Pożyczka ratalna DuetKasa

DuetKasa logo
Pożyczka bez BIK, BIG, KRD, ERIF
od 18 do 75 lat
Ratalna DuetKasa

2500 - 25 000 zł

Spłata w

12 - 48 mies.

DuetKasa to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki dla zadłużonych, z negatywną historią kredytową, pożyczki ze złym BIK. Duet Kasa nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej! DuetKasa udziela pożyczek osobom z negatywną historią kredytową, niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym. Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Duet Kasa.

Pożyczka DuetKasa niedostępna

Pożyczka DuetKasa nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Pożyczka GOWongaMikrorata

 

 

DuetKasa to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki dla zadłużonych, z negatywną historią kredytową, pożyczki ze złym BIK. Duet Kasa nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej! DuetKasa udziela pożyczek osobom z negatywną historią kredytową, niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym. Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Duet Kasa.

 

DuetKasa warunki

DuetKasa udziela pożyczek ratalnych przez Internet osobom pełnoletnim, mieszkającym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, legitymującym się dowodem osobistym i potrafiącym wykazać się uzyskiwanym dochodem.

DuetKasa udziela pożyczek osobom:

 • w wiek 18-75 lat,
 • które nie są w trakcie postępowania o upadłość konsumencką.

Jako pożyczkobiorca korzystający z oferty Duet Kasa musisz znaleźć gwaranta, który poświadczy spłatę pożyczki w przypadku jej braku, gwarantem może zostać Twój znajomy lub członek rodziny.

 • pożyczka może być przyznana osobie w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta
 • pożyczkobiorca musi zamieszkiwać na terenie Polski
 • do udzielenia pożyczki wymagany jest gwarant, czyli poręczyciel, który może być w wieku od 18 do 75 lat, mieć pozytywną historię kredytową oraz nieruchomość.

Uwaga! Duet Kasa może nie sprawdzić Twoich baz, ale zapewne sprawdzi bazy dla Twojego gwaranta.

 

Czy DuetKasa weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

DuetKasaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza DuetKasa weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • DuetKasa nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy DuetKasa weryfikuje inne bazy
 • DuetKasa nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy DuetKasa weryfikuje inne bazy
 • DuetKasa nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy DuetKasa weryfikuje inne bazy
 • DuetKasa nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy DuetKasa weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

eprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 48,8%. Pożyczając 2500 zł na 12 miesięcy, płacisz 256,7 zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 3080,29 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki w kwocie 175 zł. Opłata administracyjna w kwocie 250 zł. Oprocentowanie 10%

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie DuetKasa, kontakt DuetKasa i logowanie DuetKasa oraz strona www poniżej.

 

Duet Kasa - gwarant

Duet Kasa nie udziela pożyczek bez gwaranta. Dlaczego? Duet Kasa chce mieć pewność, że Ty jako pożyczkobiorca masz stały dopływ środków pieniężnych, a w przypadku braku spłaty to właśnie gwarant wywiąże się z obowiązku uregulowania długu.

Jeśli jednak przedstawisz Duet Kasa gwaranta, będzie to dowód na zabezpieczenie finansowe, a wtedy bez problemu powinieneś otrzymać pożyczkę.

Pamiętaj, że:

Dobry Gwarant to prawie stuprocentowa pewność uzyskania pożyczki. Jego wsparcie wystarczy również gdy nie masz możliwości otrzymania pożyczki w jakiejkolwiek instytucji pozabankowej. Gwarant to gwarancja, że otrzymasz potrzebne Ci środki!!!

 

Gwarantem może zostać

Dla DuetKasa ważne jest, aby gwarant był osobą stabilną finansowo, ponieważ w przypadku braku spłaty pożyczki, to właśnie na nim leży obowiązek uregulowania długu.

Gwarant:

 • wiek od 18-75 lat,
 • dobra historia kredytowa,
 • konto bankowe,
 • adres e-mail i telefon kontaktowy oraz
 • dochód (nie musi to być dochód udokumentowany).

Stabilność finansowa gwaranta jest istotna niezależnie od wnioskowanej kwoty.

 

Odpowiedzialność gwaranta

Gwarant zobowiązuje się do spłaty całości udzielonej kwoty pożyczki wraz z prowizjami za pożyczkobiorcę w sytuacji, gdy ten przestaje spłacać raty pożyczki, bankrutuje lub umiera. W takim przypadku z Gwarantem zostaje ustalony specjalny plan spłaty.

W pierwszej kolejności Duet Kasa dokłada jednak wszelkich starań, aby to właśnie pożyczkobiorca wywiązał się z podpisanej umowy i spłacił pożyczkę. Dopiero w momencie, gdy nie uda się wyegzekwować spłaty z wyżej wymienionych powodów, Duet Kasa kontaktuje się z gwarantem.

 

Zanim zostaniesz gwarantem

Zanim zostaniesz gwarantem, odpowiedz na trzy ważne pytania:

 • czy jesteś przekonany, że pożyczkobiorca spłaci pożyczkę w terminie?
 • czy wywiążesz się ze spłaty miesięcznej raty pożyczki jako gwarant?
 • czy w przypadku braku spłaty pożyczki przez pożyczkobiorcę, jesteś w stanie pokryć finansowo powstały dług?

 

Kalkulator DuetKasa

DuetKasa

Kalkulator pożyczki DuetKasa znajdziesz na stronie DuetKasa, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora DuetKasa

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od DuetKasa) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator DuetKasa użyty na stronie www DuetKasa może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki DuetKasa

 

Duet Kasa - wniosek

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Duet Kasa, na której:

 • uzupełnij formularz;

a następnie:

 • czekaj na kontakt ze strony Duet Kasa;
 • uprzedź gwaranta, że Duet Kasa będzie kontaktowała się także z nim;

 

DuetKasa - kiedy pieniądze?

Otrzymanie pieniędzy w DuetKasa to zazwyczaj maksymalnie 48 h. Po złożeniu wniosku online, który zajmuje najmniej czasu podczas całej procedury aplikacyjnej Duet Kasa wykona telefon weryfikacyjny do Ciebie i do Twojego gwaranta.

Jeśli skutecznie przeprowadzone zostaną rozmowy, szybko otrzymasz pożyczkę na konto bankowe. Dlatego Gwarant powinien zostać uprzedzony o fakcie weryfikacji i czekać na telefon, co znacznie przyśpieszy cały proces.

 

Co spowalnia otrzymanie pożyczki?

Sprawdź najczęstsze czynniki, które spowalniają lub mogą spowolnić otrzymanie pieniędzy w DuetKasa:

 • długi czas oczekiwania na rozmowę telefoniczną z pożyczkobiorcą lub z gwarantem;
 • złożenie wniosku w dni świąteczne lub w weekend, gdy nie pracuje Biuro Obsługi Klienta DuetKasa;
 • obowiązek dostarczenia do DuetKasa dodatkowych dokumentów np. wyciąg z konta bankowego lub kopię dowodu osobistego;

 

Pamiętaj, że:

 • w ramach pożyczki DuetKasa to gwarant jako pierwszy otrzymuje pieniądze z udzielonej pożyczki, ponieważ są to środki bezpieczeństwa zapobiegające próbie oszustwa;
 • jeśli cały proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się z wolą dwóch osób, gwarant przekazuje pieniądze pożyczkobiorcy za pomocą przelewu bankowego, czeku lub dostarcza gotówkę;

Tak wypracowana procedura pożyczki Duet Kasa jest bezpieczna i sprawdzona.

 

DuetKasa (skrót)

Dane rejestrowe DuetKasa✅NIP 642–28-84-378
✅REGON
✅KRS:
DuetKasa adres / siedzibaul. Raciborska 35A 44-200 Rybnik
DuetKasa kontakt / infolinia793 884 555
Godziny pracy DuetKasapn - pt 08:00 - 20:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę DuetKasa możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę DuetKasa i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
DuetKasa logowanie / DuetKasa wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na DuetKasa, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę DuetKasa
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 75 lat
Weryfikacja bazDuetKasa sprawdza gwaranta, udziela pożyczek również dla zadłużonych
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki2500 - 25 000 zł, zwrot 12 - 48 mies.
Kalkulator DuetKasaKalkulator DuetKasa znajdziesz na stronie DuetKasa, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator DuetKasa - dodatkowy opis na kalkulatora DuetKasa naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna DuetKasa, recenzja i warunki pożyczki DuetKasa ⭐Pożyczka ratalna DuetKasa ⚡pożyczka od 2500 do 25 000 PLN ⏰ na okres 12 - 48 mies. 👫wiek od 18 do 75 lat 🔒DuetKasa to szybkie od 2500 do 25 000 zł, to pożyczki dla zadłużonych, z negatywną historią kredytową, pożyczki ze złym BIK. Duet Kasa nie osądza Cię na podstawie historii kredytowej! DuetKasa udziela pożyczek osobom z negatywną historią kredytową, niskimi dochodami, a nawet bezrobotnym. Zła historia kredytowa nie jest ważna, jedyny warunek to przystąpienie do umowy przez gwaranta - sprawdź opinie o Duet Kasa.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!