Pożyczka ratalna RataDo

RataDo logo
od 20 do 80 lat
Ratalna RataDo

500 - 7000 zł

Spłata w

2 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: na warunkach określonych w umowie

Ratado oferuje pożyczki w kwocie od 500 do 7000 zł z okresem spłaty w ratach od 2 do 24 miesięcy. Wysyłając wniosek do ratado, jednocześnie wysyłasz go do wielu instytucji pozabankowych. Dzięki temu otrzymasz najlepszą ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz zwiększasz szansę na otrzymanie pożyczki (najlepszej oferty). Ratado to również pożyczki online na raty bez przelewania grosza, poznaj opinie o ratado.

Pożyczka RataDo niedostępna

Pożyczka RataDo nie jest dostępna w Loans4You, ale jej szczegółowy opis znajdziesz poniżej. Zobacz też inne oferty pożyczek ratalnych:

Monedo NowŁatwa PożyczkaVIPPO

 

 

Ratado oferuje pożyczki w kwocie od 500 do 7000 zł z okresem spłaty w ratach od 2 do 24 miesięcy. Wysyłając wniosek do ratado, jednocześnie wysyłasz go do wielu instytucji pozabankowych. Dzięki temu otrzymasz najlepszą ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz zwiększasz szansę na otrzymanie pożyczki (najlepszej oferty). Ratado to również pożyczki online na raty bez przelewania grosza, poznaj opinie o ratado.

 

RataDo warunki

Aby skorzystać z oferty ratato należy:

 • posiadać stałe miejsce zamieszkania na terenie RP.
 • być w wieku od 20 do 80 lat
 • nie posiadać opóźnień w spłacie innych zobowiązań finansowych
 • mieć pozytywną historia kredytowa w BIK, BIG InfoMonitor ERIF oraz KRD
 • posiadać stałe dochody

 

Czy RataDo weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

RataDoAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza RataDo weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • RataDo sprawdza BIK
 • RataDo sprawdza BIG
 • RataDo sprawdza KRD
 • RataDo sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Ratado.pl nie jest firmą pożyczkową. To pośrednik pożyczkowy zapewniający najwyższą jakość usług w sektorze pozabankowych pożyczek online. Serwis gromadzi informacje, które udostępniają klienci w trakcie wypełniania wniosku. Dzięki tym danym dopasowuje ofertę do aktualnych potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy.

Pożyczkodawcy weryfikują dane zamieszczone we wniosku przez potencjalnych klientów. Na tej podstawie dokonują oceny ryzyka kredytowego i podejmują decyzję o ewentualnym przyznaniu pożyczki online. Ratado.pl nie daje gwarancji, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie RataDo, kontakt RataDo i logowanie RataDo oraz strona www poniżej.

 

Do wniosku ratado

Aby złożyć wniosek pożyczkowy ratado:

 • dokumentem koniecznym do starania się o pożyczkę jest dowód osobisty

Przed złożeniem wniosku przygotuj ten dokument.

 

RataDo jak otrzymać pożyczkę

Procedura wnioskowania o pożyczkę przez Ratado nie jest skomplikowana.

Przejść na stronę oferty (kliknij przycisk), a następnie:

 • wybierz kwotę i czas spłaty
 • uzupełnij formularz rejestracyjny – decyzja o przyznaniu pożyczki pojawia się natychmiast po wysłaniu wniosku.
 • czekaj na telefon od konsultanta, przedstawiciel firmy zadzwoni kilka minut po otrzymaniu wniosku pożyczkowego
 • podpisz umowę, która zostanie dostarczona przez kuriera.

 

Kalkulator RataDo

RataDo

Kalkulator pożyczki RataDo znajdziesz na stronie RataDo, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora RataDo

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od RataDo) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator RataDo użyty na stronie www RataDo może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki RataDo

 

Weryfikacja ratado

Ratado nie wymaga przelewów weryfikacyjnych.

Weryfikacji Twojej tożsamości pożyczkobiorcy dokona kurier, który dostarcza umowę pożyczki do domu.

 

O RataDo

RataDo jest nowoczesnym agregatorem pożyczkowym, gwarantującym najwyższą jakość usług w segmencie pożyczek online, jednocześnie też RataDo pełni funkcję pośrednika między klientem, a firmą pożyczkową.

Wysyłając wniosek o pożyczkę do RataDO, jednocześnie wysyłasz go do wielu instytucji pozabankowych, dzięki czemu otrzymasz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, zwiększasz również szansę na otrzymanie najlepszej oferty pożyczki.

Zobacz co jeszcze charakteryzuje ratado:

 • Jasne zasady – firma zapewnia przejrzyste warunki pożyczania, a procedura jest uproszczona do minimum.
 • Natychmiastowa decyzja o przyznaniu pożyczki
 • Weryfikacja bez przelewania grosza
 • Jasna i czytelna umowa pożyczki, dostarczoną przez kuriera
 • Profesjonalna obsługa – Biuro Obsługi Klienta zawsze rozwieje Twoje wątpliwości.
 • Bezpieczeństwo danych osobowych – RataDo wymaga tylko podstawowych informacji, a w swojej działalności kieruje się przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

 

RataDo (skrót)

Dane rejestrowe RataDo✅NIP 522-304-01-40
✅REGON 362678227
✅KRS: 0000577778
RataDo adres / siedzibaMoneyBeat Sp. z o.o. ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
RataDo kontakt / infolinia611 100 416
Godziny pracy RataDobd
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę RataDo możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek o pożyczkę przejdź na stronę RataDo i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
RataDo logowanie / RataDo wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na RataDo, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę RataDo
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcydo 80 lat
Weryfikacja bazRataDo BIK, BIG, KRD, ERIF
Przelew weryfikacyjnyweryfikuje kurier
Pierwsza gratisNie
Kolejne pożyczki500 - 7000 zł, zwrot 2 - 24 mies.
Kalkulator RataDoKalkulator RataDo znajdziesz na stronie RataDo, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator RataDo - dodatkowy opis na kalkulatora RataDo naszej stronie.

💲Pożyczka ratalna RataDo, recenzja i warunki pożyczki RataDo ⭐Pożyczka ratalna RataDo ⚡pożyczka od 500 do 7000 PLN ⏰ na okres 2 - 24 mies. 👫wiek od 20 do 80 lat 🔒Ratado oferuje pożyczki w kwocie od 500 do 7000 zł z okresem spłaty w ratach od 2 do 24 miesięcy. Wysyłając wniosek do ratado, jednocześnie wysyłasz go do wielu instytucji pozabankowych. Dzięki temu otrzymasz najlepszą ofertę dopasowaną do twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz zwiększasz szansę na otrzymanie pożyczki (najlepszej oferty). Ratado to również pożyczki online na raty bez przelewania grosza, poznaj opinie o ratado.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!