Pożyczka ratalna Złota Rybka

Złota Rybka logo
od 20 do 80 lat
Ratalna Złota Rybka

1000 - 5000 zł

Spłata w

3 - 30 mies.

Pożyczki Złota Rybka to ratalne pożyczki na kwotę do 5 000 zł udzielane na okres aż do 30 miesięcy. Proces wnioskowania o pożyczkę Złota Rybka odbywa się całkowicie online – pełny formularz dostępny jest na stronie internetowej, Złota Rybka nie wymaga dostarczenia dokumentów potwierdzających dochód, a decyzja jest przekazywana smsem i w większości przypadków niemal natychmiastowo, poznaj opinie o Złota Rybka.

Pożyczka Złota Rybka niedostępna

Pożyczka Złota Rybka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

KasaTAKLendUPInCredit

 

 

Pożyczki Złota Rybka to ratalne pożyczki na kwotę do 5 000 zł udzielane na okres aż do 30 miesięcy. Proces wnioskowania o pożyczkę Złota Rybka odbywa się całkowicie online – pełny formularz dostępny jest na stronie internetowej, Złota Rybka nie wymaga dostarczenia dokumentów potwierdzających dochód, a decyzja jest przekazywana smsem i w większości przypadków niemal natychmiastowo, poznaj opinie o Złota Rybka.

 

Pożyczka Złota Rybka do

Z oferty pożyczki Złota Rybka mogą skorzystać osoby:

 • w wieku 20-80 lat,
 • posiadających nr PESEL,
 • posiadających stałe źródło dochodu,
 • posiadających stałe miejsce zamieszkania,
 • nie posiadających negatywnej historii kredytowej w bazach Biur Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, KRD, ERIF) oraz BIK S.A.

Złota Rybka to portal, za pośrednictwem którego możesz wnioskować o pożyczkę w SMS Kredyt Sp. z o.o., to pozabankowa pożyczka wieloratalna udzielana przez internet.

 

Czy Złota Rybka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Złota RybkaAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Złota Rybka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Złota Rybka sprawdza BIK
 • Złota Rybka sprawdza BIG
 • Złota Rybka sprawdza KRD
 • Złota Rybka sprawdza ERIF

 

Czy Złota Rybka wpisuje do BIK, BIG, KRD, ERIF?

Zobacz gdzie wpisuje Złota Rybka i do których baz nie wpisuje:
 • Złota Rybka wpisuje do BIK
 • Złota Rybka wpisuje do BIG
 • Złota Rybka wpisuje do KRD
 • Złota Rybka wpisuje do ERIF
Fragment umowy pożyczkowej: Pożyczkodawca może przekazać informacje dotyczące Pożyczkobiorcy do biur informacji gospodarczej: BIG, KRD, ERIF, BIK - sprawdź aktualne zapisy umowy pożyczkowej.

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Dla kwoty pożyczki o wartości 4 000 zł udzielonej na okres 30 miesięcy, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10 % rocznie, kwota raty wynosi 284,52 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 4535,15 zł (w tym: opłata operacyjna 4000 zł, odsetki: 535,15 zł) wnoszącą 2550,00 zł, całkowita kwota do spłaty to 8535,15 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla przykładowej pożyczki wynosi 97,01%. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.02.2018r.

Minimalny okres spłaty pożyczki to 3 miesiące, a maksymalny to 30 miesięcy.

Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 538,05%. Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 2 000 zł udzielonej na okres 3 miesięcy. Rata miesięczna dla takiej pożyczki wynosi 894,45 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 682,69 zł (w tym: opłata operacyjna 650 zł, odsetki 32,69 zł), całkowita kwota do spłaty to 2682,69 zł.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Złota Rybka, kontakt Złota Rybka i logowanie Złota Rybka oraz strona www poniżej.

 

Akceptowane źródła dochodu

 • Umowa o pracę na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo
 • Umowa zlecenie i o dzieło
 • Renta na czas określony i nieokreślony
 • Emerytura
 • Własna działalność gospodarcza
 • Gospodarstwo rolne

 

Nieakceptowane źródła dochodu

 • Alimenty
 • 500+
 • Renta socjalna wypłacana przez MOPS (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej)
 • Zasiłek dla bezrobotnych
 • Zasiłki społeczne (wychowawczy, pogrzebowy, opiekuńczy)
 • Świadczenia z Ośrodka Pomocy Społecznej
 • Dochody obciążone z tytułu wyroków sądowych lub innych tytułów
 • Staż z Urzędu Pracy
 • Stypendia socjalne, naukowe, wpłaty od rodziców
 • Zatrudnienie w firmie zagranicznej (umowa zawarta za granicą i wykonywana w danym kraju)
 • Wynajem nieruchomości (chyba że jest to przedmiot działalności gospodarczej)

 

Kalkulator Złota Rybka

Złota Rybka

Kalkulator pożyczki Złota Rybka znajdziesz na stronie Złota Rybka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Złota Rybka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Złota Rybka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Złota Rybka użyty na stronie www Złota Rybka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Złota Rybka

 

Złota Rybka dla obcokrajowców

Pożyczka może być udzielona tylko Klientom, którzy posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty.

 

Spłata pożyczki Złota Rybka

Wpłaty należy uiszczać na numer rachunku podany w Umowie pożyczki za pomocą przelewu (bankowość elektroniczna) lub dokonując płatności w dowolnym banku, na Poczcie lub w Agencji Opłat.

Płacąc na Poczcie lub w Agencji Opłat pamiętaj, że pieniądze mogą dotrzeć do Złota Rybka dopiero po 3 dniach roboczych.

Pamięta również, że zgodnie z regulaminem udzielania pożyczek w SMS Kredyt, aby uzyskać kolejną pożyczkę musisz spłacić aktualne zobowiązanie.

 

Spłata przed terminem

Dokonując przedterminowej spłaty pożyczki, ponosisz jedynie koszty dotyczące okresu, w którym dysponowałeś pożyczoną gotówką. Jeśli wystąpi nadpłata (np. spłacając przed terminem, wpłacisz kwotę należną za cały okres, na jaki została udzielona pożyczka) otrzymasz zwrot nienależnych kosztów.

Przed dokonaniem spłaty możesz skontaktować się ze Złota Rybka, wówczas konsultant wyliczy dokładną kwotę do spłaty na dzień, w którym będziesz chciał jej dokonać. Kwota będzie już obniżona o nienależne koszty.

 

Złota Rybka (skrót)

Dane rejestrowe Złota Rybka✅NIP 8971731029
✅REGON 020558301
✅KRS: 0000610035
Złota Rybka adres / siedzibaSMS Kredyt Sp. z o. o., ul. Świętego Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław
Złota Rybka kontakt / infolinia71 719 33 33
Godziny pracy Złota Rybkapn - pt 8:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Złota Rybka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Złota Rybka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Złota Rybka logowanie / Złota Rybka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Złota Rybka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Złota Rybka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazZłota Rybka BIK, BIG, KRD, ERIF
Gdzie wpisuje Złota Rybka?BIK, BIG, KRD, ERIF
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 5000 zł, zwrot 3 - 30 mies.
Kalkulator Złota RybkaKalkulator Złota Rybka znajdziesz na stronie Złota Rybka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Złota Rybka - dodatkowy opis na kalkulatora Złota Rybka naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna Złota Rybka, recenzja i warunki pożyczki Złota Rybka ⭐Pożyczka ratalna Złota Rybka ⚡pożyczka od 1000 do 5000 PLN ⏰ na okres 3 - 30 mies. 👫wiek od 20 do 80 lat 🔒Pożyczki Złota Rybka to ratalne pożyczki na kwotę do 5 000 zł udzielane na okres aż do 30 miesięcy. Proces wnioskowania o pożyczkę Złota Rybka odbywa się całkowicie online – pełny formularz dostępny jest na stronie internetowej, Złota Rybka nie wymaga dostarczenia dokumentów potwierdzających dochód, a decyzja jest przekazywana smsem i w większości przypadków niemal natychmiastowo, poznaj opinie o Złota Rybka.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!