Pożyczka ratalna SuperRata

SuperRata logo
Pożyczka bez ERIF
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperRata

1000 - 6000 zł

Spłata w

12 - 30 mies.

Pożyczka SuperRata to pożyczka ratalna do 6000 zł ze spłatą od 12 do 30 rat, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa, nawet w 1 minutę. SuperRata to także przejrzyste i proste zasady, firma wymaga żadnych zabezpieczeń, a o wszystkich kosztach dowiadujesz się na początku współpracy - przeczytaj opinie o SuperRata.

Pożyczka SuperRata niedostępna

Pożyczka SuperRata nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

DuoCashRapida MoneyProvident

 

 

Pożyczka SuperRata to pożyczka ratalna do 6000 zł ze spłatą od 12 do 30 rat, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa, nawet w 1 minutę. SuperRata to także przejrzyste i proste zasady, firma wymaga żadnych zabezpieczeń, a o wszystkich kosztach dowiadujesz się na początku współpracy - przeczytaj opinie o SuperRata.

 

SuperRata warunki

Zobacz jakie są ogóle warunki pożyczki SuperRata:

 • jesteś w wieku 18 i więcej lat,
 • posiadasz nr PESEL,
 • posiadasz stałe źródło dochodu,
 • posiadasz stałe miejsce zamieszkania,
 • nie posiadasz negatywnej historii kredytowej w BIK, BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A.

 

Czy SuperRata weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

SuperRataAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza SuperRata weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • SuperRata sprawdza BIK
 • SuperRata sprawdza BIG
 • SuperRata sprawdza KRD
 • SuperRata nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy SuperRata weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: całkowita kwota pożyczki 2000 PLN, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata w 12 ratach miesięcznych po 267,50 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie, całkowity koszt pożyczki 1209,98 zł w tym: prowizja 1100 zł, odsetki 109,98 zł. Całkowita kwota do zapłaty 3209,98 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 156,1% (stan na dzień 28.06.2016 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie SuperRata, kontakt SuperRata i logowanie SuperRata oraz strona www poniżej.

 

SuperRata jak złożyć wniosek

Kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę superrata, na której:

 • dopasuj pożyczkę do swoich potrzeb, wybierz kwotę i liczbę rat do spłaty
 • podaj podstawowe informacje o sobie. Pamiętaj, proces weryfikacji nie wymaga żadnych opłat rejestracyjnych
 • daj SuperRata chwilę na ocenę wniosku, a po jego akceptacji niemal natychmiast otrzymasz pieniądze na konto

 

Kalkulator SuperRata

SuperRata

Kalkulator pożyczki SuperRata znajdziesz na stronie SuperRata, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora SuperRata

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od SuperRata) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator SuperRata użyty na stronie www SuperRata może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki SuperRata

 

SuperRata - przyczyny odmowy

Niestety może zdarzyć się tak, że SuperRata odmówi Ci udzielenia pożyczki. Zobacz co może być tego przyczyną:

 • jesteś odnotowany w rejestrze dłużników prowadzonym przez BIG,
 • na podstawie zebranych informacji SuperRata oceni, że jest duże ryzyko niespłacenia pożyczki;
 • mimo podjęcia wielokrotnych prób kontaktu nie udało się skontaktować z Tobą w sprawie informacji zawartych we wniosku

Zwracamy szczególną uwagę na ostatni punkt - po złożeniu wniosku o pożyczkę warto odbierać telefony, również z nieznanych numerów. Jeśli Twój wniosek zostanie odrzucony, to kolejny złóż nie wcześniej, niż po upływie 30 dni.

 

SuperRata - spłata pożyczki

Jeśli otrzymasz pożyczkę SuperRata, to dane potrzebne do spłaty – numer rachunku oraz wszelkie niezbędne dane znajdziesz w umowie. Potrzebnych informacji udzieli Ci także doradca z BOK. Pamiętaj, że spłacona pożyczka to taka, która została zaksięgowana na koncie SuperRata. Zawsze masz też możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązań.

Pamiętaj też, że nie ma możliwości wydłużenia terminu spłaty. Jeśli jednak podejrzewasz, że Twoja sytuacja finansowa pogorszyła się i nie jesteś w stanie na bieżąco regulować swoich zobowiązań, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta SuperRata, tak aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla obydwu stron.

 

SuperRata - więcej pożyczek

Jeśli masz aktywną pożyczkę ratalną nie możesz ubiegać się o kolejną. Ureguluj swoje bieżące zobowiązanie i skorzystaj z kolejnej pożyczki ratalnej.

Przypominamy, że spłacona pożyczka ratalna to taka, której ostatnia rata została zaksięgowana na koncie SuperRata.

 

SuperRata (skrót)

Dane rejestrowe SuperRata✅NIP 5252607460
✅REGON 360301004
✅KRS: 0000551150
SuperRata adres / siedzibaul. Czerniowiecka 6B, 02-705 Warszawa
SuperRata kontakt / infolinia22 102 16 00
Godziny pracy SuperRatapon - pt 8:00-20:00, sob 9:00-17:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę SuperRata możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę SuperRata i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
SuperRata logowanie / SuperRata wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na SuperRata, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę SuperRata
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazSuperRata BIK, BIG, KRD
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 6000 zł, zwrot 12 - 30 mies.
Kalkulator SuperRataKalkulator SuperRata znajdziesz na stronie SuperRata, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator SuperRata - dodatkowy opis na kalkulatora SuperRata naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna SuperRata, recenzja i warunki pożyczki SuperRata ⭐Pożyczka ratalna SuperRata ⚡pożyczka od 1000 do 6000 PLN ⏰ na okres 12 - 30 mies. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒Pożyczka SuperRata to pożyczka ratalna do 6000 zł ze spłatą od 12 do 30 rat, minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa, nawet w 1 minutę. SuperRata to także przejrzyste i proste zasady, firma wymaga żadnych zabezpieczeń, a o wszystkich kosztach dowiadujesz się na początku współpracy - przeczytaj opinie o SuperRata.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!