Pożyczka ratalna SuperGrosz

Pożyczka bez BIG
od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

Pierwsza pożyczka do 10.000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

4 - 48 mies.

SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 10.000 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15.000 zł na 48 rat.

SuperGrosz to również pożyczka bez konta, jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę SuperGrosz na poczcie lub w Banku Pocztowym.

Super Grosz warunki pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę od Super Grosz:

 • musisz być obywatelem RP;
 • być w wieku powyżej 21 roku życia;
 • wypełnić wniosek na stronie supergrosz - kliknij przycisk aby przejść;

Czy SuperGrosz weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza SuperGrosz weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • SuperGrosz sprawdza BIK
 • SuperGrosz nie sprawdza BIG, jest to pożyczka bez BIG, sprawdź czy SuperGrosz weryfikuje inne bazy
 • SuperGrosz sprawdza KRD
 • SuperGrosz sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 96,84% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 284,53 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 4535,76 zł, w tym: prowizja 3998,10 zł, odsetki 537,66 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8535,76 zł. (stan na dzień 09.01.2020 r.).

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej promocyjnej RRSO 0% : Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 0 %; całkowita kwota pożyczki 5000 zł; oprocentowanie 0%, całkowity koszt pożyczki 0 zł; całkowita kwota do zapłaty 5000 zł, okres obowiązywania umowy 30 dni. Stan na dzień 13.12.2019. Koszt połączenia wg taryfy operatora. RRSO dla pożyczki udzielanej na standardowych warunkach wynosi 96,84%. Promocja dla nowych klientów, którzy spełnią warunki określone w regulaminie promocji.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 57.8 % dla całkowitej kwoty pożyczki 6000 PLN, czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 277.18 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 7304.85, w tym: prowizja 6000 zł, odsetki 1304.85 zł. Całkowita kwota do zapłaty 13304.85 zł. (stan na dzień 04.01.2020 r.).

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie SuperGrosz, kontakt SuperGrosz i logowanie SuperGrosz oraz strona www poniżej.

Przed złożeniem wniosku SuperGrosz

Jeśli zamierzasz złożyć wniosek o pożyczkę Super Grosz, to wcześniej przygotuj:

 • dowód osobisty;
 • numer konta bankowego - jeżeli zdecydujesz się na przelew pożyczki na konto bankowe;
 • telefon komórkowy

SuperGrosz nie wymaga zaświadczenia o dochodach, a konto bankowe nie jest potrzebne, jeśli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie.

Weryfikacja przez Super Grosz

Będziesz weryfikowany w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

SuperGrosz będzie potwierdzać Twoją tożsamość, w tym celu udostępnia do wyboru aż 3 metody weryfikacji:

 1. poprzez system Konto X - potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku
 2. poprzez przelew 1zł - tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta
 3. poprzez czek Giro – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz kodu SMS w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki. Czek Giro zapewnia Ci największą anonimowość pożyczki - brak informacji o pożyczce na koncie bankowym. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą.

Uwaga! Jeżeli wybierzesz czek Giro, to konieczne będzie podanie także numeru telefonu. Numer jest niezbędny, ponieważ wysyłany jest na niego kod umożliwiający odbiór gotówki.

SuperGrosz pożyczka bez konta

Jak już wspomnieliśmy powyżej, możesz wnioskować o pożyczkę w SuperGrosz nawet jeśli nie posiadasz konta bankowego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów SuperGrosz udostępnia do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO - pożyczka bez konta.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie musisz udać się do najbliższego urzędu pocztowego i po okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem odbierasz gotówkę, które będą do odbioru przez 10 dni kalendarzowych.

Kalkulator SuperGrosz

Kalkulator pożyczki SuperGrosz znajdziesz na stronie SuperGrosz, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora SuperGrosz

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od SuperGrosz) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator SuperGrosz użyty na stronie www SuperGrosz może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki SuperGrosz, zobacz też: pierwsza pożyczka SuperGrosz za darmo

SuperGrosz - kiedy kasa

Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez konto bankowe lub przelew 1 zł pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę.

Wybierając weryfikację poprzez GIRO (gdzie niewymagane jest posiadanie konta bankowego) po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie należy się udać do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym oraz kodem otrzymanym w wiadomości sms aby odebrać pieniądze. Pamiętaj aby zabrać dowód osobisty

Spłata pożyczki SuperGrosz

Spłaty pożyczki powinieneś dokonać poprzez zalogowanie się do Strefy Klienta i wybranie przycisku Spłać dostępnego w zakładce „Twoje pożyczki”.

Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub wykonując przelew na konto SuperGrosz, a wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta, również aktualny status pożyczki oraz termin spłaty.

Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to nie czekaj, ale skontaktuj się z infolinią SuperGrosz, konsultanci firmy pozwolą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Oczywiście możesz spłacić swoją pożyczkę w dowolnym czasie przed upływem terminu płatności.

Super Grosz - strefa klienta

Wszystkie informacje o pożyczce Super Grosz znajdziesz po zalogowaniu do strefy klienta:

 • Aby zmienić hasło do logowania wystarczy zalogować się do serwisu za pośrednictwem aktualnego hasła i w zakładce „Twoje dane” należy wybrać zmianę hasła.
 • Aby przypomnieć hasło wystarczy w prawym górnym rogu obok logowania do Strefy Klienta wybrać przycisk „Przypomnienie hasła”. Następnie wpisz adres email, na który zostało założone konto. System automatycznie wyśle hasło tymczasowe, które będziesz mógł zmienić po zalogowaniu.

Super Grosz pierwsza za darmo

Pierwsza pożyczka na 30 dni za darmo - w przypadku jednorazowej spłaty całkowitej kwoty pożyczki w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki, zwracasz tyle ile pożyczyłeś(-aś), innymi słowy jest to pożyczka bez odsetek z RRSO 0%

Jeśli na Twój wniosek pożyczka została wypłacona na podstawie czeku Giro, ponosisz jedynie koszt wypłaty pożyczki w wysokości 14 złotych.

Zgodnie z regulaminem rabat ma miejsce:

 • Uczestnikowi Promocji, który zawarł w okresie obowiązywania Promocji Umowę pożyczki ratalnej z Organizatorem i otrzymał pierwszą Pożyczkę przelewem na rachunek bankowy oraz dokonał jednorazowo spłaty Całkowitej Kwoty Pożyczki w terminie 30 dni od dnia zawarcia Umowy Pożyczki Ratalnej Organizator udzieli rabatu od kosztów związanych z Pożyczką w wysokości Całkowitego Kosztu Pożyczki.

Czyli jeśli otrzymasz pożyczkę od SuperGrosz, będzie to Twoja pierwsza pożyczka i spłacisz ją w całości w terminie 30 dni od zawarcia umowy (lub wcześniej), to nie zapłacisz ani grosza więcej.

SuperGrosz (skrót)

Dane rejestrowe SuperGrosz✅NIP 5252607460
✅REGON 360301004
✅KRS: 0000551150
SuperGrosz adres / siedzibaSuperGrosz Sp. z o.o. ul. Czerniowiecka 6B, 02-705 Warszawa
SuperGrosz kontakt / infolinia22 102 15 00
Godziny pracy SuperGroszpon - pt 8:00-20:00, sob 9:00-17:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę SuperGrosz możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę SuperGrosz i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 10.000 zł na 30 dni za darmo
SuperGrosz logowanie / SuperGrosz wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na SuperGrosz, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę SuperGrosz
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazSuperGrosz BIK, KRD, ERIF
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 10.000 zł na 30 dni, RRSO SuperGrosz od 0%!
Kolejne pożyczki1000 - 15 000 zł, zwrot 4 - 48 mies.
Kalkulator SuperGroszKalkulator SuperGrosz znajdziesz na stronie SuperGrosz, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator SuperGrosz - dodatkowy opis na kalkulatora SuperGrosz naszej stronie.

Pożyczka bez BIG
od 21 lat - bez górnego limitu
Ratalna SuperGrosz

1000 - 15 000 zł

Pierwsza pożyczka do 10.000 zł na 30 dni za darmo
Spłata w

4 - 48 mies.