Kalkulator VIPPO

VIPPO

Kalkulator VIPPO dostępny jest na stronie VIPPO i pozwoli CI obliczyć ratę i koszt pożyczki - naciśnij baner aby przejść na stronę VIPPO i skorzystać z kalkulatora pożyczki.

Wykorzystując kalkulator VIPPO możesz obliczyć wysokość ratę pożyczki ratalnej albo obliczyć całkowity koszt pożyczki ratalnej i dobrać je do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Kalkulator VIPPO pozwoli Ci także sprawdzić termin spłaty pożyczki na raty.

Jak skorzystać z kalkulatora pożyczki ratalnej VIPPO? Aby to zrobić przejdź na stronę VIPPO, a następnie przesuwając suwaki na kalkulatorze możesz łatwo dobierać parametry pożyczki ratalnej: kwotę, okres spłaty, czy wysokość raty.

 

Oblicz ratę pożyczki

Korzystając z kalkulatora VIPPO (przesuwając suwaki) obliczysz orientacyjną wysokość ratę pożyczki oraz jej koszt, ale musisz wiedzieć, że z reguły kalkulator pełni funkcję informacyjną, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji. Szczegółowe zapisy znajdziesz w swojej umowie pożyczki ratalnej VIPPO - pamiętaj, aby przed podpisaniem umowy przeczytać ją.

Kalkulator pożyczki ratalnej VIPPO może jednak pomóc Ci przeanalizować Twoją sytuację finansową, pomóc zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić:

 • skorzystaj z kalkulatora VIPPO

Zmiana kalkulatora VIPPO? - poinformuj nas o tym, że zmienił się kalkulator VIPPO albo innych istotne informacje związane z pożyczkowym kalkulatorem VIPPO, dziękujemy 🙂.

 

Jeśli jesteś nowym klientem VIPPO, to aby wnioskować o pożyczkę VIPPO wejdź na stronę vippo.pl i wypełnij wniosek o pożyczkę:

 • użyj suwaków na stronie głównej określ kwotę pożyczki (pierwszy suwak) i okres kredytowania (drugi suwak),
 • kliknij różowy przycisk Weź pożyczkę, aby przejść do wypełniania wniosku o pożyczkę,
 • uzupełnij dane,
 • poczekaj na weryfikację i decyzję – powinno to zająć około 1 minuty.

Gdy otrzymasz propozycję pożyczki VIPPO, zapoznaj się z umową i formularzem, a następnie zaakceptuj propozycję, używając przycisku AKCEPTUJĘ.

W kolejnym etapie musisz potwierdzić swoje dane - zanim VIPPO udzieli Ci pożyczki, musi mieć pewność, że nikt się pod Ciebie nie podszywa. Przelew weryfikacyjny musi zostać wykonany z Twojego osobistego konta. Nie możesz skorzystać z rachunku innej osoby, nie może to być także rachunek firmowy.

 

VIPPO szybka gotówka na dowolny cel od 12 do 36 miesięcy w kwocie od 1000 zł do 10000 zł, dogodny i szybki sposób na sfinansowanie Twoich potrzeb w każdym zakresie. Aby zostać pożyczkobiorcą VIPPO należy być osobą pełnoletnią, posiadać numer telefonu i rachunek bankowy - sprawdź opinie o VIPPO.

Pożyczka VIPPO niedostępna

Pożyczka VIPPO nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

SuperGroszWongaProvident

 

VIPPO Kalkulator - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce VIPPO:

 • wiek 18 - 25 lat
 • kolejna pożyczka 1000 - 10 000 zł na 6-36 miesięcy
 • dane rejestrowe:
 • NIP VIPPO: 5272801231
 • REGON VIPPO: 366826073
 • KRS VIPPO: 0000669289
 • Infolinia VIPPO: 22 3 76 00 76

VIPPO Kalkulator:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie VIPPO, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka VIPPO

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o VIPPO, zobacz też logowanie VIPPO

VIPPO logo
od 18 do 25 lat
Ratalna VIPPO

1000 - 10 000 zł

Spłata w

6-36 miesięcy

VIPPO szybka gotówka na dowolny cel od 12 do 36 miesięcy w kwocie od 1000 zł do 10000 zł, dogodny i szybki sposób na sfinansowanie Twoich potrzeb w każdym zakresie. Aby zostać pożyczkobiorcą VIPPO należy być osobą pełnoletnią, posiadać numer telefonu i rachunek bankowy - sprawdź opinie o VIPPO.

Pożyczka VIPPO niedostępna

Pożyczka VIPPO nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

SuperGroszWongaProvident

 

 

VIPPO szybka gotówka na dowolny cel od 12 do 36 miesięcy w kwocie od 1000 zł do 10000 zł, dogodny i szybki sposób na sfinansowanie Twoich potrzeb w każdym zakresie. Aby zostać pożyczkobiorcą VIPPO należy być osobą pełnoletnią, posiadać numer telefonu i rachunek bankowy - sprawdź opinie o VIPPO.

 

VIPPO wymagania

Aby otrzymać pożyczkę VIPPO musisz:

 • posiadać obywatelstwo polskie i mieć ukończone 25 lat,
 • rachunek w polskim banku z możliwością dostępu przez Internet,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • posiadać ważny dowód osobisty i być osobą pełnoletnią

Uwaga! Formularz rejestracyjny musi być wypełniony przez tą samą osobę, która jest właścicielem konta bankowego, kliknij przycisk aby przejść na stronę VIPPO.

 

Czy VIPPO weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

VIPPOAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza VIPPO weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • VIPPO sprawdza BIK
 • VIPPO sprawdza BIG
 • VIPPO sprawdza KRD
 • VIPPO sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 95,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5602,73 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 2602,73 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 840,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 60,00 zł-łącznie 1440 zł, odsetki 322,73 zł), 23 miesięczne raty równe po 233,43 zł i ostatnia 24. rata w wysokości 233,84 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie VIPPO, kontakt VIPPO i logowanie VIPPO oraz strona www poniżej.

 

VIPPO jak otrzymać

Aby otrzymać pożyczkę VIPPO kliknij przycisk i przejdź na stronę pożyczki, po czym:

 • należy wypełnić wniosek,
 • zaakceptować otrzymaną propozycję,
 • zapoznać się z umową i formularzem informacyjnym.

Informację o uzyskaniu pożyczki otrzymasz w ciągu około minuty od złożenia kompletnego wniosku kredytowego.

 

VIPPO przelew weryfikacyjny

Jeśli jesteś nowym klientem VIPPO, to możesz potwierdzić swoje wykonując przelew weryfikacyjny na konto VIPPO.

Przelew weryfikacyjny (potwierdzający Twoją tożsamość) w kwocie PLN 1 - należy wykonać po zaakceptowaniu oferty pożyczki.

Gdzie znajdziesz nr konta VIPPO?

 • ściągnij umowy pożyczki,
 • przelew weryfikacyjny należy wykonać na wskazany w umowie numer konta bankowego

Przed wysłaniem przelewu upewnij się, że tytuł przelewu jest właściwie opisany.

 

Kalkulator VIPPO

VIPPO

Kalkulator pożyczki VIPPO znajdziesz na stronie VIPPO, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora VIPPO

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od VIPPO) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator VIPPO użyty na stronie www VIPPO może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki VIPPO

 

VIPPO - kiedy kasa

Przypominamy, że informację o przyznaniu pożyczki VIPPO otrzymasz w ciągu około minut od złożenia kompletnego wniosku VIPPO - kliknij przycisk, aby przejść na stronę.

W zależności od banku obsługującego rachunek, który wskażesz dla celów wypłaty pożyczki, pieniądze od VIPPO otrzymasz w ciągu kilku godzin jednak nie później niż w następnym dniu roboczym od momentu właściwego zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego.

Wypłata pożyczki VIPPO nastąpi na numer konta bankowego wskazanego w umowie pożyczki.

 

VIPPO spłata

Pożyczkę VIPPO należy spłacać zgodnie z harmonogramem spłat wydawanym wraz z umową pożyczki. Możesz rozłożyć spłatę pożyczki na okres od 6 do 36 miesięcznych rat, spłata pożyczki odbywać się będzie w równych ratach.

Oczywiście pożyczkę możesz spłacić wcześniej niż to wynika z harmonogramu spłat VIPPO.

 

Zasad Dobrych Praktyk KPF

VIPPO stosuje Zasady Dobrych Praktyk KPF, zobacz co z tego wynika:

 • Odpowiedzialne pożyczanie: VIPPO zależy na tym, aby pożyczyć Ci taką kwotę, którą będziesz w stanie spłacić. Dlatego VIPPO weryfikuje Twoją zdolność kredytową i rzetelnie informuje Cię o warunkach pożyczki. Stara się też, aby przygotowane dokumenty były czytelne i łatwe do zrozumienia.
 • Ochrona danych: VIPPO działa zgodnie z polskim prawem i stosuje najwyższe standardy ochrony Twoich danych osobowych.
 • Uczciwa reklama: przygotowane materiały reklamowe VIPPO są zawsze zgodne z prawdą. VIPPO nie wprowadza w błąd, nie stosuje gwiazdek i drobnego druku.
 • Przyjazne reklamacje: VIPPO dokłada wszelkich starań, aby szybko i skutecznie reagować na reklamacje.
 • Polubowne rozwiązania: kwestie sporne VIPPO zawsze stara się rozwiązać polubownie.

 


⚡Kalkulator VIPPO, koszt pożyczki ratalnej VIPPO, ile kosztuje pożyczka na raty VIPPO? ⭐Pożyczka na raty VIPPO ⚡kalkulator, wylicz ratę pożyczki, skorzystaj z kalkulatora VIPPO: ⚡pożyczka od 1000 do 10 000 PLN ⏰ na okres 6-36 miesięcy

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!