Pożyczka LendUP jak pożyczyć?

Pożyczka LendUP opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Kwota pożyczki Vivus

100 - 8 000 zł

✔️ bez ERIF
Okres spłaty w Vivus?

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka gratis

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Kwota pożyczki FENIKO

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Okres spłaty w FENIKO?

30 - 61 dni

Sprawdź warunki
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka LendUP lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Pożyczka LendUP

RRSO 82.86%

Od 18 do 80 lat
Kwota pożyczki LendUP

500 - 25 000 zł

✔️ bez BIK, bez ERIF
Okres spłaty w LendUP?

6 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: odroczenie spłaty jednej raty, obniżenie dwóch rat o 50% lub spłatę raty punktami

LendUP najważniejsze informacje
Bazy NIE sprawdzanebez BIK, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Jak pieniądze?Odbiór od LendUP przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o proficredit.pl na stronie LendUP.
Najważniejsze informacje o LendUP znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "LendUP Pożyczka" - zobacz też pełny opis LendUP.
Ile od LendUPod 500 do 25 000 na okres od 6 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki LendUP lub pożyczki poza promocją

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku LendUP niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek LendUP złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku LendUP? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

LendUP to szybka pożyczka ratalna działająca pod marką Profi Credit z zasięgiem międzynarodowym. Podobnie jak Profi Credit, tak i w LendUP posiada w ofercie pożyczki długoterminowe ratalne - w LenudUP to Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki, a w przypadku problemów ze spłatą możesz odroczyć spłatę jednej raty, obniżyć o 50% nawet 2 raty.

Kwota pożyczki w LendUP to kwota nawet do 15 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców, które może trafić nawet w 16 minut. Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza, które zajmuje zazwyczaj 4 minuty, sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty.

W LendUp wypłaty pożyczek odbywają się za pomocą błyskawicznych przelewów (nawet w weekendy i święta), dlatego pieniądze na Twoje konto zostaną przelane niezwłocznie po akceptacji wniosku.

Jakie bazy sprawdza LendUP?

LendUP

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LendUP weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy LendUP zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ✔️LendUP nie sprawdza BIK => LendUP bez BIK
 • ❌LendUP sprawdza BIG
 • ✔️LendUP nie sprawdza KBIG => LendUP bez KBIG
 • ❌LendUP sprawdza KRD
 • ✔️LendUP nie sprawdza ERIF => LendUP bez ERIF
 • ✔️LendUP nie sprawdza ZBP => LendUP bez ZBP
 • ✔️LendUP nie sprawdza CRIF => LendUP bez CRIF
 • ✔️LendUP nie sprawdza PWIP => LendUP bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki offline: Całkowita kwota pożyczki – 3 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 6,89%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 3 660 zł składają się: opłata przygotowawcza – 528 zł, prowizja – 1 672 zł, oprocentowanie – 660 zł, „Twój Pakiet” – 800 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 82,86%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 185 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 6 660 zł. Stan na dzień 08.10.2020.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki udzielanej w ramach telefonicznego trybu wnioskowania o pożyczkę: Całkowita kwota pożyczki – 3 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 6,89%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 3 660 zł składają się: opłata przygotowawcza – 150 zł, prowizja – 2 850 zł, oprocentowanie – 660 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 82,86%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 185 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 6 660 zł. Stan na dzień 08.10.2020.

Dodatkowe informacje o proficredit.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na LendUP, logowanie LendUP oraz strona www poniżej.

LendUP wymagania

Aby wnioskować o pożyczkę LendUP należy:

 • być osobą pełnoletnią i nie starszą niż 80 lat
 • trzeba być obywatelem RP legitymującym się ważnym dowodem osobistym
 • należy posiadać stały dochód (umowa o pracę, umowa zlecenie)

Aby wnioskować o szybką pożyczkę LendUP zostaw na stronie swoje imię i numer telefonu. Dodatkowe dane będą potrzebne tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na pożyczkę przez internet.

Wniosek LendUP

Złożenie wniosku o pożyczkę LendUP jest ułatwione, gdyż w ramach pożyczki LendUP nie wypełniasz danych, a jedynie zostawiasz kontakt do siebie. W ciągu kilku minut (w godzinach pracy biura) zadzwoni do Ciebie konsultant LendUP, z którym ustalalisz wszystkie szczegóły, między innymi zostanie określona Twoja zdolność kredytowa oraz dostępna kwota pożyczki - pozostawienie danych kontaktowych nie zobowiązuje Cię do niczego.

Jeżeli jedna zdecydujesz się na pożyczenie pieniędzy przez Internet, to nie będziesz musiał okazywać żadnych dokumentów lub zaświadczeń, ale podczas wypełniania wniosek online LendUP poprosi Cię tylko o podanie niektórych danych np. z Twojego dowodu osobistego.

Decyzję kredytową oraz informacje o maksymalnej dostępnej dla Ciebie kwocie w większości przypadków dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Po zebraniu kilku podstawowych danych operator telefoniczny będzie mógł przekazać Ci tą informację od razu. Po akceptacji wniosku obsługą zajmie się jeden z terenowych Doradców Finansowych LendUP, który umówi się z Tobą na spotkanie, aby dopełnić reszty formalności - kliknij przycisk, aby przejść na stronę LendUP.

Pozostawienie danych jest niezobowiązujące, jeżeli oferta LendUP nie będzie Ci odpowiadać, to nie musisz z niej korzystać.

Przykłady ze strony LendUP

Przykłady ze strony www, na które powołuje się LendUP w swoich zestawieniach:

15 000 zł może trafić do Ciebie nawet w 16 minut. Tyle czasu wystarcza zwykle na wypełnienie formularza, podjęcie decyzji kredytowej i wypłatę pieniędzy na konto oraz U nas pożyczysz nawet w 16 minut. Tyle czasu wystarcza zwykle na wypłatę pieniędzy na konto – wartość stanowi medianę różnicy czasu, który upłynął pomiędzy rozpoczęciem wypełniania formularza wniosku o pożyczkę przez Internet, a wyplatą pieniędzy na konto dla próby wniosków z okresu 01.05-31.05.2018 r.

Pełen proces online – uzupełnienie formularza zajmuje zwykle 4 minuty oraz Wypełniasz wniosek – jego uzupełnienie zajmuje zwykle 4 minuty – mediana dla próby za okres 23.04-13.07.2018 liczona jako czas wypełnienia formularza wniosku online.

Cały proces analizy wniosku online trwa zazwyczaj około 2 minuty – mediana dla próby za okres 23.04-13.07.2018 r. liczona jako czas analizy wniosku online.

Kalkulator LendUP

LendUP

Kalkulator pożyczki LendUP znajdziesz na stronie LendUP, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LendUP.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator LendUP może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki LendUP. Odwiedzając stronę LendUP sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LendUP, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora LendUP ✔️

Kiedy kasa?

Dla wygody swoich klientów LendUP wypłaca pieniądze za pomocą przelewu na rachunek bankowy za pomocą szybkich przelewów. W podobny sposób odbywa się spłata pożyczki.

Przelewy błyskawiczne - w LendUp wypłaty pożyczek odbywają się za pomocą błyskawicznych przelewów (nawet w weekendy i święta), dlatego pieniądze na Twoje konto zostaną przelane niezwłocznie po akceptacji wniosku.

Problemy ze spłatą

Jeżeli masz problem ze spłatą pożyczki LendUP to przede wszystkim nie powinieneś unikać kontaktu z LendUP. Jeżeli będziesz miał chwilowy problemy z regularną spłatą zobowiązania LendUP skontaktuj się z firmą!

Jeżeli pożyczałeś online i posiadasz konto w Strefie Klienta LendUp, możesz wymienić punkty, zdobyte podczas wnioskowania na dodatkowe korzyści:

 • odroczenie spłaty jednej raty - wymagana liczba punktów 100, lub
 • obniżenie dwóch rat o 50% - wymagana liczba punktów 100

Punkty możesz zdobywać za:

 • a. dla pożyczek z okresem spłaty 6 miesięcy punktowana jest rata numer 3;
 • b. dla pożyczek z okresem spłaty 12 miesięcy punktowane są raty numer 6 i 9;
 • c. dla pożyczek z okresem spłaty 18 miesięcy punktowane są raty numer 6 i 12;
 • d. dla pożyczek z okresem spłaty 24 miesięcy punktowane są raty numer 6, 12 i 18;
 • e. dla pożyczek z okresem spłaty 30 miesięcy punktowane są raty numer 6, 12, 18 i 24;
 • f. dla pożyczek z okresem spłaty 36 miesięcy punktowane są raty numer 12, 18, 24 i 30;
 • g. dla pożyczek z okresem spłaty 48 miesięcy punktowane są raty numer 12, 18, 24, 30 i 36

Szczegóły znajdziesz w Strefie Klienta LendUp lub w regulaminie promocji (obowiąuje od 01.10.2020 do 31.12.2020) na stronie LendUP - kliknij przycisk, aby przejść.

Zmiana danych

Jeśli zmieniły się Twoje dane, w szczególności adres zamieszkania, to powinieneś możliwie szybko skontaktować się z LendUP, aby zaktualizować swój adres korespondencyjny. Pamiętaj, że nie aktualizując adresu możesz nie otrzymać od LendUP ważnych informacji np. o promocjach i ofertach indywidualnych.

Zmiana adresu może być też ważna w przypadku złożenia reklamacji, gdyż odpowiedź na reklamację zostanie przesłana na adres do korespondencji wskazany w reklamacji.

Pożyczka LendUP jak pożyczyć? opinie

Pożyczka LendUP jak pożyczyć? brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Pożyczka LendUP jak pożyczyć? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka LendUP jak pożyczyć? forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

LendUP pytania i odpowiedzi

💰Ile mogę pożyczyć od LendUP❓

Propozycja pożyczki LendUP jest indywidualna na podstawie Twojej zdolności kredytowej, a maksymalna kwota pożyczki LendUP to nawet 15 000 zł.

✔Jak pożyczyć od LendUP❓

Aby wnioskować o szybką pożyczkę zostaw na stronie LendUP swoje imię i numer telefonu, a w kolejnym kroku możesz wypełnić samodzielnie wniosek o pożyczkę LendUP albo skorzystać z pomocy agenta.

🆔Jakich dokumentów wymaga LendUP❓

Jeżeli wnioskujesz o pożyczkę LendUP przez Internet, nie będziesz musiał okazywać żadnych dokumentów lub zaświadczeń. Podczas wypełniania wniosku online LendUP poprosi Cię tylko o podanie niektórych danych np. z Twojego dowodu osobistego.

⏰Kiedy otrzymam pieniądze na konto❓

Po złożeniu wniosku cały proces analizy wniosku o pożyczkę online trwa zazwyczaj około 2 minut. W LendUp wypłaty pożyczek odbywają się za pomocą błyskawicznych przelewów (nawet w weekendy i święta), dlatego pieniądze na Twoje konto zostaną przelane niezwłocznie po akceptacji wniosku.

🔒Czy do pożyczki LendUP muszę się zalogować❓

Nie, jeśli jesteś nowym klientem LendUP, to przejdź na stronę LendUP, na której podaj swoje imię i numer telefonu. Możesz kontynuować wypełnianie wniosku o pożyczkę albo poczekać na kontakt agenta LendUP.

FAQ o LendUP

Zajrzyj na loans4you.pl lub do artykułu "LendUP", znajdziesz tam materiały o o LendUP. W serwisie Pożyczki dla Ciebie na stronie Pożyczka LendUP jak pożyczyć? także możliwość sprawdzenia warunków albo opinii o LendUP lub wyrażenia własnego zdania, sprawdzenie logowania LendUP, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie masz też możliwość wniosku LendUP - zajrzyj i sprawdź.

Dane rejestrowe LendUP✔️NIP 5472151080
✔️REGON 243624011
✔️KRS: 0000518190
LendUP kontakt / Infolinia801 805 806
Godziny pracy LendUPPn-Pt: 07:00-19:00
WniosekLendUP wniosek online możesz składać przez Internet 24h/7 - idź do LendUP. Pamiętaj aby sprawdzić aktualne warunki i przeczytać umowę LendUP.
Bazy NIE sprawdzanebez BIK, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Pierwsza gratisNie
Ile od LendUPod 500 do 25 000 na okres od 6 do 36 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki LendUP lub pożyczki poza promocją
Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki LendUP
Jak pieniądze?Odbiór z LendUP przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o proficredit.pl na stronie LendUP.
RRSO82.86% (RRSO przykład reprezentatywny)
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty LendUP zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż LendUP:

ZAPLO

RRSO 132.40%

Od 21 do 75 lat
Kwota pożyczki ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Okres spłaty w ZAPLO?

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Miloan

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 21 do 75 lat
Kwota pożyczki Miloan

500 - 5000 zł

Okres spłaty w Miloan?

30 dni

Przedłużenie spłaty: 7,14 lub 30 dni
Sprawdź warunki
🚩za darmo