Wniosek o pożyczkę Gold Kredyt

Pożyczka ratalna Gold Kredyt

Gold Kredyt logo
Pożyczka dla FIRM
Ratalna Gold Kredyt

1000 - 20 000 zł

Spłata w

1 - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: skontaktuj się z BOK AASA aby ustalić warunki przedłużenia spłaty lub zmiany terminu spłaty

GoldKredyt to pożyczka dla firm nawet do 20.000 zł do 36 miesięcy, a o pożyczkę Gold Kredyt dla firm może ubiegać się każdy przedsiębiorca, już od pierwszego dnia działalności, którego firma jest zarejestrowana w Polsce, nie widnieje w BIG. Pożyczkę Gold Kredyt możesz odebrać na poczcie albo przelewem ekspresowym BlueCash - poznaj opinie o GoldKredyt.

 

Gold Kredyt - warunki

Aby wnioskować o pożyczkę dla firmy należy spełnić warunki:

  • Twoja firma jest zarejestrowana w Polsce
  • nie figurujesz w żadnej z baz dłużników BIG
  • posiadasz stały adres zamieszkania w Polsce

Dodatkowo należy wypełnić wniosek o pożyczkę. O pożyczkę możesz zawnioskować już pierwszego dnia po zarejestrowaniu działalności.

 

Czy Gold Kredyt weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Gold KredytAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Gold Kredyt weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • Gold Kredyt nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Gold Kredyt weryfikuje inne bazy
  • Gold Kredyt sprawdza BIG
  • Gold Kredyt sprawdza KRD
  • Gold Kredyt sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4000 zł na okres 21 miesięcy wynosi 104,23 . Rata miesięczna 344,67 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10, odsetki od kwoty pożyczki – 378,56 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2560 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 7238,56 zł (stan na dzień 01.07.2019 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Gold Kredyt, kontakt Gold Kredyt i logowanie Gold Kredyt oraz strona www poniżej.

 

Gold Kredyt - dokumenty

GoldKredyt oferuje pożyczkę dla firm bez zaświadczeń, jedyny potrzebny dokument to dowód osobisty.

Gold Kredyt nie sprawdza obrotów na firmowym koncie, nie oczekuje wyciągów z banku, finansowanie otrzymasz bez zabezpieczeń i poręczycieli.

Rozwijaj się z GoldKredyt.pl, już teraz wypełnij internetowy wniosek o pożyczkę inwestycyjną - kliknij przycisk, aby przejść na stronę oferty.

 

GoldKredyt - kroki

Zobacz jakie są kroki uzyskania pożyczki Gold Kredyt:

  • skorzystaj z suwaków na stronie głównej i wybierz okres kredytowania oraz wysokość pożyczki
  • wypełnij krótki formularz online
  • uzgodnij z kurierem dogodny dla ciebie termin podpisania umowy

 

Kalkulator Gold Kredyt

Gold Kredyt

Kalkulator pożyczki Gold Kredyt znajdziesz na stronie Gold Kredyt, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Gold Kredyt

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Gold Kredyt) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Gold Kredyt użyty na stronie www Gold Kredyt może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Gold Kredyt

 

GoldKredyt - kiedy kasa

Dzięki automatyzacji i przeniesieniu całego procesu do internetu, decyzję o przyznaniu pożyczki poznasz już nawet godzinę po złożeniu wniosku. O wyniku analizy Twojego formularza zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

Pieniądze od Gold Kredyt pieniądze powinny pojawić się na Twoim koncie już dzień po złożeniu podpisu na umowie jeśli zdecydujesz się na standardowy przelew na konto lub nawet w tym samym dniu - wybierająć przelew ekspresowy BlueCash.

Możesz też odebrać pożyczkę na poczcie decydując się na czek GIRO, to alternatywna metoda odbierania środków z pożyczki inwestycyjnej pozwala podjąć pieniądze w dowolnej placówce pocztowej albo w Banku Pocztowym.

 

Gold Kredyt (skrót)

Dane rejestrowe Gold Kredyt✅NIP 5252528111
✅REGON 146017266
✅KRS: 0000411939
Gold Kredyt adres / siedzibaAasa Polska S.A. ul. Hrubieszowska 2 01-209 Warszawa
Gold Kredyt kontakt / infolinia22 100 84 80
Godziny pracy Gold Kredytpn - pt 8:00 - 19:00, so 12:00 - 16:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Gold Kredyt możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Gold Kredyt i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Gold Kredyt logowanie / Gold Kredyt wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Gold Kredyt, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Gold Kredyt
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazGold Kredyt ERIF, BIG, KRD
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 20 000 zł, zwrot 1 - 36 mies.
Kalkulator Gold KredytKalkulator Gold Kredyt znajdziesz na stronie Gold Kredyt, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Gold Kredyt - dodatkowy opis na kalkulatora Gold Kredyt naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Gold Kredyt, recenzja i warunki pożyczki Gold Kredyt ⭐Pożyczka ratalna Gold Kredyt ⚡pożyczka od 1000 do 20 000 PLN ⏰ na okres 1 - 36 mies. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒GoldKredyt to pożyczka dla firm nawet do 20.000 zł do 36 miesięcy, a o pożyczkę Gold Kredyt dla firm może ubiegać się każdy przedsiębiorca, już od pierwszego dnia działalności, którego firma jest zarejestrowana w Polsce, nie widnieje w BIG. Pożyczkę Gold Kredyt możesz odebrać na poczcie albo przelewem ekspresowym BlueCash - poznaj opinie o GoldKredyt.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!