Sprawdź Yolo

Opinie o ratalce Yolo

Yolo

Yolo opinie⭐ - przeczytaj opinie o Yolo🙂, wyraź swoje zdanie o Yolo. Dowiedz się więcej, opinie o Yolo i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o Yolo.

Opinie o YOLO

Na stronie garść informacji o tym, dlaczego warto skorzystać z oferty YOLO (inf. zespołu Yolo):

Krzysztof: YOLO ma być łatwe, przyjazne, dostępne! Czas zrewolucjonizować rynek pożyczkowy. Przestarzałym pożyczkom, drogim chwilówkom i bankowej biurokracji mówimy - NIE! YOLO to zupełnie inne, nowoczesne standardy i wygoda. To wszystko w przystępnej cenie. Dlatego właśnie z YOLO – możesz więcej!

Maciej: Klient może zapomnieć co powiedziałeś, ale nie zapomni jak się poczuł. W YOLO nie czekamy na ruch Klienta – przewidujemy, rozpoznajemy i nieustannie dostosowujemy obsługę do zmieniających się potrzeb. Właśnie dlatego nasi Klienci czują się wyjątkowi i zostają z nami na dłużej.

Beata: Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy. Obliczamy i modelujemy cyframi w taki sposób, by do klienta trafiła oferta wyłącznie na preferencyjnych warunkach, czyli tanio. Pożyczanie to coś normalnego, jednak należy to robić z głową, aby nie przepłacać. Takie właśnie jest YOLO.

Owidiusz: Usuń ze swojego słownika słowo "problem" i zastąp je słowem "wyzwanie". Dbamy, aby system do udzielania pożyczek był bezpieczny i zawsze dostępny. Dzięki temu wszyscy, z każdego miejsca i bez trudu, mogą korzystać z naszych usług.

Marcin: Nie sprzedawaj! Pytaj i pomagaj. Każdy lubi kupować i ma do tego pełne prawo. Nikt jednak nie znosi jak mu się sprzedaje, wciska na siłę. Zamiast bycia specjalistą od sprzedaży, jesteśmy ekspertem od dostarczania przyjemności i rozwiązywania problemów.

Yolo opinie - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Yolo:

 • wiek 22 - 70 lat
 • kolejna pożyczka 1500 - 10.000 zł na 6 - 30 mies.
 • pożyczka odbiór poczta
 • dane rejestrowe:
 • NIP Yolo: 897-170-21-86
 • REGON Yolo: 020023793
 • KRS Yolo: 0000372319
 • Infolinia Yolo: +48 222 28 28 28

Yolo opinie:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Yolo, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Yolo

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Yolo, zobacz też logowanie Yolo

Yolo logo
od 22 do 70 lat
Ratalna Yolo

1500 - 10.000 zł

Spłata w

6 - 30 mies.

Pożyczka w YOLO to pożyczka z karty i wygodne raty, łatwe do spłaty, możesz wybrać od 6 do 30 rat, tak aby najlepiej dopasować do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczkę możesz otrzymać nawet w 15 minut, środki otrzymasz na Twoje konto lub będziesz mógł odebrać je na poczcie 📯.

 

Yolo warunki

Pożyczkę w Yolo mogą uzyskać osoby będące obywatelami RP i mieszkające w Polsce, w wieku od 22 do 70 lat i mające pełną zdolność do czynności prawnych.

YOLO wymaga abyś:

 • miał pozytywną zdolność do spłaty zobowiązań, jakie powstaną na skutek zaciągnięcia pożyczki w YOLO S.A.,
 • w chwili wnioskowania, nie posiadał zaległości finansowych względem YOLO S.A.,
 • nie figurował jako osoba zadłużona w Biurach Informacji Gospodarczej (BIG) i Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Warunkiem koniecznym do uzyskania pożyczki jest rakże pozytywna ocena zdolności kredytowej przez Yolo.

 

Czy Yolo weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

YoloAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Yolo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Yolo sprawdza BIK
 • Yolo sprawdza BIG
 • Yolo sprawdza KRD
 • Yolo sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Maksymalna wysokość i okres pierwszej pożyczki w miesiącach to odpowiednio 10.000 zł i 30 miesięcy (RRSO równe 37%), a minimalna to 1.500 zł i 6 miesięcy (RRSO równe 260,24%). Oferta zależy od oceny zdolności kredytowej. Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 4.000 zł; umowa na 30 miesięcy. Spłata pożyczki w ciągu 30 miesięcy od daty zawarcia umowy: RRSO = 96,84%; całkowita kwota do spłaty = 8.537,25 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 4.537,25 zł (w tym: prowizja 3.999,90 zł, odsetki 537,35 zł). Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Yolo, kontakt Yolo i logowanie Yolo oraz strona www poniżej.

 

Yolo - wniosek

Aby złożyć wniosek o pożyczkę Yolo wystarczy, że posiadasz telefon komórkowy, ważny dowód osobisty oraz adres e-mail, kliknij przycisk i przejdź na stronę promocji, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Maksymalna wysokość pożyczki to do 10.000 zł, a maksymalny okres pożyczki to do 30 miesiący. Pamiętaj jednak, że oferta zależy od oceny zdolności kredytowej i może ona się różnić od prezentowanej powyżej.

Zwracamy też uwagę, że YOLO może odrzucićTwój wniosek, w szczególności gdy:

 • zawiera błędy w formularzu
 • masz niespłaconą pożyczkę w YOLO SA lub figurujesz jako osoba załużona w bazach BIG lub BIK;
 • posiadasz mniej niż 22 lata lub więcej niż 70 lat albo nie jesteś obywatelem RP;

 

YOLO - najwyższe standardy

Wnioskując o pożyczkę YOLO możesz mieć pewność, że jest udzielana zgodnie z najwyższymi standardami, gdyż działalność YOLO jest nadzorowana i regulowana przez:

 • Komisję Nadzoru Finansowego,
 • Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów,
 • Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych,
 • Ustawę z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim,
 • RODO,
 • Ustawę z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną,
 • Kodeks Cywilny.

Jako klient YOLO masz możliwość aktualizowana swoich danych w Strefie Klienta (odsyłamy do poprzedniego akapitu) lub poprzez kontakt z infolinią YOLO.

 

Kalkulator Yolo

Yolo

Kalkulator pożyczki Yolo znajdziesz na stronie Yolo, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Yolo

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Yolo) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Yolo użyty na stronie www Yolo może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Yolo

 

Spłata pożyczki Yolo

Co miesiąc Yolo wysyła do swoich klientów przypomnienie o wysokości raty i numerze konta, na które należy dokonać płatności. Informację wysyła sms-em oraz e-mailem. Dzięki wiadomościom SMS z przypomnieniem możesz uniknąć dodatkowych kosztów związanych z nieterminową spłatą pożyczki

Możesz spłacić pożyczkę przed terminem, spłacając pożyczkę wcześniej niż to wynika z harmonogramu spłat Twoje koszty ulegną obniżeniu o opłaty dotyczące skróconego okresu, a jeżeli oddasz pożyczkę w ciągu 30 dni od daty umowy, to nie ponosisz jakichkolwiek kosztów.

Szczegółowe informacje znajdują się również w Strefie Klienta Yolo.

 

Yolo logowanie

Aby przejść do Strefy Klienta należy się zalogować:

 • 🔒zaloguj się do Yolo i przejdź do Strefy klienta aby poznać informacje niezbędne do spłaty pożyczki;
 • aby się zalogować podaj swój adres email oraz hasło;

Problemy z logowaniem:

 • jeśli masz problemy z logowaniem (nie pamiętasz hasła), skorzystaj z opcji "Resetowanie hasła". Do zresetowania hasła wymagany będzie Twój adres email podany we wniosku o pożyczkę Yolo;
 • wpisz adres email i naciśnij "Zresetuj hasło", powinieneś otrzymać komunikat: "Na podany adres e-mail wysłana została instrukcja zmiany hasła.";
 • postępuj dalej zgodnie z instrukcją otrzymaną na podany adres email;

 

Yolo podsumowanie

Spłacaj w wygodnych ratach: pożyczka w YOLO to wygodne raty, łatwe do spłaty. Możesz wybrać od 6 do 30 rat. Tak jak wolisz.

Najszybciej jak to możliwe: po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, pożyczkę możesz otrzymać nawet w 15 minut. Środki przelejemy na Twoje konto lub będziesz mógł odebrać je na poczcie.

Tak tanio jeszcze nie było: RRSO już od 37%? Tak, to możliwe. Jeżeli posiadasz dobrą zdolność kredytową, możesz otrzymać niezwykle atrakcyjne warunki.

 

Yolo (skrót)

Dane rejestrowe Yolo✅NIP 897-170-21-86
✅REGON 020023793
✅KRS: 0000372319
Yolo adres / siedzibaYOLO S.A. z siedzibą przy ul. Twardej 18, 00-105 Warszawa
Yolo kontakt / infolinia+48 222 28 28 28
Godziny pracy Yolopn - pt 8:00-21:00, sb - n 10:00-18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Yolo możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Yolo i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Yolo logowanie / Yolo wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Yolo, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Yolo
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 22 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 70 lat
Weryfikacja bazYolo BIK, KRD, BIG, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1500 - 10.000 zł, zwrot 6 - 30 mies.
Kalkulator YoloKalkulator Yolo znajdziesz na stronie Yolo, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Yolo - dodatkowy opis na kalkulatora Yolo naszej stronie.

⭐Opinie o pożyczce ratalnej Yolo, recenzja Yolo ⭐Opinie o pożyczce ratalne Yolo, ✅recenzja pożyczki ⚡pożyczka od 1500 do 10.000 PLN Yolo ⏰ na okres 6 - 30 mies. 🔒Pożyczka w YOLO to wygodne raty, łatwe do spłaty, możesz wybrać od 6 do 30 rat, tak jak wolisz.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!