Pożyczka ratalna GoldKredyt

GoldKredyt logo
Pożyczka dla FIRM
Ratalna GoldKredyt

1000 - 20000 zł

Spłata w

1 - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: skontaktuj się z BOK AASA aby ustalić warunki przedłużenia spłaty lub zmiany terminu spłaty

GoldKredyt to pożyczka dla firm nawet do 20.000 zł do 36 miesięcy, a o pożyczkę Gold Kredyt dla firm może ubiegać się każdy przedsiębiorca, już od pierwszego dnia działalności, którego firma jest zarejestrowana w Polsce, nie widnieje w BIG. Pożyczkę Gold Kredyt możesz odebrać na poczcie - poznaj opinie o GoldKredyt.

Pożyczka GoldKredyt niedostępna

Pożyczka GoldKredyt nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych dla firm:

Aforti FinanceAASA dla biznesuSpeed Cash

 

 

GoldKredyt to pożyczka dla firm nawet do 20.000 zł do 36 miesięcy, a o pożyczkę Gold Kredyt dla firm może ubiegać się każdy przedsiębiorca, już od pierwszego dnia działalności, którego firma jest zarejestrowana w Polsce, nie widnieje w BIG. Pożyczkę Gold Kredyt możesz odebrać na poczcie - poznaj opinie o GoldKredyt.

 

Gold Kredyt - warunki

Aby wnioskować o pożyczkę dla firmy:

  • Twoja firma jest zarejestrowana w Polsce
  • nie figurujesz w żadnej z baz dłużników BIG
  • posiadasz stały adres zamieszkania w Polsce

Dodatkowo należy wypełnić wniosek o pożyczkę. O pożyczkę możesz zawnioskować już pierwszego dnia po zarejestrowaniu działalności.

 

Czy GoldKredyt weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

GoldKredytAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza GoldKredyt weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • GoldKredyt nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy GoldKredyt weryfikuje inne bazy
  • GoldKredyt sprawdza BIG
  • GoldKredyt sprawdza KRD
  • GoldKredyt sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 79,16%. Rata miesięczna 362,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 538,12 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 3150 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 688,12 zł (stan na dzień 17.07.2018 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie GoldKredyt, kontakt GoldKredyt i logowanie GoldKredyt oraz strona www poniżej.

 

Gold Kredyt - dokumenty

GoldKredyt oferuje pożyczkę dla firm bez zaświadczeń, jedyny potrzebny dokument to dowód osobisty.

Gold Kredyt nie sprawdza obrotów na firmowym koncie, nie oczekuje wyciągów z banku, finansowanie otrzymasz bez zabezpieczeń i poręczycieli.

Rozwijaj się z GoldKredyt.pl, już teraz wypełnij internetowy wniosek o pożyczkę inwestycyjną - kliknij przycisk, aby przejść na stronę oferty.

 

GoldKredyt - kroki

Zobacz jakie są kroki uzyskania pożyczki Gold Kredyt:

  • skorzystaj z suwaków na stronie głównej i wybierz okres kredytowania oraz wysokość pożyczki
  • wypełnij krótki formularz online
  • uzgodnij z kurierem dogodny dla ciebie termin podpisania umowy

 

Kalkulator GoldKredyt

GoldKredyt

Kalkulator pożyczki GoldKredyt znajdziesz na stronie GoldKredyt, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora GoldKredyt

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od GoldKredyt) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator GoldKredyt użyty na stronie www GoldKredyt może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki GoldKredyt

 

GoldKredyt - kiedy kasa

Dzięki automatyzacji i przeniesieniu całego procesu do internetu, decyzję o przyznaniu pożyczki poznasz już nawet godzinę po złożeniu wniosku. O wyniku analizy Twojego formularza zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

Pieniądze od Gold Kredyt pieniądze powinny pojawić się na Twoim koncie już dzień po złożeniu podpisu na umowie.

Możesz też wybrać drugą opcję, jaką jest czek GIRO, to alternatywna metoda odbierania środków z pożyczki inwestycyjnej pozwala podjąć pieniądze w dowolnej placówce pocztowej.

 

GoldKredyt (skrót)

Dane rejestrowe GoldKredyt✅NIP 5252528111
✅REGON 146017266
✅KRS: 0000411939
GoldKredyt adres / siedzibaAasa Polska S.A. ul. Hrubieszowska 2 01-209 Warszawa
GoldKredyt kontakt / infolinia22 100 84 80
Godziny pracy GoldKredytpn - pt 8:00 - 19:00, so 12:00 - 16:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę GoldKredyt możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę GoldKredyt i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
GoldKredyt logowanie / GoldKredyt wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na GoldKredyt, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę GoldKredyt
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazGoldKredyt ERIF, BIG, KRD
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 20000 zł, zwrot 1 - 36 mies.
Kalkulator GoldKredytKalkulator GoldKredyt znajdziesz na stronie GoldKredyt, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator GoldKredyt - dodatkowy opis na kalkulatora GoldKredyt naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna GoldKredyt, recenzja i warunki pożyczki GoldKredyt ⭐Pożyczka ratalna GoldKredyt ⚡pożyczka od 1000 do 20000 PLN ⏰ na okres 1 - 36 mies. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒GoldKredyt to pożyczka dla firm nawet do 20.000 zł do 36 miesięcy, a o pożyczkę Gold Kredyt dla firm może ubiegać się każdy przedsiębiorca, już od pierwszego dnia działalności, którego firma jest zarejestrowana w Polsce, nie widnieje w BIG. Pożyczkę Gold Kredyt możesz odebrać na poczcie - poznaj opinie o GoldKredyt.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!