Wniosek o pożyczkę Yolo

Pożyczka ratalna Yolo

Yolo logo
od 21 do 80 lat
Ratalna Yolo

1000 - 3000 zł

Spłata w

4 - 9 mies.

Pożyczka YOLO to wygodne raty i łatwe do spłaty, możesz wybrać od 4 do 9 miesięcy, tak jak wolisz, a kwota pożyczki Yolo to od 1000 do 3000 zł

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczkę możesz otrzymać nawet w 15 minut, środki otrzymasz na Twoje konto, pożyczka Yolo również do odebrania na poczcie 📯 (czek GIRO).

 

Czy Yolo weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

YoloAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Yolo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Yolo sprawdza BIK
 • Yolo sprawdza BIG
 • Yolo sprawdza KRD
 • Yolo sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki w miesiącach to odpowiednio 3.000 zł i 4-9 miesięcy. Minimalne RRSO wynosi 67,75%, a maksymalne 132,82%. Oferta zależy od oceny zdolności kredytowej.

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 3.000 zł; umowa na 9 miesięcy. Spłata pożyczki w ciągu 9 miesięcy od daty zawarcia umowy: RRSO = 67,75%; całkowita kwota do spłaty = 3.698,63 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 9%; całkowity koszt pożyczki 698,63 zł (w tym: prowizja 585 zł, odsetki 113,63 zł). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Yolo, kontakt Yolo i logowanie Yolo oraz strona www poniżej.

 

Yolo informacje

Poniżej informacje o pożyczce Yolo ze strony oferty (dostosowane do potrzeby naszej strony www):

Wysoka akceptowalność: w YOLO aż 7 na 10 wniosków jest akceptowanych, więc jeżeli nie figurujesz w rejestrach dłużników, Twoja szansa na otrzymanie pożyczki jest bardzo duża.

Decyzja w 7 minut: Yolo działa naprawdę szybko. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pieniądze natychmiast przeleje na Twoje konto. Możesz również wybrać wypłatę na poczcie. Ty decydujesz.

Raty już od 137 zł: Najniższa możliwa rata to zaledwie 137 zł od każdego pożyczonego 1000 zł. Tak, z YOLO to możliwe!

Trzy proste kroki do pożyczki Yolo:

 1. Wypełnij wniosek on-line.
 2. Poczekaj kilka minut na decyzję.
 3. Odbierz pożyczkę.

 

Yolo warunki

Pożyczkę Yolo mogą uzyskać osoby będące obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkające w niej, w wieku od 21 do 80 lat i mające pełną zdolność do czynności prawnych.

YOLO wymaga także aby jako potencjalny pożyczkobiorca:

 • miał pozytywną zdolność do spłaty zobowiązań, jakie powstaną na skutek zaciągnięcia pożyczki w YOLO S.A.,
 • w chwili wnioskowania, nie posiadał zaległości finansowych względem YOLO S.A.,
 • nie figurował jako osoba zadłużona w Biurach Informacji Gospodarczej (BIG) i Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest rakże pozytywna ocena zdolności kredytowej przez Yolo.

 

Yolo - wniosek

Aby złożyć wniosek o pożyczkę Yolo wystarczy, że posiadasz telefon komórkowy, ważny dowód osobisty oraz adres e-mail, kliknij przycisk i przejdź na stronę promocji, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Maksymalna wysokość pożyczki to do 3 000 zł, a maksymalny okres pożyczki to do 9 miesiący. Pamiętaj jednak, że oferta zależy od oceny zdolności kredytowej i może ona się różnić od prezentowanej powyżej.

Zwracamy też uwagę, że YOLO może odrzucićTwój wniosek, w szczególności gdy:

 • zawiera błędy w formularzu
 • masz niespłaconą pożyczkę w YOLO SA lub figurujesz jako osoba załużona w bazach BIG lub BIK;
 • posiadasz mniej niż 21 lata lub więcej niż 80 lat albo nie jesteś obywatelem RP;

 

Dlaczego pożyczka Yolo?

Potrzeby klientów są dla Yolo najważniejsze, dlatego firma chce, aby pieniądze dotarły do Ciebie jak najszybciej. Wniosek oraz decyzja o przyznaniu pożyczki są w pełni online. Po pozytywnym rozpatrzeniu, pożyczkę możesz otrzymać nawet w 15 minut.

Yolo przeleje środki na Twoje konto lub będziesz mógł odebrać je na najbliższej poczcie. Zero zbędnego czasu i formalności, bo dla Yolo liczysz się Ty i Twoja satysfakcja.

 

Yolo logowanie

Aby przejść do Strefy Klienta należy się zalogować:

 • 🔒zaloguj się do Yolo i przejdź do Strefy klienta aby poznać informacje niezbędne do spłaty pożyczki;
 • aby się zalogować podaj swój adres email oraz hasło;

Problemy z logowaniem YOLO:

 • jeśli masz problemy z logowaniem (nie pamiętasz hasła), skorzystaj z opcji "Resetowanie hasła". Do zresetowania hasła wymagany będzie Twój adres email podany we wniosku o pożyczkę Yolo;
 • wpisz adres email i naciśnij "Zresetuj hasło", powinieneś otrzymać komunikat: "Na podany adres e-mail wysłana została instrukcja zmiany hasła.";
 • postępuj dalej zgodnie z instrukcją otrzymaną na podany adres email;

 

YOLO - najwyższe standardy

Wnioskując o pożyczkę YOLO możesz mieć pewność, że jest udzielana zgodnie z najwyższymi standardami, gdyż działalność YOLO jest nadzorowana i regulowana przez:

 • Komisję Nadzoru Finansowego,
 • Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów,
 • Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych,
 • Ustawę z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim,
 • RODO,
 • Ustawę z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną,
 • Kodeks Cywilny.

Jako klient YOLO masz możliwość aktualizowana swoich danych w Strefie Klienta (odsyłamy do poprzedniego akapitu) lub poprzez kontakt z infolinią YOLO.

 

Kalkulator Yolo

Yolo

Kalkulator pożyczki Yolo znajdziesz na stronie Yolo, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Yolo

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Yolo) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Yolo użyty na stronie www Yolo może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Yolo

 

Spłata pożyczki Yolo

Co miesiąc Yolo wysyła do swoich klientów przypomnienie o wysokości raty i numerze konta, na które należy dokonać płatności. Informację wysyła sms-em oraz e-mailem. Dzięki wiadomościom SMS z przypomnieniem możesz uniknąć dodatkowych kosztów związanych z nieterminową spłatą pożyczki

Możesz spłacić pożyczkę przed terminem, spłacając pożyczkę wcześniej niż to wynika z harmonogramu spłat Twoje koszty ulegną obniżeniu o opłaty dotyczące skróconego okresu, a jeżeli oddasz pożyczkę w ciągu 30 dni od daty umowy, to nie ponosisz jakichkolwiek kosztów.

Szczegółowe informacje znajdują się również w Strefie Klienta Yolo.

 

Yolo (skrót)

Dane rejestrowe Yolo✅NIP 897-170-21-86
✅REGON 020023793
✅KRS: 0000372319
Yolo adres / siedzibaYOLO S.A. z siedzibą przy ul. Twardej 18, 00-105 Warszawa
Yolo kontakt / infolinia+48 222 28 28 28
Godziny pracy Yolopn - pt 8:00-21:00, sb - n 10:00-18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Yolo możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Yolo i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Yolo logowanie / Yolo wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Yolo, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Yolo
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazYolo BIK, KRD, BIG, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 3000 zł, zwrot 4 - 9 mies.
Kalkulator YoloKalkulator Yolo znajdziesz na stronie Yolo, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Yolo - dodatkowy opis na kalkulatora Yolo naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Yolo, recenzja i warunki pożyczki Yolo ⭐Pożyczka ratalna Yolo ⚡pożyczka od 1000 do 3000 PLN ⏰ na okres 4 - 9 mies. 👫wiek od 21 do 80 lat 🔒Pożyczka YOLO to wygodne raty i łatwe do spłaty, możesz wybrać od 4 do 18 miesięcy, tak jak wolisz, a kwota pożyczki Yolo to od 1000 do 7000 zł

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!