Pożyczka ratalna Green Money

Green Money logo
od 18 do 74 lat
Ratalna Green Money

600 - 5000 zł

Spłata w

35 - 52 tyg.

Greenmoney to pożyczka do 5000 zł z dostawą do domu. Proste kroki do otrzymania pożyczki Greenmoney: wypełnij wniosek online i czekaj na kontakt od doradcy.

Pożyczka Green Money niedostępna

Pożyczka Green Money nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Łatwa PożyczkaProvidentProvident

 

 

Greenmoney to pożyczka do 5000 zł z dostawą do domu. Proste kroki do otrzymania pożyczki Greenmoney: wypełnij wniosek online i czekaj na kontakt od doradcy.

Aby otrzymać pożyczkę Green Money wypełnij wniosek: podaj imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres email i czekaj na bezpłatny kontakt doradcy Greenmoney.

Wypełnienie wniosku skutkuje telefonem ze strony Greemoney, jednak zmienisz decyzję dotyczącą kredytu, poinformuj o tym konsultanta.

 

Czy Green Money weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Green MoneyAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Green Money weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • Green Money sprawdza BIK
  • Green Money sprawdza BIG
  • Green Money sprawdza KRD
  • Green Money sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki pieniężnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 81,39%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6000 zł, całkowita kwota do zapłaty 10883,4 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 4883,4 zł (w tym: prowizja, opłata przygotowawcza, opłata za obsługę domową, odsetki) 12 miesięcznych rat równych w wysokości 906,95 zł . Kalkulacja została dokonana na dzień 09.12.2019.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Green Money, kontakt Green Money i logowanie Green Money oraz strona www poniżej.

Uwaga! Powyżej podaliśmy wszystkie bazy, ale ostateczna weryfikacja zależy od pożyczkodawcy - nie należy się więc tym zrażać - dodatkowe inf. poniżej.

 

Greenmoney wymagania

Aby otrzymać pożyczkę Greenmoney musisz być osobą pełnoletnią, która jednocześnie nie ukończyła 74 roku życia i posiadać pełną zdolnością do czynności prawnych.

Spotkanie z przedstawicielem Greenmoney odbywa się zawsze odbywa się w domu - przed spotkaniem przygotuj dokumenty, które należy okazać doradcy Greenmoney:

  • ważny i niezniszczony dowód osobisty
  • tytuł własności lokalu, np. : umowę najmu lub imienny rachunek za media wystawiony na adres zamieszkania Klienta lub korespondencję kierowaną na adres zamieszkania Klienta.

Ubiegając się o pożyczkę Greenmoney, powinieneś posiadać stałe źródło dochodów, np.: pensja, renta, emerytura.

 

Ile od Grenmoney?

Wysokość pożyczki Greenmoney zaczyna się od kwoty 600 zł z okresem spłaty 35, 44 lub 52 tygodni, a jeśli jesteś nowym klientem Grenmoney - możesz otrzymać pożyczkę na 35 tygodni.

Greenmoney może udzielić Ci pożyczki bez zaświadczeń o dochodach - w takim przypadku kwota pożyczki ustalana jest indywidualnie - szczegóły ustalisz podczas rozmowy z konsultantem Grenmoney.

 

Trzy kroki do pożyczki

Wystarczą tylko trzy kroki, aby otrzymać pożyczkę Greenmoney:

  • kliknij przycisk i przejdź na stronę Greenmoney, na której wypełnij prosty wniosek online
  • oczekuj na kontakt ze strony doradcy Greenmoney
  • umów się w domu na spotkanie z doracdą Greenmoney i odbierz gotówkę

Konsultant Greenmoney oddzwoni do Ciebie w ciągu kilku minut od złożenia wniosku, przy czym należy wziąć pod uwagę, że konsultanci Greenmoney pracują w godzinach 8 - 19, a rozmowa z konsultantem może trwać od kilku do kilkunastu minut.

 

Figurujesz w BIG, BIK, KRD?

Greenmoney nie jest firmą pożyczkową, ale ułatwia kontakt z firmami, stąd mogą być weryfikowane różne bazy, możesz również uzyskać pożyczkę bez baz - np. pożyczkę z gwarantem - odsyłamy na stronę Rapida.

Każdy złożony wniosek o pożyczkę Greenmoney rozpatrywany jest indywidualnie i zależy od obecnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. Możesz wnioskować o pożyczkę w Greenmoney jeśli masz zaległości w innych instytucjach, gdyż każdy wniosek klienta traktowany i rozpatrywany jest indywidualnie. Przyznanie pożyczki oraz jej wysokość uzależniona jest od obecnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy.

 

O Greenmoney

GreenMoney.pl. nie jest firmą pożyczkową, ale ułatwia kontakt klientom zainteresowanym krótkoterminowymi pożyczkami oraz chwilówkami z czołowymi dostarczycielami pożyczek na rynku. Klienci uzyskują najlepszą ofertę, nawet jeżeli mają niską zdolność kredytową!

O pośredniku: WebField Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą w Gdańsku (80-386), ul. Lęborska 3B, NIP: 5833190889, REGON: 363241225, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy miasta Gdańsk, VII wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000591826,o kapitale zakładowym w wysokości 205 000,00 złotych. Webfield Sp. z o.o. pełni rolę pośrednika finansowego pomiędzy klientem a instytucją pożyczkową, przy czym umowy pożyczek zawierane są przez instytucje pożyczkowe współpracujące z pośrednikiem.

 

Green Money (skrót)

Dane rejestrowe Green Money✅NIP 7831722320
✅REGON 360730596
✅KRS: 0000541824
Green Money adres / siedzibaEverest Finanse S.A. ul. Stary Rynek 88 Poznań
Godziny pracy Green Moneypn - pt 8:00 - 19:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Green Money możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Green Money i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Green Money logowanie / Green Money wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Green Money, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Green Money
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 74 lat
Weryfikacja bazGreen Money BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki600 - 5000 zł, zwrot 35 - 52 tyg.

💲Pożyczka ratalna Green Money, recenzja i warunki pożyczki Green Money ⭐Pożyczka ratalna Green Money ⚡pożyczka od 600 do 5000 PLN ⏰ na okres 35 - 52 tyg. 👫wiek od 18 do 74 lat 🔒Greenmoney to pożyczka do 5000 zł z dostawą do domu. Proste kroki do otrzymania pożyczki Greenmoney: wypełnij wniosek online i czekaj na kontakt od doradcy.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!