Pożyczka ratalna Ratkomat

Pożyczka bez BIK
od 20 do 80 lat
Ratalna Ratkomat

1000 - 10 000 zł

Spłata w

10 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: możliwe po spłacie ½ kwoty pożyczki

Ratkomat to szybka pożyczka nawet w 15 minut od 1000 do 10.000 zł, którą również odbierzesz na poczcie. Pożyczkę Ratkomat można rozłożyć na dogodne raty od 10 - 24 rat, a złożenie wniosku zajmuje tylko kilka minut. Z Ratkomat możesz również wnioskować o kolejną pożyczkę przy spłacie przynajmniej połowy bieżącej - poznaj opinie o Ratkomat.

Ratkomat wymagania

Wymagania podstawowe Ratkomat:

 • wiek od 20 do 80 lat, a preferowany wiek pożyczkobiorcy, to powyżej 30 lat,
 • nie możesz znajdować się w rejestrze dłużników,
 • stały adres zamieszkania w Polsce,
 • udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury).

Zazwyczaj Ratkomat nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów. Jednakże w niektórych przypadkach, w celu zweryfikowania zdolności kredytowej, może poprosić Cię o wyciąg bankowy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały dochód.

Czy Ratkomat weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Ratkomat weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Ratkomat nie sprawdza BIK, jest to pożyczka bez BIK, sprawdź czy Ratkomat weryfikuje inne bazy
 • Ratkomat sprawdza BIG
 • Ratkomat sprawdza KRD
 • Ratkomat sprawdza ERIF

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Ratkomat, kontakt Ratkomat i logowanie Ratkomat oraz strona www poniżej.

Ratkomat krok po kroku

Zobacz w jaki sposób wnioskować o pożyczkę Ratkomat:

 • kliknij przycisk i przejdź na stronę firmy
 • korzystając z suwaka wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki.
 • wypełnij formularz, podając swoje podstawowe dane osobowe.

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymujesz tego samego dnia, telefonicznie lub mailowo, a na adres mailowy Ratkomat wyśle Ci warunki umowy i wstępny harmonogram spłaty pożyczki, abyś mógł się z nim spokojnie zapoznać.

Umowa o pożyczkę

 • umowę otrzymasz pod wskazany adres za pośrednictwem kuriera, na koszt Ratkomat.
 • po otrzymaniu Twojego podpisanego egzemplarza umowy Ratkomat przelewam pieniądze na konto, lub na Twoje życzenie przekaże je za pośrednictwem czeku GIRO z wypłatą w wybranej placówce pocztowej.
 • ciesz się gotówką i realizuj pomyślnie swoje plany.

Dodatkowe informacje o Ratkomat

Serwis Ratkomat daje gwarancję natychmiastowej weryfikacji złożonego wniosku, dzięki czemu już po kilku sekundach dowiesz się o wstępnej decyzji dotyczącej przyznania pożyczki.

Umowa zostanie dostarczona specjalnie do domu przez kuriera, a po zapoznaniu się z warunkami pożyczki i podpisaniu umowy firma otrzymuje dyspozycję natychmiastowego przekazania pieniędzy na Twoje konto poprzez szybki przelew bankowy.

Kalkulator Ratkomat

Kalkulator pożyczki Ratkomat znajdziesz na stronie Ratkomat, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Ratkomat

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Ratkomat) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Ratkomat użyty na stronie www Ratkomat może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Ratkomat

Odbiór pieniędzy na poczcie

Z Ratkomat może otrzymać pożyczkę przelewem na Twoje konto bankowe. A co jeśli zamiast przelewu wolisz otrzymać gotówkę do ręki, tudzież chcesz zachować anonimowość - nie chcesz, żeby informacje o pożyczce widniały w historii Twojego rachunku bankowego?

Ratkomat wychodzi i takim klientom na przeciw i dla osób, które potrzebują odebrać gotówkę, Ratkomat przewidział formę przekazu pieniędzy za pomocą czeku GIRO, dzięki któremu możesz odebrać pożyczkę w dowolnej placówce Poczty Polskiej albo Banku Pocztowego. Pamiętaj, że odbiór pożyczki na poczcie możliwi jest jeśli wybierzesz tę formę odbioru pieniędzy na etapie składania wniosku.

Spłata pożyczki

Pożyczka ratalna online Ratkomat przeznaczona jest zarówno dla osób poszukujących niedużych kwot od 1000 zł, jaki i dla klientów, którzy chcą pożyczyć więcej pieniędzy, nawet do 10 000 zł.

Spłacenie tak wysokiej sumy mogłoby być trudnym zadaniem, gdyby nie możliwość skorzystania z elastycznych rat oferowanych przez Ratkomat, w którym możesz rozłożyć spłatę pożyczki na raty w przedziale od dziesięciu do dwudziestu czterech miesięcy.

Możesz zmienić terminy spłat pod warunkiem wcześniejszego skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta Ratkomat, a w przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, w celu znalezienia dogodnego rozwiązania.

Dodatkowa pożyczka

Możesz ubiegać się o kolejną pożyczkę Ratkomat przed całkowitą spłatą bieżącej pożyczki. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej połowy rat bieżącej pożyczki.

Ratkomat (skrót)

Dane rejestrowe Ratkomat✅NIP bd
✅REGON bd
✅KRS: bd
Ratkomat adres / siedzibaRaciborska 35 A, 44-200 Rybnik
Ratkomat kontakt / infolinia801 40 40 40
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Ratkomat możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę Ratkomat i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Ratkomat logowanie / Ratkomat wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Ratkomat, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Ratkomat
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazRatkomat BIG, ERIF, KRD
Więcej niż 1 pożyczkamożesz ubiegać się o kolejną pożyczkę przed całkowitą spłatą bieżącej pożyczki. Jedynym warunkiem jest spłata przynajmniej połowy rat bieżącej pożyczki.
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki1000 - 10 000 zł, zwrot 10 - 24 mies.
Kalkulator RatkomatKalkulator Ratkomat znajdziesz na stronie Ratkomat, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Ratkomat - dodatkowy opis na kalkulatora Ratkomat naszej stronie.

Pożyczka bez BIK
od 20 do 80 lat
Ratalna Ratkomat

1000 - 10 000 zł

Spłata w

10 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: możliwe po spłacie ½ kwoty pożyczki