KRS Finansowy Ekspres 0000587711

Finansowy Ekspres

Finansowy Ekspres KRS: sprawdź KRS Finansowy Ekspres w oparciu o Krajowy Rejestr Sądowy (spółka Finansowy Ekspres):

KRS Finansowy Ekspres 0000587711
✅rejestr przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzony przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieście w Krakowie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000587711

Warto wiedzieć o tym, że weryfikując KRS Finansowy Ekspres oraz pozostałe dane rejestrowe firmy możemy potwierdzić jej wiarygodność i sprawdzić czy Finansowy Ekspres to nie oszustwo czy tzw. "firma krzak", która stara się naciągnąć swoich klientów na pieniądze albo próbuje wyłudzić dane.

Finansowy Ekspres KRS - zobacz co jeszcze wiemy o ratalce Finansowy Ekspres:

Finansowy Ekspres KRS:

 • dodatkowe informacje o logowaniu na stronie Finansowy Ekspres, kliknij przycisk aby przejść
 • oraz w opisie szczegółowym Pożyczka Finansowy Ekspres

 

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, na blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Przeczytaj lub wyraź opinie o Finansowy Ekspres, zobacz też logowanie Finansowy Ekspres

Finansowy Ekspres logo
od 18 do 80 lat
Ratalna Finansowy Ekspres

100 - 15 000 zł

Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

12 - 48 mies.

Finansowy Ekspres udziela pożyczek od 100 do nawet 15.000 zł dla osób w wieku od 20 do 80 lat na okres od 12 do 48 miesięcy, również dla zadłużonych i osób z gorszą historią kredytową. W Finansowy Ekspres otrzymasz pierwszą pożyczkę za darmo do 1500 zł na 30 dni, możesz również wnioskować o kolejną pożyczkę, jeśli spłacisz przynajmniej połowę obecnej i nie musisz posiadać konta w banku aby wnioskować o pożyczkę Finansowy Ekspres - wyraź lub poznaj opinie o FinansowyEkspres.

Pożyczka Finansowy Ekspres niedostępna

Pożyczka Finansowy Ekspres nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Hapi PożyczkiTAKTO FinanseKredytOK

 

 

Finansowy Ekspres udziela pożyczek od 100 do nawet 15.000 zł dla osób w wieku od 20 do 80 lat na okres od 12 do 48 miesięcy, również dla zadłużonych i osób z gorszą historią kredytową. W Finansowy Ekspres otrzymasz pierwszą pożyczkę za darmo do 1500 zł na 30 dni, możesz również wnioskować o kolejną pożyczkę, jeśli spłacisz przynajmniej połowę obecnej i nie musisz posiadać konta w banku aby wnioskować o pożyczkę Finansowy Ekspres - wyraź lub poznaj opinie o FinansowyEkspres.

 

Finansowy Ekspres warunki

O pożyczkę FinansowyEkspres może wnioskować osoba:

 • w wieku od 18 do 80 lat,
 • która na stałe mieszka w Polsce,
 • otrzymuje udokumentowany stały dochód w Polsce
 • oraz nie widnieje w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

 

Czy Finansowy Ekspres weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Finansowy EkspresAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Finansowy Ekspres weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Finansowy Ekspres sprawdza BIK
 • Finansowy Ekspres sprawdza BIG
 • Finansowy Ekspres sprawdza KRD
 • Finansowy Ekspres sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją „Promocja Pierwsza pożyczka do 1500zł z RRSO 0%” Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 0%. całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie: stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 0,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1500 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.09.2017 r.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 412.50 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 412.50 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 1912.50 PLN. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 1821.80 % Kalkulacja została dokonana na dzień 26.09.2017 r.

Zgodność z etyką reklamową Google: Minimalny okres trwania umowy (okres spłaty) pożyczki wynosi 6 miesięcy, maksymalny okres to 24 miesiące. Maksymalne RRSO wynosi 79,47 % przy pożyczce 5000 zł na okres 24 miesięcy z maksymalną ratą w wysokości 379,55 zł (kolejne raty malejące). Minimalny okres na jaki udzielane są szybkie pożyczki wynosi 6 miesięcy a maksymalny 36 miesięcy. Maksymalna Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla pożyczki wynosi 271,54% (na dzień 22.03.2017).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Finansowy Ekspres, kontakt Finansowy Ekspres i logowanie Finansowy Ekspres oraz strona www poniżej.

 

Dodatkowo informacje ze strony www:

Złożone wnioski są rozpatrywane indywidualnie dla każdego Klienta. Proces weryfikacji polega na sprawdzeniu baz: BIG, BIK i ZBP. Jeżeli klient widnieje w BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) otrzymanie gotówki jest niemożliwe.

 

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Finansowy Ekspress, a będąc na stronie wniosku Finansowy Ekspres podaj tylko:

 • imię i nazwisko

oraz

 • telefon kontaktowy

W ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Finansowy Ekspres, który przedstawi Ci szczegóły oferty. Oczywiście pozostawienie danych kontaktowych jest niezobowiązujące i nie obliguje Cię do skorzystania z oferty:

 • kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Finansowy Ekspres

 

Kiedy pieniądze?

Decyzję finansową od Finansowy Ekspres otrzymasz nawet w ciągu 15 minut od złożenia wniosku o pożyczkę.

Po pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze możesz:

 

Kalkulator Finansowy Ekspres

Finansowy Ekspres

Kalkulator pożyczki Finansowy Ekspres znajdziesz na stronie Finansowy Ekspres, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Finansowy Ekspres

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Finansowy Ekspres) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Finansowy Ekspres użyty na stronie www Finansowy Ekspres może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Finansowy Ekspres, zobacz też: pierwsza pożyczka Finansowy Ekspres za darmo

 

Na pożyczkę wchodzi

Koszty pożyczki FinansowyEkspres to:

 • opłata przygotowawcza, która jest jednorazowa,
 • opłata administracyjna (miesięczna) oraz roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosząca 10%

Opłata przygotowawcza jest stała i dzielona na liczbę rat pożyczki oraz pobierana w terminach spłaty rat.

Szczegółowe informacje o pożyczce znajdziesz na stronie www Finansowy Ekspres, adres poniżej.

 

Brak spłaty

Pierwszym krokiem wykonywanym przez firmę pożyczkową jest naliczenie nadprogramowych odsetek. O zaległościach w spłacie pożyczki, pożyczkobiorca jest informowany poprzez wysyłane do niego monity (kosztami monitów obciążony zostaje dłużnik). Monity mogą być wysłane drogą elektroniczną, telefoniczną oraz tradycyjną.

W momencie gdy pożyczkobiorca nie reaguje na wezwania do zapłaty, firmy pożyczkowe przekazują sprawę do windykacji. W zależności od możliwości są to firmy windykacyjne lub specjalne sekcje windykacyjne w strukturach firmy.

Gdy pożyczkobiorca dalej uchyla się od spłaty pożyczki, następuje postępowanie sądowe. Celem postępowania sądowego jest uzyskanie tytułu egzekucyjnego, które stanowi podstawę do dalszego ubiegania się o zwrot długu. Kolejno następuje sporządzenie wniosku o nadanie klauzuli wykonalności tytułowi egzekucyjnemu.

W drugim etapie następuje przekazanie sprawy kancelarii komorniczej. Komornik nierzetelnemu pożyczkobiorcy może zająć wynagrodzenie za pracę lub zająć środki pieniężne zgromadzone na rachunku bankowym. W ostateczności komornik może zająć nieruchomości lub ruchomości należące do dłużnika.

 


✅KRS Finansowy Ekspres na raty 0000587711 ⭐Pożyczka ratalna Finansowy Ekspres KRS ❓Krajowy Rejstr Sądowy Finansowy Ekspres, czy nie oszustwo? ⚡pożyczka od 100 do 15 000 PLN ⏰ na okres 12 - 48 mies. KRS 0000587711

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!