Sprawdź Mikrorata

Opinie o ratalce Mikrorata

Mikrorata

Mikrorata opinie⭐ - przeczytaj opinie o Mikrorata🙂, wyraź swoje zdanie o Mikrorata. Dowiedz się więcej, opinie o Mikrorata i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o Mikrorata.

Sprawdź opinie o Mikrorata, które znaleźliśmy na stronie firmy, wyraź własne zdanie na ten temat:

Joanna (28): Wypełnienie wniosku z Mikroratą to najprostsza rzecz. Najistotniejszą zaletą pożyczki pozabankowej przez internet jest zminimalizowany formalizm. Co więcej, pieniądze szybko wpłynęły na moje konto. Mała pożyczka umożliwiła mi zrealizowanie planów związanych z remontem. Dogodne do spłaty raty nie były obciążeniem dla domowego budżetu.

Paweł (34): Kontakt z Działem Obsługi Klienta jest wręcz wzorowy. Otrzymałem wszystkie odpowiedzi na moje pytania. Zaufałem i nie żałuję. Spłata przebiegła równie bezproblemowo. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował środków finansowych, na pewno zgłoszę się do Mikrorata.pl w celu uzyskania pożyczki krótkoterminowej. Mała pożyczka umożliwiła mi szybkie zrealizowanie planów.

Ania (24): Mikrorata to zero zbędnych formalności. Pożyczka pozabankowa przez internet to najlepsze rozwiązanie na szybkie zdobycie pieniędzy. Pieniądze na moje konto dostałam w tempie ekspresowym. Dzięki jasnemu harmonogramowi spłat bez problemu dotrzymałam terminów, a dodatkowy zastrzyk gotówki wystarczył na naprawę samochodu. Jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z pożyczki krótkoterminowej oferowanej przez Mikrorata.pl

Mikrorata opinie - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Mikrorata:

 • wiek 20 - 80 lat
 • kolejna pożyczka 1000 - 10 000 zł na 13 - 30 mies.
 • pożyczka odbiór poczta
 • dane rejestrowe:
 • NIP Mikrorata: 5252528111
 • REGON Mikrorata: 146017266
 • KRS Mikrorata: 0000411939
 • Infolinia Mikrorata: (22) 46 00 305

Mikrorata opinie:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Mikrorata, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Mikrorata

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Mikrorata, zobacz też logowanie Mikrorata

Mikrorata logo
od 20 do 80 lat
Ratalna Mikrorata

1000 - 10 000 zł

Spłata w

13 - 30 mies.

MikroRata pożyczka ratalna od 1000 do nawet 10000 zł z możliwością spłaty od 13 do 24 miesięcznych rat, minimum formalności, szybka decyzja kredytowa i odpowiedzialne pożyczanie. Mikro Rata to innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji o przyznaniu pożyczki przez internet. Cały proces Mikro Rata odbywa się całkowicie on line przy wykorzystaniu w pełni zautomatyzowanego systemu - przeczytaj opinie o MikroRata.

 

MikroRata - warunki

Aby wnioskować o pożyczkę Mikro Rata:

 • należy mieć od 20 do 80 lat
 • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce i nr PESEL
 • posiadać udokumentowany stały dochód w Polsce
 • nie widnieć w rejestrze dłużników BIG, jak InfoMonitor, ERIF lub KRD.

Do uzyskania pożyczki wymagane jest też posiadanie:

 • ważnego dowodu osobistego (PESEL)
 • musisz posiadać telefon komórkowy z aktywnym numerem oraz
 • indywidualne konto osobiste w banku (którego jesteś właścicielem)

 

Czy Mikrorata weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

MikrorataAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Mikrorata weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Mikrorata sprawdza BIK
 • Mikrorata sprawdza BIG
 • Mikrorata sprawdza KRD
 • Mikrorata sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Mikrorata, kontakt Mikrorata i logowanie Mikrorata oraz strona www poniżej.

 

MikroRata cechy

Zobacz co cechuje pożyczkę Mikro Rata:

 • przejrzystość – wszystkie informacje o warunkach, zasadach i kosztach zaciągnięcia pożyczki są czytelne, zrozumiałe i widoczne dla każdego klienta.
 • brak zbędnych formalności – wystarczy dowód osobisty, konto w banku oraz telefon komórkowy.
 • szybkość i prostota obsługi – pożyczkę można zaciągnąć przez internet bez wychodzenia z domu.
 • elastyczność – pożyczka dostosowana do Twoich potrzeb.
 • kontrola – Ty decydujesz o wysokości i terminie spłaty.
 • odpowiedzialność – MikroRata dokładnie ocenia Twoją zdolność kredytową, aby pożyczka nie była dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem.

Pożyczkodawcą jest AASA, zobacz też: pożyczka AASA

 

Kalkulator Mikrorata

Mikrorata

Kalkulator pożyczki Mikrorata znajdziesz na stronie Mikrorata, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Mikrorata

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Mikrorata) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Mikrorata użyty na stronie www Mikrorata może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Mikrorata

MikroRata - krok po kroku

Na stronie pożyczki wybierz kwotę oraz okres spłaty.

 • wypełnij wniosek uzupełniając wszystkie wymagane pola.

Decyzję o przyznaniu pożyczki internetowej otrzymasz jeszcze tego samego dnia e-mailem lub przez telefon!

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji:

 • zapoznaj się z dokumentami, które zostaną dostarczone na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na adres korespondencyjny przez kuriera.
 • przeczytaj dokładnie warunki umowy oraz harmonogram spłaty pożyczki.

 

MikroRata - kiedy pieniądze

Po zapoznaniu się z umową podpisz umowę i przekaż ją kurierowi i to wszystko!

Kwota pożyczki wpłynie na Twoje konto natychmiast po otrzymaniu przez MikroRata podpisanego egzemplarza umowy.

Pożyczkę Mikrorata możesz również odebrać na poczcie (czek GIRO).

 

MikroRata - spłata

Na podstawie podpisanej umowy, na wskazany adres korespondencyjny oraz mailowy przesłany zostanie harmonogram spłaty pożyczki, na którego podstawie należy dokonywać regularnych spłat rat pożyczki MikroRata. Wskazaną kwotę przelewa się na indywidualnie nadany numer bankowy, który został wskazany w umowie.

Istnieje możliwość uzyskania kolejnej pożyczki od MikroRata, ale wymagane jest spłacenie przynajmniej połowy rat obowiązującej pożyczki, Mikro Rata umożliwia również zmianę harmonogramu spłat - skontaktuj się z BOK Mikro Rata.

Masz możliwość możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki MikroRata, a w przypadku problemów ze spłatą zalecany jest jak najszybszy kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu znalezienia dogodnego, indywidualnie wypracowanego rozwiązania.

 

Mikrorata (skrót)

Dane rejestrowe Mikrorata✅NIP 5252528111
✅REGON 146017266
✅KRS: 0000411939
Mikrorata adres / siedzibaAasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
Mikrorata kontakt / infolinia(22) 46 00 305
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Mikrorata możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Mikrorata i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Mikrorata logowanie / Mikrorata wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Mikrorata, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Mikrorata
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazMikrorata BIK, BIG, KRD, ERIF
Więcej niż 1 pożyczkatak ale wymagane jest spłacenie przynajmniej połowy pożyczki
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 10 000 zł, zwrot 13 - 30 mies.
Kalkulator MikrorataKalkulator Mikrorata znajdziesz na stronie Mikrorata, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Mikrorata - dodatkowy opis na kalkulatora Mikrorata naszej stronie.

⭐Opinie o pożyczce ratalnej Mikrorata, recenzja Mikrorata ⭐Opinie o pożyczce ratalne Mikrorata, ✅recenzja pożyczki ⚡pożyczka od 1000 do 10 000 PLN Mikrorata ⏰ na okres 13 - 30 mies. 🔒MikroRata pożyczka ratalna od 1000 do nawet 10000 zł z możliwością spłaty od 13 do 24 miesięcznych rat, minimum formalności, szybka decyzja kredytowa i odpowiedzialne pożyczanie. Mikro Rata to innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji o przyznaniu pożyczki przez internet. Cały proces Mikro Rata odbywa się całkowicie on line przy wykorzystaniu w pełni zautomatyzowanego systemu - przeczytaj opinie o MikroRata.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!