Pożyczka ratalna LendUP

LendUP to szybka pożyczka ratalna działająca pod marką Profi Credit z zasięgiem międzynarodowym. Podobnie jak Profi Credit, tak i w LendUP posiada w ofercie pożyczki długoterminowe ratalne - w LenudUP to Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki, a w przypadku problemów ze spłatą możesz odroczyć spłatę jednej raty, obniżyć o 50% nawet 2 raty - szczegóły na stronie LendUP.

Pożyczka LendUP niedostępna

Pożyczka LendUP nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

LendUP to szybka pożyczka ratalna działająca pod marką Profi Credit z zasięgiem międzynarodowym. Podobnie jak Profi Credit, tak i w LendUP posiada w ofercie pożyczki długoterminowe ratalne - w LenudUP to Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki, a w przypadku problemów ze spłatą możesz odroczyć spłatę jednej raty, obniżyć o 50% nawet 2 raty - szczegóły na stronie LendUP.

Kwota pożyczki w LendUP to kwota nawet do 25 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców. Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty.

Czy LendUP weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LendUP weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • LendUP nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LendUP weryfikuje inne bazy
  • LendUP sprawdza BIG
  • LendUP sprawdza KRD
  • LendUP sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki offline: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, odsetki – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017 r.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LendUP, kontakt LendUP i logowanie LendUP oraz strona www poniżej.

LendUP wymagania

Aby wnioskować o pożyczkę LendUP należy:

  • być osobą pełnoletnią i nie starszą niż 80 lat
  • trzeba być obywatelem RP legitymującym się ważnym dowodem osobistym
  • należy posiadać stały dochód (umowa o pracę, umowa zlecenie)

Aby wnioskować o szybką pożyczkę LendUP zostaw na stronie swoje imię i numer telefonu. Dodatkowe dane będą potrzebne tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na pożyczkę przez internet.

Wniosek LendUP

Złożenie wniosku o pożyczkę LendUP jest ułatwione, gdyż w ramach pożyczki LendUP nie wypełniasz danych, a jedynie zostawiasz kontakt do siebie. W ciągu kilku minut (w godzinach pracy biura) zadzwoni do Ciebie konsultant LendUP, z którym ustalalisz wszystkie szczegóły, między innymi zostanie określona Twoja zdolność kredytowa oraz dostępna kwota pożyczki - pozostawienie danych kontaktowych nie zobowiązuje Cię do niczego.

Jeżeli jedna zdecydujesz się na pożyczenie pieniędzy przez Internet, to nie będziesz musiał okazywać żadnych dokumentów lub zaświadczeń, ale podczas wypełniania wniosek online LendUP poprosi Cię tylko o podanie niektórych danych np. z Twojego dowodu osobistego.

Decyzję kredytową oraz informacje o maksymalnej dostępnej dla Ciebie kwocie w większości przypadków dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Po zebraniu kilku podstawowych danych operator telefoniczny będzie mógł przekazać Ci tą informację od razu. Po akceptacji wniosku obsługą zajmie się jeden z terenowych Doradców Finansowych LendUP, który umówi się z Tobą na spotkanie, aby dopełnić reszty formalności - kliknij przycisk, aby przejść na stronę LendUP.

Pozostawienie danych jest niezobowiązujące, jeżeli oferta LendUP nie będzie Ci odpowiadać, to nie musisz z niej korzystać.

Kalkulator LendUP

Kalkulator pożyczki LendUP znajdziesz na stronie LendUP, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LendUP

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LendUP) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LendUP użyty na stronie www LendUP może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LendUP

Problemy ze spłatą

Jeżeli masz problem ze spłatą pożyczki LendUP to przede wszystkim nie powinieneś unikać kontaktu z LendUP. Jeżeli będziesz miał chwilowy problemy z regularną spłatą zobowiązania LendUP skontaktuj się z firmą!

Jeżeli pożyczałeś online i posiadasz konto w Strefie Klienta LendUp, możesz wymienić punkty, zdobyte podczas wnioskowania na dodatkowe korzyści:

  • odroczenie spłaty jednej raty,
  • obniżenie dwóch rat o 50% lub
  • spłatę jednej raty punktami.

Szczegóły znajdziesz w Strefie Klienta LendUp lub w regulaminie promocji na stronie LendUP - kliknij przycisk, aby przejść.

Zmiana danych

Jeśli zmieniły się Twoje dane, w szczególności adres zamieszkania, to powinieneś możliwie szybko skontaktować się z LendUP, aby zaktualizować swój adres korespondencyjny. Pamiętaj, że nie aktualizując adresu możesz nie otrzymać od LendUP ważnych informacji np. o promocjach i ofertach indywidualnych.

Zmiana adresu może być też ważna w przypadku złożenia reklamacji, gdyż odpowiedź na reklamację zostanie przesłana na adres do korespondencji wskazany w reklamacji.

LendUP (skrót)

Dane rejestrowe LendUP✅NIP 5472151080
✅REGON 243624011
✅KRS: 0000518190
LendUP adres / siedzibaPROFI CREDIT Polska S.A ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
LendUP kontakt / infolinia801 805 806
Godziny pracy LendUPPn-Pt: 07:00-19:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę LendUP możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę LendUP i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
LendUP logowanie / LendUP wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na LendUP, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę LendUP
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazLendUP BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 25 000 zł, zwrot 6 - 36 mies.
Kalkulator LendUPKalkulator LendUP znajdziesz na stronie LendUP, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator LendUP - dodatkowy opis na kalkulatora LendUP naszej stronie.
Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki LendUP