Pożyczka ratalna Zaplo

Zaplo logo
od 21 do 75 lat
Ratalna Zaplo

1000 - 15 000 zł

Spłata w

3 - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: 4x wakacje pożyczkowe

Zaplo to szybka pożyczka od 1000 do nawet do 15.000 zł na okres od 3 do nawet 36 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zbędnych dokumentów - przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo. Przetestuj Zaplo - sprawdź promocję!

Pożyczka Zaplo niedostępna

Pożyczka Zaplo nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

WongaMonedo NowŁatwa Pożyczka

 

 

Zaplo to szybka pożyczka od 1000 do nawet do 15.000 zł na okres od 3 do nawet 36 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zbędnych dokumentów - przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo. Przetestuj Zaplo - sprawdź promocję!

Pieniądze trafią na Twoje konto nawet w 15 minut jeśli posiadasz konto w jednym z banków, z którymi współpracuje Zaplo: Alior Bank, Getin Bank, PKO Bank Polski. A jeśli posiadasz konto w innym banku? W takim przypadku pieniądze otrzymasz zgodnie z godzinami sesji bankowych, a wspomniany czas 15 minut liczony jest od momentu wydania przez nas pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

 

Zaplo warunki

Aby uzyskać pożyczkę w Zaplo należy spełnić poniższe warunki:

 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkasz w Polsce
 • jesteś w wieku od 21 do 75 lat
 • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki
 • posiadasz konto bankowe, którego jesteś właścicielem

A jeśli jesteś już klientem Zaplo i chcesz się zalogować, to wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się", kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

 

Czy Zaplo weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

ZaploAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Zaplo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Zaplo sprawdza BIK
 • Zaplo sprawdza BIG
 • Zaplo sprawdza KRD
 • Zaplo sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,6%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 7 500 zł; zmienna stopa oprocentowania 10%, całkowity koszt pożyczki 8 712 zł (w tym: prowizja 7 500 zł, odsetki 1 212 zł); całkowita kwota do zapłaty 16 212 zł, płatna w 36 miesięcznych ratach (35 rat po 450,33 zł i ostatnia 36 rata: 450,45 zł). Kalkulacja na dzień 03.12.2018. Udzielenie pożyczki oraz przesunięcie terminu spłaty raty zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Zaplo, kontakt Zaplo i logowanie Zaplo oraz strona www poniżej.

 

Zaplo zdolność kredytowa

Do uzyskania pożyczki w Zaplo konieczne jest też

 • uzyskanie pozytywnej oceny podczas badania Twojej zdolności kredytowej
 • nie możesz również być wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej)

Do uzyskania pożyczki Zaplo wymagany jest również aktywny profil klienta

 • zarejestruj się jeżeli nie posiadasz takiego profilu - rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu „Chcę pożyczkę”

 

Zaplo - wniosek

Zobacz jak złożyć wniosek o pożyczkę Zaplo, to proste:

 • kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Zaplo
 • skorzystaj z kalkulatora na stronie internetowej Zaplo, znajdziesz go w prawej części strony.
 • Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy.

W kolejnych krokach uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku.

Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie www.zaplo.pl i od tej pory posiadasz swój indywidualny profil klienta. Jeśli skorzystasz z usługi Instantor, możesz wnioskować aż do 10 000 zł bez zaświadczeń o dochodach! Jeśli nie korzystasz z Intatora bez zaświadczeń otrzymasz do 7 000 zł.

 

Instantor - bez przelewu

Składając wniosek w Zaplo możesz potwierdzić swoje dane wykonując przelew weryfikacyjny albo skorzystać z usługi Instantor, czyli systemu, dzięki któremu możesz ekspresowo potwierdzić Twoje dane w trakcie, gdy wnioskujesz o pożyczkę. Korzyści dla Ciebie wynikające ze skorzystania z Instantora to m.in.:

 • z Instantor możliwość wnioskowania o pożyczkę do 15 000 zł bez przedstawiania żadnych dokumentów potwierdzających Twoje dochody,
 • brak konieczności wykonywania przelewu 1 grosza,
 • błyskawiczna wypłata pieniędzy na Twoje konto.
 • złóż wniosek o pożyczkę w Zaplo

Jeśli jednak nie zdecydujesz się na skorzystanie z usługi Instantor, to pamiętaj, że opłata rejestracyjna powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w SKOK – tj. w Spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej pamiętaj, aby przelew został nadany z rachunku , którego jesteś właścicielem.

Brak danych nadawcy przelewu lub imię i nazwisko różniące się od danych osoby wnioskującej o pożyczkę uniemożliwiają potwierdzenie rejestracji – a tym samym udzielenie pożyczki.

 

Aplikacja mobilna Zaplo

Zaplo udostępnia aplikację mobilną, w której możesz monitorować jaka kwota pozostała do spłaty i z którą masz dostęp do Twojego profilu klienta.

W aplikacji mobilnej Zaplo znajdziesz wiele ułatwień, m.in. opcję ustawienia przypomnień o nadchodzącym terminie spłaty raty czy funkcję odblokowywania aplikacji przy pomocy odcisku palca.

Dzięki aplikacji dowiesz się także o dostępnych rabatach.

 

Szczegóły pożyczki Zaplo

Możesz wnioskować o pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 15 000 zł, na okres od 3 do 36 miesięcy.

Wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz i interesujący Cię termin, korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej Zaplo

 

Kalkulator Zaplo

Zaplo

Kalkulator pożyczki Zaplo znajdziesz na stronie Zaplo, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Zaplo

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Zaplo) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Zaplo użyty na stronie www Zaplo może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Zaplo

 

Spłata pożyczki Zaplo

Wszystkie informacje znajdziesz w panelu klienta. Wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się". Kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć hasło, nie martw się. Kliknij "Zaloguj się" (przycisk znajduje się w prawym górnym rogu) a następnie "Zapomniałeś hasła?”. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji, na który ma zostać wysłane tymczasowe hasło. System automatycznie wygeneruje nowe hasło i wyśle je na wskazany przez Ciebie adres e-mail podany podczas rejestracji.

 

Kwotę raty możesz przelać na jeden z rachunków:

 • Alior Bank (https://aliorbank.pl)
 • Bank Pekao S.A. (https://www.pekao24.pl/)
 • Getin Bank (https://secure.getinbank.pl/)
 • mBank (https://online.mbank.pl/pl)
 • Millennium Bank (http://www.bankmillennium.pl/)
 • PKO Bank Polski (https://www.ipko.pl/)

Przed wykonaniem płatności sprawdź konto na stronie www firmy!

 

Wakacje pożyczkowe Zaplo

W trakcie spłaty pożyczki mogą pojawić się inne wydatki lub nieprzewidziane trudności w spłacie pożyczki. Zaplo wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i daje Ci możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych czyli w Zaplo masz możliwość przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc. Co to oznacza?

Otrzymasz od Zaplo wiadomość e-mail gdy oferta wakacji pożyczkowych będzie dla Ciebie dostępna. Kwotę, jaką należy przelać za przesunięcie terminu spłaty raty o jeden miesiąc, znajdziesz w mailu.

Aktualnie w przypadku pożyczki na 36 miesiące istnieje możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych nawet 4 razy.

 

Przetestuj Zaplo

Promocja Przetestuj Zaplo obowiązuje w dniach 05.02.2019r. - 31.03.2019 r.

Uczestnikami promocji mogą być pełnoletnie osoby fizyczne, które w czasie trwania promocji, czyli do 31.03.2019:

 • złożyły wniosek o pierwszą pożyczkę oraz
 • otrzymały decyzję o przyznaniu pierwszej pożyczki.

W przypadku dokonania spłaty całkowitej kwoty pożyczki w terminie 30 dni od zawarcia umowy, nie ponosisz kosztów prowizji i odsetek umownych!

Z promocji można skorzystać tylko raz, promocja łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez organizatora, chyba, że co innego wynika z regulaminu danej promocji, z oferty nie mogą skorzystać pracownicy i osoby współpracujące z Zaplo.

 

Zaplo (skrót)

Dane rejestrowe Zaplo✅NIP 521-366-08-75
✅REGON 146952871
✅KRS: 0000483782
Zaplo adres / siedzibaZaplo spółka z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
Zaplo kontakt / infolinia221 333 888
Godziny pracy Zaplopn - pt 8:00-22:00, sb - n 8:00-20:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Zaplo możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Zaplo i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Zaplo logowanie / Zaplo wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Zaplo, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Zaplo
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 75 lat
Weryfikacja bazZaplo BIK, KRD, BIG, ERIF
Przelew weryfikacyjnyusługa Instantor, bez konieczności przelewu weryfikacyjnego
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 15 000 zł, zwrot 3 - 36 mies.
Kalkulator ZaploKalkulator Zaplo znajdziesz na stronie Zaplo, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Zaplo - dodatkowy opis na kalkulatora Zaplo naszej stronie.
Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Zaplo

💲Pożyczka ratalna Zaplo, recenzja i warunki pożyczki Zaplo ⭐Pożyczka ratalna Zaplo ⚡pożyczka od 1000 do 15 000 PLN ⏰ na okres 3 - 36 mies. 👫wiek od 21 do 75 lat 🔒Zaplo to szybka pożyczka od 1000 do nawet do 15.000 zł na okres od 3 do nawet 36 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zbędnych dokumentów - przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo. Przetestuj Zaplo - sprawdź promocję!

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!