Kontakt Yolo

Yolo

Sprawdź dane kontaktowe Yolo, jaki adres i telefon oraz godziny pracy Yolo:

☎Yolo: +48 222 28 28 28
🕐Yolo: pn - pt 8:00-21:00, sb - n 10:00-18:00

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką Yolo.

Dane kontaktowe Yolo to przede wszystkim Infolinia Yolo, na której uzyskasz informacje o bieżącej pożyczce ratalnej Yolo albo wysokości raty do spłaty, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do Yolo bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje.

Dane kontaktowe i godziny pracy Yolo mogą się zmieniać, aktualne informacje dla Yolo (i pożyczki ratalnej) znajdziesz na stronie Yolo.

Pożyczka YOLO to wygodne raty i łatwe do spłaty, możesz wybrać od 4 do 9 miesięcy, tak jak wolisz, a kwota pożyczki Yolo to od 1000 do 3000 zł

Pożyczka Yolo niedostępna

Pożyczka Yolo nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Monedo NowWongaAsKredyt

 

Inne dane kontaktowe Yolo? - poinformuj nas w komentarzu o tym, że kontakt Yolo zmienił się, dziękujemy 🙂.

Yolo kontakt / Yolo telefon - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Yolo:

 • wiek 21 - 80 lat
 • kolejna pożyczka 1000 - 3000 zł na 4 - 9 mies.
 • pożyczka odbiór poczta
 • dane rejestrowe:
 • NIP Yolo: 897-170-21-86
 • REGON Yolo: 020023793
 • KRS Yolo: 0000372319
 • Infolinia Yolo: +48 222 28 28 28

Yolo kontakt / Yolo telefon:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Yolo, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Yolo

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Yolo, zobacz też logowanie Yolo

Yolo logo
od 21 do 80 lat
Ratalna Yolo

1000 - 3000 zł

Spłata w

4 - 9 mies.

Pożyczka YOLO to wygodne raty i łatwe do spłaty, możesz wybrać od 4 do 9 miesięcy, tak jak wolisz, a kwota pożyczki Yolo to od 1000 do 3000 zł

Pożyczka Yolo niedostępna

Pożyczka Yolo nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Monedo NowWongaAsKredyt

 

 

Pożyczka YOLO to wygodne raty i łatwe do spłaty, możesz wybrać od 4 do 9 miesięcy, tak jak wolisz, a kwota pożyczki Yolo to od 1000 do 3000 zł

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczkę możesz otrzymać nawet w 15 minut, środki otrzymasz na Twoje konto, pożyczka Yolo również do odebrania na poczcie 📯 (czek GIRO).

 

Czy Yolo weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

YoloAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Yolo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Yolo sprawdza BIK
 • Yolo sprawdza BIG
 • Yolo sprawdza KRD
 • Yolo sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki w miesiącach to odpowiednio 3.000 zł i 4-9 miesięcy. Minimalne RRSO wynosi 67,75%, a maksymalne 132,82%. Oferta zależy od oceny zdolności kredytowej.

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 3.000 zł; umowa na 9 miesięcy. Spłata pożyczki w ciągu 9 miesięcy od daty zawarcia umowy: RRSO = 67,75%; całkowita kwota do spłaty = 3.698,63 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 9%; całkowity koszt pożyczki 698,63 zł (w tym: prowizja 585 zł, odsetki 113,63 zł). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Yolo, kontakt Yolo i logowanie Yolo oraz strona www poniżej.

 

Yolo informacje

Poniżej informacje o pożyczce Yolo ze strony oferty (dostosowane do potrzeby naszej strony www):

Wysoka akceptowalność: w YOLO aż 7 na 10 wniosków jest akceptowanych, więc jeżeli nie figurujesz w rejestrach dłużników, Twoja szansa na otrzymanie pożyczki jest bardzo duża.

Decyzja w 7 minut: Yolo działa naprawdę szybko. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, pieniądze natychmiast przeleje na Twoje konto. Możesz również wybrać wypłatę na poczcie. Ty decydujesz.

Raty już od 137 zł: Najniższa możliwa rata to zaledwie 137 zł od każdego pożyczonego 1000 zł. Tak, z YOLO to możliwe!

Trzy proste kroki do pożyczki Yolo:

 1. Wypełnij wniosek on-line.
 2. Poczekaj kilka minut na decyzję.
 3. Odbierz pożyczkę.

 

Yolo warunki

Pożyczkę Yolo mogą uzyskać osoby będące obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkające w niej, w wieku od 21 do 80 lat i mające pełną zdolność do czynności prawnych.

YOLO wymaga także aby jako potencjalny pożyczkobiorca:

 • miał pozytywną zdolność do spłaty zobowiązań, jakie powstaną na skutek zaciągnięcia pożyczki w YOLO S.A.,
 • w chwili wnioskowania, nie posiadał zaległości finansowych względem YOLO S.A.,
 • nie figurował jako osoba zadłużona w Biurach Informacji Gospodarczej (BIG) i Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest rakże pozytywna ocena zdolności kredytowej przez Yolo.

 

Yolo - wniosek

Aby złożyć wniosek o pożyczkę Yolo wystarczy, że posiadasz telefon komórkowy, ważny dowód osobisty oraz adres e-mail, kliknij przycisk i przejdź na stronę promocji, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Maksymalna wysokość pożyczki to do 3 000 zł, a maksymalny okres pożyczki to do 9 miesiący. Pamiętaj jednak, że oferta zależy od oceny zdolności kredytowej i może ona się różnić od prezentowanej powyżej.

Zwracamy też uwagę, że YOLO może odrzucićTwój wniosek, w szczególności gdy:

 • zawiera błędy w formularzu
 • masz niespłaconą pożyczkę w YOLO SA lub figurujesz jako osoba załużona w bazach BIG lub BIK;
 • posiadasz mniej niż 21 lata lub więcej niż 80 lat albo nie jesteś obywatelem RP;

 

Dlaczego pożyczka Yolo?

Potrzeby klientów są dla Yolo najważniejsze, dlatego firma chce, aby pieniądze dotarły do Ciebie jak najszybciej. Wniosek oraz decyzja o przyznaniu pożyczki są w pełni online. Po pozytywnym rozpatrzeniu, pożyczkę możesz otrzymać nawet w 15 minut.

Yolo przeleje środki na Twoje konto lub będziesz mógł odebrać je na najbliższej poczcie. Zero zbędnego czasu i formalności, bo dla Yolo liczysz się Ty i Twoja satysfakcja.

 

Yolo logowanie

Aby przejść do Strefy Klienta należy się zalogować:

 • 🔒zaloguj się do Yolo i przejdź do Strefy klienta aby poznać informacje niezbędne do spłaty pożyczki;
 • aby się zalogować podaj swój adres email oraz hasło;

Problemy z logowaniem YOLO:

 • jeśli masz problemy z logowaniem (nie pamiętasz hasła), skorzystaj z opcji "Resetowanie hasła". Do zresetowania hasła wymagany będzie Twój adres email podany we wniosku o pożyczkę Yolo;
 • wpisz adres email i naciśnij "Zresetuj hasło", powinieneś otrzymać komunikat: "Na podany adres e-mail wysłana została instrukcja zmiany hasła.";
 • postępuj dalej zgodnie z instrukcją otrzymaną na podany adres email;

 

YOLO - najwyższe standardy

Wnioskując o pożyczkę YOLO możesz mieć pewność, że jest udzielana zgodnie z najwyższymi standardami, gdyż działalność YOLO jest nadzorowana i regulowana przez:

 • Komisję Nadzoru Finansowego,
 • Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów,
 • Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych,
 • Ustawę z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim,
 • RODO,
 • Ustawę z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną,
 • Kodeks Cywilny.

Jako klient YOLO masz możliwość aktualizowana swoich danych w Strefie Klienta (odsyłamy do poprzedniego akapitu) lub poprzez kontakt z infolinią YOLO.

 

Kalkulator Yolo

Yolo

Kalkulator pożyczki Yolo znajdziesz na stronie Yolo, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Yolo

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Yolo) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Yolo użyty na stronie www Yolo może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Yolo

 

Spłata pożyczki Yolo

Co miesiąc Yolo wysyła do swoich klientów przypomnienie o wysokości raty i numerze konta, na które należy dokonać płatności. Informację wysyła sms-em oraz e-mailem. Dzięki wiadomościom SMS z przypomnieniem możesz uniknąć dodatkowych kosztów związanych z nieterminową spłatą pożyczki

Możesz spłacić pożyczkę przed terminem, spłacając pożyczkę wcześniej niż to wynika z harmonogramu spłat Twoje koszty ulegną obniżeniu o opłaty dotyczące skróconego okresu, a jeżeli oddasz pożyczkę w ciągu 30 dni od daty umowy, to nie ponosisz jakichkolwiek kosztów.

Szczegółowe informacje znajdują się również w Strefie Klienta Yolo.

 


☎Kontakt Yolo +48 222 28 28 28 infolinia, adres, godziny pracy Yolo ⭐Pożyczka ratalna Yolo ☎kontakt +48 222 28 28 28, telefon i dane teleadresowe do Yolo, infolinia czy logowanie do Yolo to ⚡pożyczka od 1000 do 3000 PLN ⏰ na okres 4 - 9 mies.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!