Czy pierwsza TaniKredyt za darmo?

TaniKredyt

TaniKredyt nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej TaniKredyt, gdyż pierwsza pożyczka od TaniKredyt nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w TaniKredyt. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od TaniKredyt będzie darmowa.

TaniKredyt to pożyczka szybka, bezpieczna i łatwa gotówka na koncie nawet w 15 minut. Dla stałych klientów Tani Kredyt możliwość uzyskania pożyczki nawet do 7000 zł na 30 dni, poznaj opinie o Tani Kredyt.

Pożyczka TaniKredyt niedostępna

Pożyczka TaniKredyt nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

ProvidentLendONWonga

 

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od TaniKredyt? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych TaniKredyt, dziękujemy 🙂.

TaniKredyt pierwsza pożyczka - zobacz co jeszcze wiemy o chwilówce TaniKredyt:

 • wiek 20 - 75 lat
 • kolejna pożyczka 200 - 7000 zł na 5 - 30 dni
 • dane rejestrowe:
 • NIP TaniKredyt: 5252632179
 • REGON TaniKredyt: 362517837
 • KRS TaniKredyt: 0000579136
 • Infolinia TaniKredyt: 223802373

TaniKredyt pierwsza pożyczka:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie TaniKredyt, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka TaniKredyt

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o TaniKredyt, zobacz też logowanie TaniKredyt

TaniKredyt logo
Pożyczka bez KRD, ERIF
od 20 do 75 lat
Chwilówka TaniKredyt

200 - 7000 zł

Spłata w

5 - 30 dni

TaniKredyt to pożyczka szybka, bezpieczna i łatwa gotówka na koncie nawet w 15 minut. Dla stałych klientów Tani Kredyt możliwość uzyskania pożyczki nawet do 7000 zł na 30 dni, poznaj opinie o Tani Kredyt.

Pożyczka TaniKredyt niedostępna

Pożyczka TaniKredyt nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek chwilówek:

ProvidentLendONWonga

 

 

TaniKredyt to pożyczka szybka, bezpieczna i łatwa gotówka na koncie nawet w 15 minut. Dla stałych klientów Tani Kredyt możliwość uzyskania pożyczki nawet do 7000 zł na 30 dni, poznaj opinie o Tani Kredyt.

Czy TaniKredyt weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

TaniKredytAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza TaniKredyt weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • TaniKredyt sprawdza BIK
 • TaniKredyt sprawdza BIG
 • TaniKredyt nie sprawdza KRD, jest to pożyczka bez KRD, sprawdź czy TaniKredyt weryfikuje inne bazy
 • TaniKredyt nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy TaniKredyt weryfikuje inne bazy

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 700,00 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stałe) 9%, łączna kwota odsetek: 5,11 zł, łączna kwota prowizji 108,43 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 525,79 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 813,54 zł, całkowity koszt pożyczki 113,54 zł. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 700,00 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stałe) 9%, łączna kwota odsetek: 5,11 zł, łączna kwota prowizji 108,43 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 525,79 %, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 813,54 zł, całkowity koszt pożyczki 113,54 zł.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie TaniKredyt, kontakt TaniKredyt i logowanie TaniKredyt oraz strona www poniżej.

 

TaniKredyt warunki

Warunki otrzymania pożyczki w TaniKredyt prezentują się następująco:

 • posiadasz ważny dowód osobisty
 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej
 • jesteś w wieku od 20 do 75 lat
 • posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej

Dodatkowo:

 • nie zostałeś wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych
 • masz konto bankowe, którego jesteś właścicielem
 • posiadasz aktywny numer telefonu komórkowego

 

Nowy klient TANIKREDYT

Jeśli jesteś nowym klientem TaniKredyt i chcesz otrzymać pierwszą pożyczkę, to kliknij przycisk, a następnie:

 • na stronie TaniKredyt wybierz interesującą Cię kwotę oraz termin pożyczki.
 • kliknij Weź pożyczkę teraz, po czym zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji.
 • uzupełnij wszystkie dane i ponownie kliknij Zarejestruj.

W kolejnym kroku

 • Tani Kredyt poprosi Cię o przelanie opłaty za utworzenie Konta Użytkownika szczegóły płatności otrzymasz na emaila

Ważne:

Pamiętaj, że opłata powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem oraz aby w informacji o nadawcy w przelewie widniało Twoje imię i nazwisko jako osoby wnioskującej o pożyczkę.

Po zaksięgowaniu opłaty konsultant TaniKredyt skontaktuje się z Tobą. TaniKredyt przeanalizuje Twój wniosek i otrzymasz decyzję poprzez email i/lub sms, tutaj znajdziesz godziny realizacji sesji Elixir wychodzących i przychodzących w wybranych bankach.

 

TANI KREDYT - kolejne pożyczki

Kolejne pożyczki od TaniKredyt otrzymasz w prosty sposób. Aby to zrobić zaloguj się na swój profil i złóż wniosek o pożyczkę.

Wnioskując o kolejną pożyczkę Tani Kredyt nie musisz już się rejestrować.

 

Kalkulator TaniKredyt

TaniKredyt

Kalkulator pożyczki TaniKredyt znajdziesz na stronie TaniKredyt, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora TaniKredyt

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od TaniKredyt) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator TaniKredyt użyty na stronie www TaniKredyt może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki TaniKredyt

 

TaniKredyt - kiedy kasa?

Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, pieniądze zostaną wypłacone na Twój rachunek bankowy niezwłocznie - listę banków, z którymi współpracuje TaniKredyt, znajdziesz poniżej.

Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w innym banku, pieniądze znajdą się na Twoim rachunku bankowym w ciągu jednego dnia roboczego.

Ważne:

Jeżeli wnioskujesz o pożyczkę w TaniKredyt i posiadasz konto w jednym z niżej wymienionych banków, to właśnie z niego wykonaj przelew rejestracyjny - Twój przelew zostanie szybciej zaksięgowany na rachunku bankowych, również szybciej otrzymasz pożyczkę (w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej).

 

Spłata pożyczki TaniKredyt

Dokonaj przelewu na jeden z rachunków bankowych TaniKredyt:

 1. PKO (PLN): 27102010550000970203547494
 2. MBank (PLN): 98114010100000439330001001
 3. Millennium (PLN): 86116022020000000289286333
 4. Alior (PLN): 02249000050000452075907624
 5. BZ WBK (PLN): 15109010560000000131325262
 6. Pekao Bank (PLN): 59124062921111001065788201

W tytule przelewu wpisz koniecznie swój numer klienta (znajdziesz go w mailach które do Ciebie wyśle TaniKredyt), lub numer PESEL.

Po zaksięgowaniu środków w systemie TaniKredyt otrzymasz powiadomienie sms i/lub email, pamiętaj, żeby przed wykonaniem płatności sprawdź konto na stronie www firmy albo w umowie pożyczki.

 

Problemy ze spłatą

W tym samym czasie możesz mieć aktywną tylko jedną pożyczkę w TaniKredyt, kolejną pożyczkę możesz otrzymać dopiero po spłacie poprzedniej.

A jeśli masz problemy ze spłatą, to nie czekaj, ale jak najszybciej skontaktuj sie z infolinią TaniKredyt, aby znaleźć rozwiązanie.

 


Czy TaniKredyt udziela pierwszej pożyczki za darmo? Bezpłatna pożyczka od TaniKredyt? Czy w TaniKredyt otrzymasz pierwszą pożyczkę bez opłat? Jeśli nie, to sprawdź warunki pożyczki płatnej TaniKredyt, gdy pierwsza pożyczka od TaniKredyt nie jest bezpłatna i nie jest to pożyczka z RRSO 0% i zerowym oprocentowaniem!

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!