Sprawdź KRS FUNEDA

KRS FUNEDA 0000701262

FUNEDA

FUNEDA KRS: sprawdź KRS FUNEDA w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka FUNEDA):

KRS FUNEDA 0000701262
✅Krajowy Rejestr Sądowy prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000701262

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS FUNEDA oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy FUNEDA to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

FUNEDA KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce FUNEDA:

 • wiek 20 - 70 lat
 • kolejna pożyczka 2000 - 12 000 zł na 12-48 miesięcy
 • wydłużenie spłaty: możesz przedłużyć termin spłaty pożyczki, szczegóły na Twoim profilu - zaloguj się i sprawdź!
 • dane rejestrowe:
 • NIP FUNEDA: 9512448406
 • REGON FUNEDA: 368609397
 • KRS FUNEDA: 0000701262
 • Infolinia FUNEDA: 22 598 79 29

FUNEDA KRS:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie FUNEDA, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka FUNEDA

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o FUNEDA, zobacz też logowanie FUNEDA

FUNEDA logo
od 20 do 70 lat
Ratalna FUNEDA

2000 - 12 000 zł

Spłata w

12-48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możesz przedłużyć termin spłaty pożyczki, szczegóły na Twoim profilu - zaloguj się i sprawdź!

FUNEDA to pożyczka ratalna 💰 od 12 do 48 miesięcy w kwocie od 2000 zł do nawet 12000 zł, dogodny i szybki sposób na sfinansowanie Twoich potrzeb w każdym zakresie. Aby zostać pożyczkobiorcą Funeda należy być osobą w wieku od 20 do 70 lat, posiadać numer telefonu i rachunek bankowy - sprawdź opinie o FUNEDA.

 

FUNEDA wymagania

Aby otrzymać pożyczkę w Funeda musisz:

 • posiadać obywatelstwo polskie,
 • rachunek w polskim banku z możliwością dostępu przez Internet,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • musisz także mieć 20-70 lat.

⚠️ Uwaga! Formularz rejestracyjny (przycisk) musi być wypełniony przez sobę, która jest właścicielem konta bankowego, to musi być ta sama osoba.

 

Czy FUNEDA weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

FUNEDAAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza FUNEDA weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • FUNEDA sprawdza BIK
 • FUNEDA sprawdza BIG
 • FUNEDA sprawdza KRD
 • FUNEDA sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki bez warunków promocyjnych: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,32%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 4 676 zł; całkowita kwota do zapłaty 8676 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach po 241 zł. Kalkulacja na dzień 04.04.2018. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie FUNEDA, kontakt FUNEDA i logowanie FUNEDA oraz strona www poniżej.

 

FUNEDA jak otrzymać

Wystarczy, że wypełnisz wniosek na stronie Funeda.pl, a następnie zweryfikujesz posiadany rachunek bankowy za pomocą usługi Instantor - więcej poniżej.

Po złożeniu wniosku oczekuj na kontakt telefoniczny analityka FUNEDA, a po otrzymaniu pozytywnej decyzji, otrzymasz pieniądze na potwierdzone konto bez dodatkowych opóźnień.

Rozpatrzenie wniosku i przelanie środków zwykle następuje w czasie do 15 minut.

Aby zwiększyć szansę na pozytywną weryfikację wniosku, dodaj swoją kartę płatniczą i wyraź zgodę na płatności cykliczne. Nie będziesz musiał pamiętać o terminie spłaty, a kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta.

 

FUNEDA potwierdzenie danych

Jeśli jesteś nowym klientem FUNEDA, to możesz potwierdzić swoje dane za pomocą usługi INSTANTOR (więcej o Instantor).

Usługa INSTANTOR pozwala zweryfikować Twoją tożsamość bez konieczności wykonywania przelewu, korzystając z usługi Instantor nie musisz mieć środków na rachunku bankowym, aby pozytywnie zweryfikować swoją tożsamość. Po pozytywnej weryfikacji w usłudze Instantor możesz również otrzymać pożyczkę.

W większości przypadków FUNEDA nie wymaga weryfikacji dochodów, ale w ograniczonych przypadkach konsultant może poprosić o jakąś formę potwierdzenia. Wszystkie dokumenty przyjmujmowane są w formie elektronicznej bez konieczności wizyty na poczcie lub placówce.

 

Kalkulator FUNEDA

FUNEDA

Kalkulator pożyczki FUNEDA znajdziesz na stronie FUNEDA, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora FUNEDA

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od FUNEDA) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator FUNEDA użyty na stronie www FUNEDA może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki FUNEDA

 

FUNEDA spłata

Pożyczkę w Funeda można spłacić poprzez darmowy, szybki przelew lub rejestrując swoją kartę płatniczą do płatności cyklicznych.

Aby spłacić pożyczkę przez szybki przelew, zaloguj się do Strefy Klienta, a następnie kliknij w przycisk "Spłać", który będzie widoczny na harmonogramie spłaty przy racie ze statusem "Aktualna". Zostaniesz przekierowany do swojego banku i poproszony o zalogowanie się do konta, a następnie potwierdzenie transakcji. Wszystkie dane potrzebne do wykonania przelewu będą już uzupełnione i nie należy ich modyfikować, gdyż może to spowodować problemy z zaksięgowaniem płatności.

Wygodną metodą, która nie wymaga pamiętania o terminie spłaty raty, są płatności cykliczne. Aby dodać kartę, należy kliknąć w przycisk "rejestracja karty płatniczej", widoczny po zalogowaniu się w Strefie Klienta.

 

Funeda problemy ze spłatą

Jeśli masz problemy ze spłatą pożyczki FUNEDA nie czekaj, ale koniecznie skontaktuj się z Funeda przed upływem terminu płatności.

Doradcy FUNEDA postarają się doradzić w kwestii problemu ze spłatą pożyczki.

 

Płatności cykliczne FUNEDA

Płatności cykliczne upraszczają spłatę rat pożyczki. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę płatniczą tuż po zweryfikowaniu się usługą Instantor lub po zalogowaniu do strefy klienta.

Po co? W ten sposób nie będziesz musiał pamiętać o terminie płatności raty, a należna kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta bankowego.

Oczywiście płatności cykliczne możesz w każdej chwili wyłączyć, jeżeli uznasz to za stosowne.

 


✅KRS FUNEDA na raty 0000701262 ⭐Pożyczka ratalna FUNEDA KRS ❓Krajowy Rejstr Sądowy FUNEDA, czy nie oszustwo? ⚡pożyczka od 2000 do 12 000 PLN ⏰ na okres 12-48 miesięcy KRS 0000701262

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!