Przejdź do Hapi Pożyczki

Jak pożyczyć od Hapi Pożyczki?

Pożyczka Hapi Pożyczki

RRSO od 9.81%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Hapi Pożyczki

2000 - 10 000 zł

Spłata w

6 - 24 miesięcy

Przedłużenie spłaty: na wniosek i po spłacie co najmniej 6 rat pożyczki

Hapi Pożyczki najważniejsze informacje
👉Bez bazbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Odbiór pożyczkiOdbiór od Hapi Pożyczki przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie Hapi Pożyczki.
O Hapi Pożyczki na
 • 🔑Hapi Pożyczki login
 • Hapi Pożyczki kontakt
 • Hapi Pożyczki opinie
 • 🔒Hapi Pożyczki logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka Hapi Pożyczki"
  Ile od Hapi Pożyczkiod 2000 do 10 000 - warunki dla kolejnej pożyczki od Hapi Pożyczki lub pożyczki poza promocją
  Na ile Hapi Pożyczkiod 6 do 24 miesięcy
  RRSO (w promocji)9.81%
  RRSO przykład reprezentatywny118.81%

  Wniosek Hapipożyczki

  Wniosek Hapipożyczki

  Do złożenia wniosku Hapipożyczki zazwyczaj wystarczy Twój PESEL i dowód osobisty. W nielicznych przypadkach Hapipożyczki może wymagać dodatkowych dokumentów o czym poinformuje Cię podczas weryfikacji telefonicznej.

  Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki i naciśnij Chcę pożyczkę

  Jeżeli jesteś nowym klientem Hapipożyczki, to konieczna będzie rejestracja (imię i nazwisko, adres email, numer telefonu komórkowego i PESEL) oraz weryfikacja Twoich danych, więcej na ten temat na stronie Hapipożyczki: Podczas etapu rejestracji musisz zdefiniować również swoje hasło do strefy klienta Hapi Pożyczki, które musi zawierać cyfry, litery, dużą literę i od 8 do 20 znaków.

  Jeżeli korzystałeś już z oferty - sprawdź logowanie Hapipożyczki. Dla przypomnienia login Hapipożyczki to Twój adres email podany w procesie rejestracji.

  Do złożenia wniosku Hapi Pożyczki konieczny będzie Twój dowód osobisty również bez wychodzenia z domu.

  Zobacz także: Opinie o Hapi Pożyczki

  Hapi pożyczki to pożyczka ratalna z niskim RRSO 9,81% co plasuje ją na pierwszych miejscach w rankingach. Od HapiPożyczki pożyczysz od 2000 do 10 000 zł, a spłatę rozłożysz nawet na 24 lekkich rat, gdyż to Ty decydujesz ile pieniędzy chcesz pożyczyć od HapiPożyczki i jakiej wielkości raty płacić co miesiąc. Z Hapi Pożyczki możesz również skorzystać z wakacji od spłat (przesunięcie terminu spłaty). 🤶Po świąteczne prezenty z hapipożyczką❗❓

  Jakie bazy sprawdza Hapi Pożyczki?

  Hapi Pożyczki

  Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Hapi Pożyczki weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Hapi Pożyczki zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

  • ❌Hapi Pożyczki sprawdza BIK
  • ❌Hapi Pożyczki sprawdza BIG
  • ✅Hapi Pożyczki nie sprawdza KBIG => Hapi Pożyczki bez KBIG
  • ❌Hapi Pożyczki sprawdza KRD
  • ❌Hapi Pożyczki sprawdza ERIF
  • ✅Hapi Pożyczki nie sprawdza ZBP => Hapi Pożyczki bez ZBP
  • ✅Hapi Pożyczki nie sprawdza CRIF => Hapi Pożyczki bez CRIF
  • ✅Hapi Pożyczki nie sprawdza PWIP => Hapi Pożyczki bez PWIP
  Informacje prawne i przykład reprezentatywny

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,81%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 463,68 zł, odsetki 0,00 zł, opłata hapiserwis 0,00 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.02.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Długoterminowej.

  Oferta produktowa Pożyczka ratalna obowiązuje od dnia 01 lipca 2021 r. Z oferty produktowej „Pożyczka ratalna” mogą skorzystać klienci, którzy otrzymają pozytywną ocenę badania zdolności kredytowej, spełnią wymagania oceny kredytowej oraz wiarygodności finansowej i płatniczej obowiązujące w hapipożyczki. Oferta produktowa Pożyczka ratalna dostępna jest z okresem kredytowania wynoszącym od 6 do 36 miesięcy, w kwotach od 800,00 zł do 15.000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 118,81 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5.273,40 zł, oprocentowanie stałe 7,20 %, całkowity koszt kredytu 2.273,40 zł (w tym: prowizja 1.571,40 zł, odsetki 178,20 zł, opłata hapiserwis 523,80 zł), 18 miesięcznych rat: 17 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 292,97 zł, ostatnia 18 miesięczna rata w wysokości 292,91 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki ratalnej.

  Zgodność z etyką reklamową Google: Zgodnie z wymogami firmy Google Inc. informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są oferty produktowe hapipożyczki wynosi 6 miesiące a maksymalny 24 miesiące. Maksymalne RRSO (Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania) hapipożyczki wynosi 90,14%. Infolinia: 22 395 85 87 (opłata za połączenie według taryfy operatora).

  Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Hapi Pożyczki, logowanie Hapi Pożyczki oraz strona www poniżej.

  Pożyczka HapiPożyczki

  Z Hapi Pożyczki możesz otrzymać pożyczkę:

  • od 2000 do 10 000 zł na okres od 6 do nawet na 24 miesięcy
  • RRSO tylko 9,81%
  • bez wychodzenia z domu - wniosek i wszystkie formalności dopełniasz przez Internet
  • możliwość wcześniejszej spłaty
  • bez dodatkowych opłat

  Z oferty Hapi pożyczki mogą skorzystać obywatele Polski, posiadający numer PESEL i ważny dowód osobisty, którzy są pełnoletni i posiadają rachunek bankowy, telefon komórkowy oraz źródła regularnego i udokumentowanego dochodu. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty, w nielicznych przypadkach Hapi pożyczki wymaga dodatkowych dokumentów - informację taką uzyskasz podczas rozmowy telefonicznej.

  Dlaczego HapiPożyczki

  Zobacz dlaczego warto zainteresować się ofertą Hapi Pożyczki:

  • otrzymujesz konkurencyjną i indywidualną cenę pożyczki
  • zyskujesz elastyczność – możliwość rozpoczęcia spłaty hapipożyczki nawet po 2 miesiącach oraz wakacje od spłat
  • pieniądze otrzymasz na Twoje konto ekspresowo – po akceptacji wniosku, możesz je również odebrać osobiście w dowolnej placówce Poczty Polskiej.

  Z Hapipożyczki, zależnie od zdolności kredytowej, otrzymasz nawet do 15 000 zł, a pożyczkę zaczniesz spłacać nawet za 2 miesiące.

  Co zyskujesz z HapiPożyczki

  Otrzymując pożyczkę w Hapi Pożyczki:

  • sam ustalasz kwotę pożyczki i miesięcznej spłaty
  • otrzymujesz cenę pożyczki dostosowaną do indywidualnej oceny kredytowej
  • nie musisz wychodzić z domu - cały proces przebiega on-line

  dodatkowo

  • masz możliwość wyboru dogodnego dnia spłaty
  • otrzymujesz cenę pożyczki dostosowaną do indywidualnej oceny kredytowej
  • otrzymujesz dedykowanego agenta do obsługi Twojej pożyczki

  Kalkulator Hapi Pożyczki

  Hapi Pożyczki

  Kalkulator pożyczki Hapi Pożyczki znajdziesz na stronie Hapi Pożyczki, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Hapi Pożyczki.

  Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

  Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

  Kalkulator Hapi Pożyczki może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

  Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Hapi Pożyczki. Odwiedzając stronę Hapi Pożyczki sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Hapi Pożyczki, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

  ✅ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Hapi Pożyczki ✅

  Kroki do HappiPożyczki

  Kliknij przycisk i przejdź na stronę Hapi Pożyczki, a będąc już na stronie firmy:

  • wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki
  • wypełnij wniosek on-line

  w kolejnych krokach:

  • po pozytywnej akceptacji przedstawiciel HapiPożyczki oddzwoni do Ciebie w celu weryfikacji
  • otrzymasz pieniądze na Twoje konto nawet w 15 minut

  Spłata Hapipożyczki

  Zaloguj się do Strefy Klienta, gdzie znajdziesz swój indywidualny numer konta, który posłuży Ci do wysłania przelewu. Pamiętaj, że numer ten przypisany jest jedynie do Ciebie i Twojej umowy.

  W polu “odbiorca” wpisz: IPF Polska Sp. z o.o.” Al. Jerozolimskie 136 02-305 Warszawa

  W polu “Tytuł przelewu” zawsze podawaj swój unikalny numer umowy, aby w Hapipożyczki mogli łatwiej zidentyfikować Twoją płatność.

  Dokonaj przelewu za pomocą wybranego systemu płatności.

  Przesunięcie terminu spłaty

  Aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty raty poinformuj Hapipożyczki o chęci skorzystania z odroczenia najpóźniej na 3 dni przed terminem raty, a żeby wnioskować o odroczenie płatności Twoja pożyczka powinna składać się z co najmniej 7 miesięcznych rat do spłaty, a spłacić powinieneś co najmniej 3 pełne, następujące po sobie raty, każdą w określonym dla niej terminie.

  O pierwsze wakacje od raty możesz wnioskować najwcześniej w następnym dniu po terminie spłaty szóstej raty pożyczki, a jeśli skorzystałeś już z jednego odroczenia, a chcesz skorzystać z kolejnego pamiętaj, że należy wpłacić nam conajmniej kwotę jednej raty. Warto też wiedzieć, że:

  im większa liczba rat do spłaty, tym więcej razy możesz wnioskować o wakacje.

  Wspomnieliśmy już, że z Hapipożyczki masz prawo do przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki (są to tzw. wakacje kredytowe / wakacje od raty), które zależą od liczby rat do spłaty na jaki została udzielona pożyczka:

  • a) 1 x wakacje od raty dla pożyczki z liczbą rat od 7 rat do 11 rat czyli 1 przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki,
  • b) 2 x wakacje od raty dla pożyczki z od 12 rat do 17 rat – 2 przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki,
  • c) 3 x wakacje od raty dla pożyczki z od 18 rat do 23 rat – 3 przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki,
  • d) 4 x wakacje od raty dla pożyczki z od 24 rat - 4 przesunięcia terminu spłaty pożyczki.

  Dodatkowe informacje na stronie Hapi pożyczki, na którą odsyłamy:

  Jak pożyczyć od Hapi Pożyczki? opinie

  Jak pożyczyć od Hapi Pożyczki? brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  Jak pożyczyć od Hapi Pożyczki? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Jak pożyczyć od Hapi Pożyczki?:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  FAQ o Hapi Pożyczki

  Zajrzyj na loans4you.pl lub do artykułu "Jak pożyczyć od Hapi Pożyczki?", znajdziesz tam materiały o o Hapi Pożyczki. W serwisie Pożyczki dla Ciebie na stronie Jak pożyczyć od Hapi Pożyczki? także możliwość sprawdzenia warunków albo opinii o Hapi Pożyczki lub wyrażenia własnego zdania, sprawdzenie logowania Hapi Pożyczki, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie masz też możliwość wniosku Hapi Pożyczki - zajrzyj i sprawdź.

  Dane rejestrowe Hapi Pożyczki✅NIP 7010191956
  ✅REGON 141948913
  ✅KRS: 0000333174
  Hapi Pożyczki kontakt / infolinia22 395 85 87
  Godziny pracy Hapi Pożyczkipon-pt 08:00 - 20:00, w sob 9:00 - 17:00
  WniosekHapi Pożyczki wniosek online możesz składać przez Internet 24h/7 - idź do Hapi Pożyczki. Pamiętaj aby sprawdzić aktualne warunki i przeczytać umowę Hapi Pożyczki.
  👉Bez bazbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Hapi Pożyczkiod 2000 do 10 000 - warunki dla kolejnej pożyczki od Hapi Pożyczki lub pożyczki poza promocją
  Na ile Hapi Pożyczkiod 6 do 24 miesięcy
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Hapi Pożyczki
  Odbiór pożyczkiOdbiór z Hapi Pożyczki przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje na stronie Hapi Pożyczki.
  RRSO (w promocji)9.81%
  RRSO przykład reprezentatywny118.81%
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Hapi Pożyczki zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Jak dostać pożyczkę Hapi Pożyczki? Jak pożyczyć w Hapi Pożyczki? Promocje? Jak dostać pożyczkę Hapi Pożyczki? Jak pożyczyć w Hapi Pożyczki? Promocje?