Sprawdź POLOżyczka

Opinie o chwilówce POLOżyczka

POLOżyczka

POLOżyczka opinie⭐ - przeczytaj opinie o POLOżyczka🙂, wyraź swoje zdanie o POLOżyczka. Dowiedz się więcej, opinie o POLOżyczka i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o POLOżyczka.

Opinie klientów Polożyczka

Adam: Przez przypadek usłyszałem o tej firmie i jestem mile zaskoczony – poratowali mnie, jak potrzebowałem kasy, wszystko szybko i bez problemów.

Czaja: Korzystnie, pierwszy 1000 jest rzeczywiście za darmo, polecam, firma godna zaufania

Felicjan: Firmę poleciła mi koleżanka. Miałem obawy, czy warto zaciągać pożyczkę poza bankiem, ale pani w biurze obsługi klienta firmy POLOżyczka mnie do tego przekonała. Przedstawiła argumenty za i przeciw, a ja doszedłem do wniosku że raz kozie śmierć. Szczególnie, że potrzebowałem tych środków. Zadłużyłem się na kilkaset złotych, szybko je spłaciłem i swoją współpracę z tą firmą mogę uznać za udaną.

Seweryn: Według mnie usługa do polecenia, sprawdziłem z ciekawości jak to wygląda z oddawaniem, bardzo spoko!

POLOżyczka opinie - zobacz co jeszcze wiemy o chwilówce POLOżyczka:

POLOżyczka opinie:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie POLOżyczka, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka POLOżyczka

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o POLOżyczka, zobacz też logowanie POLOżyczka

POLOżyczka logo
od 18 lat - bez górnego limitu
Chwilówka POLOżyczka

500 - 8000 zł

Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: przedłużenie o 7, 14, 30 dni

POLOżyczka to pożyczka krótkoterminowa, 100% online, bez dokumentów. Kwota POLOżyczki od 100 do nawet 5000 zł, a okres spłaty od 1 do 30 dni.

W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia pożyczki, a w czasie trwania masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej od POLOżyczka w ramach przyznanego mu limitu, a jeśli jesteś nowym klientem to pierwsza POLOżyczka do 1000 zł może być za darmo - poznaj opinie o POLOżyczka.

 

POLOżyczka to

Jasne zasady:

 • oferta jest czytelna - bez ukrytych opłat, wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w umowie pożyczki.

Korzystne warunki:

 • nie wszystko możesz przewidzieć, dlatego w POLOżyczka przygotowana jest również oferta przedłużenia terminu spłaty Twojej pożyczki.

100% online:

 • POLOżyczka nie wymaga zbędnych dokumentów, aby móc złożyć wniosek o pożyczkę wystarczy komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu.

Dowolny cel, minimum formalności:

 • POLOżyczka to szybka pożyczka na dowolny cel i bez zaświadczeń. Jeżeli zależy Ci na pożyczce z minimum formalności i chcesz pożyczać bez ukrytych opłat, to sprawdź ofertę POLOżyczka!

 

Wymagania POLOżyczka

Możesz wnioskować o POLOżyczkę jeśli:

 • masz ukończone 18 lat i posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej;
 • posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej - dostęp do bankowości elektronicznej swojego konta jest niezbędny do przejścia przez proces wnioskowania o pożyczkę;
 • posiadasz aktualny adres e-mail.

W POLOżyczce znajdziesz pożyczkę online dopasowaną do Twoich nagłych potrzeb i możliwości finansowych.

 

Czy POLOżyczka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

POLOżyczkaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza POLOżyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • POLOżyczka sprawdza BIK
 • POLOżyczka sprawdza BIG
 • POLOżyczka sprawdza KRD
 • POLOżyczka sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki nieobjętej regulaminem promocji "Pierwsza darmowa pożyczka do 1000,00 zł": Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1970,20% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu: 1000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1282,82 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 10%, całkowity koszt kredytu 282,82 zł (w tym: prowizja 274,60 zł odsetki 8,22 zł), okres 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 10 października 2019 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie POLOżyczka, kontakt POLOżyczka i logowanie POLOżyczka oraz strona www poniżej.

 

Wniosek POLOżyczka

Przejdź na stronę POLOżyczka i zarejestruj się (naciśnij przycisk poniżej).

Po zarejestrowaniu się, na widocznym suwaku:

 • wybierz kwotę,
 • wybierz ilość dni, a następnie
 • kliknij guzik „złóż wniosek”.

Pojawi się okno, w którym należy wpisać kod. SMS z kodem otrzymasz na numer telefonu wskazany w trakcie rejestracji konta. Dodatkowo pojawi się chmura informująca, o jaką kwotę pożyczki możesz się ubiegać. Po wpisaniu kodu kliknij „potwierdź”.

W górnej części strony widoczne są parametry pożyczki (kwota, ilość dni, prowizja, RRSO, kwota do spłaty, termin spłaty).

 

Aby złożyć wniosek

należy przejść przez 3 proste i szybkie etapy.

Krok 1 – udziel POLOżyczka odpowiedzi na kilka pytań o sobie.

Wypełnij wszystkie pola w części „Daj się poznać” (seria i numer dowodu osobistego, ulica, numer domu, numer mieszkania, kod pocztowy, miejscowość, źródło dochodu).

Aby wybrać źródło dochodu, kliknij na okienko „źródło dochodu”. Wybierz, a następnie wypełnij wszystkie pola. Kolejno, zapoznaj się i odznacz zgody.

Jeżeli wszystkie dane wpisałeś poprawnie, kliknij przycisk „dalej”.

Krok 2 – zweryfikuj swoją tożsamość.

Z listy banków wybierz bank, do którego wpływa Twoje wynagrodzenie lub świadczenie. Następnie, kliknij „dalej”.

W widocznym oknie zaloguj się do swojej bankowości elektronicznej, podając numer klienta oraz hasło. Nigdy nie znamy Twojego loginu, hasła oraz nie mamy dostępu do Twojej bankowości elektronicznej.

Jeżeli wszystkie dane będą poprawne, pojawi się komunikat „trwa przetwarzanie, prosimy o cierpliwość”. Następnie zostaniesz przeniesiony do podsumowania wniosku

Krok 3 – potwierdź wniosek.

W tym kroku ponownie sprawdź dane. Jeżeli wszystko się zgadza, zapoznaj się ze zgodami i je odznacz. Następnie, kliknij „wszystko się zgadza, składam wniosek”.

Pojawi się komunikat „dziękujemy za złożenie wniosku”.

Teraz Twój wniosek widoczny jest w zakładce „wnioski”.

 

Bez dokumentów

POLOżyczka nie wymaga przesyłania dokumentów, nie poprosi Cię również o dodatkowe dokumenty potwierdzające dochód i zatrudnienie. Decyzja wydawana jest w oparciu o informacje podane podczas procesu składania wniosku. Cały proces odbywa się w 100% online i już na etapie wnioskowania o pożyczkę znasz wszystkie koszty, więc nie musisz martwić się o konieczność wniesienia opłaty administracyjnej i przygotowawczej, rozpatrzenie wniosku również nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Co ciekawe, POLOżyczka nie pobiera opłaty za wizytę doradcy w domu - jeśli oczywiście będzie konieczna taka wizyta.

Dla nowych klientów również pierwsza pożyczka za darmo w kwocie do 500 zł. POLOżyczka to też możliwość odbioru pożyczki na poczcie.

 

Kiedy kasa?

Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest zwykle w ciągu kilkunastu minut. W niektórych przypadkach weryfikacja Twojego wniosku może potrwać dłużej. O decyzji POLOżyczka poinformuje CIę drogą elektroniczną (e-mail), bądź SMS. Całość odbywa się w 100% online.

Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, to kwota pożyczki wypłacana jest na rachunek bankowy pobrany podczas aplikacji wniosku z Twojego systemu bankowego. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz przepisywać długiego numeru rachunku bankowego i masz pewność, że środki trafią do osoby wnioskującej o pożyczkę. POLOżyczka realizuje pożyczkę w technologii ekspresowych przelewów. Jeżeli Twój bank ich nie obsługuje, pieniądze na rachunek otrzymasz w sesji przychodzącej swojego banku.

 

Kalkulator POLOżyczka

POLOżyczka

Kalkulator pożyczki POLOżyczka znajdziesz na stronie POLOżyczka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora POLOżyczka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od POLOżyczka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator POLOżyczka użyty na stronie www POLOżyczka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki POLOżyczka, zobacz też: pierwsza pożyczka POLOżyczka za darmo

 

POLOżyczka - spłata

Rachunek bankowy do spłaty dostępne jest po zalogowaniu się do Panelu Klienta (zakładka wnioski) oraz w umowie pożyczki § 6. Umowę pożyczki otrzymałeś(-aś) od POLOżyczka po otrzymaniu pożyczki na wskazany we wniosku adres e-mail. Jeżeli dokonujesz spłaty kolejnej pożyczki, pamiętaj, że numer rachunku do spłaty jest inny, niż przy poprzedniej pożyczce. Przelew środków na rachunek, z którego otrzymałeś pożyczkę znacznie wydłuży proces spłaty pożyczki.

Pożyczkę możesz spłacić przed terminem, a w tym samym czasie możesz mieć aktywną tylko jedną pożyczkę.

Jeśli nie jesteś w stanie wykonać spłaty w terminie, to możesz przedłużyć spłatę pożyczki:

 • 7 dni
 • 14 dni
 • 30 dni

Ostateczna możliwość przedłużenia zależna jest od tego, jaką pożyczkę posiadasz i wiąże się z dodatkowymi opłatami. Informacje na temat bieżącej pożyczki oraz swoją historię pożyczkową sprawdzisz w panelu klienta.

 

POLOżyczka logowanie / rejestracja

Rejestracja konta wymagana jest przede wszystkim do złożenia wniosku o pożyczkę. Aby założyć konto, kliknij guzik „rejestracja konta”. Pojawi się okno, w którym należy wypełnić wszystkie pola (imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego, e-mail, hasło). Pamiętaj, aby dane wpisywać bez spacji i ze znakami polskimi (jeżeli takie występują). Po wypełnieniu pól zapoznaj się ze zgodami i odznacz je. Sprawdź poprawność danych i kliknij „zarejestruj konto”. Pojawi się komunikat „rejestracja przebiegła pomyślnie”. E-mail oraz hasło zapisz i zachowaj w bezpiecznym miejscu. Te dane będą służyć jako login i hasło do zalogowania do POLOżyczka w przyszłości.

Jeśli nie możesz się zalogować do POLOżyczka, gdyż nie pamiętasz hasła, to możesz zmienić swoje hasło na stronie logowania klikając przycisk „przypomnij hasło”. W oknie podaj adres e-mail, na który wyślemy link do zmiany hasła, a następnie kliknij „wyślij link”. Postępuj zgodnie ze wskazówkami z otrzymanej od nas wiadomości. Jeżeli nie możesz zalogować się do swojego Panelu Klienta POLOżyczka mimo wpisywania poprawnych danych, skorzystaj z opcji zmiany hasła. Jeżeli nie otrzymałeś e-mail z linkiem, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta POLOżyczka.

 

Happy Days

Kod promocyjny o wartości 222 zł na obniżenie prowizji pożyczki od 1400 zł na 30 dni.

Oferta dla nowych i powracających klientów ważna do 12.09.2019 do godziny 23.59.

 

1 POLOżyczka za darmo

Jeśli jesteś nowym klietem POLOżyczka, to masz możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za darmo w kwocie do 1000 zł na 30 dni, a wszystkich formalności dopełnisz online, przez internet.

Przypominamy, że warunkiem koniecznym jest spłata pożyczki w wymaganym terminie i kwocie określonej w umowie pożyczki.

 

POLOżyczka (skrót)

Dane rejestrowe POLOżyczka✅NIP 8522619866
✅REGON 364187350
✅KRS: 0000610849
POLOżyczka adres / siedziba SOLVEN Finance spółka z o.o. al. Wojska Polskiego 62 70-477 Szczecin
POLOżyczka kontakt / infolinia222 302 302
Godziny pracy POLOżyczkapn - pt 8.00 - 20.00, sb - n 10.00 - 18.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę POLOżyczka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę POLOżyczka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 1000 zł na 30 dni za darmo
POLOżyczka logowanie / POLOżyczka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na POLOżyczka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę POLOżyczka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazPOLOżyczka ERIF, BIG, BIK, KRD
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 1000 zł na 30 dni, RRSO POLOżyczka od 0,00%!
Kolejne pożyczki500 - 8000 zł, zwrot 1 - 30 dni
Kalkulator POLOżyczkaKalkulator POLOżyczka znajdziesz na stronie POLOżyczka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator POLOżyczka - dodatkowy opis na kalkulatora POLOżyczka naszej stronie.

⭐Opinie o chwilówce POLOżyczka, recenzja POLOżyczka ⭐Opinie o chwilówce POLOżyczka, ✅recenzja pożyczki ⚡pożyczka od 500 do 8000 PLN POLOżyczka ⏰ na okres 1 - 30 dni 🔒POLOżyczka to pożyczka krótkoterminowa, 100% online, bez dokumentów. Kwota POLOżyczki od 500 do nawet 8000 zł, a okres spłaty od 1 do 30 dni. W razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia pożyczki, a w czasie trwania masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej od POLOżyczka w ramach przyznanego mu limitu, a jeśli jesteś nowym klientem to pierwsza POLOżyczka może być za darmo - poznaj opinie o POLOżyczka.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!