Wniosek o pożyczkę Aforti Finance

Pożyczka ratalna Aforti Finance

Aforti Finance logo
Aforti Finance
4.75 / 5 (95%)
Pożyczka dla FIRM
Ratalna Aforti Finance

5000 - 150.000 zł

Spłata w

6 - 36 mies.

Aforti Finance to pożyczki dla przedsiębiorców prowadzących firmę i potrzebujących finansowania, z możliwością uzyskania ekspresowej pożyczki nawet do 150.000 zł - w przypadku pożyczek gotówkowych na okres do 36 miesięcy, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę hipoteczną, wówczas taki okres trwania pożyczki może wynieść nawet 60 miesięcy, a kwota nawet do 500.000 zł - poznaj opinie o Aforti.

Aforti Finance jest firmą specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółek cywilnych, które mają utrudnioną dostęp do finansowania prowadzonej działalności z uwagi na restrykcyjne wymogi prawa bankowego - sprawdź opinie o Aforti Finance.

 

Aforti Finance - warunki

Warunkiem otrzymania pożyczki Aforti Finance, jest:

  • prowadzenie działalności gospodarczej od minimum 6 miesięcy,
  • dobra historia kredytowa,
  • obroty na rachunku firmowym

UWAGA! Aforti Finance nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów finansowych.

 

Aforti Finance - cel

Pożyczki oferowane przez Aforti Finance skierowane są zarówno dla klientów indywidualnych rozpoczynających gromadzenie kapitału, jak i doświadczonych inwestorów, a także firm mikro, małej i średniej wielkości szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych - aby otrzymać pożyczkę w Aforti Finance wystarczy, że prowadzisz swoją działalność przez 6 miesięcy.

Środki z pożyczki od Aforti Finance możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą:

  • płatność za faktury
  • podatki US lub składki do ZUS
  • wypłatę wynagrodzenia
  • zakup towaru i inne

 

Promocja! 2 raty po 0 zł

Dla kogo:

Usługa promocyjna „Gold Promo” jest oferowana dla pożyczkobiorców, którzy zawarli umowę pożyczki Gold (kwota pożyczki od 50 000 do 150 000 tysięcy netto na okres od 18 do 24 miesięcy).

Pożyczkobiorca jest przedsiębiorcą i prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą lub prowadzi działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej przez okres co najmniej 12 miesięcy przed złożeniem wniosku pożyczkowego.

Gold Promo

W przypadku terminowej zapłaty wszystkich rat pożyczki (zgodnie z harmonogramem zaciągniętej pożyczki), dwie ostatnie raty pożyczki tj. rata 17 i 18 przy pożyczce 18 miesięcznej oraz rata 23 i 24 przy pożyczce 24 miesięcznej zostaną anulowane przez pożyczkodawcę.

Za terminową spłatę rat pożyczki pożyczkodawca uznaje płatność dokonaną przez pożyczkobiorcę przed terminem wymagalności raty, w terminie wymagalności raty lub do maksymalnie 5 dni opóźnienia po wymagalności raty w zakresie spłaty każdej raty zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki określonym w umowie pożyczki, przy czym za płatność raty pożyczkodawca uznaje zaksięgowanie środków na jego rachunku bankowym dedykowanym do spłaty pożyczki zgodnie z zawartą z pożyczkobiorcą umową pożyczki.

Pożyczkobiorca może w każdym czasie, bez uiszczania dodatkowej opłaty, spłacić całość pożyczki przed terminem wymagalności, na który została udzielona pożyczka. Promocja nie łączy się innymi i dostępna jest od 06.12.2018 do odwołania, dodatkowe inf. w regulaminie na https://afortifinance.pl/wp-content/uploads/2018/12/Regulamin_Gold_Promo.pdf

 

Aforti - dokumenty

Dokumenty wymagane przez Aforti Finance uzależnione od produktu, którego dotyczy wniosek, jednak najczęściej wystarczy:

  • dowód osobisty,
  • wyciągi z historią z kont bankowych
  • i oczywiście podpisany wniosek.

Do dopełnienia formalności wystarczy nam podpisana umowa z Aforti Finance oraz zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

 

Aforti - kiedy kasa?

Środki finansowe znajdą się na Twoim koncie niezwłocznie po skompletowaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do uruchomienia pożyczki.

Po zgromaceniu dokumentów trwa to zwykle nie dłużej niż siedem dni roboczych.

 

Spóźnienia ze spłatą

Spóźniasz się ze spłatą pożyczki Aforti Finance? W takim przypadku najlepiej jest skontaktować się z działem windykacji Aforti Finance i zadeklarować termin spłaty.

Aforti Finance zależy na dobrej współpracy z klientami dlatego Aforti stawia na dialog oparty na zaufaniu i transparentności działań.

W przypadku przejściowych problemów z płynnością możesz skorzystać z wakacji pożyczkowych bądź innej formy ugody - skontaktaktuj się z działem windykacji Aforti Finance, a doradcy zaproponują Ci podpisanie specjalnej ugody tak, żeby nie było problemów z późniejszą spłatą należności.

 

Aforti Finance (skrót)

Dane rejestrowe Aforti Finance✅NIP 525-254-08-91
✅REGON 146346308
✅KRS: 0000436229
Aforti Finance adres / siedzibaUl. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
Aforti Finance kontakt / infolinia22 647 50 10
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Aforti Finance możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Aforti Finance i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Aforti Finance logowanie / Aforti Finance wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Aforti Finance, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Aforti Finance
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazAforti Finance brak danych
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki5000 - 150.000 zł, zwrot 6 - 36 mies.
Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Aforti Finance

💲Pożyczka ratalna Aforti Finance, recenzja i warunki pożyczki Aforti Finance ⭐Pożyczka ratalna Aforti Finance ⚡pożyczka od 5000 do 150.000 PLN ⏰ na okres 6 - 36 mies. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒Aforti Finance to pożyczki dla przedsiębiorców prowadzących firmę i potrzebujących finansowania, z możliwością uzyskania ekspresowej pożyczki nawet do 150.000 zł - w przypadku pożyczek gotówkowych na okres do 36 miesięcy, jeśli zdecydujesz się na pożyczkę hipoteczną, wówczas taki okres trwania pożyczki może wynieść nawet 60 miesięcy, a kwota nawet do 500.000 zł - poznaj opinie o Aforti.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!