Wniosek o pożyczkę Ratka.pl

Pożyczka ratalna Ratka.pl

Ratka.pl logo
od 20 do 80 lat
Ratalna Ratka.pl

2000 - 10 000 zł

Spłata w

12 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Ratka.pl to pożyczka na raty od 2000 do 10.000 zł na okres od 12 do 24 miesięcy, z możliwością wydłużenia spłaty, gdy spłacisz ½ pożyczki. Ratka nie wymaga poręczeń ani zabezpieczeń, a cały proces pożyczkowy odbywa się przez internet, wszystko po to, by dostosować się do potrzeb klientów. Sprawdź opinie o Ratka.pl.

 

Warunki Ratka.pl

Aby wnioskować o pożyczkę od Ratka musisz:

 • mieć co najmniej 20 lat, ale nie więcej niż 80 lat;
 • nie figurować w rejestrze dłużników
 • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce;
 • mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

 

Czy Ratka.pl weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Ratka.plAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Ratka.pl weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Ratka.pl sprawdza BIK
 • Ratka.pl sprawdza BIG
 • Ratka.pl sprawdza KRD
 • Ratka.pl sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 83,95%. Rata miesięczna 378,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,91 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2 880 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 694,91 zł (stan na dzień 16.10.2018 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Ratka.pl, kontakt Ratka.pl i logowanie Ratka.pl oraz strona www poniżej.

 

Procedura pożyczka Ratka

Na stronie Ratka (kliknij przycisk lub banner):

 • wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki na stronie internetowej
 • wypełnij krótki wniosek o pożyczkę, podając podstawowe dane osobowe
 • decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia

A po pozytywnej decyzji kredytowej:

 • zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które otrzymasz na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na podany adres korespondencyjny za pośrednictwem kuriera
 • podpisz umowę i oddaj kurierowi (bez żadnych opłat)
 • korzystaj dowolnie z kwoty pożyczki, którą po otrzymaniu podpisanego egzemplarza umowy firma przeleje Ci na konto, lub
 • jeżeli sobie tego zażyczysz możesz również otrzymać pożyczkę za pośrednictwem czeku GIRO z wypłatą w wybranej placówce pocztowej lub
 • jeżeli zależy Ci na bardzo szybkim otrzymaniu środków na konto, możesz skorzystać z przelewu ekspresowego Bluecash. Wypłata tych środków nastąpi w ciągu 3 godzin od momentu podpisania umowy. Zapłacisz za to jedynie 3 zł.

 

Kalkulator Ratka.pl

Ratka.pl

Kalkulator pożyczki Ratka.pl znajdziesz na stronie Ratka.pl, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Ratka.pl

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Ratka.pl) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Ratka.pl użyty na stronie www Ratka.pl może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Ratka.pl

 

Ratka - spłata pożyczki

Na wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny oraz mailowy Ratka.pl wyśle aktualny harmonogram spłaty pożyczki. Raty należy uiszczać co miesiąc, w terminie wyznaczonym w harmonogramie. Kwotę należy przelać na numer rachunku bankowego podany w umowie.

Uwaga! Numer konta jest ustalany dla każdego klienta indywidualnie, dlatego nie prezentujemy go w naszym zestawieniu.

 

Problemy ze spłatą i zmiana terminu

W przypadku problemów z terminową spłatą pożyczki, należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, w celu znalezienia dogodnego rozwiązania. Przypominamy też, że Ratka.pl, jako jedna z niewielu firm pożyczkowych, umożliwia przedłużenie spłaty pożyczki.

Z Ratka.pl istnieje możliwość zmiany terminu spłaty - jeśli chcesz zmienić terminy spłat rat również skontaktuj się BOK Ratka.

 

Więcej niż 1. pożyczka

Możesz ubiegać się o drugą pożyczkę przed całkowitą spłatą bieżącego zobowiązania.

Jedynym koniecznym warunkiem otrzymania kolejnej pożyczki od Ratka, jest spłata przynajmniej połowy rat aktualnej pożyczki.

 

Ratka.pl (skrót)

Dane rejestrowe Ratka.pl✅NIP 5223040140
✅REGON 362678227
✅KRS: 0000577778
Ratka.pl adres / siedzibaRatka.pl ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa
Ratka.pl kontakt / infolinia801 40 40 40
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Ratka.pl możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Ratka.pl i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Ratka.pl logowanie / Ratka.pl wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Ratka.pl, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Ratka.pl
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazRatka.pl BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki2000 - 10 000 zł, zwrot 12 - 24 mies.
Kalkulator Ratka.plKalkulator Ratka.pl znajdziesz na stronie Ratka.pl, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Ratka.pl - dodatkowy opis na kalkulatora Ratka.pl naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Ratka.pl, recenzja i warunki pożyczki Ratka.pl ⭐Pożyczka ratalna Ratka.pl ⚡pożyczka od 2000 do 10 000 PLN ⏰ na okres 12 - 24 mies. 👫wiek od 20 do 80 lat 🔒Ratka.pl to pożyczka na raty od 2000 do 10.000 zł na okres od 12 do 24 miesięcy, z możliwością wydłużenia spłaty, gdy spłacisz ½ pożyczki. Ratka nie wymaga poręczeń ani zabezpieczeń, a cały proces pożyczkowy odbywa się przez internet, wszystko po to, by dostosować się do potrzeb klientów. Sprawdź opinie o Ratka.pl.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!