa malejaca rata wynosi 40 zl, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,75%. Kalkulacja zostala dokonana na dzien 27.06.2018 na reprezentatywnym przykladzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LoanMe, kontakt LoanMe i logowanie LoanMe oraz strona www poniżej.

 

Pożyczka LoanMe

Przejdź na stronę Loanme, na której:

 • suwakiem wybierz kwotę pożyczki oraz okres spłaty
 • wpisz dane kontaktowe (numer telefonu)
 • zaznacz wymagane zgody

W ciągu maks. godziny, w godzinach pracy biura Loanme, skontatuje się z Tobą konsultant LoanMe, który poprowadzi Cię przez dalszy proces zawierania pożyczki. LoanMe udziela pożyczek od 800 zł do nawet 11500 zł w zależności od Twojej zdolności kredytowej.

 

LoanMe warunki

Aby wnioskować o pożyczkę Loanme musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Musisz uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od LoanMe – czyli udokumentować miesięczny dochód. Należy także być posiadaczem konta bankowego.

 

LoanMe cechy

Szybko: LoanMe przelewa pieniądze na Twoje konto nawet następnego dnia.

Bezpiecznie: LoanMe stosuje dodatkowe środki ostrożności, aby chronić Twoje dane osobowe dzięki specjalnemu 128-bitowemu systemowi kodowania.

Elastycznie: z LoanMe wybierz raty dogodne dla Ciebie!

Dyskretnie: LoanMe ceni Twoją prywatność, Twoje dane nigdy nie zostaną ujawnione.

 

Kalkulator LoanMe

LoanMe

Kalkulator pożyczki LoanMe znajdziesz na stronie LoanMe, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LoanMe

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LoanMe) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LoanMe użyty na stronie www LoanMe może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LoanMe, zobacz też: pierwsza pożyczka LoanMe za darmo

 

Misja Loanme

Misją Loanme jest pomaganie klientom, zapewniając im dostęp do finansowania na korzystnych warunkach. Realizacja misji jest możliwa dzięki trzem podstawowym wartościom, którymi Loanme kieruje się w codziennej pracy, a są nimi: uczciwość, przejrzystość, szacunek:

Uczciwość to w branży finansowej podstawa. Loanme zdaje sobie sprawę, że przewagę konkurencyjną możemy budować w oparciu o odpowiedzialne dostarczanie bezpiecznych produktów finansowych. Loanme może to osiągnąć jedynie poprzez innowacyjność i ciągłe doskonalenie ocen badania ryzyka kredytowego, by móc idealnie dopasowywać wysokość raty kredytu do możliwości finansowych klienta. Podejmując decyzje o udzieleniu pożyczki Loanme zawsze kieruje się dobrem i troską o bezpieczeństwo pożyczkobiorców.

Przejrzystość czyli dbanie o proces budowania i wzmacniania świadomości finansowej klientów w transparentny sposób komunikując wszystkie warunki udzielania pożyczek. Loanme wierzymy, że proste rozwiązania są najlepsze, dlatego w umowach Loanme nie stosuje niedozwolonych klauzul umownych i już na wstępie informuje klientów o wszystkich kosztach związanych z pożyczką.

Szacunek to nie tylko dostarczanie klientom jak najlepszych rozwiązań finansowych, ale także budowanie uczciwej, długotrwałej relacji opartej na wzajemnym szacunku.

 

Pierwsza pożyczka za darmo

Oferta ważna jest od 01 lutego 2018 do odwołania i obowiązuje na terytorium RP, a do jej skorzystania uprawnona jest osoba, która:

 • po raz pierwszy otrzymuje pożyczkę od LoanMe oraz
 • dokona terminowej spłaty w czterech równych ratach w okresie pierwszych 4 tygodni

Z promocji można skorzystać tylko raz, ale promocję można łączyć się z innymi promocjami, chyba, że co innego wynika z regulaminu danej promocji, a maksymalna kwota pierwszej pożyczki to nawet 6000 zł

 


☎Kontakt LoanMe 22 377 78 88 infolinia, adres, godziny pracy LoanMe ⭐Pożyczka ratalna LoanMe ☎kontakt 22 377 78 88, telefon i dane teleadresowe do LoanMe, infolinia czy logowanie do LoanMe to ⚡pożyczka od 800 do 13.600 PLN ⏰ na okres 4 - 130 tyg.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!