Pożyczka ratalna VIPPO

od 18 do 25 lat
Ratalna VIPPO

1000 - 10000 zł

Spłata w

6-36 miesięcy

VIPPO to szybkie pożyczki ratalne na okres od 12 do 36 miesięcy w kwocie od 1000 zł do 10000 zł, dogodny i szybki sposób na sfinansowanie Twoich potrzeb w każdym zakresie. VIPPO to pożyczka na dowolny cel, aby wnioskować należy być osobą pełnoletnią, posiadać numer telefonu i rachunek bankowy - sprawdź opinie o VIPPO.

VIPPO wymagania

Aby otrzymać pożyczkę VIPPO musisz:

 • mieć ukończone 25 lat i posiadać obywatelstwo polskie,
 • rachunek w polskim banku z możliwością dostępu przez Internet,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • być osobą pełnoletnią i posiadać ważny dowód osobisty

Uwaga! Formularz rejestracyjny musi być wypełniony przez tą samą osobę, która jest właścicielem konta bankowego, kliknij przycisk aby przejść na stronę VIPPO.

Czy VIPPO weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza VIPPO weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • VIPPO sprawdza BIK
 • VIPPO sprawdza BIG
 • VIPPO sprawdza KRD
 • VIPPO sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 95,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5602,73 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 2602,73 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 840,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 60,00 zł-łącznie 1440 zł, odsetki 322,73 zł), 23 miesięczne raty równe po 233,43 zł i ostatnia 24. rata w wysokości 233,84 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie VIPPO, kontakt VIPPO i logowanie VIPPO oraz strona www poniżej.

VIPPO jak otrzymać

Aby otrzymać pożyczkę VIPPO kliknij przycisk i przejdź na stronę pożyczki, na której:

 • za pomocą suwaków na stronie głównej określ kwotę pożyczki (pierwszy suwak) i okres kredytowania (drugi suwak),
 • kliknij różowy przycisk Weź pożyczkę, aby przejść do wypełniania wniosku o pożyczkę i uzupełnij dane,
 • zaakceptować otrzymaną propozycję,
 • zapoznać się z umową i formularzem informacyjnym.

Informację o uzyskaniu pożyczki otrzymasz w ciągu około minuty od złożenia kompletnego wniosku kredytowego. Otrzymasz odpowiedź od VIPPO niezależnie od wyniku weryfikacji.

VIPPO przelew weryfikacyjny

Jeśli jesteś nowym klientem VIPPO, to możesz potwierdzić swoje wykonując przelew weryfikacyjny na konto VIPPO.

Przelew weryfikacyjny (potwierdzający Twoją tożsamość) w kwocie PLN 1 - należy wykonać po zaakceptowaniu oferty pożyczki.

Gdzie znajdziesz nr konta VIPPO?

 • ściągnij umowy pożyczki,
 • przelew weryfikacyjny należy wykonać na wskazany w umowie numer konta bankowego

Przelew weryfikacyjny to ostatni krok w procesie udzielania pożyczki. Należy go wykonać po otrzymaniu decyzji pożyczkowej i zaakceptowaniu oferty pożyczki. Możesz go zrobić bezpośrednio ze strony VIPPO, a dzięki temu nie musisz uzupełniać żadnych danych. Kwota przelewu weryfikacyjnego to 1 zł, po weryfikacji VIPPO zwróci ją na Twoje konto.

Kalkulator VIPPO

Kalkulator pożyczki VIPPO znajdziesz na stronie VIPPO, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora VIPPO

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od VIPPO) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator VIPPO użyty na stronie www VIPPO może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki VIPPO

VIPPO - kiedy kasa

Przypominamy, że informację o przyznaniu pożyczki VIPPO otrzymasz w ciągu około minut od złożenia kompletnego wniosku VIPPO - kliknij przycisk, aby przejść na stronę.

W zależności od banku obsługującego rachunek, który wskażesz dla celów wypłaty pożyczki, pieniądze od VIPPO otrzymasz w ciągu kilku godzin jednak nie później niż w następnym dniu roboczym od momentu właściwego zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego.

Wypłata pożyczki VIPPO nastąpi na numer konta bankowego wskazanego w umowie pożyczki, które zostało uprzednio zweryfikowane. Środki powinny znaleźć się na Twoim koncie w ciągu kilku godzin od momentu wykonania przez VIPPO przelewu. Uwaga! Jeśli po upływie 24 godzin na Twoim koncie nie ma pieniędzy, to skontaktuj się z BOK VIPPO.

VIPPO spłata

Pożyczkę VIPPO należy spłacać zgodnie z harmonogramem spłat wydawanym wraz z umową pożyczki. Możesz rozłożyć spłatę pożyczki na okres od 6 do 36 miesięcznych rat, spłata pożyczki odbywać się będzie w równych ratach.

Oczywiście pożyczkę możesz spłacić wcześniej niż to wynika z harmonogramu spłat VIPPO.

W VIPPO prośby o odroczenie terminu spłaty, rozpatrywane są indywidualnie. Jeśli masz problem z terminową spłatą pożyczki, skontaktuj się z VIPPO.

VIPPO (skrót)

Dane rejestrowe VIPPO✅NIP 5272801231
✅REGON 366826073
✅KRS: 0000669289
VIPPO adres / siedzibaVIPPO Sp. z o.o. ul. Solec 22, 00-410 Warszawa
VIPPO kontakt / infolinia22 3 76 00 76
Godziny pracy VIPPOpn - pt 09:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę VIPPO możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę VIPPO i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
VIPPO logowanie / VIPPO wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na VIPPO, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę VIPPO
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 25 lat
Weryfikacja bazVIPPO BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 10000 zł, zwrot 6-36 miesięcy
Kalkulator VIPPOKalkulator VIPPO znajdziesz na stronie VIPPO, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator VIPPO - dodatkowy opis na kalkulatora VIPPO naszej stronie.

od 18 do 25 lat
Ratalna VIPPO

1000 - 10000 zł

Spłata w

6-36 miesięcy