Pożyczka NetGotówka

NetGotówka logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od NetGotówka

600 - 3500 zł

Spłata w

2 - 6 tyg.

netGotówka pierwsza pożyczka od 600 do 2200 zł, a potem co piąta pożyczka gratis - wystarczy terminowa spłata. Pożyczka netGotówka to wniosek 100% online i pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut. Od teraz pożyczki netGotówka od 600 do 1400 zł dostępne są również dla osób pochodzących z Ukrainy (🇺🇦), które mieszkają i pracują obecnie w Polsce. netGotówka nie dzwoni do pracodawców! - sprawdź opinie o netGotówka.

Pożyczka NetGotówka niedostępna

Pożyczka NetGotówka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek:

KukiFilarumDuoCash

 

 

netGotówka pierwsza pożyczka od 600 do 2200 zł, a potem co piąta pożyczka gratis - wystarczy terminowa spłata. Pożyczka netGotówka to wniosek 100% online i pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut. Od teraz pożyczki netGotówka od 600 do 1400 zł dostępne są również dla osób pochodzących z Ukrainy (🇺🇦), które mieszkają i pracują obecnie w Polsce. netGotówka nie dzwoni do pracodawców! - sprawdź opinie o netGotówka.

 

Dla kogo netGotówka?

O pożyczkę może wnioskować każdy, kto łącznie spełnia poniższe kryteria:

 • jest osobą pełnoletnią, posiada obywatelstwo polskie lub ukraińskie i mieszka na terytorium Polski
 • posiada konto w banku oraz telefon komórkowy i adres e-mail
 • otrzymuje wynagrodzenie na swoje konto bankowe
 • jest w stanie spłacić zaciągniętą pożyczkę w umówionej kwocie i terminie, nie zalega ze spłatą swoich zobowiązań w stosunku do innych instytucji (raty pożyczek, kredytów, rachunki za telefon, itp)
 • nie figuruje jako nierzetelny dłużnik w rejestrach dłużników, BIK i podobnych rejestrach.

Net Gotówka szanuje prywatność swoich klientów i nie dzwoni do pracodawców! Pożyczka bez podpisywania i wysyłania papierowej umowy.

 

Czy NetGotówka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

NetGotówkaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza NetGotówka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • NetGotówka sprawdza BIK
 • NetGotówka sprawdza BIG
 • NetGotówka sprawdza KRD
 • NetGotówka sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład z terminową spłatą: pożyczka 1.000 zł na 6 tyg. (42 dni), całkowity koszt pożyczki 199,16 zł, kwota do spłaty 1.199,16 zł. Łączne koszty stanowią 19,9% kwoty udzielonej pożyczki, w tym: oprocentowanie w skali roku 10%, prowizja za udzielenie pożyczki 15,3%, prowizja zależna od okresu trwania pożyczki w skali roku: 30%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 382,6% i jest zgodna ze wzorem zawartym w ustawie o kredycie konsumenckim.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie NetGotówka, kontakt NetGotówka i logowanie NetGotówka oraz strona www poniżej.

 

Wniosek netGotówka

Aby otrzymać pożyczkę w netGotówka:

 • zarejestruj się - kliknij przycisk aby przejść na stronę netGotówka,
 • skorzystaj z suwaka na stronie głównej i wybierz kwotę oraz czas trwania pożyczki
 • kliknij Pożyczam i złóż wniosek o pożyczkę i wypełnij formularz postępując zgodnie z instrukcjami na ekranie
 • przelej 0,01 zł celem weryfikacji Twojego numeru konta bankowego - rejestracja jest czynnością jednorazową.

I oczekuj na odpowiedź ze strony Net Gotówka. O pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki Net Gotówka poinformuje Cię SMS-em oraz e-mailem, w przypadku negatywnej decyzji informację otrzymasz na Twój e-mail.

 

Formalności

netGotówka stara się ograniczyć formalności do minimum, dlatego po zarejestrowaniu się wystarczy zawnioskować o pożyczkę. Jeśli jesteś nowy Klientem możesz także na stronie głównej wybrać suwakiem kwotę i termin a następnie kliknąć "Pożyczam" aby połączyć proces rejestacji i wnioskowania o pożyczkę. Cały proces rejestracji i wnioskowania nie powinien zająć dłużej niż kilka minut.

Podczas wypełniania wniosku o pożyczkę będziesz poproszony o załączenie:

 • potwierdzenia otrzymania przelewu od pracodawcy (plik PDF pobrany ze strony internetowej banku).

Obcokrajowcy dołączają do wniosku o pożyczkę dodatkowe dokumenty (skan lub zdjęcie) wymagane we wniosku o pożyczkę.

Jeżeli złożyłeś wniosek i nie otrzymałeś od netGotówka emaila z linkiem do potwierdzenia adresu email to:

 • a) Czy nasz e-mail nie trafił do folderu SPAM.
 • b) Czy nasz e-mail nie trafił do jednej z zakładek w skrzynce odbiorczej Twojej poczty. Przykłady:
  • -> skrzynka "Odebrane" poczty o2.pl zawiera 5 zakładek: "Główna", "Społeczności", "Zakupy grupowe", "Oferty", "Inne".
  • -> skrzynka "Odebrane" poczty WP.pl zawiera 5 zakładek: "Główna", "Społeczności", "Zakupy grupowe", "Oferty", "Inne".
  • -> skrzynka "Odebrane" poczty gmail zawiera 3 zakładki: "Główne", "Społeczności", "Oferty".
 • c) Czy poprawnie podałeś swój adres e-mail podczas rejestracji, literówka może sprawić, że maile są wysyłane na błędny adres. Możesz to sprawdzić po zalogowaniu się w serwisie netGotówka w sekcji Twoje dane.

 

NetGotówka - kiedy kasa?

netGotówka robi wszystko, abyś otrzymał wnioskowaną pożyczkę jak najszybciej. Większość pożyczek trafia na konto w ciągu 10 minut.

Przelewając pożyczkę Net Gotówka stosuje błyskawiczne przelewy w ramach tego samego banku (Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Pekao SA, PKO BP) a do innych banków wysyła natychmiastowe przelewy Express Elixir. Dzięki temu pożyczka powinna być na Twoim koncie w ciągu 10 minut.

Jeśli jednak posiadasz konto w banku, dla którego netGotówka nie realizuje jeszcze błyskawicznych wypłat, Twoja pożyczka trafi na Twoje konto najpóźniej w ciągu kilku godzin roboczych.

 

Kalkulator NetGotówka

NetGotówka

Kalkulator pożyczki NetGotówka znajdziesz na stronie NetGotówka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora NetGotówka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od NetGotówka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator NetGotówka użyty na stronie www NetGotówka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki NetGotówka

 

Spłata pożyczki netGotówka

Wszystkie dane do przelewu dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz:

 • w e-mailu oraz umowie, którą netGotówka prześle Ci mailowo w dniu wypłaty pożyczki na Twoje konto.
 • na portalu w sekcji "Twoje pożyczki", po zalogowaniu się PESEL-em i hasłem.

Problemy z logowaniem? Nie możesz zalogować się do netGotówka, bo na przykład nie pamiętasz hasła do logowania, skorzystaj z opcji "Nie pamiętasz hasła" pod polem do logowania - system prześle Ci mailem tymczasowe hasło, dzięki któremu zalogujesz się do portalu, a w przypadku gdy zapomniałeś o terminowej spłacie pożyczki Net Gotówka wyśle Ci przypomnienie mailowe 1 dzień po terminie spłaty, w którym także znajdziesz wszystkie dane do przelewu.

Jeśli wiesz, że nie jesteś w stanie spłacić całej pożyczki zgodnie z terminem z umowy, to skontaktuj się z jak najszybciej z netGotówka. Konsultant firmy zrobi wszystko, aby wspólnie z Tobą znaleźć rozwiązanie, dbając o Twój komfort i poczucie partnerstwa.

 

Co 5 gratis

Każda co piąta pożyczka chwilówka będzie gratis (np. piąta, dziesiąta, itd.), pod warunkiem terminowej spłaty, oferta netGotówka dla pożyczkobiorców posiadających dowód osobisty RP.

 

NetGotówka (skrót)

Dane rejestrowe NetGotówka✅NIP 7010355665
✅REGON 146313326
✅KRS: 0000610459
NetGotówka adres / siedzibaNowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
NetGotówka kontakt / infolinia731-830-030
Godziny pracy NetGotówkapn - pt 9.00-17.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę NetGotówka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę NetGotówka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
NetGotówka logowanie / NetGotówka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na NetGotówka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę NetGotówka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazNetGotówka BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki600 - 3500 zł, zwrot 2 - 6 tyg.
Kalkulator NetGotówkaKalkulator NetGotówka znajdziesz na stronie NetGotówka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator NetGotówka - dodatkowy opis na kalkulatora NetGotówka naszej stronie.

💲Pożyczka NetGotówka, recenzja i warunki pożyczki NetGotówka ⭐Pożyczka NetGotówka ⚡pożyczka od 600 do 3500 PLN ⏰ na okres 2 - 6 tyg. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒netGotówka pierwsza pożyczka od 600 do 2200 zł, a potem co piąta pożyczka gratis - wystarczy terminowa spłata. Pożyczka netGotówka to wniosek 100% online i pieniądze na Twoim koncie nawet w 15 minut. Od teraz pożyczki netGotówka od 600 do 1400 zł dostępne są również dla osób pochodzących z Ukrainy (🇺🇦), które mieszkają i pracują obecnie w Polsce. netGotówka nie dzwoni do pracodawców! - sprawdź opinie o netGotówka.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!