1. pożyczka za darmo od MiniPożyczka

MiniPożyczka

Pierwsza pożyczka za darmo od MiniPożyczka, pożyczka z RRSO 0% i zerowym oprocentowaniem:

 • ✅koszt pierwszej pożyczki MiniPożyczka: za darmo
 • ✅okres spłaty pierwszej pożyczki za darmo od MiniPożyczka: 30 dni
 • ✅maksymalna kwota pierwszej pożyczki za darmo od MiniPożyczka: 2000 PLN

Warunki konieczne, aby pierwsza pożyczka MiniPożyczka była darmowa:

 • musi to być Twoja pierwsza pożyczka od MiniPożyczka. Zwróć uwagę, że nierzadko firmy pożyczkowe, być może również MiniPożyczka, wystawiają swoje oferty na różnych stronach internetowych (podziel się w komentarzu, jeśli znasz takie dla MiniPożyczka). To, że firma (daj znać, jeśli ma to miejsce dla MiniPożyczka), wystawia podobne oferty z opcją pierwsza pożyczka gratis na stronie X, czy na stronie Y nie musi oznaczać, że możesz skorzystać 2 razy z pierwszej pożyczki za darmo;
 • pożyczkę musisz zwrócić MiniPożyczka w terminie określonym w umowie lub wcześniej. Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, ale data zaksięgowania środków na rachunku MiniPożyczka i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki do MiniPożyczka, a nie bank, z którego przelewasz pieniądze;
 • pożyczkę MiniPożyczka musisz zwrócić w pełnej wysokości określonej w umowie, a jeśli jest to spłata w ratach, to musi to być kwota określona w harmonogramie;
Tylko wtedy będzie to mogła być pierwsza pożyczka MiniPożyczka gratis - to absolutne minimum. Sprawdź też, czy umowa pożyczkowa MiniPożyczka nie zawiera innych zapisów, których spełnienie jest konieczne do tego, aby pierwsza pożyczka MiniPożyczka była darmowa.

Korzystając z suwaków na stronie VIVUS i wybierając pierwszą pożyczkę za darmo, ustaw takie parametry pożyczki MiniPożyczka aby RRSO wskazywało na 0% (RRSO zero procent) - kliknij przycisk, aby przejść na stronę MiniPożyczka.

MiniPożyczka to pożyczka 💰 od 500 do 5000 zł na okres od 7 do 30 dni dla osób w wieku 20 - 75 lat. Mini Pożyczka to też pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł na 30 dni 💳 - poznaj opinie o minipozyczka.

Pożyczka MiniPożyczka niedostępna

Pożyczka MiniPożyczka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

LendONWongaProvident

 

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od MiniPożyczka? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych MiniPożyczka, dziękujemy 🙂.

MiniPożyczka pierwsza pożyczka - zobacz co jeszcze wiemy o chwilówce MiniPożyczka:

 • wiek 18 - 75 lat
 • pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł na 30 dni
 • kolejna pożyczka 500 - 5000 zł na 7 - 30 dni
 • wydłużenie spłaty: możliwość refinansowania pożyczki
 • dane rejestrowe:
 • NIP MiniPożyczka: 5213717701
 • REGON MiniPożyczka: 363443466
 • KRS MiniPożyczka: 0000594858
 • Infolinia MiniPożyczka: 22 201 06 46

MiniPożyczka pierwsza pożyczka:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie MiniPożyczka, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka MiniPożyczka

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o MiniPożyczka, zobacz też logowanie MiniPożyczka

MiniPożyczka logo
od 18 do 75 lat
Chwilówka MiniPożyczka

500 - 5000 zł

Pierwsza pożyczka do 2000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

7 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość refinansowania pożyczki

MiniPożyczka to pożyczka 💰 od 500 do 5000 zł na okres od 7 do 30 dni dla osób w wieku 20 - 75 lat. Mini Pożyczka to też pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł na 30 dni 💳 - poznaj opinie o minipozyczka.

Pożyczka MiniPożyczka niedostępna

Pożyczka MiniPożyczka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

LendONWongaProvident

 

 

MiniPożyczka to pożyczka 💰 od 500 do 5000 zł na okres od 7 do 30 dni dla osób w wieku 20 - 75 lat. Mini Pożyczka to też pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł na 30 dni 💳 - poznaj opinie o minipozyczka.

 

Mini Pożyczka - warunki

Możesz stać się klientem minipożyczka jeśli spełnisz poniższe warunki:

 • jesteś w wieku od 18 do 75 lat;
 • masz polskie obywatelstwo i mieszkasz w Polsce;
 • masz własne konto bankowe i nie jest to SKOR oraz posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego;
 • nie masz zaległości w BIK i BIG

 

Czy MiniPożyczka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

MiniPożyczkaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza MiniPożyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • MiniPożyczka sprawdza BIK
 • MiniPożyczka sprawdza BIG
 • MiniPożyczka sprawdza KRD
 • MiniPożyczka sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla warunków promocyjnych określonych w regulaminie promocji „Pożyczka z Obniżoną Prowizją”: całkowita kwota pożyczki 1000,00 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stałe) 10%, łączna kwota odsetek: 8,20 zł, łączna kwota prowizji 167,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 612,90 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1175,20 zł, całkowity koszt pożyczki 175,20 zł. Reprezentatywny przykład dla warunków standardowych: całkowita kwota pożyczki 1000,00 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stałe) 10%, łączna kwota odsetek: 8,20 zł, łączna kwota prowizji 274,60 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1969,83 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1282,80 zł, całkowity koszt pożyczki 282,80 zł.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie MiniPożyczka, kontakt MiniPożyczka i logowanie MiniPożyczka oraz strona www poniżej.

 

minipożyczka - kroki do pożyczki

Kliknij przycisk i przejdź na stronę minipożyczka.

Wybierz ile chcesz pożyczyć: Na suwaku wybierz kwotę oraz okres spłaty pożyczki i kliknij "BIORĘ POŻYCZKĘ";

Wypełnij wniosek online: Podaj minipożyczka podstawowe informacje niezbędne do wydania decyzji kredytowej, zaakceptuj wymagane zgody i zweryfikuj się za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub metodą szybkiej identyfikacji;

Poczekaj na decyzję kredytową: Wynik decyzji otrzymasz SMSem oraz na Twój e-mail, decyzja pozytywna oznacza, że gotówka niebawem znajdzie się u Ciebie na koncie!

-> kliknij przycisk i przejdź na stronę rejestracji.

 

Mini Pożyczka - wysokość pożyczki

Wysokość pożyczki jaką możesz otrzymać od minipożyczka, zależy głównie od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej. Czasami zdarza się, że po przeprowadzeniu oceny Mini Pożyczka nie jeste w stanie przyznać Ci pożyczki w kwocie, o jaką wnioskowałeś(-aś). Mini Pożyczka ma jednak rozwiązanie na taką ewentualność!

Zawsze zaproponuje Ci pożyczkę w kwocie, która jest maksymalna na dany moment.

Czas oczekiwania na decyzję kredytową to z reguły kilka minut. Sporadycznie może zdarzyć się sytuacja, że decyzja zostanie wydana na drugi dzień roboczy.

 

Mini Pożyczka - weryfikacja

Minipożyczka udostępnia dwie metody weryfikacji tożsamości:

 • Albo poprzez Szybką Identyfikację, która jest darmowym i bezpiecznym sposobem weryfikacji Twojego rachunku bankowego.
 • Albo za pomocą Przelewu Weryfikacyjnego. Jest to szybki przelew w kwocie 1 zł, który robisz z Twojego rachunku bankowego za pośrednictwem usługi BlueCash. Po dokonaniu weryfikacji, kwota 1 zł wraca na rachunek, z którego dokonałeś przelewu.

 

Kalkulator MiniPożyczka

MiniPożyczka

Kalkulator pożyczki MiniPożyczka znajdziesz na stronie MiniPożyczka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora MiniPożyczka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od MiniPożyczka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator MiniPożyczka użyty na stronie www MiniPożyczka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki MiniPożyczka, zobacz też: pierwsza pożyczka MiniPożyczka za darmo

 

Mini Pożyczka - spłata

Twój indywidualny numer rachunku bankowego do spłaty pożyczki możesz znaleźć:

 • na pierwszej stronie Umowy pożyczki w tabeli „Warunki Pożyczki”,

lub

 • na stronie minipozyczka.pl po zalogowaniu się do Panelu Klienta w zakładce "Spłata".

Dane do spłaty:

Odbiorca: Primus Finance Sp. z o.o., ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa

Numer rachunku: w tym polu wpisujesz Twój indywidualny numer rachunku do spłat, który znajdziesz w umowie pożyczki lub w Panelu Klienta

Tytuł przelewu: Spłata pożyczki nr ... (Tutaj wpisujesz numer Twojej umowy pożyczki)

 

Mini Pożyczka - problemy ze spłatą

Pożyczkę zawsze możesz spłacić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat.

Jeśli jednak wiesz, że możesz mieć problemy ze spłatą, to nie czekaj, tylko jak najszybciej skontaktu się z minipozyczka - wspólnie spróbujecie znaleźć rozwiązanie w tej trudnej dla Ciebie sytuacji.

 

Pierwsza pożyczka w promocji

Promocja polega na przyznaniu rabatu w wysokości 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. Tabela Opłat i prowizji jest załącznikiem do Ramowej Umowy Pożyczki.

Aby otrzymać promocyjną pożyczkę należy:

 • złożyć wniosek o promocyjną pożyczkę w Minipożyczka w okresie trwania promocji,
 • nie otrzymać wcześniej pożyczki promocyjnej na zasadach określonych w warunkach promocji.

Wniosek o darmową pożyczkę możesz złożyć w okresie trwania promocji, warunki promocji Mini Pożyczka najlepiej obrazuje przykład:

 • Kwota pożyczki: 2000 zł
 • Kwota do zwrotu: 2000 zł

Pamiętaj, że aby nie ponieść kosztu pożyczki wystarczy dotrzymać terminu spłaty, podanego w Umowie Pożyczki. Jeśli spłacisz pożyczkę po terminie spłaty, wtedy będziesz zobowiązany do spłaty Pożyczki wraz z prowizją i odsetkami zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

 


✅Pierwsza pożyczka od MiniPożyczka do 2000 zł na 30 dni za darmo z RRSO 0% ✅MiniPożyczka udziela pierwszej pożyczki do 2000 zł na 30 dni za darmo, to pożyczka z RRSO 0%

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!