Pożyczka ratalna Łatwa Pożyczka

od 20 do 80 lat
Ratalna Łatwa Pożyczka

500 - 20000 zł

Spłata w

2 - 48 mies.

Łatwa Pożyczka to pożyczka ratalna od 2 do 48 rat w kwocie do 20.000 zł i jeden wniosek do wielu firm. Łatwa pożyczka wysyłając wnioski do wielu pożyczkodawców zwiększa Twoje szanse na uzyskanie pożyczki. Serwis gromadzi informacje, dzięki którym dopasowuje ofertę do Twoich aktualnych potrzeb i możliwości - poznaj opinie o ŁatwaPożyczka.

Dla kogo?

Łatwa Pożyczka to pożyczka dla osób:

 • w odpowiednim przedziale wiekowym – od 20 do 80 lat
 • dla obywateli RP posiadających nr PESEL
 • osoba wnioskująca o Łatwą Pożyczkę musi posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski
 • wnioskując o Łatwą Pożyczkę należy posiadać udokumentowany stały dochód z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury w Polsce
 • nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD)

Opinie o Łatwa Pożyczka

Poniżej opinie o Łatwa Pożyczka ze strony www oferty:

 • Maciek 24, student: Dostałem bardzo atrakcyjną ofertę wyjazdu studenckiego na wakacje, ale decydować się trzeba dość szybko. Nie miałem pieniędzy , ale latwapozyczka.pl uratowała moje wakacyjne plany. Pozdrawiam wszystkich ze słonecznej Majorki!
 • Krystyna 36, księgowa: Zbliżały się urodziny mojej córeczki, a do wypłaty było jeszcze daleko. Postanowiłam więc wziąć pożyczkę. Dzięki szybkiej decyzji od latwapozyczka.pl udało się zrobić wyjątkowe święto dla małej Asi.
 • Michał 26, architekt: Postanowiłem, że tym latem będę jeździć do pracy wyłącznie na rowerze, jednak brakowało mi trochę na zakup wymarzonego modelu. Nie chciałem tracić czasu, więc zaciągnąłem szybką pożyczkę online korzystając z pośrednika latwapozyczka.pl. Przejrzyste warunki i szybka decyzja. Moim zdaniem jeden z lepszych agregatorów na rynku.

Jak uzyskać?

Znasz już opinie o Łatwa Pożyczka, zobacz jak uzyskać pożyczkę:

 • kliknij przycisk i przejdź na stronę Łatwa Pożyczka
 • za pomocą suwaka dopasuj kwotę i okres spłaty pożyczki ratalnej online do swoich możliwości finansowych
 • wypełnij krótki formularz podając jedynie podstawowe informacje
 • decyzja pożyczkowa zostanie wyświetlona natychmiastowo

Jeżeli decyzja o przyznaniu Łatwej Pożyczki będzie pozytywna, to konsultant skontaktuje się z Tobą w celu finalizacji procesu, a umowa pożyczki dostarczona będzie za pośrednictwem kuriera.

Po podpisaniu umowy, gotówka zostanie przelana na Twoje konto następnego dnia roboczego – po wydaniu pozytywnej decyzji i otrzymaniu podpisanej umowy dostarczonej do podpisu przez kuriera.

Czy Łatwa Pożyczka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Łatwa Pożyczka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Łatwa Pożyczka sprawdza BIK
 • Łatwa Pożyczka sprawdza BIG
 • Łatwa Pożyczka sprawdza KRD
 • Łatwa Pożyczka sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Latwapozyczka.pl nie jest firmą pożyczkową. To pośrednik pożyczkowy zapewniający najwyższą jakość usług w sektorze pozabankowych pożyczek online. Serwis gromadzi informacje, które udostępniają klienci w trakcie wypełniania wniosku. Dzięki tym danym dopasowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. Latwapozyczka.pl ma prawo udostępniać dane dotyczące klientów firmom pożyczkowym w celu udzielenia pożyczki. Więcej informacji na ten temat uzyskasz zapoznając się z polityką prywatności.

Pożyczkodawcy weryfikują dane zamieszczone we wniosku przez potencjalnych klientów. Na tej podstawie dokonują oceny ryzyka kredytowego i podejmują decyzję o ewentualnym przyznaniu pożyczki online. Latwapozycza.pl nie daje gwarancji, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Łatwa Pożyczka, kontakt Łatwa Pożyczka i logowanie Łatwa Pożyczka oraz strona www poniżej.

Dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać z oferty Łatwa Pożyczka? Jak już wspomnieliśmy na początku ŁatwaPozyczka wysyła Twój wniosek do wielu firm, przez co zwiększasz swoją szansę na otrzymanie pożyczki. Łatwa pożyczka to też:

 • szybkość – decyzja o przyznaniu pożyczki będzie wyświetlana natychmiastowo, a jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie to konsultant skontaktuje się w celu finalizacji procesu;
 • jasność i przejrzystość warunków, a umowę pożyczki otrzymasz za pośrednictwem kuriera;
 • szybka weryfikacja – z ŁatwaPożyczka nie będziesz musiał weryfikować swojego konta bankowego przelewając grosz, Łatwa Poźyczka nie wymaga przelewu bankowego;

O kolejną pożyczkę można wnioskować niemal natychmiast po uregulowaniu ostatniej raty pożyczki otrzymanej w ramach Łatwa Pożyczka. Pamiętaj, że spłacona pożyczka ratalna to taka, której ostatnia rata została zaksięgowana na koncie pożyczkodawcy.

Kalkulator Łatwa Pożyczka

Kalkulator pożyczki Łatwa Pożyczka znajdziesz na stronie Łatwa Pożyczka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Łatwa Pożyczka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Łatwa Pożyczka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Łatwa Pożyczka użyty na stronie www Łatwa Pożyczka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka - decyzja negatywna

Otrzymałeś decyzję negatywną od ŁatwaPożyczka? Zobacz co mogło być tego przyczyną:

 • figurowania w bazach dłużników Biura Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD);
 • negatywna decyzja kredytowa na podstawie informacji podanych we wniosku o pożyczkę;
 • brak kontaktu telefonicznego do procedury weryfikacyjnej - jeżeli złożysz wniosek o Łatwą Pożyczkę, to odbieraj telefony - również z numerów zastrzeżonych;

Proszę też pamiętać, że ŁatwaPożyczka nie daje gwarancji, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie

Weryfikacja pożyczkobiorcy

 • to pożyczkodawcy weryfikują dane zamieszczone we wniosku i na tej podstawie dokonują oceny ryzyka kredytowego i podejmują decyzję o ewentualnym przyznaniu pożyczki online.

Spłata

Numer rachunku oraz wszelkie niezbędne dane do spłaty pożyczki znajdziesz w swojej umowie pożyczki.

Raty spłacać możemy za pomocą przelewu (bankowość elektroniczna) lub dokonując płatności w dowolnym banku, na Poczcie lub w Agencji Opłat.

Warto pamiętać, iż płatności na Poczcie lub w Agencji Opłat należy dokonać co najmniej na trzy dni przed terminem spłaty, pozwoli to na uniknięcie opóźnień.

Łatwa Pożyczka (skrót)

Dane rejestrowe Łatwa Pożyczka✅NIP 7010579063
✅REGON 364527142
✅KRS: 0000619712
Łatwa Pożyczka adres / siedzibaPolska Grupa Pożyczkowa sp. z o.o. Williama Heerleina Lindleya 16 02-013 Warszawa
Łatwa Pożyczka kontakt / infolinia611 100 431
Godziny pracy Łatwa Pożyczkapn - pt 08:00 - 19:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Łatwa Pożyczka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Łatwa Pożyczka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Łatwa Pożyczka logowanie / Łatwa Pożyczka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Łatwa Pożyczka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Łatwa Pożyczka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazŁatwa Pożyczka BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki500 - 20000 zł, zwrot 2 - 48 mies.
Kalkulator Łatwa PożyczkaKalkulator Łatwa Pożyczka znajdziesz na stronie Łatwa Pożyczka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Łatwa Pożyczka - dodatkowy opis na kalkulatora Łatwa Pożyczka naszej stronie.

od 20 do 80 lat
Ratalna Łatwa Pożyczka

500 - 20000 zł

Spłata w

2 - 48 mies.