Wniosek o pożyczkę Rata na Plus

Pożyczka ratalna Rata na Plus

Rata na Plus logo
od 21 do 73 lat
Ratalna Rata na Plus

600 - 10000 zł

Spłata w

2 - 12 mies.

Rata na plus to pożyczki na raty na okres od 2 do 12 miesięcy w kwocie nawet do 10.000 zł z możliwością natychmiastowej weryfikacji bez przelewu bankowego. Rata na plus to także minimum formalności i brak ukrytych opłat - poznaj opinie o Rata na plus.

 

Rata na plus - dla kogo?

Pożyczkę od Rata na Plus uzyskasz jeżeli:

 • jesteś w wieku 21-73 lat,
 • masz obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej,
 • masz zatrudnionienie i nie jesteś w rejestrach dłużników,
 • posiadasz indywidualne konto bankowe.

 

Czy Rata na Plus weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Rata na PlusAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Rata na Plus weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Rata na Plus sprawdza BIK
 • Rata na Plus sprawdza BIG
 • Rata na Plus sprawdza KRD
 • Rata na Plus sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej prezentowanej w serwisie: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 522,03% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 3000 zł; całkowita kwota do spłaty 4021,14 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku 10%; całkowity koszt pożyczki 1021,14 zł (w tym: prowizja 971 zł, odsetki 50,14 zł); umowa na 90 dni. Stan na 01.01.2018. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Brak spłaty pożyczki w terminie spowoduje, że Pożyczkobiorca zobowiązany będzie do zapłaty łącznej kwoty pożyczki, na którą składają się: kwota pożyczki, prowizja za udzielenie pożyczki oraz koszty związane z podjętymi czynnościami przez Pożyczkodawcę mającymi na celu odzyskanie należności od Pożyczkobiorcy.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Rata na Plus, kontakt Rata na Plus i logowanie Rata na Plus oraz strona www poniżej.

 

O Rata na Plus

Pożyczki Rata na Plus cieszą się ogromnym zainteresowaniem, na swojej stronie www firma chwali się, że jest ich ponad 300 tysięcy (wszystkie udzielone dotychczas pożyczki). Klienci obdarzając Rata na Plus zaufaniem, wracają wiedząc, że mogą liczyć na nowoczesny i skrojony na miarę swoich potrzeb produkt, jakim jest właśnie Rata na Plus - wnioski rozpatrywane są 24h/7.

Na uwagę zasługuje jeszcze to, że z Ratą na Plus możesz być spokojny o to, że nie zaskoczy Cię żaden osławiony już drobny druczek ani też żadne formalno-prawne zawiłości. Podejmując decyzję o szybkim zastrzyku gotówki na raty, możecie być spokojni - Rata na Plus stawia na klarowność i rzetelność swoich usług i niczego nie ukrywa.

 

Rata na plus - weryfikacja

Pieniądze na koncie po dokonaniu szybkiej weryfikacji. Wystarczy, że poświęcisz chwilę i odpowiesz na kilka prostych pytań. To wszystko, by po cieszyć się szybką pożyczką online i pieniędzmi na koncie, a następnie wygodną spłatą na raty.

Wspomnieliśmy już o szybkiej weryfikacji. Jak jeszcze możesz potwierdzić swoje dane na potrzeby pożyczki Rata na plus:

 • klasycznie - dokonując opłaty rejestracyjnej w wysokości 0,01 zł z Twojeo rachunku bankowego oraz
 • błyskawicznie - przy użyciu usługi weryfikacji natychmiastowej, z Ekspresowo zweryfikujesz swoje konto bankowe bez konieczności dokonywania opłaty.

Weryfikacja natychmiastowa to usługa, za pomocą której ekspresowo zweryfikujesz swój rachunek bankowy nie ponosząc żadnych kosztów w postaci opłaty rejestracyjnej.

 

Rata na plus - jak uzyskać

Przejdź na stronę Rata na plus (kliknij przycisk lub banner), a następnie:

 • wybierz kwotę i okres pożyczki,
 • wypełnij formularz rejestracyjny,
 • oraz dokonaj weryfikacji Twojego konta bankowego za pomocą opłaty rejestracyjnej 0,01 zł lub przy użyciu weryfikacji natychmiastowej.

Jeśli przerażają Cię formalności, to nie z Rata na Plus: jeśli obawiasz się stosu dokumentów, a w nich dziesiątki rubryk, to nie tutaj. Z Ratą na Plus, nie doświadczycie tego stanu, to pożyczka bez zbędnych formalności.

 

Rata na plus - kiedy kasa

Rata na plus przelewa środki natychmiast po wysłaniu do Ciebie informacji o przyznaniu pożyczki. Otrzymasz wiadomość za pośrednictwem sms lub e-mail na Twoje dane kontaktowe.

Wpływ środków na Twoim rachunku zależny jest również od księgowań bankowych.

 

Rata na plus - dlaczego

Minimum formalności - bez stosu papierów i zbędnych formalności.

Szybka weryfikacja - pieniądze na koncie po dokonaniu szybkiej weryfikacji, to wszystko, by po cieszyć się szybką pożyczką online i pieniędzmi na koncie, a następnie wygodną spłatą na raty.

Spłata na raty - wygodny sposób sukcesywnego regulowania należności w ramach spłaty na raty.

Brak ukrytych opłat - z Ratą na Plus możesz być spokojny o to, że nie zaskoczy Cię żaden osławiony już drobny druczek ani też żadne formalno-prawne zawiłości.

 

Kalkulator Rata na Plus

Rata na Plus

Kalkulator pożyczki Rata na Plus znajdziesz na stronie Rata na Plus, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Rata na Plus

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Rata na Plus) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Rata na Plus użyty na stronie www Rata na Plus może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Rata na Plus

 

Rata na plus - spłata

Pożyczkę możesz spłacić dokonując przelewu na jeden z dostępnych numerów kont bankowych. Dane do przelewu otrzymasz w wiadomości e-mail.

Spłaty możesz dokonać:

 • ze swojego Indywidualnego Rachunku Bankowego,
 • z rachunku bankowego osoby trzeciej,
 • w oddziale banku lub na poczcie.

Pamiętaj! W tytule przelewu wpisz swój PESEL. Będziesz mieć gwarancję, iż środki zostaną poprawnie zaksięgowane na spłatę Twojej pożyczki.

Oczywiście pożyczkę możesz spłacić w dowolnym momencie przed terminem spłaty, a w przypadku problemów ze spłatą skontaktuj się telefonicznie z Rata na plus lub za pośrednictwem e-mail, aby wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

 

Rata na plus - zapomniane hasło

Jeśli nie pamiętasz hasła:

 • wyślij wiadomość sms z numerem telefonu, który podałeś do kontaktu.
 • W treści sms wpisz tekst: ZGUBIL i wyślij na numer +48 730 775 418.

Na Twój telefon oraz adres e-mail otrzymasz wiadomość z hasłem tymczasowym. Pamiętaj! ID użytkownika to Twój PESEL.

 

Rata na Plus (skrót)

Dane rejestrowe Rata na Plus✅NIP 5272712533
✅REGON 147186717
✅KRS: 0000507929
Rata na Plus adres / siedzibaAventus Group Sp. z o.o. ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok
Rata na Plus kontakt / infolinia85 871 00 60
Godziny pracy Rata na Pluspn. - pt.: 07:30 - 21:00, sob.-nd.: 9.00-19.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Rata na Plus możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Rata na Plus i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Rata na Plus logowanie / Rata na Plus wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Rata na Plus, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Rata na Plus
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 73 lat
Weryfikacja bazRata na Plus BIK, BIG, KRD, ERIF
Przelew weryfikacyjnymożliwość weryfikacji bez przelewu bankowego!
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki600 - 10000 zł, zwrot 2 - 12 mies.
Kalkulator Rata na PlusKalkulator Rata na Plus znajdziesz na stronie Rata na Plus, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Rata na Plus - dodatkowy opis na kalkulatora Rata na Plus naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Rata na Plus, recenzja i warunki pożyczki Rata na Plus ⭐Pożyczka ratalna Rata na Plus ⚡pożyczka od 600 do 10000 PLN ⏰ na okres 2 - 12 mies. 👫wiek od 21 do 73 lat 🔒Rata na plus to pożyczka ratalna od 2 do 12 miesięcy w kwocie do 10.000 zł z możliwością natychmiastowej weryfikacji bez przelewu bankowego. Rata na plus to minimum formalności i brak ukrytych opłat - poznaj opinie o Rata na plus.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!