Sprawdź opinie o Provident

Opinie klientów Provident

Opinie o Provident

RRSO 137.20%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

500 - 15 000 zł

✅ bez BIK, bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Spłata w

3 - 24 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie

👉Bez bazbez BIK, bez BIG, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
O Provident na
 • 🔑Provident login
 • Provident kontakt
 • 💸Provident pożyczka
 • 🔒Provident logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Opinie o Provident"
  Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 15 000 zł, zwrot 24 mies.
  RRSO przykład reprezentatywny137.20%
  Provident OpinieProvident opinie - wyraź opinię o Provident, dyskutuj na forum Provident, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Provident opinie to nie tylko Twoje zdanie o Provident, ale również innych Czytelników.

  Dlaczego opinie?

  Provident Opinie to prezentacja Provident wraz z opiniami i komentarzami klientów Provident oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Provident, to wyraź swoją opinię o Provident, dodaj komentarz o Provident.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Provident czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Provident - Twoja ocena Provident i opinia pomaga innym w wyborze oferty Provident spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Provident? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Provident jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Provident? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Provident, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Zobacz także: Rejestracja Provident

  Rejestracja w Provident

  Rejestracja w Provident

  Jeżeli jesteś nowym klientem Provident Polska, to musisz się zarejestrować, rejestracja odbywa się podczas wnioskowania o pożyczkę Provident, kliknij przycisk i przejdź na stronę Provident, na której naciśnij ZŁÓŻ WNIOSEK a na kolejnych stronach podaj:

  • adres email - wprowadź poprawny i działający adres email, gdyż będzie to Twój login do serwisu Provident,
  • imię i nazwisko - zgodnie z dowodem osobistym, w pełnym brzmieniu i bez zdrobnień,
  • Twój numer PESEL, a z listy wybierz typ zatrudnienia
  • telefon kontaktowy, ewentualnie dodatkowo opcjonalny numer kontaktowy

  Na etapie rejestracji możesz zmienić parametry pożyczki, domyślnie ustawiona jest kwota 2000 zł / 12 miesięcy z miesięczną płatnością przelewem, które możesz zmienić. Możesz wybrać:

  • kwotę pożyczki z podanego zakresu,
  • okres spłaty pożyczki - w zależności od kwoty pożyczki wybrane okresy spłaty mogą być dostępne / niedostępne, a rekomendowany przez Provident okres spłaty zostanie podświetlony
  • płatność miesięczna przelewem / patność tygodniowa z obsługą domową
  • opcjonalnie możesz dodać ubezpieczenie medyczne

  Wyraź zgody:

  • na przetwarzanie danych, w tym profilowanie, w celach marketinowych przez Provident Polska SA
  • na udostępnianie danych do IPF Polska Sp. z o. o. w celach marketingowych
  • na otrzymywanie od Provident Polska S.A. informacji handlowo-marketingowych z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i tzw. automatycznych systemów wywołujących, wybierając jako formę kontaktu połączenia głosowe (np. rozmowa telefoniczna), wiadomości elektroniczne (np. e-mail, SMS)

  Udzielenie tych zgód jest dobrowolne. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Przetwarzanie danych, którego dokona Provident na podstawie zgody przed jej wycofaniem będzie zgodne z prawem.

  Na kolejnych ekranach podaj dane finansowe oraz zweryfikuj swoje dane.

  Opinie klientów Provident

  Opinie klientów Provident brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  Opinie klientów Provident opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Opinie klientów Provident:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  FAQ o opiniach Provident

  Zajrzyj na loans4you.pl lub do artykułu "Opinie klientów Provident", znajdziesz tam materiały o o opiniach Provident. W serwisie Pożyczki dla Ciebie na stronie Opinie klientów Provident także możliwość sprawdzenia warunków albo opinii o Provident lub wyrażenia własnego zdania, sprawdzenie logowania Provident, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie masz też możliwość wniosku Provident - zajrzyj i sprawdź.

  Dane rejestrowe Provident✅NIP 525-15-71-292
  ✅REGON bd
  ✅KRS: 0000009389
  Provident kontakt / infolinia600 400 101
  Godziny pracy Providentpon - pt 08.00 - 20.00
  WniosekProvident wniosek online możesz składać przez Internet 24h/7 - idź do Provident. Pamiętaj aby sprawdzić aktualne warunki i przeczytać umowę Provident.
  Opinie o ProvidentProvident opinie - wyraź opinię o Provident, dyskutuj na forum Provident, dodaj komentarz i wyraź własne zdanie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Provident opinie to nie tylko Twoje zdanie o Provident, ale również innych Czytelników.Opinie o Provident to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Provident dla Ciebie i innych.Przypominamy też, że opinia o Provident jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji!
  👉Bez bazbez BIK, bez BIG, bez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 15 000 zł, zwrot 24 mies.
  Odbiór pożyczkiOdbiór z Provident w domu (obsługa domowa pożyczki), szczegółowe informacje na stronie Provident.
  RRSO przykład reprezentatywny137.20%
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Provident zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  ⭐Opinie klientów Provident Dopasowana, klienci o Provident ⭐Opinie klientów Provident Dopasowana, klienci o Provident, opinie forum Provident i komentarze klientów Provident, Ty też możesz wyrazić opinię