Pożyczka sLoan

od 21 do 65 lat
Ile od sLoan

100 - 5000 zł

Spłata w

30 dni

sLoan oferuje pożyczki krótkoterminowe i ratalne w kwocie od 100 do 5000 zł z okresem spłaty w ratach od 15 do 180 dni. Pożyczki dla osób w wieku 21 - 65 lat, a wniosek o pożyczkę sLoan złożysz w całości przez internet. Pożyczka sLoan bez zastawu i dokumentów, a pierwszą pożyczkę do 30 dni do kwoty 3000 zł możesz mieć za darmo - poznaj opinie o sLoan.

sLoan warunki

O pożyczkę sLoan możesz się ubiegać gdy:

 • jesteś obywatelem Polski i posiadasz stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski;
 • jesteś w wieku od 21 do 65 lat;
 • w chwili ubiegania się o pożyczkę, nie posiadasz zaległości finansowych względem sLoan.pl oraz nie zostałeś wpisany do żadnych rejestrów;
 • jesteś stałym użytkownikiem numeru telefonii komórkowej oraz posiadasz osobisty rachunek bankowy w Polsce;

Musisz też się zarejestrować na stronie sLoan - dodatkowe informacje poniżej lub kliknij przycisk aby przejść.

Czy sLoan weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza sLoan weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • sLoan sprawdza BIK
 • sLoan sprawdza BIG
 • sLoan sprawdza KRD
 • sLoan sprawdza ERIF

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki 1000 zł na 30 dni: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) - 523,51%, oprocentowanie stałe w skali roku - 9%; prowizja – 154,93 zł; odsetki – 7,4 zł; całkowity koszt pożyczki - 162,33 zł; całkowita kwota do spłaty - 1 162,33 zł. Stan na 01.04.2020 r

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie sLoan, kontakt sLoan i logowanie sLoan oraz strona www poniżej.

sLoan rejestracja

Aby złożyć wniosek pożyczkowy sLoan należy się zarejestrować, kliknij przycisk i przejdź na stronę sLoan:

 1. Po wejściu na stronę sLoan kliknij link „Rejestracja”.
 2. Następnie wypełnij wszystkie wymagane pola w formularzu rejestracyjnym, zapoznaj się i zaakceptuj warunki oraz kliknij „ZAREJESTRUJ SIĘ”
 3. W celu dokończenia rejestracji wejdź w zakładkę „Rachunki bankowe” aby potwierdzić dane za pomocą usługi Kontomatik. Po dokonaniu natychmiastowej weryfikacji będziesz mógł/-a złożyć wniosek o pożyczkę.

sLoan jak otrzymać pożyczkę

Procedura wnioskowania o pożyczkę przez sLoan nie jest skomplikowana. Jeśli nie jesteś zarejstrowany/-a wróć do poprzedniego akapitu lub kliknij przycisk, aby przejść na stronę sLoan i się zarejstrować.

Jeżeli JESTEŚ już klientem sLoan.pl lub zarejestrowałeś/-aś się i otrzymałeś/-aś od sLoan powiadomienie SMS o pomyślnym zakończeniu rejestracji, możesz wypełnić wniosek o pożyczkę, logując się na profil klienta podając swój numer PESEL i hasło.

Następnie:

 • przejdź do zakładki rachunki bankowe aby zweryfikować konto za pomocą usługi KONTOMATIK;
 • na suwaku wybierz odpowiednią kwotę pożyczki i okres spłaty;
 • prześlij wniosek;

Po otrzymaniu wniosku, na podstawie danych uzyskanych podczas rejestracji bądź informacji zamieszczonych w bazach danych lub zbiorach danych kredytodawców, sLoan dokona oceny Twojej zdolności kredytowej.

O podjętej decyzji sLoan odnośnie zawnioskowanej kwoty, firma poinformuje Cię poprzez wiadomość SMS lub konsultant sLoan.pl skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Proces przygotowania umowy pożyczki oraz wypłata środków trwa około 15 minut.

Weryfikacja sLoan

sLoan nie wymaga przelewów weryfikacyjnych, a potwierdzenie Twoich danych nastąpi dzięki usłudze Kontomatik.

Usługa Kontomatik:

Kontomatik jest bezpłatną opcją, która umożliwia błyskawicznie zweryfikować tożsamość, w pełni bezpiecznie logując się na swój rachunek bankowy. W tym przypadku nie ma potrzeby realizowania przelewu weryfikacyjnego w wysokości 0,01 zł.

Taka metoda weryfikacji przeprowadzana jest jedynie po uprzednio wyrażonej przez Ciebie dobrowolnej zgodzie na jej wykonanie. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie dostawcy usługi http://kontomatik.com/

Kalkulator sLoan

Kalkulator pożyczki sLoan znajdziesz na stronie sLoan, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora sLoan

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od sLoan) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator sLoan użyty na stronie www sLoan może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki sLoan

sLoan spłata pożyczki

Pożyczkę sLoan można spłacić, przelewając środki przez Internet na rachunek sLoan lub wpłacając je w dowolnym oddziale banku.

Do przelewu należy podać następujące dane:

 • Rachunek odbiorcy – znajdziesz po zalogowaniu w profilu klienta

Pożyczkę można spłacić przelewem internetowym na wskazany rachunek lub w dowolnym oddziale banku. Dokonując spłaty pożyczki wskaż dane podane poniżej:

Odbiorca: Nordecum Sp. z o.o.
Tytuł przelewu - Spłata pożyczki Nr.
Rachunki odbiorcy:
Santander Bank (dawny Bank Zachodni WBK),
Bank Pekao S.A.,
mBank SA,
Getin Bank SA,
Alior Bank SA,
Bank Millennium SA,
PKO Bank Polski

Nazwa odbiorcy - Nordecum sp z o.o.
Tytuł płatności - Pożyczka ID.

Przed wykonaniem przelewu koniecznie zweryfikuj poprawność konta na stronie www sLoan.

Zaksięgowanie środków w systemie sLoan.pl następuje tego samego dnia lub następnego dnia roboczego. Jeżeli przelewasz środki z rachunku w innym banku, realizacja przelewu może potrwać dłużej.

Uwaga!

 • Płatności, w przypadku których w tytule nie podano numeru pożyczki mogą nie zostać automatycznie zaksięgowane.
 • Jeżeli dokonujesz płatności w imieniu innej osoby, w tytule płatności KONIECZNIE wpisz imię, nazwisko i numer PESEL tej osoby.
 • Płatności niezawierające wymaganych danych zostaną uznane tylko w przypadku poprawnie wypełnionego i wysłanego wniosku o uznanie płatności.

Pożyczkę oczywiście można spłacić przed terminem.

Pożyczkę może również spłacić inna osoba, niż pożyczkobiorca, w takim wypadku w tytule płatności należy podać imię, nazwisko i numer PESEL osoby, której udzielono pożyczki.

Bonusy sLoan

Sprawdź program lojalnościowy sLoan, który obejmuje pożyczki do 30 dni.

Co 5 pożyczka 50% taniej - Aby otrzymać zniżkę, wystarczy wziąć pożyczkę sLoan i spłacić 4 pożyczki na dowolną kwotę. Jeśli spłacisz 4 pożyczki, piątą pożyczkę można uzyskać ze zniżką -50%. Możesz skorzystać z tej możliwości, gdy złożysz wniosek o kolejną pożyczkę, czyli piątą pożyczkę.

Zwróć pożyczkę na czas i zdobądź bonus - po spłacie pożyczki w terminie otrzymujesz bonus. Bonusy można gromadzić i wykorzystać w dogodnym momencie, jako zniżkę na prowizję. Bonusy można wykorzystać przy składaniu wniosku o kolejną pożyczkę, przy czym bonus nie ma zastosowania przy spłacaniu pożyczki. 1 bonus ma wartość 1 zł rabatu na prowizję. Kiedy spłacasz pożyczkę w terminie otrzymujesz bonus równy 2% od zaciągniętej kwoty pożyczki, na przykład dla pożyczki 3000 zł możesz otrzymać bonus 60 punków.

Przypominamy też, że sLoan to pierwsza pożyczka za darmo - warunki promocji mają zastosowanie wyłącznie wobec klientów, którzy po raz pierwszy biorą pożyczkę w sLoan.pl, pożyczka udzielana jest na czas określony bez odsetek:

 • Kwota pożyczki: 100 zł - 3000 zł
 • Okres spłaty pożyczki: od 15 do 30 dni
 • Oprocentowanie w skali roku: 0%
 • Miesięczna rata: 100 zł - 3000 zł

sLoan (skrót)

Dane rejestrowe sLoan✅NIP 525-261-49-97
✅REGON 361270895
✅KRS: 0000552638
sLoan adres / siedzibaNordecum Sp. z o.o. ul. Grzybowska 4/13, 00-131 Warszawa
sLoan kontakt / infolinia+48 222 092 540
Godziny pracy sLoanpn - pt 08:00 - 20:00, sob. 09:00 - 18:00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę sLoan możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę sLoan i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
sLoan logowanie / sLoan wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na sLoan, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę sLoan
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 65 lat
Weryfikacja bazsLoan BIK, BIG, KRD, ERIF
Przelew weryfikacyjnyUsługa Kontomatik
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki100 - 5000 zł, zwrot 30 dni
Kalkulator sLoanKalkulator sLoan znajdziesz na stronie sLoan, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator sLoan - dodatkowy opis na kalkulatora sLoan naszej stronie.

od 21 do 65 lat
Ile od sLoan

100 - 5000 zł

Spłata w

30 dni