KRS Halopożyczka 0000594858

Halopożyczka

Halopożyczka KRS: sprawdź KRS Halopożyczka w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Halopożyczka):

KRS Halopożyczka 0000594858
✅Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000594858

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Halopożyczka oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Halopożyczka to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Halopożyczka KRS - zobacz co jeszcze wiemy o chwilówce Halopożyczka:

 • wiek 18 - 75 lat
 • pierwsza pożyczka bez opłat do 2000 zł na 30 dni
 • kolejna pożyczka 500 - 5000 zł na 7 - 30 dni
 • wydłużenie spłaty: możliwość refinansowania pożyczki
 • dane rejestrowe:
 • NIP Halopożyczka: 5213717701
 • REGON Halopożyczka: 363443466
 • KRS Halopożyczka: 0000594858
 • Infolinia Halopożyczka: 22 205 06 61

Halopożyczka KRS:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Halopożyczka, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Halopożyczka

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Halopożyczka, zobacz też logowanie Halopożyczka

Halopożyczka logo
od 18 do 75 lat
Chwilówka Halopożyczka

500 - 5000 zł

Pierwsza pożyczka do 2000 zł na 30 dni bez opłat
Spłata w

7 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość refinansowania pożyczki

Halo pożyczka to szybkie i wygodne pożyczki💰 od 500 zł do 5 000 zł z pierwszą pożyczką za darmo🆓 do 2 000 zł na okres 30 dni! Proces przyznania pożyczki Halopożyczka odbywa się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki możesz otrzymać w kilka minut, a w przypadku problemów ze spłatą, możesz skorzystać z refinansowania pożyczki - przeczytaj opinie o Halo pożyczka.

Pożyczka Halopożyczka niedostępna

Pożyczka Halopożyczka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

Net CreditWongaProvident

 

 

Halo pożyczka to szybkie i wygodne pożyczki💰 od 500 zł do 5 000 zł z pierwszą pożyczką za darmo🆓 do 2 000 zł na okres 30 dni! Proces przyznania pożyczki Halopożyczka odbywa się w 100% online, a decyzję o przyznaniu pożyczki możesz otrzymać w kilka minut, a w przypadku problemów ze spłatą, możesz skorzystać z refinansowania pożyczki - przeczytaj opinie o Halo pożyczka.

 

Halopożyczka warunki

Halo pożyczka dostępna jest dla osób, które:

 • są w wieku 18 – 75 lat,
 • mają miejsce zamieszkania na terytorium Polski oraz posiadają polskie obywatelstwo,
 • posiadają własny rachunek bankowy (Halopożyczka nie akceptuje rachunków w SKOK),
 • nie mają wpisanych zaległości w bazach danych Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej,
 • wypełniły wniosek o pożyczkę oraz poprawnie zweryfikowały swoją tożsamość.

Kliknij przycisk, aby przejść na stronę Halo Pożyczka.

 

Czy Halopożyczka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

HalopożyczkaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Halopożyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Halopożyczka sprawdza BIK
 • Halopożyczka sprawdza BIG
 • Halopożyczka sprawdza KRD
 • Halopożyczka sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pożyczki objętej promocją „Pierwsza Pożyczka w promocji” (na dzień 03.07.2018): całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa stała): 0% , prowizja 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 0,00 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0,0 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 000 zł, całkowity koszt pożyczki 0,00 zł. Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją „Pierwsza pożyczka w promocji” (na dzień 03.07.2018): całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 10%, prowizja 274,50 zł, łączna kwota odsetek: 8,10 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1983,1%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 282,60 zł, całkowity koszt pożyczki 282,60 zł. Jednorazowy Przelew Weryfikacyjny, który jest niezwłocznie zwracany Wnioskodawcy, wynosi 1 złoty. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji, Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Halopożyczka, kontakt Halopożyczka i logowanie Halopożyczka oraz strona www poniżej.

 

Do Halopożyczka przygotuj

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę Halo Pożyczka przygotuj:

 • dane z Twojego dowodu osobistego,
 • numer Twojego telefonu komórkowego oraz
 • numer Twojego rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem, przypominamy też, że Halopożyczka nie akceptuje kont ze SKOK.

Halopożyczka nie wymaga zaświadczeń o zarobkach.

 

Wniosek w Halopożyczka

Kliknij przycisk aby przejść na stronę pożyczki.

Będąc na stronie Halo pożyczka użyj suwaków aby wybrać kwotę i okres spłaty Twojej pożyczki.

W dalszej kolejności należy wypełnić wymagane pola na wniosku o pożyczkę oraz zweryfikować swoją tożsamość, skorzystaj z:

 • z usługi Szybkiej Identyfikacji (bez potrzeby przelewu 1 zł) lub
 • z Przelewu Weryfikacyjnego 1 zł

Dostaniesz informację z decyzją kredytową e-mailem oraz SMS, po czym Halopożyczka przeleje środki na Twój rachunek bankowy.

 

Weryfikacja danych Halopożyczka

Halopożyczka przygotowała dla Ciebie dwie metody potwierdzenia tożsamości, wybierz jedną z nich:

 • Szybka Identyfikacja to rekomendowany sposób – darmowa, najszybsza i bezpieczna opcja weryfikacji Twojego rachunku bankowego, nie wymaga wykonania Przelewu Weryfikacyjnego 1 zł.
 • Przelew Weryfikacyjny to przelew dokonywany z Twojego rachunku bankowego w kwocie 1 zł za pośrednictwem usługi BlueCash. Po dokonaniu weryfikacji, ta kwota jest zwracana do Ciebie na rachunek, z którego dokonano przelewu.

Przelew weryfikacyjny ma na celu potwierdzenie numeru Twojego rachunku bankowego oraz Twojej tożsamości. Dokonuje się go za pośrednictwem usługi BlueCash podczas składania wniosku. Trwa to zazwyczaj około kilkudziesięciu sekund. Jest to przelew w wysokości 1 zł z Twojego rachunku bankowego. Po pozytywnej weryfikacji kwota 1 zł jest zwracana na Twój rachunek bankowy.

Szybka Identyfikacja to popularna i bardzo bezpieczna metoda weryfikacji, która jest wykorzystywana przez banki oraz inne instytucje finansowe. Jest to najszybsza metoda dzięki której Halopożyczka może potwierdzić Twoją tożsamość oraz pobrać jednorazowo informacje i wyciąg z Twojego rachunku bankowego. Te dane są niezbędne do analizy Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej. Bezpieczeństwo połączenia zapewniają nowoczesne metody szyfrujące, a certyfikaty SSL używane przez Halopożyczkę gwarantują, że przesyłane dane są zabezpieczone i nie mają do nich dostępu nieuprawnione osoby. Co istotne, na żadnym z etapów Szybkiej Identyfikacji dane, których używasz do logowania nie są nigdzie zapisywane, a więc nikt nie ma do nich dostępu. Zarówno przed, w trakcie jak i po weryfikacji Halopożyczka nie może wykonać jakichkolwiek transakcji na Twoim rachunku:

 

Ile otrzymasz od Halopożyczka

Halo Pożyczka udziela maksymalnie do 4000 zł na okres od 7 do 30 dni.

Wysokość przyznanej pożyczki zależy zarówno od oceny Twojej wiarygodności kredytowej jak i historii współpracy z halopozyczka:

 • maksymalna kwota dla pierwszej pożyczki: 2 000 zł
 • maksymalna kwota dla drugiej pożyczki: 2 500 zł
 • maksymalna kwota dla trzeciej pożyczki: 3 000 zł
 • maksymalna kwota dla czwartej pożyczki: 4 000 zł
 • maksymalna kwota dla piątej i każdej kolejnej pożyczki: 5 000 zł

Ostateczna kwota pożyczki uzależniona jest od analizy Twojej zdolności oraz wiarygodności kredytowej, która jest podstawą do określenia kwoty pożyczki. Jeżeli ta ocena wskaże, że nie możesz otrzymać kwoty wnioskowanej, Halopożyczka zaproponuje Ci najwyższą możliwą wysokość pożyczki. Jeżeli współpraca będzie układała się dobrze, kolejną pożyczkę możesz otrzymać w wyższej wysokości.

 

Halopożyczka - kiedy kasa?

Aby pieniądze trafiły jak najszybciej na Twoje konto, Halopożyczka korzysta z usługi szybkich przelewów BlueCash.

Na stronie https://moje.bm.pl/#!/obslugiwane-banki sprawdzisz, czy bank w którym masz konto obsługuje szybkie przelewy ekspresowe BlueCash.

Jeżeli masz rachunek w Banku, który nie jest obsługiwany przez usługę szybkich przelewów, wówczas Twoje środki zostaną zaksięgowane zgodnie z sesją przychodzącą Elixir.

 

Kalkulator Halopożyczka

Halopożyczka

Kalkulator pożyczki Halopożyczka znajdziesz na stronie Halopożyczka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Halopożyczka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Halopożyczka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Halopożyczka użyty na stronie www Halopożyczka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Halopożyczka, zobacz też: pierwsza pożyczka Halopożyczka bez opłat

 

Spłata pożyczki Halopożyczka

Do spłaty przeznaczony jest Twój indywidualny numer rachunku bankowego, który znajdziesz:

 • na pierwszej stronie Umowy Pożyczki w tabeli „Warunki Pożyczki”

lub

 • na stronie Halopożyczka po zalogowaniu się do Panelu Klienta w zakładce „Spłata”.

Podczas dokonywania spłaty pożyczki podajesz następujące dane:

 • Odbiorca: Primus Finance Sp. z o.o.
 • Adres: Rodziny Hiszpańskich 8, 02-685 Warszawa
 • Konto do spłaty: tu wpisujesz Twój indywidualny numer rachunku do spłat, który znajdziesz na umowie pożyczki lub w Panelu Klienta
 • Tytuł przelewu: Spłata pożyczki nr … (tu wpisujesz numer Twojej umowy pożyczki)

 

Problemy ze spłatą Halopożyczka

Jeżeli wiesz, że możesz mieć problemy ze spłatą pożyczki, jak najszybciej skontaktuj się z Halopożyczka, aby znaleźć rozwiązanie. Nie czekaj, skontaktuj się, tutaj infolinia Halopożyczka.

Możesz też skorzystać z opcji refinansowania - patrz kolejny akapit.

 

Refinansowanie Halopożyczka

Halo pożyczka umożliwia refinansowanie pożyczki, czyli możliwość spłaty innej pożyczki nową:

 • zaloguj się do Panelu Klienta, Twoim loginem jest adres e-mail, a hasło zostało ustawione przez Ciebie podczas rejestracji
 • kliknij w zakładkę Refinansowanie - w menu bocznym wybierasz opcję Refinansowanie a na suwaku kwotę pożyczki refinansującej.
 • opłać koszty pożyczki refinansowanej - aby zrefinansować pożyczkę wystarczy opłacić tylko jej koszty bez konieczności spłaty całości!
 • pożyczka przyznana - po zaksięgowaniu spłaty kosztów pożyczka refinansująca zostanie Ci przyznana.

 

1. Halopożyczka za darmo

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie wcześniej pożyczki uzyskanej poprzez serwis na zasadach promocyjnych.

Promocja polega na przyznaniu Ci rabatu w wysokości 100% na prowizję i odsetki, o którą możesz zawnioskować w okresie trwania promocji. Inaczej mówiąc spłacasz dokładnie tyle pożyczki, ile zaciągnąłeś bez żadnych kosztów, czyli: bierzesz 2000 zł i oddajesz 2000 zł! Warunkiem skorzystania z warunków pierwszej pożyczki darmowej Halopożyczka jest spłacenie udzielonej pożyczki promocyjnej najpóźniej w dniu spłaty, który podany jest w Umowie Pożyczki.

Halopożyczka udziela maksymalnie do 2000 zł na okres nie dłuższy niż 30 dni, przy czym ostateczna wysokość przyznanej pożyczki zależy od oceny Twojej wiarygodności kredytowej.

Uwaga! W przypadku zwrotu pożyczki promocyjnej po upływie dnia spłaty, rabat 100% na prowizję i odsetki należne od udzielonej pożyczki ulega anulowaniu.

 


✅KRS Halopożyczka chwilówka 0000594858 ⭐Chwilówka Halopożyczka KRS ❓Krajowy Rejstr Sądowy Halopożyczka, czy nie oszustwo? ⚡pożyczka od 500 do 5000 PLN ⏰ na okres 7 - 30 dni KRS 0000594858

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!