Opinie o ratalce KredytOK

KredytOK opinie⭐ - przeczytaj opinie o KredytOK🙂, wyraź swoje zdanie o KredytOK. Dowiedz się więcej, opinie o KredytOK i komentarze to źródło informacji dla Ciebie i innych Czytelników - zapytaj lub dodaj opinię o KredytOK.

Opinie o KredytOK

Opinie klientów KredytOK ze strony firmy:

Ewa: Jestem Ewa, mam sporą rodzinkę. Czasami zdarzają się sytuację, kiedy brakuje nam pieniędzyy zwłaszcza, gdy coś się zepsuje lub trzeba zabrać dzieci na zakupy. Wiem, że wtedy mogę szybko pożyczyć pieniądze w KredytOK. Do tego KredytOK daje mi możliwość zarabiania. W jaki sposób? Po prostu polecam ich ofertę! Za każdą poleconą osobę, która weźmie pożyczkę w KredytOK, dostaję premię. W krótkim czasie zarobiłam 750 zł! Im więcej polecam tym więcej zarabiam! Mogę kupić to, na co kiedyś nie było mnie stać.

Radek: Kilka dni temu bardzo potrzebowałem gotówki. Znalazłem idealny samochód, ale brakowało mi 3 tysiące. Cieszę się, że trafiłem wtedy na KredytOK. Dzięki pożyczce przez Internet, w kilkanaście minut miałem pieniądze na koncie. Wniosek był bardzo prosty, pozytywną decyzję otrzymałem chwilę po wysłaniu wniosku. Kupiłem samochód, a pożyczkę rozłożyłem na 3 raty, dzięki czemu z łatwością ją spłacę. Zakup samochodu, pomoże mi w znalezieniu lepiej płatnej pracy, ponieważ będę mógł dojeżdżać do innego miasta.

Marzena: Mam na imię Marzena, mam trójkę dzieci, więc czasami zdarzają się u nas małe kłopoty z pieniędzmi. Szczególnie ciężki jest okres świąteczny i początek roku szkolnego, kiedy wydatki są bardzo wysokie. Miesiąc temu, kiedy starsza córka miała komunię, musiałam sięgnąć po pożyczkę. Wybrałam pożyczkę przez telefon, ponieważ przy trójce dzieci nie mam czasu na wizyty w bankach. Pożyczka przez telefon w KredytOK, spełniła moje oczekiwania. Decyzja o przyznaniu zapadła szybko, doradca był bardzo pomocny i szybko dostałam potrzebne pieniążki

KredytOK opinie - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce KredytOK:

KredytOK opinie:

Przeczytaj lub wyraź opinie o KredytOK, zobacz też logowanie KredytOK

od 18 lat - bez górnego limitu
Ratalna KredytOK

400 - 15 000 zł

Spłata w

3 - 48 mies.

Pożyczka na raty KredytOK to pożyczki ratalne do 15.000 zł na dowolny cel z okresem spłaty nawet do 48 miesięcy - sprawdź opinie o KredytOK.

 

Warunki KredytOK

Warunki do uzyskania pożyczki

 • wiek od 18 lat
 • brak zaległości

 

Czy KredytOK weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza KredytOK weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • KredytOK sprawdza BIK
 • KredytOK sprawdza BIG
 • KredytOK sprawdza KRD
 • KredytOK sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 15 000 zł. Reprezentatywny przykład: Kwota POŻYCZKI: 3500,00 zł na okres: 45 miesięcy, PROWIZJA ZA UDZIELENIE POŻYCZKI: 875,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 2624,85 zł, ODSETKI: 764,95 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 7764,80 zł, RRSO: 65,46%, pierwsza RATA 184,32 zł, Ilość rat 45. (stan na dzień 20.09.2018 r.)

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie KredytOK, kontakt KredytOK i logowanie KredytOK oraz strona www poniżej.

 

KredytOK jak dostać pożyczkę?

Zobacz w jaki sposób otrzymać pożyczkę od Kredyt OK:

 • przejdź na stronę oferty (kliknij banner lub przycisk),
 • wypełnij podstawowe dane osobowe,
 • podaj też numer telefonu komórkowego i email.

W kolejnym etapie:

 • skontaktuje się z Tobą doradca KredytOK, który przedstawi Ci atrakcyjną ofertę oraz ustala wygodny termin spotkania
 • podczas wizyty w oddziale dopełnisz formalności i otrzymasz gotówkę do ręki!

Zobacz też: KredytOK pożyczka chwilówka

 

Więcej o KredytOK

 • dzięki dużej liczbie nowoczesnych produktów finansowych klienci KredytOK mogą szybko i wygodnie uzyskać pożyczkę na dogodnych warunkach
 • KredytOK oferuje przejrzyste warunki udzielanych pożyczek i działa w sieci stacjonarnych oddziałów
 • infolinia KredytOK jest czynna przez cały tydzień, co pozwala na sprawną obsługę Twoich potrzeb
 • usługi KredytOK cieszą się dużym zaufaniem Klientów, firma jest obecna na rynku nieprzerwanie od 1999 roku
 • duża liczba atrakcyjnych produktów KredytOK pozwala dobrać idealną ofertę dla Ciebie!

 

Kalkulator KredytOK

Kalkulator pożyczki KredytOK znajdziesz na stronie KredytOK, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora KredytOK

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od KredytOK) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator KredytOK użyty na stronie www KredytOK może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki KredytOK

 

Polecaj i zarabiaj z KredytOK

Weź udział w programie poleceń KredytOK i zarabiaj pieniądze, 150 zł za każde polecenie. Im więcej polecasz, tym więcej zarabiasz:

 • weź pożyczkę w KredytOK, od doradcy otrzymasz kupony
 • przekazuj je swoim znajomym polecając ofertę KredytOK
 • znajomy, który otrzyma pożyczkę KredytOK okazuje doradcy Twój kupon
 • a Ty otrzymujesz 150zł premii

Możesz polecać bez ograniczeń!

 

KredytOK (skrót)

Dane rejestrowe KredytOK✅NIP 7582351711
✅REGON 14591449
✅KRS: 0000407127
KredytOK adres / siedzibaCapital Service S.A. ul. Korczaka 73, 07-409 Ostrołęka
KredytOK kontakt / infolinia601 500 500
Godziny pracy KredytOKpon - niedz 6.00-22.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę KredytOK możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę KredytOK i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
KredytOK logowanie / KredytOK wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na KredytOK, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę KredytOK
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazKredytOK BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki400 - 15 000 zł, zwrot 3 - 48 mies.
Kalkulator KredytOKKalkulator KredytOK znajdziesz na stronie KredytOK, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator KredytOK - dodatkowy opis na kalkulatora KredytOK naszej stronie.