1. pożyczka za darmo od LEW Pożyczka

LEW Pożyczka

Pierwsza pożyczka za darmo od LEW Pożyczka, pożyczka z RRSO 0% i zerowym oprocentowaniem:

 • ✅koszt pierwszej pożyczki LEW Pożyczka: za darmo
 • ✅okres spłaty pierwszej pożyczki za darmo od LEW Pożyczka: 10, 20, 25 30 dni
 • ✅maksymalna kwota pierwszej pożyczki za darmo od LEW Pożyczka: 2000 PLN

Warunki konieczne, aby pierwsza pożyczka LEW Pożyczka była darmowa:

 • musi to być Twoja pierwsza pożyczka od LEW Pożyczka. Zwróć uwagę, że nierzadko firmy pożyczkowe, być może również LEW Pożyczka, wystawiają swoje oferty na różnych stronach internetowych (podziel się w komentarzu, jeśli znasz takie dla LEW Pożyczka). To, że firma (daj znać, jeśli ma to miejsce dla LEW Pożyczka), wystawia podobne oferty z opcją pierwsza pożyczka gratis na stronie X, czy na stronie Y nie musi oznaczać, że możesz skorzystać 2 razy z pierwszej pożyczki za darmo;
 • pożyczkę musisz zwrócić LEW Pożyczka w terminie określonym w umowie lub wcześniej. Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, ale data zaksięgowania środków na rachunku LEW Pożyczka i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki do LEW Pożyczka, a nie bank, z którego przelewasz pieniądze;
 • pożyczkę LEW Pożyczka musisz zwrócić w pełnej wysokości określonej w umowie, a jeśli jest to spłata w ratach, to musi to być kwota określona w harmonogramie;
Tylko wtedy będzie to mogła być pierwsza pożyczka LEW Pożyczka gratis - to absolutne minimum. Sprawdź też, czy umowa pożyczkowa LEW Pożyczka nie zawiera innych zapisów, których spełnienie jest konieczne do tego, aby pierwsza pożyczka LEW Pożyczka była darmowa.

Korzystając z suwaków na stronie VIVUS i wybierając pierwszą pożyczkę za darmo, ustaw takie parametry pożyczki LEW Pożyczka aby RRSO wskazywało na 0% (RRSO zero procent) - kliknij przycisk, aby przejść na stronę LEW Pożyczka.

LEW pożyczka to pożyczka w 100% przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. LEW pożyczka ofertuje pożyczki do 2000 zł na 15 lub 30 dni, bez uciążliwych dokumentów i formalności, pierwsza za darmo: pożyczasz 2000 i oddajesz 2000 zł - poznaj opinie o LEW pożyczka.

Pożyczka LEW Pożyczka niedostępna

Pożyczka LEW Pożyczka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

Net CreditExtraportfelVISSET

 

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od LEW Pożyczka? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych LEW Pożyczka, dziękujemy 🙂.

LEW Pożyczka pierwsza pożyczka - zobacz co jeszcze wiemy o chwilówce LEW Pożyczka:

 • wiek 19 - 73 lat
 • pierwsza pożyczka za darmo do 2000 zł na 10, 20, 25 30 dni
 • kolejna pożyczka 200 - 3000 zł na 30 dni
 • dane rejestrowe:
 • NIP LEW Pożyczka: 5272712533
 • REGON LEW Pożyczka: 147186717
 • KRS LEW Pożyczka: 0000507929
 • Infolinia LEW Pożyczka: 85 871 00 49

LEW Pożyczka pierwsza pożyczka:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie LEW Pożyczka, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka LEW Pożyczka

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o LEW Pożyczka, zobacz też logowanie LEW Pożyczka

LEW Pożyczka logo
Pożyczka bez BIK
od 19 do 73 lat
Chwilówka LEW Pożyczka

200 - 3000 zł

Pierwsza pożyczka do 2000 zł na 10, 20, 25 30 dni za darmo
Spłata w

30 dni

LEW pożyczka to pożyczka w 100% przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. LEW pożyczka ofertuje pożyczki do 2000 zł na 15 lub 30 dni, bez uciążliwych dokumentów i formalności, pierwsza za darmo: pożyczasz 2000 i oddajesz 2000 zł - poznaj opinie o LEW pożyczka.

Pożyczka LEW Pożyczka niedostępna

Pożyczka LEW Pożyczka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

Net CreditExtraportfelVISSET

 

 

LEW pożyczka to pożyczka w 100% przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. LEW pożyczka ofertuje pożyczki do 2000 zł na 15 lub 30 dni, bez uciążliwych dokumentów i formalności, pierwsza za darmo: pożyczasz 2000 i oddajesz 2000 zł - poznaj opinie o LEW pożyczka.

 

Warunki LEW pożyczka

Aby otrzymać pożyczkę w LewPożyczka należy:

 • być w wieku 19 do 73 lat,
 • mieć obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej,
 • być aktualnie zatrudnionym,
 • brak wpisu do jakiegokolwiek rejestru dłużników,
 • mieć indywidualne konto bankowe.

 

Czy LEW Pożyczka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

LEW PożyczkaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LEW Pożyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • LEW Pożyczka nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy LEW Pożyczka weryfikuje inne bazy
 • LEW Pożyczka sprawdza BIG
 • LEW Pożyczka sprawdza KRD
 • LEW Pożyczka sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pożyczki w promocji: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł; całkowita kwota do spłaty 1000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 30 dni, z zastrzeżeniem terminu spłaty. Stan na 01.07.2017.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie LEW Pożyczka, kontakt LEW Pożyczka i logowanie LEW Pożyczka oraz strona www poniżej.

 

Lew Pożyczka - wniosek

Kliknij banner lub przycisk poniżej i przejdź na stronę LewPożyczka.

Będąc na stronie Lew Pożyczka użyj suwaków, aby określić kwotę i okres spłaty pożyczki i kliknij "Weź pożyczkę".

W kolejnych krokach postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Jeśli jesteś nowym klientem Lew Pożyczka, musisz potwierdzić swoje dane - poniżej opisujemy jak to zrobić.

 

Przelew weryfikacyjny

Jeżeli jesteś nowym klientem LewPożyczka, musisz potwierdzić swoje dane i wykonać przelew do LewPożyczka na konto:

 • aby potwierdzić swoją tożsamość LewPożyczka wymaga opłaty rejestracyjnej w kwocie 1 gr (0,01 zł).

Opłata rejestracyjna służy tylko i wyłącznie weryfikacji Twojego numeru konta bankowego, LewPożyczka musi mieć pewność, że pieniądze trafią na Twój rachunek.

Ważne jest, aby przelew z tytułu opłaty identyfikacyjnej został zrealizowany z Twojego konta wg wskazówek od otrzymasz od LewPożyczka (otrzymasz je nae-mail oraz SMS) - w przeciwnym razie, nawet w sytuacji pozytywnej decyzji możesz nie otrzymać pożyczki.

 

Kalkulator LEW Pożyczka

LEW Pożyczka

Kalkulator pożyczki LEW Pożyczka znajdziesz na stronie LEW Pożyczka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LEW Pożyczka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LEW Pożyczka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator LEW Pożyczka użyty na stronie www LEW Pożyczka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki LEW Pożyczka, zobacz też: pierwsza pożyczka LEW Pożyczka za darmo

 

Kiedy kasa od LEW pożyczka?

Pieniądze są wypłacane:

 • - w dni powszednie: 7.30 – 21.00
 • - w soboty i niedzielę: 09:00-17:00

Możesz pożyczyć środki na 10, 20, 25 lub 30 dni. Dodatkowe informacje, w tym o możliwości uzyskania kolejnej pożyczki, znajdziesz w swoim profilu klienta w LEWpożyczka, przy czym o kolejną LEWpożyczkę możesz wnioskować po spłacie bieżącej, bezpośrednio z poziomu w Twojego profilu. Warto też mieć na uwadze, że spłacona pożyczka to taka, która została już zaksięgowana na koncie LEWpożyczka.

 

Spłata LEWpożyczka

Spłatę dokonuj na konto zawarte w umowie. Oczywiście spłaty LEW pożyczka możesz dokonać w dowolnym momencie, przed terminem jej spłaty. W przypadku braku lub opóźnienia spłaty pożyczki mogą zostać naliczone opłaty związane z podjęciem działań windykacyjnych przez pożyczkodawcę lub zlecenie tych działań osobom trzecim.

W LEWpożyczka wiedzą, że niespodziewane sytuacje nie wybierają pory dnia, czy tygodnia, dlatego serwis LEWpożyczka jest do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, a konsultanci telefoniczni czekają na klientów od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-21.00, zaś od soboty do niedzieli w godz. 9.00-17.00.

 

Logowanie LEWpożyczka

Szczegółowe informacje znajdziesz w swoim panelu klienta, kliknij przycisk i przejdź na stronę logowania LEWpożyczka. Pamiętaj, że podczas logowania do LEW Pożyczka w ID użytkownika zawsze wpisuj swój indywidualny numer PESEL.

Jeżeli nie możesz się zalogować do Lew pożyczka, ponieważ nie pamiętasz hasła logowania:

 • wyślij z numeru telefonu, który podałeś w formularzu rejestracyjnym wiadomość o treści: ZGUBIL na numer +48 730 775 418.
 • po otrzymaniu SMS-a zostanie wysłana wiadomość SMS oraz email z tymczasowym hasłem.

Przypominamy raz jeszcze, że ID do zalogowania do LEWpożyczka jest Twój numer PESEL.

 

1. za darmo LEWpożyczka

Korzystając z pierwszej pożyczki w LEWpożyczka nie ponosisz żadnych kosztów. Oznacza to, że spłacasz tyle ile pożyczasz np. jeśli otrzymasz pożyczkę na maksymalną kwotę 2000 zł na 30 dni, to spłacasz 2000 zł.

Musisz jednak spełnić poniższe warunki:

 • musi to być Twoja pierwsza pożyczka od LEWpożyczka
 • pożyczkę zwrócisz w wymaganym terminie lub wcześniej
 • pożyczkę zwrócisz w pełnej wysokości

 


✅Pierwsza pożyczka od LEW Pożyczka do 2000 zł na 10, 20, 25 30 dni za darmo z RRSO 0% ✅LEW Pożyczka udziela pierwszej pożyczki do 2000 zł na 10, 20, 25 30 dni za darmo, to pożyczka z RRSO 0%

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!