Wniosek o pożyczkę Pożyczka Dziesiątka

Pożyczka ratalna Pożyczka Dziesiątka

Pożyczka Dziesiątka logo
od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna Pożyczka Dziesiątka

500 - 5 000 zł

Spłata w

10 - 50 tyg.

Pożyczka Dziesiątka to szybka gotówka i minimum formalności oraz brak ukrytych kosztów. Pożyczkę Dziesiątkę można spłacać w równych tygodniowych ratach z okresem od 10 do 50 tygodni, a kwota pożyczki Dziesiątki to od 500 do 5 000 zł.

 

Czy Pożyczka Dziesiątka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Pożyczka DziesiątkaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Pożyczka Dziesiątka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • Pożyczka Dziesiątka sprawdza BIK
  • Pożyczka Dziesiątka sprawdza BIG
  • Pożyczka Dziesiątka sprawdza KRD
  • Pożyczka Dziesiątka sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla tego przykładu: rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) wynosi 59,69%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3500 zł; oprocentowanie stałe 8%, całkowity koszt pożyczki 861,00 zł (w tym opłata przygotowawcza 80 zł, prowizja 642,77 zł, odsetki 138,23 zł); całkowita kwota do zapłaty 4 361,00 zł, płatna w 50 równych ratach w wysokości po 87,22 zł z czego pierwsza rata płatna jest po 7 dniach od udzielenia pożyczki, 49 pozostałych rat płatne jest w odstępach tygodniowych. Kalkulacji dokonano na dzień 03.04.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie pożyczki w kwocie 3500 zł. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Pożyczkodawca udziela pożyczek na okres od 10 do 50 tygodni.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Pożyczka Dziesiątka, kontakt Pożyczka Dziesiątka i logowanie Pożyczka Dziesiątka oraz strona www poniżej.

 

Dla kogo?

O pożyczkę dziesiątkę może się ubiegać każdy (osoby fizyczne), kto ukończył 21 lat, w tym

  • uczniowie i studenci,
  • rolnicy,
  • emeryci i renciści

 

Kalkulator Pożyczka Dziesiątka

Pożyczka Dziesiątka

Kalkulator pożyczki Pożyczka Dziesiątka znajdziesz na stronie Pożyczka Dziesiątka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Pożyczka Dziesiątka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Pożyczka Dziesiątka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Pożyczka Dziesiątka użyty na stronie www Pożyczka Dziesiątka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Pożyczka Dziesiątka

 

Wniosek szybko i łatwo

Wniosek o pożyczkę dziesiątkę złożysz szybko i łatwo:

  • wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki
  • podaj imię, nazwisko i pesel oraz numer telefonu i email

oraz zaznacz wymagane zgody, które znajdziesz na stronie Pożyczka Dziesiątka, a następnie kliknij ZŁÓŻ WNIOSEK.

 

Halo pożyczka

Halo pożyczka to nowa pożyczka wprowadzona do oferty Dziesiątka Finanse. Halo pożyczka znalazła się w ofercie w związku z coraz to większym rozwojem działalności spółki.

Halo pożyczka to pożyczka, którą można uzyskać podczas jednej rozmowy telefonicznej - szybko, bezpiecznie, bez wychodzenia z domu.

Minimalna kwota pierwszej pożyczki, o jaką w ten sposób możemy się starać to 500 zł, zaś maksymalnie Dziesiątka Finanse może przez telefon udzielić nam pożyczki w wysokości 2500 zł.

 

Administrator danych

Administratorem danych osobowych jest Dziesiątka Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-103) ul. Królewska 18, NIP: 7842426890, KRS Nr 0000069320 (dalej: “Spółka”). Spółka przetwarza Pana/i dane osobowe w zakresie wskazanym w formularzu kontaktowym oraz w celu przedstawienia spersonalizowanej oferty produktów i usług Dziesiątka Finanse sp. z o.o. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody Pan/i dane będą udostępniane partnerom biznesowym Spółki wchodzącym w skład Grupy Credit Royal®, do których należy „Credit Royal®” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 18, 00-103 Warszawa, „Credit Royal Finance” sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 18, 00-103 Warszawa oraz „Lucky Star Investments” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 18, 00-103 Warszawa.

Oczywiście podanie danych jest dobrowolne, masz prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.

 

Pożyczka Dziesiątka (skrót)

Dane rejestrowe Pożyczka Dziesiątka✅NIP 7842426890
✅REGON 300976329
✅KRS: 0000069320
Pożyczka Dziesiątka adres / siedzibaDziesiątka Finanse ul. Królewska 18, 00-103 Warszawa
Godziny pracy Pożyczka DziesiątkaPon-Pt: 08:00 - 20:00, Sobota: 09:00 - 15:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Pożyczka Dziesiątka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Pożyczka Dziesiątka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pożyczka Dziesiątka logowanie / Pożyczka Dziesiątka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Pożyczka Dziesiątka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Pożyczka Dziesiątka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazPożyczka Dziesiątka BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki500 - 5 000 zł, zwrot 10 - 50 tyg.
Kalkulator Pożyczka DziesiątkaKalkulator Pożyczka Dziesiątka znajdziesz na stronie Pożyczka Dziesiątka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Pożyczka Dziesiątka - dodatkowy opis na kalkulatora Pożyczka Dziesiątka naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Pożyczka Dziesiątka, recenzja i warunki pożyczki Pożyczka Dziesiątka ⭐Pożyczka ratalna Pożyczka Dziesiątka ⚡pożyczka od 500 do 5 000 PLN ⏰ na okres 10 - 50 tyg. 👫wiek od 21 lat, bez górnego limitu 🔒Pożyczka Dziesiątka to szybka gotówka i minimum formalności oraz brak ukrytych kosztów. Pożyczkę Dziesiątkę można spłacać w równych tygodniowych ratach z okresem od 10 do 50 tygodni, a kwota pożyczki Dziesiątki to od 500 do 5 000 zł.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!