Sprawdź bazy AsKredyt

Bazy AsKredyt

AsKredyt

Jakie bazy sprawdza AsKredyt? Czy AsKredyt weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF?

 • AsKredyt sprawdza bazy BIK
 • AsKredyt sprawdza bazy BIG
 • AsKredyt sprawdza bazy KRD
 • AsKredyt sprawdza bazy ERIF

👉kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę z pożyczką AsKredyt.

Czy AsKredyt sprawdza inne bazy? Albo AsKredyt nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza AsKredyt a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

AsKredyt bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza AsKredyt? - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce AsKredyt:

 • wiek 18 lat - bez limitu wieku
 • kolejna pożyczka 800 - 15 000 zł na 3 - 36 mies.
 • dane rejestrowe:
 • KRS AsKredyt: 0000577778
 • Infolinia AsKredyt: 563 004 102

AsKredyt bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza AsKredyt?:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie AsKredyt, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka AsKredyt

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o AsKredyt, zobacz też logowanie AsKredyt

AsKredyt logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna AsKredyt

800 - 15 000 zł

Spłata w

3 - 36 mies.

AsKredyt to internetowe pożyczki ratalne bez zaświadczeń. Akceptowane różne źródła dochodów: umowa opracę, dzieło, emerytura czy renta, działalność czy gospodarstwo rolne. Wniosek o pożyczkę AsKredyt możesz składać o dowolnej porze, z dowolnego miejsca, wystarczy, że będziesz mieć dostęp do internetu, a bez problemu przejdziesz przez wygodny i przejrzysty proces starania się o wsparcie finansowe - sprawdź opinie o AsKredyt.

 

AsKredyt warunki

Aby otrzymać pożyczkę od AsKredyt:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • posiadać dowód osobisty (PESEL) i być obywatelem RP;
 • wymagane jest też posiadanie dochodów z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło bądź umowy zlecenia, emerytury czy renty inwalidzkiej, a także wynagrodzenia uzyskiwanego z działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego.

Do złożenia wniosku o pożyczkę AsKredyt konieczny jest też rachunek bankowy oraz aktywny telefon komórkowy.

 

Czy AsKredyt weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

AsKredytAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza AsKredyt weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • AsKredyt sprawdza BIK
 • AsKredyt sprawdza BIG
 • AsKredyt sprawdza KRD
 • AsKredyt sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 16/03/2018 r.

Zgodność z etyką reklamową Google: Zgodnie z wymogami firmy Google informujemy, że minimalny okres na jaki udzielane są pożyczki askredyt.pl wynosi 3 miesiące, a maksymalny 24 miesiące. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania askredyt.pl wynosi 491,47% (na dzień 24.10.2016 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie AsKredyt, kontakt AsKredyt i logowanie AsKredyt oraz strona www poniżej.

 

AsKredyt - kroki

Kliknij przycisk i przejdź na stronę AsKredyt, na której korzystając z kalkulatora AsKredyt:

 • zadecyduj, jaką kwotę chcesz pożyczyć i w jakim terminie zamierzasz ją spłacić - kalkulator pożyczkowy AsKredyt pomoże ci wybrać odpowiednią kwotę pożyczki, dostosowując wysokość rat do twoich możliwości finansowych, sprawdź najlepiej kilka wariantów,
 • uzupełnij formularz aplikacyjny,
 • potwierdź dane za pomocą usługi Kontomatik

W przypadku pozytywnej weryfikacji pieniądze zostaną dostarczone na konto.

Kalkulator AsKredyt

AsKredyt

Kalkulator pożyczki AsKredyt znajdziesz na stronie AsKredyt, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora AsKredyt

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od AsKredyt) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator AsKredyt użyty na stronie www AsKredyt może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki AsKredyt

 

Pożyczka bez zaświadczeń

AsKredyt nie wymaga potwierdzenia dochodu, wystarczy, że wpiszesz zarobki w formularzu. Jeśli jednak zajdzie konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, konsultant poinformuje Cię o tym w trakcie rozmowy telefonicznej.

AsKredyt to pożyczka bez zaświadczeń. Nawet jeśli nie brałeś(-aś) jeszcze żadnych pożyczek w AsKredyt i nie masz historii kredytowej, możesz liczyć w AsKredyt na pożyczkę, po jej spłaceniu możesz wnioskować o wyższą kwotę.

Od razu po wypełnieniu formularza na stronie internetowej dowiadujesz się jaką kwotę i na jaki okres może Ci zaproponować AsKredyt.

 

Pożyczkodawca

Pożyczkodawcą jest IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskie 136; 02-305 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, zarejestrowana jako podatnik pod numerem NIP 701-01-91-956.

 


💲AsKredyt bazy BIK, BIG, KRD, ERIF, jakie bazy sprawdza AsKredyt na raty? ⭐Pożyczka ratalna AsKredyt bazy BIK, BIG, KRD, ERIF; ❓zobacz jakie bazy sprawdza AsKredyt: ✅BIK, BIG, KRD, ERIF, AsKredyt to ⚡pożyczka od 800 do 15 000 PLN ⏰ na okres 3 - 36 mies.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!