KRS LendUP 0000518190

LendUP

LendUP KRS: sprawdź KRS LendUP w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka LendUP):

KRS LendUP 0000518190
✅VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej KRS 0000518190

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS LendUP oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy LendUP to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

LendUP KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce LendUP:

 • wiek 18 - 80 lat
 • kolejna pożyczka 1000 - 25 000 zł na 6 - 36 mies.
 • wydłużenie spłaty: odroczenie spłaty jednej raty, obniżenie dwóch rat o 50% lub spłatę raty punktami
 • dane rejestrowe:
 • NIP LendUP: 5472151080
 • REGON LendUP: 243624011
 • KRS LendUP: 0000518190
 • Infolinia LendUP: 801 805 806

LendUP KRS:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie LendUP, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka LendUP

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o LendUP, zobacz też logowanie LendUP

LendUP logo
Pożyczka bez BIK
od 18 do 80 lat
Ratalna LendUP

1000 - 25 000 zł

Spłata w

6 - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: odroczenie spłaty jednej raty, obniżenie dwóch rat o 50% lub spłatę raty punktami

Kwota pożyczki w LendUP to kwota nawet do 25 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców. A w przypadku problemów ze spłatą możesz odroczyć spłatę jednej raty, obniżyć o 50% nawet 2 raty - sprawdź opinie o LendUP.

Pożyczka LendUP niedostępna

Pożyczka LendUP nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

EkassaVIPPOZaplo

 

 

Kwota pożyczki w LendUP to kwota nawet do 25 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców. A w przypadku problemów ze spłatą możesz odroczyć spłatę jednej raty, obniżyć o 50% nawet 2 raty - sprawdź opinie o LendUP.

Czy LendUP weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

LendUPAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LendUP weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • LendUP nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LendUP weryfikuje inne bazy
 • LendUP sprawdza BIG
 • LendUP sprawdza KRD
 • LendUP sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki offline: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, odsetki – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017 r.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LendUP, kontakt LendUP i logowanie LendUP oraz strona www poniżej.

 

Do wniosku LendUP

Aby wnioskować o pożyczkę LendUP należy:

 • być osobą pełnoletnią i nie starszą niż 80 lat
 • trzeba być obywatelem RP legitymującym się ważnym dowodem osobistym
 • należy posiadać stały dochód (umowa o pracę, umowa zlecenie)

Aby wnioskować o szybką pożyczkę LendUP zostaw na stronie swoje imię i numer telefonu. A jeśli zdecydujesz się na pożyczkę przez internet, wówczas mogą być wymagane dodatkowe dane, np. dane z dowodu osobistego.

 

Wniosek LendUP

Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty.

Jeżeli jedna zdecydujesz się na pożyczenie pieniędzy przez Internet, to nie będziesz musiał okazywać żadnych dokumentów lub zaświadczeń, ale podczas wypełniania wniosek online LendUP poprosi Cię tylko o podanie niektórych danych np. z Twojego dowodu osobistego. Pożyczka przez internet to także dodatkowe korzyści: odroczenie spłaty, czy spłata punktami.

Jeśli nie chcesz, to nie musisz składać wniosku przez internet, gdyż samo wnioskowanie o pożyczkę LendUP ogranica się jedynie do zostawienia kontaktu do siebie. W ciągu kilku minut (w godzinach pracy biura) zadzwoni do Ciebie konsultant LendUP, z którym ustalalisz wszystkie szczegóły, między innymi zostanie określona Twoja zdolność kredytowa oraz dostępna kwota pożyczki - pozostawienie danych kontaktowych nie zobowiązuje Cię do niczego.

Decyzję kredytową oraz informacje o maksymalnej dostępnej dla Ciebie kwocie w większości przypadków dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Po zebraniu kilku podstawowych danych operator telefoniczny będzie mógł przekazać Ci tą informację od razu. Po akceptacji wniosku obsługą zajmie się jeden z terenowych Doradców Finansowych LendUP, który umówi się z Tobą na spotkanie, aby dopełnić reszty formalności - kliknij przycisk, aby przejść na stronę LendUP.

Pozostawienie danych jest niezobowiązujące, jeżeli oferta LendUP nie będzie Ci odpowiadać, to nie musisz z niej korzystać.

 

Kalkulator LendUP

LendUP

Kalkulator pożyczki LendUP znajdziesz na stronie LendUP, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LendUP

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LendUP) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LendUP użyty na stronie www LendUP może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LendUP

 

Zmiana danych

Jeśli zmieniły się Twoje dane, w szczególności adres zamieszkania, to powinieneś możliwie szybko skontaktować się z LendUP, aby zaktualizować swój adres korespondencyjny.

Zmiana adresu może być też ważna w przypadku złożenia reklamacji do LendUP, gdyż odpowiedź na reklamację zostanie przesłana na adres do korespondencji wskazany w reklamacji.

 

Problemy ze spłatą

Jeżeli masz problem ze spłatą pożyczki LendUP to przede wszystkim nie powinieneś unikać kontaktu z LendUP.

W uprzywilejnowanej sytuacji są pożyczający przez internet - jeżeli pożyczałeś online i posiadasz konto w Strefie Klienta LendUp, możesz wymienić punkty, zdobyte podczas wnioskowania na dodatkowe korzyści:

 • odroczenie spłaty jednej raty,
 • obniżenie dwóch rat o 50% lub
 • spłatę jednej raty punktami.

Szczegóły znajdziesz w Strefie Klienta LendUp lub w regulaminie promocji na stronie LendUP - kliknij przycisk, aby przejść.


✅KRS LendUP na raty 0000518190 ⭐Pożyczka ratalna LendUP KRS ❓Krajowy Rejstr Sądowy LendUP, czy nie oszustwo? ⚡pożyczka od 1000 do 25 000 PLN ⏰ na okres 6 - 36 mies. KRS 0000518190

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!