KRS Ratka.pl 0000577778

od 20 do 80 lat
Ratalna Ratka.pl

2000 - 10 000 zł

Spłata w

12 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Ratka.pl KRS: sprawdź KRS Ratka.pl w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Ratka.pl):

KRS Ratka.pl 0000577778
✅Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000577778

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Ratka.pl oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Ratka.pl to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Ratka.pl KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Ratka.pl:

Ratka.pl KRS:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Ratka.pl, zobacz też logowanie Ratka.pl

od 20 do 80 lat
Ratalna Ratka.pl

2000 - 10 000 zł

Spłata w

12 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej

Ratka.pl to pożyczka na raty od 2000 do 10.000 zł na okres od 12 do 24 miesięcy, z możliwością wydłużenia spłaty, gdy spłacisz ½ pożyczki. Ratka nie wymaga poręczeń ani zabezpieczeń, a cały proces pożyczkowy odbywa się przez internet, wszystko po to, by dostosować się do potrzeb klientów. Sprawdź opinie o Ratka.pl.

Pożyczka Ratka.pl niedostępna

Pożyczka Ratka.pl nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

 

 

Ratka.pl to pożyczka na raty od 2000 do 10.000 zł na okres od 12 do 24 miesięcy, z możliwością wydłużenia spłaty, gdy spłacisz ½ pożyczki. Ratka nie wymaga poręczeń ani zabezpieczeń, a cały proces pożyczkowy odbywa się przez internet, wszystko po to, by dostosować się do potrzeb klientów. Sprawdź opinie o Ratka.pl.

 

Warunki Ratka.pl

Aby wnioskować o pożyczkę od Ratka musisz:

 • mieć co najmniej 20 lat, ale nie więcej niż 80 lat;
 • nie figurować w rejestrze dłużników
 • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce;
 • mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

 

Czy Ratka.pl weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Ratka.pl weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Ratka.pl sprawdza BIK
 • Ratka.pl sprawdza BIG
 • Ratka.pl sprawdza KRD
 • Ratka.pl sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 83,95%. Rata miesięczna 378,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,91 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2 880 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 694,91 zł (stan na dzień 16.10.2018 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Ratka.pl, kontakt Ratka.pl i logowanie Ratka.pl oraz strona www poniżej.

 

Procedura pożyczka Ratka

Na stronie Ratka (kliknij przycisk lub banner):

 • wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki na stronie internetowej
 • wypełnij krótki wniosek o pożyczkę, podając podstawowe dane osobowe
 • decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia

A po pozytywnej decyzji kredytowej:

 • zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki, które otrzymasz na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na podany adres korespondencyjny za pośrednictwem kuriera
 • podpisz umowę i oddaj kurierowi (bez żadnych opłat)
 • korzystaj dowolnie z kwoty pożyczki, którą po otrzymaniu podpisanego egzemplarza umowy firma przeleje Ci na konto, lub
 • jeżeli sobie tego zażyczysz możesz również otrzymać pożyczkę za pośrednictwem czeku GIRO z wypłatą w wybranej placówce pocztowej lub
 • jeżeli zależy Ci na bardzo szybkim otrzymaniu środków na konto, możesz skorzystać z przelewu ekspresowego Bluecash. Wypłata tych środków nastąpi w ciągu 3 godzin od momentu podpisania umowy. Zapłacisz za to jedynie 3 zł.

 

Kalkulator Ratka.pl

Kalkulator pożyczki Ratka.pl znajdziesz na stronie Ratka.pl, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Ratka.pl

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Ratka.pl) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Ratka.pl użyty na stronie www Ratka.pl może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Ratka.pl

 

Ratka - spłata pożyczki

Na wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny oraz mailowy Ratka.pl wyśle aktualny harmonogram spłaty pożyczki. Raty należy uiszczać co miesiąc, w terminie wyznaczonym w harmonogramie. Kwotę należy przelać na numer rachunku bankowego podany w umowie.

Uwaga! Numer konta jest ustalany dla każdego klienta indywidualnie, dlatego nie prezentujemy go w naszym zestawieniu.

 

Problemy ze spłatą i zmiana terminu

W przypadku problemów z terminową spłatą pożyczki, należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, w celu znalezienia dogodnego rozwiązania. Przypominamy też, że Ratka.pl, jako jedna z niewielu firm pożyczkowych, umożliwia przedłużenie spłaty pożyczki.

Z Ratka.pl istnieje możliwość zmiany terminu spłaty - jeśli chcesz zmienić terminy spłat rat również skontaktuj się BOK Ratka.

 

Więcej niż 1. pożyczka

Możesz ubiegać się o drugą pożyczkę przed całkowitą spłatą bieżącego zobowiązania.

Jedynym koniecznym warunkiem otrzymania kolejnej pożyczki od Ratka, jest spłata przynajmniej połowy rat aktualnej pożyczki.

 


od 20 do 80 lat
Ratalna Ratka.pl

2000 - 10 000 zł

Spłata w

12 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: gdy spłacisz ½ obecnej