Wniosek o pożyczkę Provident

Pożyczka Provident

Provident logo
Provident
4.67 / 5 (93%)
od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

500 - 15.000 zł

Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 120 dni za darmo
Spłata w

3 - 24 mies.

Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie

Pożyczka samoobsługowa Provident to od 500 do nawet 15.000 zł na okres od 3 do 36 miesięcy i 1500 zł na 4 miesiące z RRSO 0%. Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz Provident pożyczkę online, w 100% przez Internet i bez wychodzenia z domu. Sprawdź opinie o Provident, zapoznaj się też z ofertą specjalną Pożyczka NA START Provident.

 

Provident wymagania

Aby ubiegać się o pożyczkę Provident:

 • musisz być osobą pełnoletnią,
 • posiadać stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dowodzie osobistym,
 • być obywatelem RP
 • mieć stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura)

 

Pożyczki samoobsługowa - wymagania

Dla pożyczki samoobsługowej dodatkowo:

 • musisz posiadać telefon komórkowy - indywidualne kody PIN wysyłane są wyłącznie na podany numer telefonu komórkowego
 • musisz posiadać rachunek bankowy, którego jesteś właścicielem - szczegóły poniżej
 • złożenie wniosku o pożyczkę samoobsługową możliwe jest jedynie przez internet
 • złóż wniosek o pożyczkę samoobsługową Provident - kliknij banner lub przycisk

 

Czy Provident weryfikuje BIK, BIG, KRD, ERIF?

ProvidentAnaliza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Provident weryfikując Twój wniosek o pożyczkę:
 • Provident sprawdza BIK
 • Provident sprawdza BIG
 • Provident sprawdza KRD
 • Provident sprawdza ERIF

 

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Oferta produktowa „Pożyczka na Start” obowiązuje od 27.06.2018 r. Oferta dotyczy Pożyczki Samoobsługowej oferowanej przez internet i spłacanej w 4 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki w wysokości od 500 do 1500 zł. Z oferty „Pożyczka na Start” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%; całkowita kwota kredytu – 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty – 1200 zł; oprocentowanie stałe – 0%; całkowity koszt kredytu – 0 zł; 4 miesięczne równe raty w wysokości 300 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.10.2018 r.

Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki oraz po zalogowaniu na stronie Provident, kontakt Provident i logowanie Provident oraz strona www poniżej.

 

Wniosek o pożyczkę samoobsługową

Jeśli ubiegasz się o Pożyczkę Samoobsługową i posiadasz aktywne konto bankowe, to wypełnienie wniosku będzie bardzo proste. Potrzebny będzie również numer dowodu osobistego, PESEL i telefonu komórkowego, a także adres email.

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Provident, na której wypełnij wniosek online (bez wychodzenia z domu). Jeśli jesteś nowym klientem, to niezbędne będzie wprowadzenie Twoich danych (w sekcji "Poznamy się"):

 • Pierwsze imię
 • Nazwisko
 • PESEL
 • Nr dowodu osobistego
 • Nr telefonu komókowego

oraz danych niezbędnych do założenia konta (sekcja "Załóż swoje konto"):

 • Adres email (x2)
 • Hasło

Wymagane jst również udzielenie wymaganych zgód, które masz prawo wycofać w dowolnym momencie. Dodatkowe informacje w kolejnych akapitach, a następnie

 • Sprawdź i zaakceptuj swoją ofertę
 • Potwierdź swoje dane
 • Pieniądze od Provident otrzymasz przelewem

 

Konto do Provident

Aby skorzystać z oferty pożyczki samooobsługowej Provident musisz posiadać konto bankowe, gdyż jest to pożyczka przelewana na rachunek bankowy.

Numer rachunku bankowego podajesz podczas składania wniosku w części "Dane finansowe" w odpowiednim polu i tego właśnie rachunku należy użyć podczas potwierdzania danych i wypełniania wniosku o pożyczkę.

Potwierdzenie rachunku bankowego następuje w trakcie procesu Twojej aplikacji pożyczkowej poprzez pobranie i zwrot 1 zł w ramach tego rachunku. Niestety nie możesz skorzystać z rachunku innej osoby, ze względów prawnych musisz być posiadaczem lub współposiadaczem tego rachunku. Potwierdzenie rachunku jest ważne, ponieważ zanim otrzymasz pożyczkę Provident mieć pewność, że pieniądze trafią do właściwego adresata.

Provident poprosi Cię o przelew 1 PLN ale dopiero wtedy, gdy otrzymasz ofertę pożyczki. Jest to również test poprawności Twojego rachunku bankowego i weryfikacja Twojej tożsamości. Nie ponosisz w związku z tym jednak żadnych kosztów - przekazaną do Provident złotówkę otrzymasz z powrotem gdy tylko pożyczka zostanie sfinalizowana.

 

Kalkulator Provident

Provident

Kalkulator pożyczki Provident znajdziesz na stronie Provident, na którą odsyłamy - kliknij przycisk pod koniec opisu, aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Provident

Korzystając z kalkulatora możesz wyliczyć ratę lub koszt pożyczki, czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Korzystając z suwaków na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki, ustawiając te wartości dla pożyczki "pierwsza gratis" (jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Provident) sprawdź czy RRSO wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

Kalkulator Provident użyty na stronie www Provident może pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową oraz zastanowić się jakiej kwoty pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

✅ Kliknij przycisk i poznaj warunki Provident, zobacz też: pierwsza pożyczka Provident za darmo

 

Więcej niż jedna pożyczka

Informację o kolejnej ofercie Provident otrzymasz mailem lub sms'em.

Zaloguj się na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident.

Istnieje również możliwość wystąpienia o kolejną pożyczkę samoobsługową przed spłatą poprzedniej pożyczki, zaloguj się na swoje konto i sprawdź szczegóły oferty Provident.

 

Przesunięcie spłaty

Przesunięcie terminu spłaty pożyczki Provident jest jak najbardziej możliwe.

Aby ubiegać się w Provident o przesunięcie terminu spłaty pożyczki, należy spełnić następujące warunki:

 • na Twoim koncie muszą być odnotowane przynajmniej trzy wpłaty rat, z których każda jest równa co najmniej jednej pełnej racie pożyczki;
 • Twoje zaległości w spłacie pożyczki nie przekraczają 150% wartości raty;
 • nie korzystałeś z przesunięcia terminu spłaty w poprzednim miesiącu;
 • złożyłeś aplikację o przesunięcie terminu spłaty co najmniej 3 dni przed datą spłaty raty wynikającą z harmonogramu spłat;
 • Twoja umowa została zawarta na co najmniej 6 miesięcy.

Przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź ile razy możesz ubiegać się o przesunięcie terminiu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident.

 

Ile razy przesuniesz spłatę?

Liczba możliwych przesunięć terminu spłaty pożyczki Provident zależne jest od okresu pożyczki i wynosi:

 • Pożyczka na okres 6 miesięcy - 1 przesunięcie terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 12 miesięcy - 2 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 18 miesięcy - 3 przesunięcia terminu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 24 miesięcy - 4 przesunięcia terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 36 miesięcy - 6 przesunięć terminiu spłaty raty.
 • Pożyczka na okres 44 miesięcy - 8 przesunięć terminiu spłaty raty.

Jeśli chcesz wiedzieć jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o przesunięcie terminu spłaty pożyczki samoobsługowej Provident, cofnij się do poprzedniego akapitu.

 

1. POŻYCZKA ZA DARMO

Provident organizuje okresowo promocje, w ramach których możesz otrzymać pożyczkę zupełnie za darmo. Taką promocją jest "Pożyczka na Start" od Provident - warunek 0 kosztów przy spłacie pożyczki w 4 miesiące:

 • Wnioskujesz o kwotę od 500 do 1 500 zł
 • Wybierasz termin spłaty 4 miesiące
 • Oddajesz w 4 równych ratach tyle, ile pożyczyłeś
 • RRSO 0%

Z oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci Providenta i dotyczy wyłącznie umów zawieranych przez Internet - kliknij przycisk, aby przejść na stronę oferty.

 

Provident (skrót)

Dane rejestrowe Provident✅NIP 5251571292
✅REGON bd
✅KRS: 0000009389
Provident adres / siedzibaProvident Polska S.A. ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
Provident kontakt / infolinia600 400 101
Godziny pracy Providentpon - pt 08.00 - 20.00
Wniosek o pożyczkęWniosek o pożyczkę Provident możesz składać 24h/7. Aby złożyć wniosek naciśnij przejdź na stronę Provident i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.
Pierwsza pożyczka do 1500 zł na 120 dni za darmo
Provident logowanie / Provident wwwUżyj loginu i hasła aby się zalogować na Provident, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na stronę Provident
  
Minimalny wiek pożyczkobiorcyod 18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez górnego limitu wieku
Weryfikacja bazProvident BIK, BIG, KRD, ERIF
Więcej niż 1 pożyczkaTak, informację o kolejnej ofercie otrzymasz mailem lub SMS-em. Zaloguj się na swoje konto, by sprawdzić jaką ofertę przygotował dla Ciebie Provident.
Pierwsza pożyczkaza darmo, do 1500 zł na 120 dni, RRSO Provident od 0%!
Kolejne pożyczki500 - 15.000 zł, zwrot 3 - 24 mies.
Kalkulator ProvidentKalkulator Provident znajdziesz na stronie Provident, naciśnij przycisk aby przejść, użyj suwaków aby sprawdzić inne warianty pożyczki. Kalkulator Provident - dodatkowy opis na kalkulatora Provident naszej stronie.

💲Pożyczka Provident, recenzja i warunki pożyczki Provident ⭐Pożyczka Provident ⚡pożyczka od 500 do 15.000 PLN ⏰ na okres 3 - 24 mies. 👫wiek od 18 lat, bez górnego limitu 🔒Pożyczka samoobsługowa Provident to od 500 do nawet 15.000 zł na okres od 3 do 36 miesięcy i 1500 zł na 4 miesiące z RRSO 0%. Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz Provident pożyczkę online, w 100% przez Internet i bez wychodzenia z domu. Sprawdź opinie o Provident, zapoznaj się też z ofertą specjalną Pożyczka NA START Provident.

 

Polub naszą stronę i otrzymuj powiadomienia o ofertach pożyczek!