Przejdź do Zaplo

Jak pożyczyć od Zaplo?

Pożyczka Zaplo

RRSO 247.80%

Od 21 do 75 lat
Ile od Zaplo

1 000 - 10 000 zł

✅ bez KRD
Spłata w

3 - 6 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

Zaplo najważniejsze informacje
👉Bez bazbez KRD, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Odbiór pożyczkiOdbiór od Zaplo przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Zaplo.
O Zaplo na
 • 🔑Zaplo login
 • Zaplo kontakt
 • Zaplo opinie
 • 🔒Zaplo logowanie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka Zaplo"
  Ile od Zaplood 1 000 do 10 000 - warunki dla kolejnej pożyczki od Zaplo lub pożyczki poza promocją
  Na ile Zaplood 3 do 6 miesięcy
  RRSO przykład reprezentatywny247.80%

  Wniosek Zaplo

  Wniosek Zaplo

  Jeśli wnioskujesz o pożyczkę Zaplo po raz pierwszy, to skorzystaj z kalkulatora na stronie Zaplo, który znajdziesz w prawej części strony. Z pomocą kalkulatora Zaplo określisz okres spłaty oraz przybliżoną ratę pożyczki, termin spłaty pierwszej raty i całkowity kosz pożyczki. Używając suwaków możesz określić:

  • kwotę pożyczki oraz
  • wysokość raty

  dobierając je do własnych potrzeb i możliwości. Kwoty możesz również wpisać ręcznie w dedykowanych polach.

  Jeśli wnioskujesz po raz pierwszy o pożyczkę Zaplo, to w kolejnym kroku naciśnij WEŹ POŻYCZKĘ i uzupełnij formularz rejestracyjny podając między innymi imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu czy adres email. Konieczne będzie również określenie hasła logowania Zaplo, które musi składać się z min. 6 liter i jednej cyfry - hasła tego będziesz używać podczas logowania do Twojego profilu klienta Zaplo.

  Jeśli wnioskujesz po raz kolejny, to określ kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie zaloguj się do Zaplo i złóż wniosek o pożyczkę. Możesz również zalogować się do Vivus, jeśli chcesz zawnioskować o pożyczkę na krótszy okres albo skorzystać z promocji Vivus.

  Do złożenia wniosku Zaplo konieczny będzie Twój dowód osobisty również bez wychodzenia z domu.

  Zobacz także: Opinie o Zaplo

  Zaplo to szybka pożyczka online od 1000 do nawet do 10000 zł na okres 6 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zaświadczeń i zbędnych dokumentów, w Zaplo dostępne są także wakacje pożyczkowe - a pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut, przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo, pożyczkodawcą jest Vivus.

  Zaplo warunki

  Aby uzyskać pożyczkę w Zaplo należy spełnić poniższe warunki:

  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkasz w Polsce
  • jesteś w wieku od 21 do 75 lat
  • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki
  • posiadasz konto bankowe, którego jesteś właścicielem

  A jeśli jesteś już klientem Zaplo i chcesz się zalogować, to wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk Zaloguj się, kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail (login Zaplo / konto użytkownika Zaplo) oraz hasło.

  Jakie bazy sprawdza Zaplo?

  Zaplo

  Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Zaplo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Zaplo zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

  • ❌Zaplo sprawdza BIK
  • ❌Zaplo sprawdza BIG
  • ✅Zaplo nie sprawdza KBIG => Zaplo bez KBIG
  • ✅Zaplo nie sprawdza KRD => Zaplo bez KRD
  • ❌Zaplo sprawdza ERIF
  • ✅Zaplo nie sprawdza ZBP => Zaplo bez ZBP
  • ✅Zaplo nie sprawdza CRIF => Zaplo bez CRIF
  • ✅Zaplo nie sprawdza PWIP => Zaplo bez PWIP
  Informacje prawne i przykład reprezentatywny

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 247,80%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 5 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 6,6%, całkowity koszt pożyczki 2 080 zł (w tym: prowizja 1983,30 zł, odsetki 96,70 zł); całkowita kwota do zapłaty 7 080 zł, płatna w 6 miesięcznych ratach po 1180 zł. Kalkulacja na dzień 19.07.2021 r. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

  Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Zaplo, logowanie Zaplo oraz strona www poniżej.

  Zaplo zdolność kredytowa

  Do uzyskania pożyczki w Zaplo konieczne jest też

  • uzyskanie pozytywnej oceny podczas badania Twojej zdolności kredytowej
  • nie możesz również być wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej)

  Do uzyskania pożyczki Zaplo wymagany jest również aktywny profil klienta

  • zarejestruj się jeżeli nie posiadasz takiego profilu - rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu Chcę pożyczkę

  Zaplo - wniosek

  Zobacz jak złożyć wniosek o pożyczkę Zaplo, to proste:

  • kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Zaplo
  • skorzystaj z kalkulatora na stronie internetowej Zaplo, znajdziesz go w prawej części strony.
  • Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy.

  W kolejnych krokach uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku. Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie www.zaplo.pl i od tej pory posiadasz swój indywidualny profil klienta. Jeśli skorzystasz z usługi Instantor, możesz wnioskować aż do 5 000 zł bez zaświadczeń o dochodach!

  Jeśli wnioskujesz po raz kolejny o pożyczkę Zaplo, to zaloguj się do Zaplo na Twój Profil Klienta (w prawym górnym rogu strony znajduje się przycisk Zaloguj się). Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola, a następnie uzupełnij wymagane dane.

  Instantor - bez przelewu

  Składając wniosek w Zaplo możesz potwierdzić swoje dane wykonując przelew weryfikacyjny albo skorzystać z usługi Instantor, czyli systemu, dzięki któremu możesz ekspresowo potwierdzić Twoje dane w trakcie, gdy wnioskujesz o pożyczkę. Korzyści dla Ciebie wynikające ze skorzystania z Instantora to m.in.:

  • z Instantor możliwość wnioskowania o pożyczkę do 5 000 zł bez przedstawiania żadnych dokumentów potwierdzających Twoje dochody,
  • brak konieczności wykonywania przelewu 1 grosza,
  • błyskawiczna wypłata pieniędzy na Twoje konto.
  • złóż wniosek o pożyczkę w Zaplo

  Jeśli jednak nie zdecydujesz się na skorzystanie z usługi Instantor, to pamiętaj, że opłata rejestracyjna powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w SKOK – tj. w Spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej pamiętaj, aby przelew został nadany z rachunku , którego jesteś właścicielem.

  Brak danych nadawcy przelewu lub imię i nazwisko różniące się od danych osoby wnioskującej o pożyczkę uniemożliwiają potwierdzenie rejestracji – a tym samym udzielenie pożyczki.

  Szczegóły pożyczki Zaplo

  Zaplo to nowoczesna pożyczka całkowicie przez Internet oraz bez zaświadczeń, od 1 000 zł do 5 000 zł: wygodne spłacanie nawet przez 3 miesiące, wszystko online, bez wychodzenia z domu.

  Do złożenia wniosku o pożyczkę Zaplo nie są również wymagane żadne dokumenty - wystarczy dowód osobisty.

  Wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz i interesujący Cię termin, korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej Zaplo, pożyczkodawcą jest Vivus.

  Kalkulator Zaplo

  Zaplo

  Kalkulator pożyczki Zaplo znajdziesz na stronie Zaplo, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Zaplo.

  Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

  Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

  Kalkulator Zaplo może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

  Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Zaplo. Odwiedzając stronę Zaplo sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Zaplo, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

  ✅ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Zaplo ✅

  Zaplo - kiedy kasa?

  Pieniądze od Zaplo otrzymasz nawet w przeciągu 15 minut liczonych od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej i pod warunkiem, że:

  • pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wydana w godzinach pracy działu obsługi klienta oraz
  • kwota pożyczki ma zostać przelana na Twój numer rachunku bankowego, który jest prowadzony przez jeden z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski - są to banki, z którymi współpracuje Zaplo oraz
  • bank, w którym posiadasz konto realizuje przelewy wychodzące i przychodzące (np. nie ma przerwy technicznej lub zlecenie dokonania przelewu zostało wydane poza godzinami pracy banku).

  Jeżeli posiadasz konto w innym banku niż Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski, to czas otrzymania środków zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank.

  Spłata pożyczki Zaplo

  Wszystkie informacje znajdziesz w panelu klienta. Wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się". Kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

  Wysokość oraz termin spłaty raty znajduje się na aktualnym Harmonogramie, a dokonując spłaty raty pożyczki należy podać następujące dane:

  • Odbiorca: Vivus Finance sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
  • Tytuł przelewu: Spłata raty pożyczki nr referencyjny [wpisz nr referencyjny] lub Spłata pożyczki nr PESEL [wpisz nr PESEL].

  Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć hasło, nie martw się. Kliknij Zaloguj się (przycisk znajduje się w prawym górnym rogu) a następnie Zapomniałeś hasła?. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji, na który ma zostać wysłane tymczasowe hasło. System automatycznie wygeneruje nowe hasło i wyśle je na wskazany przez Ciebie adres e-mail podany podczas rejestracji.

  Kwotę raty możesz przelać na jeden z rachunków:

  • Alior Bank (https://aliorbank.pl)
  • Bank Pekao S.A. (https://www.pekao24.pl/)
  • Getin Bank (https://secure.getinbank.pl/)
  • mBank (https://online.mbank.pl/pl)
  • Millennium Bank (http://www.bankmillennium.pl/)
  • PKO Bank Polski (https://www.ipko.pl/)

  Przed wykonaniem płatności sprawdź konto na stronie www firmy!

  Wakacje pożyczkowe Zaplo

  Tak, Zaplo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych czyli przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc. Co to oznacza?

  Otrzymasz od Zaplo wiadomość e-mail gdy oferta wakacji pożyczkowych będzie dla Ciebie dostępna, a kwotę, jaką należy przelać za przesunięcie terminu spłaty raty o jeden miesiąc, znajdziesz w mailu.

  Jak pożyczyć od Zaplo? opinie

  Jak pożyczyć od Zaplo? brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  Jak pożyczyć od Zaplo? opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Jak pożyczyć od Zaplo?:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Informacja ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  FAQ o Zaplo

  Zajrzyj na loans4you.pl lub do artykułu "Jak pożyczyć od Zaplo?", znajdziesz tam materiały o o Zaplo. W serwisie Pożyczki dla Ciebie na stronie Jak pożyczyć od Zaplo? także możliwość sprawdzenia warunków albo opinii o Zaplo lub wyrażenia własnego zdania, sprawdzenie logowania Zaplo, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie masz też możliwość wniosku Zaplo - zajrzyj i sprawdź.

  Dane rejestrowe Zaplo✅NIP 525-253-13-20
  ✅REGON 146101268
  ✅KRS: 0000418977
  Kontakt email Zaplokontakt@zaplo.pl
  Zaplo kontakt / infolinia221 333 888
  Godziny pracy Zaplopn - pt 8:00-22:00, sb - n 8:00-20:00
  WniosekZaplo wniosek online możesz składać przez Internet 24h/7 - idź do Zaplo. Pamiętaj aby sprawdzić aktualne warunki i przeczytać umowę Zaplo.
  👉Bez bazbez KRD, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pożyczka bez grosza?Tak, Zaplo to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Instantor - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  Pierwsza gratisNie
  Ile od Zaplood 1 000 do 10 000 - warunki dla kolejnej pożyczki od Zaplo lub pożyczki poza promocją
  Na ile Zaplood 3 do 6 miesięcy
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Zaplo
  Odbiór pożyczkiOdbiór z Zaplo przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Zaplo.
  RRSO przykład reprezentatywny247.80%
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Zaplo zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Jak dostać pożyczkę Zaplo? Jak pożyczyć w Zaplo? Promocje? Jak dostać pożyczkę Zaplo? Jak pożyczyć w Zaplo? Promocje?