Wniosek o pożyczkę Aforti Finance

Pożyczka ratalna Aforti Finance

Aforti Finance logo
Pożyczka dla FIRM
Ratalna Aforti Finance

5000 - 150 000 zł

Spłata w

6 - 36 mies.

Aforti Finance to pożyczki dla przedsiębiorców prowadzących firmę i potrzebujących finansowania, z możliwością uzyskania ekspresowej pożyczki nawet do 150.000 zł - w przypadku pożyczek gotówkowych na okres do 36 miesięcy, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę hipoteczną, wówczas taki okres trwania pożyczki może wynieść nawet 60 miesięcy, a kwota nawet do 500.000 zł - poznaj opinie o Aforti.

Aforti Finance jest firmą specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, które mają utrudnioną dostęp do finansowania prowadzonej działalności z uwagi na restrykcyjne wymogi prawa bankowego - sprawdź opinie o Aforti Finance.

 

Aforti Finance - warunki

Warunkiem otrzymania pożyczki Aforti Finance, jest:

 • prowadzenie działalności gospodarczej od minimum 6 miesięcy,
 • dobra historia kredytowa,
 • obroty na rachunku firmowym

UWAGA! Aforti Finance nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów finansowych.

 

Aforti Finance - cel

Pożyczki oferowane przez Aforti Finance skierowane są zarówno dla klientów indywidualnych rozpoczynających gromadzenie kapitału, jak i doświadczonych inwestorów, a także firm mikro, małej i średniej wielkości szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych - aby otrzymać pożyczkę w Aforti Finance wystarczy, że prowadzisz swoją działalność przez 6 miesięcy.

Środki z pożyczki od Aforti Finance możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą:

 • płatność za faktury
 • podatki US lub składki do ZUS
 • wypłatę wynagrodzenia
 • zakup towaru i inne

 

Promocja! Do 10 000 zł do ZUS/US

Pożyczkobiorca jest przedsiębiorcą i prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub prowadzi działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej przez okres co najmniej 12 miesięcy przed złożeniem wniosku pożyczkowego lub pożyczkobiorca prowadzi działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez okres co najmniej 18 miesięcy przed złożeniem wniosku pożyczkowego i wykazał, że posiada zaległości wobeć ZUS lub US.

Pożyczkobiorca zobowiązany jest do:

 • przeznaczenia środków pieniężnych pochodzących z udzielonej pożyczki na całkowitą spłatę zaległości publicznoprawnych w stosunku do ZUS oraz/lub US wykazanych na warunkach określonych w umowie pożyczki
 • uzyskania od ZUS oraz/lub US oraz przedstawienia Aforti Finance zaświadczenia potwierdzającego uregulowanie należności w stosunku do ZUS oraz/lub US o niezaleganiu w podatkach oraz/lub niezaleganiu w opłacaniu składek do ZUS
 • terminowej spłaty wszystkich rat pożyczki

Obowiązek, o którym mowa powyżej, anelży spełnić w terminie do 21 dni.

Za terminową spłatę rat pożyczki Aforti Finance uznaje płatność dokonaną przez pożyczkobiorcę przed terminem wymagalności raty, w terminie wymagalności raty lub do maksymalnie 5 dni opóźnienia po wymagalności raty w zakresie spłaty każdej raty zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki określonym w umowie pożyczki.

W przypadku spełnienia obowiązków przewidzianych w niniejszym regulaminie, Pożyczkobiorca uprawniony będzie do otrzymania premii w wysokości 5 % wartości całej kwoty pożyczki, z zastrzeżeniem iż maksymalna kwota premii, nie będzie mogła przekroczyć 10.000 zł ( słownie: dziesięć tysięcy złotych 00/100).

Kwota premii będzie wypłacana pożyczkobiorcy w formie kompensaty, w ten sposób, że jej wysokość zostanie odliczona od ostatniej raty pożyczki, regulamin na https://afortifinance.pl/wp-content/uploads/2019/07/Regulamin-GOLD-PREMIUM-ZUS-US.pdf

 

Aforti - dokumenty

Dokumenty wymagane przez Aforti Finance uzależnione od produktu, którego dotyczy wniosek, jednak najczęściej wystarczy:

 • dowód osobisty,
 • wyciągi z historią z kont bankowych
 • i oczywiście podpisany wniosek.

Do dopełnienia formalności wystarczy nam podpisana umowa z Aforti Finance oraz zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

 

Aforti - kiedy kasa?

Środki finansowe znajdą się na Twoim koncie niezwłocznie po skompletowaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do uruchomienia pożyczki.

Po zgromaceniu dokumentów trwa to zwykle nie dłużej niż siedem dni roboczych.

 

Spóźnienia ze spłatą

Spóźniasz się ze spłatą pożyczki Aforti Finance? W takim przypadku najlepiej jest skontaktować się z działem windykacji Aforti Finance i zadeklarować termin spłaty.

Aforti Finance zależy na dobrej współpracy z klientami dlatego Aforti stawia na dialog oparty na zaufaniu i transparentności działań.

W przypadku przejściowych problemów z płynnością możesz skorzystać z wakacji pożyczkowych bądź innej formy ugody - skontaktaktuj się z działem windykacji Aforti Finance, a doradcy zaproponują Ci podpisanie specjalnej ugody tak, żeby nie było problemów z późniejszą spłatą należności.

 

Aforti Finance (skrót)

Dane rejestrowe Aforti Finance✅NIP 525-254-08-91
✅REGON 146346308
✅KRS: 0000436229
Aforti Finance adres / siedzibaUl. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Aforti Finance kontakt / infolinia22 647 50 10
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Aforti Finance możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Aforti Finance i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Aforti Finance logowanie / Aforti Finance wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Aforti Finance, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Aforti Finance
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazAforti Finance brak danych
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki5000 - 150 000 zł, zwrot 6 - 36 mies.
Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Aforti Finance

💲Pożyczka ratalna Aforti Finance, recenzja i warunki pożyczki Aforti Finance ⭐Pożyczka ratalna Aforti Finance ⚡pożyczka od 5000 do 150 000 PLN ⏰ na okres 6 - 36 mies. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒Aforti Finance to pożyczki dla przedsiębiorców prowadzących firmę i potrzebujących finansowania, z możliwością uzyskania ekspresowej pożyczki nawet do 150.000 zł - w przypadku pożyczek gotówkowych na okres do 36 miesięcy, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę hipoteczną, wówczas taki okres trwania pożyczki może wynieść nawet 60 miesięcy, a kwota nawet do 500.000 zł - poznaj opinie o Aforti.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!