Pożyczka ratalna Provident NA START

od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Provident NA START

500 - 2000 zł

Pierwsza pożyczka do 2000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

5 mies.

Przedłużenie spłaty: okresowa przerwa w spłacie

Pożyczka na start Provident w promocji Lekki plan za 0 zł z RRSO 0% to specjalna oferta, która dotyczy pożyczek Provident oferowanych przez Internet. Pierwsza pożyczka Provident za darmo spłacana w 5 miesięcznych ratach (na 5 miesięcy) o całkowitej kwocie pożyczki od 500 do 2000 zł. Z Pożyczki na Start Provident "Lekki plan za 0 zł" mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci - sprawdź opinie o Provident.

Pożyczki Provident

Provident udziela pożyczek online, jak również pożyczki udzielane są w domu klienta. Provident udziela szybkich pożyczek gotówkowych na okres 30, 45, 60, 75, 90 lub 104 tygodni, które spłacasz w tygodniowych ratach lub pożyczek na 3, 6, 12, 18, 24 miesięcy, które spłacisz w ratach miesięcznych.

Możesz wybrać sposób spłaty pożyczki Provident: bezpośredni przelew na konto bankowe Provident lub obsługę domową – spłata bezpośrednio u doradcy klienta, a maksymalnie możesz ubiegać się nawet o 15 000 zł. Pożyczka gotówkowa Providenta to również szybka decyzja kredytowa, minimum formalności, a zgłoszenia przyjmowane są 7 dni w tygodniu.

Provident wymagania

Możesz otrzymać pożyczkę Provident, jeśli spełnisz następujące warunki:

 • jesteś osobą pełnoletnią
 • posiadasz stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym - potrzebny będzie nr dowodu
 • jesteś obywatelem RP - potrzebny będzie Twój numer PESEL
 • masz stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura)
 • posiadasz telefon komórkowy
 • posiadasz rachunek bankowy, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem

Czy Provident NA START weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Provident NA START weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Provident NA START sprawdza BIK
 • Provident NA START sprawdza BIG
 • Provident NA START sprawdza KRD
 • Provident NA START sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1.500 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1.500 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 5 miesięcznych równych raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki na Start.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Provident NA START, kontakt Provident NA START i logowanie Provident NA START oraz strona www poniżej.

Ile od Provident

Provident udziela pożyczek na 30, 45, 60, 75, 90 i 104 tygodnie z ratą tygodniową lub na 3, 6, 12, 18, 24 miesięcy z ratą miesięczną. Szybko i bez zbędnych formalności możesz otrzymać pożyczkę w kwocie od 500 do 15 000 zł.

Aby ją uzyskać wystarczy, że wybierzesz kwotę pożyczki w kalkulatorze, jej rodzaj oraz sposób spłaty i dalej będziesz postępować zgodnie z prostą instrukcją albo zadzwonisz na infolinię Provident. Oczywiście za każdym firma ocenia Twoją sytuację finansową - weryfikacja w BIK i BIG. W tym samym czasie możesz mieć aktywną tylko jedną pożyczkę, o kolejną możesz wystąpić dopiero po spłacie poprzedniej.

Kliknij banner lub przycisk aby przejść na stronę Provident. A w ofercie specjalnej od 500 do 2000 zł z RRSO 0% dla nowych klientów.

Provident w gotówce

Provident udziela pożyczek w gotówce. Pożyczka gotówkowa Provident polega na tym, że pieniądze dostarczy Ci doradca klienta. Raty pożyczki będziesz spłacać co tydzień podczas wizyt domowych doradcy klienta. W ramach tej pożyczki otrzymujesz dostęp do usług:

 • usługi okresowej przerwy w spłacie;
 • gwarancji zniesienia obowiązku spłaty w przypadku śmierci klienta w trakcie spłaty pożyczki.

Provident na konto

Provident udziela pożyczek na konto. Pożyczka na konto Provident polega na tym, że Provident przeleje Ci pieniądze na podane przez Ciebie konto. Raty pożyczki będziesz spłacać co miesiąc, zwykłym przelewem lub za pomocą polecenia zapłaty na rachunek Provident.

Umowę o pożyczkę podpiszesz nie wychodząc z domu – odwiedzi Cię doradca klienta, który dopełni wszelkich formalności. Podobnie jak w przypadku pożyczki w gotówce, również w przypadku pożyczki na konto otrzymujesz też dostęp do usług:

 • usługi okresowej przerwy w spłacie;
 • gwarancji zniesienia obowiązku spłaty w przypadku śmierci klienta w trakcie spłaty pożyczki.

W przypadku pożyczki na konto, po złożeniu wniosku i otrzymaniu oferty od Provident musisz potwierdzić swoje konto. Musisz przelać 1 zł na wskazany nr rachunku, jest to transakcja, dzięki której firma może sprawdzić Twój rachunek bankowy oraz zweryfikować Twoją tożsamość. Przekazaną złotówkę Provident zwróci Ci, jak tylko sfinalizujecie pożyczkę.

Kliknij przycisk lub banner aby otrzymać pożyczkę Provident - bez wychodzenia z domu.

Kalkulator Provident NA START

Kalkulator pożyczki Provident NA START znajdziesz na stronie Provident NA START, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Provident NA START

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Provident NA START) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Provident NA START użyty na stronie www Provident NA START może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Provident NA START, zobacz też: pierwsza pożyczka Provident NA START za darmo

Problemy ze spłatą

Nie możesz spłacić pożyczki w terminie? Jeżeli korzystasz z obsługi domowej, w pierwszej kolejności skontaktuj się ze swoim doradcą klienta, z którym wspólnie ustalicie plan rozwiązania problemu. W przypadku pożyczki bez obsługi domowej (na konto) gdy nie spłacisz raty w terminie, zaczną naliczać się odsetki karne według aktualnie obowiązującego oprocentowania dla zadłużenia przeterminowanego. Pamiętaj, że bez podania przyczyny możesz skorzystać z możliwości okresowej przerwy w spłacie, która polega na odroczeniu terminu spłaty raty wynikającej z pierwotnego harmonogramu w wymiarze

 • od 1 do 4 rat (dla pożyczki z ratą tygodniową) lub
 • 1 raty dla (pożyczki z ratą miesięczną)

Z okresowej przerwy w spłacie możesz skorzystać od 5 tygodnia po wzięciu pożyczki i po spłaceniu przynajmniej

 • 4 rat w przypadku pożyczki spłacanej w ratach tygodniowych lub
 • 2 rat w przypadku pożyczki spłacanej w ratach miesięcznych.

Przesunięcie spłaty

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w terminie (patrz poprzedni punkt), to musisz odpowiednio wcześnie wykonać czynności niezbędne do przesunięcia terminu spłaty. Zobacz kiedy jest to możliwe i o co chodzi z przesunięciem terminu spłaty? Aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty, musisz spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat
 • Twoja umowa została zawarta na co najmniej 6 miesięcy.

Liczba możliwych przesunięć terminu spłaty raty:

 • pożyczka na okres od 6 miesięcy do 11 miesięcy - 1 przesunięcie terminu spłaty raty
 • pożyczka na okres od 12 miesięcy do 17 miesięcy - 2 przesunięcia terminu spłaty raty
 • pożyczka na okres od 18 miesięcy do 23 miesięcy - 3 przesunięcia terminu spłaty raty
 • pożyczka na okres 24 miesięcy - 4 przesunięcia terminu spłaty raty

Aby przejść na stronę Provident kliknij przycisk lub banner.

Wcześniejsza spłata

Jeśli chcesz wykonać wcześniejszą spłatę pożyczki możesz to zrobić. Masz taką możliwość zarówno dla częściowej jak i całkowitej spłaty pożyczki, gwarantuje Ci to ustawa o kredycie konsumenckim.

Jeżeli chcesz dokonać wcześniejszej spłaty, spotkaj się ze swoim doradcą klienta i poinformuj go o tym. Możesz również zadzwonić na infolinię Provident aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Pamiętaj, że zgodnie z warunkami Umowy oraz obowiązującymi przepisami Ustawy o kredycie konsumenckim (jeżeli na Twoim koncie nie było zaległości) w przypadku wcześniejszej spłaty Provident pomniejszy Ci odpowiednio całkowitą kwotę Twojego kapitału pozostającego do spłaty. W praktyce oznacza to, że spłacisz mniej, ponieważ liczba rat lub ostatnia rata będą odpowiednio mniejsze.

POŻYCZKA NA START

Oferta produktowa „Pożyczka na Start” obowiązuje od 06.03.2019 r. Oferta dotyczy Pożyczki Samoobsługowej oferowanej przez internet i spłacanej w 5 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki w wysokości od 500 do 2.000 zł. Z oferty „Pożyczka na Start” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta.

Z Pożyczki na Start mogą skorzystać wyłącznie Nowi Klienci.

Provident NA START (skrót)

Dane rejestrowe Provident NA START✅NIP 525-15-71-292
✅REGON bd
✅KRS: 0000009389
Provident NA START adres / siedzibaProvident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
Provident NA START kontakt / infolinia600 400 101
Godziny pracy Provident NA STARTpon - pt 08.00 - 20.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Provident NA START możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę Provident NA START i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 2000 zł na 30 dni za darmo
Provident NA START logowanie / Provident NA START wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Provident NA START, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Provident NA START
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazProvident NA START BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 2000 zł na 30 dni, RRSO Provident NA START od 0,00%!
Kolejne pożyczki500 - 2000 zł, zwrot 5 mies.
Kalkulator Provident NA STARTKalkulator Provident NA START znajdziesz na stronie Provident NA START, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Provident NA START - dodatkowy opis na kalkulatora Provident NA START naszej stronie.

od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Provident NA START

500 - 2000 zł

Pierwsza pożyczka do 2000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

5 mies.

Przedłużenie spłaty: okresowa przerwa w spłacie