Pożyczka ratalna Teleratka

Teleratka to nawet do 10 000 zł na 130 dogodnych rat, a do uzyskania pożyczki wystarczy dowód osobisty oraz dokument potwierdzający Twoje dochody.

Pożyczka Teleratka niedostępna

Pożyczka Teleratka nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Teleratka to nawet do 10 000 zł na 130 dogodnych rat, a do uzyskania pożyczki wystarczy dowód osobisty oraz dokument potwierdzający Twoje dochody.

O pożyczkę możesz ubiegać się kiedy tylko zechcesz, a proces składania wniosku przebiega w całości on-line.

Czy Teleratka weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Teleratka weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
  • Teleratka nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Teleratka weryfikuje inne bazy
  • Teleratka sprawdza BIG
  • Teleratka sprawdza KRD
  • Teleratka nie sprawdza ERIF, jest to pożyczka bez ERIF, sprawdź czy Teleratka weryfikuje inne bazy

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Dla pierwszej pożyczki spłaconej w terminie 30 dni całkowity koszt wynosi 0%, RRSO 0%, opłata przygotowawcza 0 zł. Przykład reprezentatywny: Dla pożyczki w kwocie 2500 zł udzielonej na 130 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 5223,82 zł (w tym prowizja 1944,86 zł) dla oprocentowania 10%, opłata przygotowawcza 550 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 40,18 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 188,75%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 150 tygodni. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8668%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.09.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Teleratka, kontakt Teleratka i logowanie Teleratka oraz strona www poniżej.

Pożyczka Teleratka

Aby uzyskać pożyczkę od Teleratka kliknij przycisk lub banner, aby przejść na strone firmy, na której:

  • suwakiem wybierz kwotę pożyczki - czyli wskaż ile chcesz pożyczyć, dostępne kwoty od 800 do 10.000 zł
  • suwakiem wybierz okres pożyczki - do wyboru 5, 17 lub 130 tygodni

A następnie kliknij WEŹ POŻYCZKĘ

Teleratka warunki

Musisz mieć skończone przynajmniej 18 lat i być polskim obywatelem z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Poza tym należy uzyskać u pozytywną ocenę zdolności kredytowej oraz posiadać zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki – czyli udokumentować miesięczny dochód.

Należy także być posiadaczem konta bankowego oraz posiadać adres e-mail.

Kalkulator Teleratka

Kalkulator pożyczki Teleratka znajdziesz na stronie Teleratka, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Teleratka

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Teleratka) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Teleratka użyty na stronie www Teleratka może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Teleratka

Teleratka to

Minimum formalności – jeżeli masz skończone 18 lat, posiadasz dowód osobisty, rachunek bankowy, aktywny telefon i stały dochód, to możesz śmiało składać wniosek pożyczkowy.

Szybka decyzja – składając wniosek pożyczkowy oczekujesz szybkiej decyzji. Dla Teleratka jest to priorytetem - szybkie poinformowanie Cię o przyznanych środkach i zlecenie przelewu.

Dostępność – o pożyczkę w serwisie Teleratka możesz wnioskować 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie informacje o kosztach pożyczki i zasadach na jakich są udzielane pożyczki są przedstawiane w jasny i czytelny sposób.

Profesjonalne podejście – każdy wniosek rozpatrywany jest przez nas indywidualnie, zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania.

Przejrzystość – Teleratka niczego przed Tobą nie ukrywa, od samego początku informuje klientów o warunkach jakie muszą spełnić, aby ubiegać się o pożyczkę. Dodatkowo masz dostęp do wszystkich wzorów umów, tabeli opłat i prowizji i innych dokumentów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zasady na których dziś bierzesz pożyczkę, nie ulegną zmianie w trakcie trwania umowy.

Wygoda – o pożyczkę Teleratka możesz ubiegać się w dowolnym momencie, nie musisz martwić się formalnościami, skomplikowanymi procedurami weryfikacyjnymi, ani długim oczekiwaniem na decyzję kredytową. W zależności od potrzeb swoją pożyczkę możesz albo spłacić jednorazowo, albo rozłożyć ją na raty. Teleratka daje Ci również możliwość spłacenia pożyczki przed terminem.

Elastyczność – sam wybierasz kwotę jaką chciałbyś pożyczyć, a swoje zobowiązanie rozkładasz na dogodną dla siebie liczbę rat. Pożyczkę możesz w pełni dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań.

Zgubione hasło

Jeśli zgubisz bądź zapomiesz hasło logowania Teleratka możesz je uzyskać dzwonić pod numer kontaktowy Teleratka.

Pamiętaj też o zasadach bezpieczenego logowania Teleratka.

Do strefy klienta może zalogować się klient, który aktualnie ma pożyczkę w LoanMe. Login i hasło są podawane po udzieleniu pożyczki.

Pożyczkodawca i administrator

Pożyczkodawcą jest LoanMe Sp. zo.o., Aleje Jerozolimskie 142b, 02-305 Warszawa. NIP 527-272-96-11, REGON 360839407 zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000544100, kapitału zakładowego 205,000 zł.

Administratorem danych osobowych jest Affiliate Partners Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Teleratka (skrót)

Dane rejestrowe Teleratka✅NIP 5272729611
✅REGON 360839407
✅KRS: 0000544100
Teleratka adres / siedzibaAleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
Teleratka kontakt / infolinia667 724 400, 667 390 900
Godziny pracy Teleratkapon - pt: 8:00 - 20:00, sob 10:00 - 15:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Teleratka możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Teleratka i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Teleratka logowanie / Teleratka wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Teleratka, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Teleratka
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazTeleratka BIG, KRD
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki800 - 10 000 zł, zwrot 5, 17, 130 tyg.
Kalkulator TeleratkaKalkulator Teleratka znajdziesz na stronie Teleratka, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Teleratka - dodatkowy opis na kalkulatora Teleratka naszej stronie.