Wniosek o pożyczkę Monedo Now

Pożyczka ratalna Monedo Now

Monedo Now logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna Monedo Now

1500 - 20 000 zł

Spłata w

6 - 48 mies.

Monedo Now udziela 💰 pożyczek do 20.000 zł na okres od od 6 do 48 miesięcy, również ✅osobom figurującym w rejestrze dłużników. Dla Monedo Now zła historia kredytowa nie oznacza, że Twoja aplikacja będzie automatycznie odrzucona, Monedo Now bierze pod uwagę wiele innych czynników i podejmuje decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę ✅nie tylko historię kredytową - sprawdź opinie o Monedo Now.

 

Monedo Now warunki

O pożyczkę w Monedo Now możesz się starać jeżeli:

 • masz ukończone 18 lat
 • posiadasz polskie konto bankowe i regularne przychody
 • posiadasz adres email oraz telefon komórkowy

Ponieważ wniosek Monedo Now jest w 100% online, należy mieć także tablet albo komputer podłączony do internetu.

 

Czy Monedo Now weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Monedo NowAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Monedo Now weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Monedo Now sprawdza BIK
 • Monedo Now sprawdza BIG
 • Monedo Now sprawdza KRD
 • Monedo Now sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Kwota pożyczki 4712 zł, odsetki: 480,90 zł, prowizja: 2458,72 zł, w sumie do spłaty: 7651,62 zł, liczba rat: 32, oprocentowanie stałe: 7,2%, wysokość pierwszej raty: 239,11 zł, RRSO: 46,82% (stan na 2 czerwiec 2020)

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Monedo Now, kontakt Monedo Now i logowanie Monedo Now oraz strona www poniżej.

 

Do wniosku Monedo Now

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę Monedo Now przygotuj:

 • adres email
 • numer telefonu komórkowego
 • konto bankowe
 • numer dowodu osobistego
 • PESEL i login.

A będąc na stronie Monedo określ kwotę i miesięczną ratę:

 • Wpisz żądaną kwotę albo użyj suwaka w symulatorze pożyczki na głównej stronie.
 • Wybierz miesięczną ratę, jaka Ci odpowiada.
 • Kliknij „Złóż wniosek”, aby kontynuować.

Podaj informacje o sobie:

 • Wypełnij formularz, analitycy Monedo Now wiedzieli, kim jesteś. Pomoże to Monedo Now stworzyć Twój kompletny profil.
 • Połącz się online ze swoim kontem bankowym, żeby łatwiej uzyskać ofertę.
 • Wyślij wniosek.

Monedo Now oferuje pożyczki dla klientów indywidualnych na korzystnych warunkach finansowych oraz elastyczne warunki spłaty udzielanych pożyczek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nie bierze pod uwagę tylko i wyłącznie Twojej historii kredytowej, ale szereg innych czynników, które wpływają na Twoją zdolność kredytową - jest w stanie przygotować indywidualną ofertę i dopasowaną do Twoich potrzeb biorąc pod uwagę wiele czynników.

 

Odrzucenie wniosku

Zobacz co może być przyczyną odrzucenia Twojego wniosku o pożyczkę Monedo Now:

 • masz mniej niż 18 lat albo nie jesteś obywatelem RP;
 • jesteś wpisany do jednego z rejestru dłużników weryfikowanego przez Monedo Now;
 • formularz rejestracyjny zawiera błędy;

Twój wniosek pożyczkowy Monedo Now może nie zostać zatwierdzony, jeżeli nie zostały spełnione kryteria wymagane do pozytywnej weryfikacji i oceny ryzyka kredytowego. Odsyłamy do poprzedniego akapitu.

 

Kiedy pieniądze?

Po zatwierdzeniu umowy wypłata środków nastąpi w najbliższej sesji elixir. Czas oczekiwania na środki uzależniony jest od sesji elixir w Twoim banku, na przykład przelew wysłany z Monedo Now po godzinie 16 trafi Twego banku po południu następnego dnia.

Uwaga! Jeśli minęły więcej niż 3 dni robocze i nie otrzymałeś pieniędzy, skontaktuj się z Monedo Now! Warto wiedzieć też, że jeśli wniosek o pożyczkę Monedo zostanie porzucony przed ukończeniem, to wygaśnie automatycznie. Wniosek zostanie również zostanie automatycznie unieważniony, jeżeli złożysz kolejny wniosek o pożyczkę (nowy).

 

Kalkulator Monedo Now

Monedo Now

Kalkulator pożyczki Monedo Now znajdziesz na stronie Monedo Now, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Monedo Now

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Monedo Now) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Monedo Now użyty na stronie www Monedo Now może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Monedo Now

 

Spłata pożyczki z karty

Z Monedo Now możesz skorzystać z unikalnej usługi CPA - możesz zlecić spłatę pożyczki bezpośrednio z Twojej karty debetowej - nie musisz wówczas pamiętać o terminach spłat, wystarczy, że tylko zapewnisz środki na koncie powiązanym z kartą debetową.

O co chodzi:

 • zlecenie płatności cyklicznych (Continuous Payment Authority - CPA) to opcja automatycznej spłaty rat bezpośrednio z konta bankowego, przy użyciu karty debetowej.
 • wystarczy, że podczas składania wniosku podasz podstawowe dane karty debetowej, aby ustawić automatyczne spłaty.
 • dzięki aktywacji płatności cyklicznych (CPA), upoważniasz Monedo Now do pobierania bezpośrednio z Twojego konta bankowego miesięcznych należności, w kwocie i terminie ustalonym w umowie pożyczki

Korzystając z płatności cyklicznych nie musisz pamiętać o terminach spłat i możesz mieć pewność, że pożyczkę spłacisz w terminie - jedyny warunek, to zapewnienie środków na koncie w dniu spłaty.

Oczywiście w każdej chwili możesz dezaktywować płatności cykliczne z poziomu konta Monedo Now.

 

Wydłużenie spłaty

Monedo Now nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki, gdy warunki zostały ustalone, nie można ich zmodyfikować, musisz spłacić pożyczkę zgodnie z ustalonymi warunkami.

Natomiast w zależności od statusu aktualnej pożyczki możesz wydłużyć pożyczkę i wybrać nową datę wypłaty i kwotę. Aby uzyskać więcej informacji, zaloguj się na swój profil Monedo Now.

 

Monedo Now (skrót)

Dane rejestrowe Monedo Now✅NIP 5252534005
✅REGON 146209184
✅KRS: 0000429058
Monedo Now adres / siedzibaKreditech Polska Sp. z o.o. ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
Monedo Now kontakt / infolinia22 652 60 60
Godziny pracy Monedo NowPon-Pt 8:00 - 20:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Monedo Now możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Monedo Now i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Monedo Now logowanie / Monedo Now wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Monedo Now, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Monedo Now
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazMonedo Now BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1500 - 20 000 zł, zwrot 6 - 48 mies.
Kalkulator Monedo NowKalkulator Monedo Now znajdziesz na stronie Monedo Now, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Monedo Now - dodatkowy opis na kalkulatora Monedo Now naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Monedo Now, recenzja i warunki pożyczki Monedo Now ⭐Pożyczka ratalna Monedo Now ⚡pożyczka od 1500 do 20 000 PLN ⏰ na okres 6 - 48 mies. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒Monedo Now udziela 💰 pożyczek do 20.000 zł na okres od od 6 do 48 miesięcy, również ✅osobom figurującym w rejestrze dłużników. Dla Monedo Now zła historia kredytowa nie oznacza, że Twoja aplikacja będzie automatycznie odrzucona, Monedo Now bierze pod uwagę wiele innych czynników i podejmuje decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę ✅nie tylko historię kredytową - sprawdź opinie o Monedo Now.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!