Wniosek o pożyczkę Rapida Money

Pożyczka ratalna Rapida Money

Rapida Money logo
Rapida Money
4.83 / 5 (97%)
Pożyczka bez BIK, BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna Rapida Money

2500 - 25.000 zł

Spłata w

12 - 48 mies.

Rapida Money to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK), również pożyczki dla bezrobotnych.

Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Rapida Money.

 

Rapida Money - dla kogo?

O pożyczkę od Rapida Money może wnioskować osoba:

 • w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta i zamieszkuje na terenie Polski
 • nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Do udzielenia pożyczki Rapida wymagany jest gwarant, czyli poręczyciel, który może być w wieku od 21 do 75 lat, mieć pozytywną historię kredytową oraz nieruchomość.

Rapida Money nie wymaga żadnych dokumentów potwierdzających dochód, Raida Money (najprawdopodobniej) nie sprawdzi Twoich baz BIG, KRD czy ERIF ale zapewne sprawdzi bazy gwaranta! Rapida Może sprawdzić Twój BIK.

 

Czy Rapida Money weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Rapida MoneyAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Rapida Money weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Rapida Money nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Rapida Money weryfikuje inne bazy
 • Rapida Money nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy Rapida Money weryfikuje inne bazy
 • Rapida Money nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy Rapida Money weryfikuje inne bazy
 • Rapida Money nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy Rapida Money weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład: pożyczasz 20000 zł na 48 miesięcy, płacąc 822.85zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 39496.72 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 4800 zł. Opłata administracyjna w kwocie 8800 zł. Oprocentowanie 10%

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Rapida Money, kontakt Rapida Money i logowanie Rapida Money oraz strona www poniżej.

 

Jak to działa?

W przeciwieństwie do instytucji bankowych, w procesie udzielenia pożyczki Rapida nie podejmuje decyzji na podstawie Twojej historii kredytowej. Rapida wymaga abyś znalazł gwaranta, który ma do Ciebie zaufanie i wierzy, że będziesz dokonywać płatności na czas, oraz który będzie w stanie uregulować ratę za Ciebie.

Rapida może sprawdzić Twój BIK, ale nie ma znaczenia czy Twój BIK jest negatywny czy też masz zupełnie czystą historię kredytową. Nie musisz pracować na pełny etat, Rapida akceptuje również samozatrudnionych.

 

Rapida Money - gwarant

Rapidamoney nie udziela pożyczek bez gwaranta. Dlaczego? Gwarant / poręczyciel / żyrant oznacza dla firmy, że jesteś godny zaufania bez względu na Twoją historię kredytową. Jednocześnie też gwarant odpowiedzialny jest za uiszczenie płatności kredytu, w sytuacji, gdy jako kredytobiorca nie jesteś w stanie pokryć miesięcznych rat.

Również na konto gwaranta zostaje wypłacona kwota pożyczki - kiedy pożyczka zostanie zatwierdzona, pieniądze przelewane są właśnie na konto Twojego gwaranta w celu zapobieżenia oszustwu i upewnienia się, że jest on świadomy swoich obowiązków. Twój poręczyciel przekazuje Ci pieniądze przelewem bankowym, czekiem lub gotówką.

 

Gwarantem może zostać

Gwarantem w RapidaMoney może zostać każdy, kto:

 • zna pożyczkobiorcę i wie że jest on w stanie spłacić kredyt;

Dodatkowo:

 • gwarant powinien być właścicielem nieruchomości na terenie Polski, osobą w wieku 21 - 75 lat, która jest w stanie wykazać, że nie miała problemów ze spłatą zobowiązań w przeszłości
 • gwarant może zostać poproszony o dokonanie płatności za pożyczkobiorcę, dlatego tak ważna jest jego stabilność finansowa.

Większość gwarantów to członkowie rodziny lub bliscy przyjaciele, ale gwarantem może być ktokolwiek kto Cię zna i ma do Ciebie zaufanie.

 

Rapida Money - o firmie

Rapida Money jest nowo powstałą firmą na rynku polskim, ale w udzielaniu pożyczek ma duże doświadczenie. Działa w Wielkiej Brytanii już od 2005 roku. Udzieliła kredytów na łączną kwotę 5 miliardów złotych 230 tysiącom klientów.

RapidaMoney kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy niż cyfry i statystyki. Rapida Money działa według jasnych zasad, bez ukrytych kosztów. Klienci mogą pożyczyć do 25,000 zł na okres do 48 miesięcy.

 

Kalkulator Rapida Money

Rapida Money

Kalkulator pożyczki Rapida Money znajdziesz na stronie Rapida Money, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Rapida Money

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Rapida Money) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Rapida Money użyty na stronie www Rapida Money może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Rapida Money

 

Wniosek online

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Rapida Money, a następnie okreś ile chcesz pożyczyć oraz na jaki okres.

W kolejnym kroku wprowadź swoje dane, podpisz wniosek online i Twoja część jest skończona. Otrzymasz wtedy link do wniosku gwaranta, który musisz przesłać osobie, która ma nim zostać, aby wypełniła wniosek. Przedstawiciel Rapida zadzwoni do Ciebie i do Twojego gwaranta aby uzgodnić szczegóły wypłaty środków z pożyczki.

 

Rapida Money - kiedy kasa

Pożyczka została wypłacona tak szybko jak jest to możliwe. Większość pożyczek wypłacana jest w ciągu 48 godzin. Jeśli Ty i Twój gwarant ukończycie aplikację online i wszystkie procesy weryfikacyjne odbędą się bez problemu, pożyczka może być wypłacona w ciągu 24 godzin.

Czynniki spowalniające proces aplikacji:

 • Niemożność skontaktowania się z Tobą lub Twoim gwarantem.
 • Złożenie aplikacji podczas weekendu lub w okresie świątecznym.
 • Konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub wyciąg z konta bankowego.

 

Rapida Money (skrót)

Dane rejestrowe Rapida Money✅NIP 5252684957
✅REGON 365892926
✅KRS: 0000647952
Rapida Money adres / siedzibaul. Elektoralna 13 lok 121, 00-137 Warszawa
Rapida Money kontakt / infolinia222 922 291
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Rapida Money możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Rapida Money i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Rapida Money logowanie / Rapida Money wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Rapida Money, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Rapida Money
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 75 lat
Weryfikacja bazRapida Money sprawdza gwaranta, udziela pożyczek również dla zadłużonych
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki2500 - 25.000 zł, zwrot 12 - 48 mies.
Kalkulator Rapida MoneyKalkulator Rapida Money znajdziesz na stronie Rapida Money, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Rapida Money - dodatkowy opis na kalkulatora Rapida Money naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Rapida Money, recenzja i warunki pożyczki Rapida Money ⭐Pożyczka ratalna Rapida Money ⚡pożyczka od 2500 do 25.000 PLN ⏰ na okres 12 - 48 mies. 👫wiek od 18 do 75 lat 🔒Rapida Money to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki również dla zadłużonych i osób z negatywną historią kredytową (pożyczki ze złym BIK). Rapida Money nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej! Rapida udziela pożyczek osobom z negatywną historią kredytową (zły BIK), niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym. Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Rapida Money.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!