Gdzie bez BIK?

Bez BIK to pożyczki dla CIebie do otrzymania których nie będzie sprawdzana baza BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Dla pożyczki bez BIK firma nie zagląda do baz BIK-u, ale może sprawdzać historię kredytową czy zadłużenie w innych bazach - zobacz też pożyczki dla zadłużonych, znajdziesz tam nie tylko pożyczki bez BIK.

Gdzie pożyczę bez BIK? zawiera 3 pożyczki, minimalna kwota rozpoczyna się od 100 PLN, maksymalna kwota dochodzi do 15000 PLN, więcej informacji w szczegółowym opisie.

Gdzie pożyczę bez BIK?

Wandoo

RRSO 313.50%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Kwota pożyczki Wandoo

100 - 10 000 zł

✔️ bez BIK
Okres spłaty w Wandoo?

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Kwota pożyczki Pożyczka PLUS

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Okres spłaty w Pożyczka PLUS?

10 - 45 dni

BIK ? Nie ?
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Gdzie pożyczę bez BIK? (na skróty):

Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Kwota pożyczki Smart Pożyczka

300 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Okres spłaty w Smart Pożyczka?

30 dni

BIK ? Nie ?
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Uwaga!, BIK jedynie przechowuje i udostępnia dane o historii kredytowej, natomiast nie może ingerować w te dane - za ich poprawność odpowiada firma udzielająca Ci kredytu lub pożyczki.

Podchodź z dużą rezerwą i ostrożnością do usług typu:

  • czyszczenie bik
  • wyczyścimy Twój BIK
  • czyszczenie historii kredytowej itp.

gdyż niestety często są one nieskuteczne, o czym przeczytasz w poradniku Czyszczenie BIK.

Biuro Informacji Kredytowej tylko gromadzi i przechowuje dane i nie integruje w ich treść, a co za tym idzie nie może ich również usuwać.

Pożyczka bez BIK to niekiedy to jedyne wyjście dla osób będących w ciężkiej sytuacji, a pożyczka gotówkowa jest popularnym sposobem zdobycia potrzebnych pieniędzy, ale zobacz też pożyczki bez KRD, pożyczki bez ERIF, a poniżej ranking pożyczek pozabankowych bez BIK 💰 - zapraszamy do lektury.

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

Opinie o

wybierz lek a nie suplement [2021-09-24]

 

Wandoo bez BIK: Wandoo oferuje swoim klientom szybkie i wygodne pożyczki nawet do 10 000 PLN na okres 30 dni. Atutem firmy jest też wykorzystanie nowoczesnych technologii co sprawia, że proces pożyczkowy jest szybki, sprawdź opinie o Wandoo. => Wandoo Gdzie pożyczę bez BIK?

Pożyczka PLUS bez BIK: PożyczkaPLUS to pożyczki przez internet, w ramach której 💸pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni za darmo z RRSO 0% albo do 5000 zł z rabatem -50%. (RRSO 392%) Stali klienci mogą w Pożyczka PLUS pożyczyć do 15000 zł na 45 dni, poznaj opinie o Pożyczka PLUS, Pożyczka Plus nie współpracuje z BIK (pożyczka bez BIK), udziela pożyczek również obywatelom Ukrainy. => Pożyczka PLUS Gdzie pożyczę bez BIK?

Smart Pożyczka bez BIK: SMART POŻYCZKA to pierwsza pożyczka za darmo od 300 do 3000 zł na 30 dni - promocja Smart Pożyczka trwa od 04.02.2022 do odwołania. Smart Pożyczka umożliwia uzyskanie krótkoterminowej pożyczki, szybko i niezawodnie również dla samozatrudnionych (B2B)! Pożyczki online w SmartPożyczka dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, a dla stałych klientów rabaty - sprawdź opinie o Smart Pożyczka. => Smart Pożyczka Gdzie pożyczę bez BIK?