Pożyczka ratalna FUNEDA

od 20 do 70 lat
Ratalna FUNEDA

2000 - 12 000 zł

Spłata w

12-48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możesz przedłużyć termin spłaty pożyczki, szczegóły na Twoim profilu - zaloguj się i sprawdź!

FUNEDA udziela pożyczek ratalnych 💰 w kwocie od 2000 zł do nawet 12000 zł, na okres od 12 do 48 miesięcy. Aby zostać pożyczkobiorcą Funeda należy być osobą w wieku od 20 do 70 lat, posiadać numer telefonu i rachunek bankowy - sprawdź opinie o FUNEDA.

FUNEDA wymagania

Aby otrzymać pożyczkę w Funeda musisz być w wieku 20 - 70 lat oraz:

  • posiadać obywatelstwo polskie,
  • rachunek w polskim banku z możliwością dostępu przez Internet,
  • aktywny numer telefonu komórkowego,

⚠️ Uwaga! Formularz rejestracyjny (przycisk) musi być wypełniony przez sobę, która jest właścicielem konta bankowego, to musi być ta sama osoba.

Czy FUNEDA weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza FUNEDA weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • FUNEDA sprawdza BIK
  • FUNEDA sprawdza BIG
  • FUNEDA sprawdza KRD
  • FUNEDA sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki bez warunków promocyjnych: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,32%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 4 676 zł; całkowita kwota do zapłaty 8676 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach po 241 zł. Kalkulacja na dzień 04.04.2018. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie FUNEDA, kontakt FUNEDA i logowanie FUNEDA oraz strona www poniżej.

FUNEDA jak otrzymać

Wystarczy, że wypełnisz wniosek na stronie Funeda.pl, a następnie zweryfikujesz posiadany rachunek bankowy za pomocą usługi Instantor - więcej poniżej.

Po złożeniu wniosku oczekuj na kontakt telefoniczny analityka FUNEDA, a po otrzymaniu pozytywnej decyzji, otrzymasz pieniądze na potwierdzone konto bez dodatkowych opóźnień. Rozpatrzenie wniosku i przelanie środków zwykle następuje w czasie do 15 minut.

Aby zwiększyć szansę na pozytywną weryfikację wniosku, dodaj swoją kartę płatniczą i wyraź zgodę na płatności cykliczne. Nie będziesz musiał pamiętać o terminie spłaty, a kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta.

Zobacz też: logowanie Funeda

FUNEDA potwierdzenie danych

Jeśli jesteś nowym klientem FUNEDA, to możesz potwierdzić swoje dane za pomocą usługi INSTANTOR - pod odnośnikiem dodatkowe informacje o Instantor.

Usługa INSTANTOR pozwala zweryfikować Twoją tożsamość bez konieczności wykonywania przelewu, korzystając z usługi Instantor nie musisz mieć środków na rachunku bankowym, aby pozytywnie zweryfikować swoją tożsamość. Po pozytywnej weryfikacji w usłudze Instantor możesz również otrzymać pożyczkę.

W większości przypadków FUNEDA nie wymaga weryfikacji dochodów, ale w ograniczonych przypadkach konsultant może poprosić o jakąś formę potwierdzenia. Wszystkie dokumenty przyjmujmowane są w formie elektronicznej bez konieczności wizyty na poczcie lub placówce.

Kalkulator FUNEDA

Kalkulator pożyczki FUNEDA znajdziesz na stronie FUNEDA, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora FUNEDA

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od FUNEDA) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator FUNEDA użyty na stronie www FUNEDA może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki FUNEDA

FUNEDA spłata

Pożyczkę w Funeda można spłacić poprzez darmowy, szybki przelew lub rejestrując swoją kartę płatniczą do płatności cyklicznych.

Aby spłacić pożyczkę przez szybki przelew zaloguj się do Strefy Klienta Funeda, a następnie kliknij w przycisk "Spłać", który będzie widoczny na harmonogramie spłaty przy racie ze statusem "Aktualna". Zostaniesz przekierowany do swojego banku i poproszony o zalogowanie się do konta, a następnie potwierdzenie transakcji. Wszystkie dane potrzebne do wykonania przelewu będą już uzupełnione i nie należy ich modyfikować, gdyż może to spowodować problemy z zaksięgowaniem płatności.

Wygodną metodą, która nie wymaga pamiętania o terminie spłaty raty, są płatności cykliczne. Aby dodać kartę, należy kliknąć w przycisk "rejestracja karty płatniczej", widoczny po zalogowaniu się w Strefie Klienta.

Funeda problemy ze spłatą

Jeśli masz problemy ze spłatą pożyczki FUNEDA nie czekaj, ale koniecznie skontaktuj się z Funeda przed upływem terminu płatności. Doradcy FUNEDA postarają się doradzić w kwestii problemu ze spłatą pożyczki.

Jeżeli z jakiś powodów nie będziesz miał środków na spłatę raty pożyczki, nie ukrywaj tego, nie udawaj, że problem zniknie. Nie spłacanie rat wiąże się z finansowymi konsekwencjami takiego działania. Takie postępowanie może prowadzić do powstania poważnego zadłużenia - skontaktuj się z Funeda aby dopasować spłatę do Twoich możliwości.

Płatności cykliczne FUNEDA

Płatności cykliczne upraszczają spłatę rat pożyczki. Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę płatniczą tuż po zweryfikowaniu się usługą Instantor lub po zalogowaniu do strefy klienta.

Po co? W ten sposób nie będziesz musiał pamiętać o terminie płatności raty, a należna kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta bankowego.

Oczywiście płatności cykliczne możesz w każdej chwili wyłączyć, jeżeli uznasz to za stosowne.

FUNEDA (skrót)

Dane rejestrowe FUNEDA✅NIP 9512448406
✅REGON 368609397
✅KRS: 0000701262
FUNEDA adres / siedzibaFUNEDA Sp. z o.o. Henryka Sienkiewicza 85, 90-057 Łódź
FUNEDA kontakt / infolinia22 598 79 29
Godziny pracy FUNEDApn-pt: 09:00-18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę FUNEDA możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę FUNEDA i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
FUNEDA logowanie / FUNEDA wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na FUNEDA, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę FUNEDA
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 70 lat
Weryfikacja bazFUNEDA BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki2000 - 12 000 zł, zwrot 12-48 miesięcy
Kalkulator FUNEDAKalkulator FUNEDA znajdziesz na stronie FUNEDA, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator FUNEDA - dodatkowy opis na kalkulatora FUNEDA naszej stronie.

od 20 do 70 lat
Ratalna FUNEDA

2000 - 12 000 zł

Spłata w

12-48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możesz przedłużyć termin spłaty pożyczki, szczegóły na Twoim profilu - zaloguj się i sprawdź!